Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Богоподібний Клавдій. Застереження.

Богоподібний Клавдій. Застереження.

Тиберій Клавдій Нерон Германік, Божественний Клавдій, римський імператор з династії Юліїв-Клавдіїв.
Також принцепс сената, Великий понтифік, трибун, Батько Вітчизни, п'ятикратний консул , цензор.


Народилося воно у знатному роді, але було слабке на розум і хворе.
Він був третьою дитиною у родині
Мати його (Антонія Молодша) не любила, казала - "Людина, яку природа тільки почала створювати, але не закінчила".
Коли їй треба було когось образити, вона казала - "Дурніший за мого Клавдія".
Ну зовсім як наш.
І бабка, Лівія Друзілла, і сестра і брат теж вважали його за йолопа.
В роки коли імператором був Тиберій, Клавдій намагався отримати місто консула, але був посланий  нaxyй.
Потім після Тиберія, імператором став їбанутий на всю голову Калігула.
І от вже Калігула, не дивлячись на вади Клавдія, почав призначати його на державні посади (до речі Клавдій Калігулі був дядьком).

Цитувати
Тут следует сказать, что Калигула вовсе не питал никаких теплых чувств к своему «слабоумному» дяде. Просто в начале своего правления он пытался продемонстрировать себя лояльным по отношению к родственникам, а конкуренции со стороны Клавдия принцепс не опасался. Кроме того, дядя был постоянной мишенью для жестоких и унизительных шуток, которые доставляли Калигуле столько удовольствия. Например, когда Клавдий опаздывал на обед, то, несмотря на свое происхождение, долго не мог найти себе места. Если он, выпив на пиру, засыпал, что случалось нередко, шуты бросали в него косточками от фиников.
Ну про Калігулу, ви усі знаєте, він так чудив, що через три роки його заколола мечами його власна Преторіанська охорона.
Обісраний Клавдій в цей час ховався за шторою.

Охоронці витягли його, бо ноги з під штори виглядали,  трохи полякали, а потім запропонували зробити імператором, як що він підвищить їм зарплату.
Клавдій радісно погодився.
Коли Сенат побачив, що армія на боці Клавдія, його затвердили.

Спочатку Клавдій був був як мишка, казав що ми тут усі імператори, відмовився віт Державної дачі, роздавав народу державні гроші, влаштовував видовища, ...

Потім потихеньку почав влаштовувати оргії на державних дачах, безсудні страти.
Коли від стратив свою жінку-шльондру Мессаліну, він перед армією поклявся, що більше не одружиться, і вже невдовзі клятву порушив.

Ну підсумок: Царював Клавдій 14 років.
Він лишив сенаторів права голосу, почав одноосібно вирішувати фінансові питання, перетягнув на себе керування економікою імперії і повністю узурпував владу.
За цей час стратив 35 сенаторів, більше трьохсот представників Вершників (хто не в курсі, це друга після сенаторів за статусом верства населення).
Ну і ще багато всього накоїв.



 


Останнє редагування: 2 грудня 2021 18:14:44 від ЮАР
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Отака хуйня, малята!

Подумайте для чого я так багато букв написав.
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Він лишив сенаторів права голосу, почав одноосібно вирішувати фінансові питання, перетягнув на себе керування економікою імперії і повністю узурпував владу.
За цей час стратив 35 сенаторів, більше трьохсот представників Вершників (хто не в курсі, це друга після сенаторів за статусом верства населення).
Ну і ще багато всього накоїв.
Якщо Зе стратить з десяток топів та їхніх прихвостней ЛОМів - він буде царювати довіку.  :K
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Якщо Зе стратить з десяток топів та їхніх прихвостней ЛОМів - він буде царювати довіку.  :K
Тобі треба щоб Україною керувала недороблена копія хуйла ?  ;o
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Ну я знаю, багато з вас тут темні, як Армстронг Тімка Апостол, тому розкажу кінцівку історії:

Четверта жінка Клавдія, досить відома освіченим людям, Агрипінна свого чоловіка отруїла, отрутою, яку приготувала не менш відома Локуста.
Але ще до цього, умовила Клавдія призначити своїм спадкоємцем Нерона, сина Агріпінни від першого браку, хоча у нього був рідний син.
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Отака хуйня, малята!

Подумайте для чого я так багато букв написав.
Багато букв пишуть коли щось намагаються обманути)))
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Багато букв пишуть коли щось намагаються обманути)))

Я ж і кажу, ти еталон необізнаності.
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Він лишив сенаторів права голосу, почав одноосібно вирішувати фінансові питання, перетягнув на себе керування економікою імперії і повністю узурпував владу.
на то она и империя,
чтобы вся власть принадлежала императору
вот если б Клавдий власть в республике узурпировал, тогда - ганьба
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Плебеи и патриции древнего Рима 
годная книга
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

на то она и империя,
чтобы вся власть принадлежала императору
вот если б Клавдий власть в республике узурпировал, тогда - ганьба

Ти помиляєшся, економікою, фінансами, судами, народними зібраннями керував сенат.
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Тобі треба щоб Україною керувала недороблена копія хуйла ?  ;o
Це ж мудрий нарід вибере, нє? От як би Свиночолий не єбав Му-Му і зробив те що обіцяв то теж міг би царювати... Але не в коня корм.
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Я ж і кажу, ти еталон необізнаності.
Вище сказаного, випливає що Калігула був добрячком, просто його прибрав його дядько, а казки пишуть переможці і ті що вижили.

Дядько переміг і склав казки для таких як ти, що Калігула був поганий.

Хоча він був замість вирізати армію, заставив одягнутись в жіночий одяг))) Добряк жартівник)))
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Але ще до цього, умовила Клавдія призначити своїм спадкоємцем Нерона, сина Агріпінни від першого браку, хоча у нього був рідний син.
Кажуть Нерон артистом був... Може спіраль історії  :idea:  :weep:
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Ну я знаю, багато з вас тут темні, як Армстронг Тімка Апостол, тому розкажу кінцівку історії:

Четверта жінка Клавдія, досить відома освіченим людям, Агрипінна свого чоловіка отруїла, отрутою, яку приготувала не менш відома Локуста.
Але ще до цього, умовила Клавдія призначити своїм спадкоємцем Нерона, сина Агріпінни від першого браку, хоча у нього був рідний син.

Это же сплетня, никто не знает точно

И Клавдий был в результате не таким плохим императором, хоть и не без причуд

За цей час стратив 35 сенаторів, більше трьохсот представників Вершників (хто не в курсі, це друга після сенаторів за статусом верства населення).
Ну і ще багато всього накоїв.

По сравнению с теми, кто был до и после него, Клавдий вообще гуманист
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Плебеи и патриции древнего Рима 
годная книга

Книга, яка дійсно дорогого варта, це Едвард Гіббон, "Історія занепаду і загибелі Римської імперії".
Є ще декілька важливих книжок, а ото пуліцистична маячня я не читав.
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Ти помиляєшся,
это вряд ли
меня историей Древнего Рима тщательно клевали :D

економікою, фінансами, судами, народними зібраннями керував сенат.
таким лоскутным и немалым образованием, каким был Древний Рим,
иначе как при помощи абсолютной власти невозможно было управлять
Короче, Клавдий не того, не показатель

Другой пример нужен. И в истории их полно
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Скоро нам розкажуть що Римом правив Зевс в образі Калігули))))
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.


Вище сказаного, випливає що Калігула був добрячком,
[/quote]

Ти насправді думаєш, що я тут всю історію переказав?
Тут лише те, що має аналогії з Опаришем.
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Книга, яка дійсно дорогого варта, це Едвард Гіббон, "Історія занепаду і загибелі Римської імперії".
Є ще декілька важливих книжок, а ото пуліцистична маячня я не читав.
спс
   
Взагалі - взято невдалий приклад.
Нерон  після Клавдія так само правив 14 років.
"...В тот же период он пытался ограничить коррупцию, размах которой весьма негативно сказывался на простых жителях государства. После многочисленных жалоб на плохое отношение сборщиков налогов к низшим классам функции сборщиков налогов были переложены на выходцев из этих классов. Нерон запретил публичные приёмы любым магистратам и прокураторам, обосновывая это тем, что такие проявления благосостояния озлобляют народ. Было проведено большое количество арестов должностных лиц по обвинениям в коррупции и вымогательствах.
Для дальнейшего повышения уровня жизни обывателей Нерон намеревался отменить все непрямые налоги. Однако Сенату удалось убедить императора, что такие действия приведут к банкротству государства. В качестве компромисса налоги были уменьшены с 4,5 % до 2,5 %, а обо всех косвенных и скрытых налогах было объявлено гражданам. Также были отменены таможенные пошлины для купцов, ввозивших продовольствие морем.
Эти действия принесли Нерону большую популярность среди народа..." (Вікіпедія).
Але ми знаємо, що Нерон - злочинець по суті.
Більше приводів для роздумів дають біографії діячів античності типу Юлія Цезаря, братів Гракхів чи того ж Ганнібала.
Шукати аналогії з нинішньою українською сучасністю раджу в більш пізньому періоді світової історії, наприклад - в історії Франції часів Другої світової війни. Країну, яка не лише капітулювала і частково була окупована, по суті спасла одна людина - Шарль де Голль.
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Ти насправді думаєш, що я тут всю історію переказав?
Тут лише те, що має аналогії з Опаришем.

Я думаю що більш доречні паралелі, це у другій світовій війні.

Україна - Британія (Тут рівень розвитку) РФ - це Германія (недоразвита)
 А от з лідером

Адік - Зе.

Такі паралелі більш коркетні.

   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

спс

Щоб ти розумів, там сім томів.

Не ображайся.
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.


Шукати аналогії з нинішньою українською сучасністю раджу в більш пізньому періоді світової історії, наприклад - в історії Франції часів Другої світової війни. Країну, яка не лише капітулювала і частково була окупована, по суті спасла одна людина - Шарль де Голль.

Французи, це ті самі, які свою національну героїню, канонізовану церквою стратили? Жанну д'Арк.

Ті що жабів їдять?

 :D
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Ви щось хлопці не зрозуміли.
Я порівнюю не взагалі, і не військову ситуацію, а лише схильність телепня до узурпації влади.
Тому і навів приклад слабкого на розум Клавдія. (як у нас) ;)
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Ви щось хлопці не зрозуміли.
Я порівнюю не взагалі, і не військову ситуацію, а лише схильність телепня до узурпації влади.
Тому і навів приклад слабкого на розум Клавдія. (як у нас) ;)
То Гітлер якраз кращиий варіант у цьому плані, або тойже Сталін чи Ленін.

Ми зрозуміли що ти натякаєш що дурні з ломиком легко ламають систему.

Але Гітлер в цьому плані кращий приклад.
   
Він лишив ПОЗБАВИВ сенаторів права голосу
   
Ви щось хлопці не зрозуміли.
Я порівнюю не взагалі, і не військову ситуацію, а лише схильність телепня до узурпації влади.
Тому і навів приклад слабкого на розум Клавдія. (як у нас) ;)
Не переймайтесь! Все зрозуміло. Тільки, судячи об'єктивно, Вова Зеленський - не "телепень", а скоріше дилетант. Він саме дилетант у всьому, що стосується державного управління і цим вдало користуються люди з його оточення. Озвучивши вчорашній текст, він навіть не задумався  - а хто, коли і за які "шиші" зможе реалізувати намічене? 
Чим це може обернутися для нашої держави - поки що уявити важко.
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.


Так!

 :-B

60 років використання кацапомови даються взнаки.
   
Французи, це ті самі, які свою національну героїню, канонізовану церквою стратили? Жанну д'Арк.

Ті що жабів їдять?

 :D
Ті самі... З Жанною дали маху - канонізували як мученицю за святу віру лише сто років тому. 
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Подумайте для чого я так багато букв написав.
(tu)
Тільки   "не лишив прав", а позбавив.
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Тобі треба щоб Україною керувала недороблена копія хуйла ?  ;o

Зєлупи і кацапи - адіннарот. Так що не дивуйтесь.
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

(tu)
Тільки   "не лишив прав", а позбавив.

Так!  :-B
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Зєлупи і кацапи - адіннарот. Так що не дивуйтесь.

На жаль це так! :(
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Щоб ти розумів, там сім томів.

Не ображайся.

попробуем осилить

   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Тобі треба щоб Україною керувала недороблена копія хуйла ?  ;o

це лише очима порохолюба  :laugh:
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

На жаль це так! :(

нееее, пидрилолюбы и кацапы единарот, бо те носятся со своим дебилом, как с писаной торбой, и эти носятся со своим дебилом
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

нееее, пидрилолюбы и кацапы единарот, бо те носятся со своим дебилом, как с писаной торбой, и эти носятся со своим дебилом

Так я ж і кажу, а ваш Богоподібний!!!
Тільки не розумію, чого в народі його називають:
Опариш, Йолоп, Віслюк, Зелупа, Кловун, Паяц, Членограй, брехун-сцикун-покидьок,

   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Брут вбив Цезаря за те що той став перетворювати республіку на деспотію
тому виходить Брут герой а гай юлій тиран узурпатор

   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Брут вбив Цезаря за те що той став перетворювати республіку на деспотію
тому виходить Брут герой а гай юлій тиран узурпатор

Саме так!
Ота знаменита фраза про Рубікон, це саме про те.
Був такий закон - коли армія повертається з походу, вона має зупинитися на березі Рубікону, і взяти дозвіл у Сенату для проходу у Рим.
Коли Цезарь повертався з Галльської війни, він це правило порушив, перейшов річку завів війська у Рим, влаштував громадянську війну, зруйнував Республіку і став диктатором.



Останнє редагування: 2 грудня 2021 20:50:15 від ЮАР
   
Re: Богоподібний Клавдій. Застереження.

Клавдий был совершенно нормальный, у него дцп был.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія