Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

73 відсотки вже давно зрозуміли як помилялися.

 :lol:
Штабне, вийди на вулицю. Там реальність не така як в ваших методичках. Тільки нікому не кажи, що ти за Петра, а то швидко пиzди можеш схопити та різко відчуєш, що вас більше 5% тільки в віртуалі.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

підтримую, з 2014 по 2024 чморять українців під час війни.

Особливо в 2019 р.

Ще й воювали з попередниками замість підготовки до війни.
:facepalm:  [KA]
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

О, 5000 - колосальна армія


Ну і звісно «не суттєві сили»
«На серпень 2014 на території України перебували близько 3.5–6.5 тисяч російських військових. У грудні 2014 їх кількість сягнула близько 10 тисяч та 9 тисяч — у лютому 2015, враховуючи ротацію — 26-28 тисяч»
Бачиш яка штука. 5000 це на момент захвату Криму.  Далі кількість збільшувалась. Отих 28 тисяч кацапів то з врахуванням Криму. В лугандоні кацапів було мізер.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

особа з явними ознаками алкоголізма і без ознак придатності до розумової діяльності обзиває 73% українців імбецилами.


Він сказав правду. Це не образа. Але кожен імбецил може стати розумнішим.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

:lol:
Штабне, вийди на вулицю. Там реальність не така як в ваших методичках. Тільки нікому не кажи, що ти за Петра, а то швидко пиzди можеш схопити та різко відчуєш, що вас більше 5% тільки в віртуалі.
Придурошне, на відміну від тебе я «на вулиці» в Києві серед людей. Кого не спитаєш - він за Зеленського не голосував :)
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

:lol:
Штабне, вийди на вулицю. Там реальність не така як в ваших методичках. Тільки нікому не кажи, що ти за Петра, а то швидко пиzди можеш схопити та різко відчуєш, що вас більше 5% тільки в віртуалі.

Вийди ти із штабу до людей ї скажи: "Слава зеленій владі!"


Побачаш, шо буде ...
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?
Geo

Придурошне, на відміну від тебе я «на вулиці» в Києві серед людей. Кого не спитаєш - він за Зеленського не голосував :)

Так точно. Як колись з Януком...
   
Придурошне, на відміну від тебе я «на вулиці» в Києві серед людей. Кого не спитаєш - він за Зеленського не голосував :)
На перекур вийшли :lol:  ... подалі від штабу соц.опитування проведи :lol:
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Бачиш яка штука. 5000 це на момент захвату Криму.  Далі кількість збільшувалась. Отих 28 тисяч кацапів то з врахуванням Криму. В лугандоні кацапів було мізер.
Да ви що? Станом на 20 лютого 2014 року в Криму було 12 тисяч російських військових. Аті 28 тисяч то без Криму. прихильники певної політсили походу проспали 2014-2015 роки. Про «сеанрний вєтєр» теж нічого не чули.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?
Geo

Да ви що? Станом на 20 лютого 2014 року в Криму було 12 тисяч російських військових. Аті 28 тисяч то без Криму. прихильники певної політсили походу проспали 2014-2015 роки. Про «сеанрний вєтєр» теж нічого не чули.

Проржали за ебонітовиє палочкі і сєньйор- Голодомор.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

На перекур вийшли :lol:  ... подалі від штабу соц.опитування проведи :lol:
Тут штабних крім зелені немає. І людей щоб підтримували зелень теж практично не залишилося.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Придурошне, на відміну від тебе я «на вулиці» в Києві серед людей. Кого не спитаєш - він за Зеленського не голосував :)
Викликає питання мета створення та підтримки подібних гілок.
Очевидно, що жодної зміни президента не буде до кінця війни, максимум замінять когось із міністрів.
А на ФУП розум обурений вирує на повну. Приблизно як гудки у Ахметова у Донецьку 2014р.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

73 відсотки вже давно зрозуміли як помилялися.
В чому конкретно, можете уточнити?
А то я волею гіркої долі належу до тих 73% і не знаю, що саме я давно зрозуміла.
   
Тут штабних крім зелені немає. І людей щоб підтримували зелень теж практично не залишилося.

Тут Зе штабних не має та ніколи не було. А Підарашенівсько-медведчуківська свиноферма ще з нульових працює. Але, що тобі тупому створінню доводити, якщо ти на біле кажеш чорне (в реалі всі за По проти Зе  :lol: )
   
В чому конкретно, можете уточнити?
А то я волею гіркої долі належу до тих 73% і не знаю, що саме я давно зрозуміла.

У нього(неї) цього бота так в методичках написано :lol:
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Викликає питання мета створення та підтримки подібних гілок.
Очевидно, що жодної зміни президента не буде до кінця війни, максимум замінять когось із міністрів.
А на ФУП розум обурений вирує на повну. Приблизно як гудки у Ахметова у Донецьку 2014р.

Буде зміна! Або це зроблять ЗСУ або хуйло!
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Пидарашен, може ще документ запостиш, нашталт мінських, де воно буде здано? Давай, хочу побачити десь щось про ОРХЗО.


ковтни зелену пигулку шваймайера. Може ти забув як Зеленський із піною у роті доводив, що підписана ним формула - "не страшилка"? Ну що закінчив війну? Сукі, на ваших руках кров мешканців Маріполя. Ви, бляді,  без супротива здали хуйлу Південь. За зраду вам доведеться відповісти перед українським народом.
   
декілька районів за 5 років каденції.

А при Зе! поки 4 області і ЗАЕС. Ось як треба!
і ти,  дурнувате, з  нетерпінням чекаєш,  щоб пів країни опинилося під ворогом? Три дні  тобі на збори,  у понеділок щоб був у воєнкоматі.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Придурошне, на відміну від тебе я «на вулиці» в Києві серед людей. Кого не спитаєш - він за Зеленського не голосував :)
ой, та ладно..Нагадало Лірникові казки, як він проводив опитування серед вояків "на передку".
Приїхав Лірник на передок, зібралося багато щоб значить взяти участь у його "опитуванні".
- Хто буде голосувати за Юлю?
Несміливо піднялося дві руки, власники тих рук подивилися навкруги і сором"язливо опустили їх..
- Хто буде голосувати за Зеленського?
Жодної руки.
- Хто за порошенка?
Ліс рук!

А за декілька днів відбулися вибори. У тому числі і на передовій теж. І Лірник зник з ФУПа...
   
ковтни зелену пигулку шваймайера. Може ти забув як Зеленський із піною у роті доводив, що підписана ним формула - "не страшилка"? Ну що закінчив війну? Сукі, на ваших руках кров мешканців Маріполя. Ви, бляді,  без супротива здали хуйлу Південь. За зраду вам доведеться відповісти перед українським народом.

Гандон підарашенівський, кров та страджання всієї України на вашому Хуйлі та його подільників в Україні риго-підарашенів. І віповідати, ви мразота, будете обовязково.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Буде зміна! Або це зроблять ЗСУ або хуйло!
Це може зробити лише Хуйло у разі повної зупинки будь-якої допомоги від заходу чи початку внутрішньоукраїнськ их терок із використанням збройних формувань.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Це може зробити лише Хуйло у разі повної зупинки будь-якої допомоги від заходу чи початку внутрішньоукраїнськ их терок із використанням збройних формувань.

Допомога припиниться у будь-якому випадку, а у зелених інших ідей, крім "дайте!", просто нема.

Це неадеквати, які знищують Україну.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Гандон підарашенівський, кров та страджання всієї України на вашому Хуйлі та його подільників в Україні риго-підарашенів. І віповідати, ви мразота, будете обовязково.

як би ви глисти не крутилися, а за зраду України доведеться відповісти.



   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Да ви що? Станом на 20 лютого 2014 року в Криму було 12 тисяч російських військових. Аті 28 тисяч то без Криму. прихильники певної політсили походу проспали 2014-2015 роки. Про «сеанрний вєтєр» теж нічого не чули.
Мабуть ти не вважаєш Крим Україною, бо фраза на території України включає Крим. В ордлі  кацапських військ завжди було менше ніж українських. Максимум 3 бтг. Поки тих кацапів не було йшло успішне очищення ордла. Ну а потім були односторонні припинення вогню, Мінськ 1 і мінськ 2.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

ой, та ладно..Нагадало Лірникові казки, як він проводив опитування серед вояків "на передку".
Приїхав Лірник на передок, зібралося багато щоб значить взяти участь у його "опитуванні".
- Хто буде голосувати за Юлю?
Несміливо піднялося дві руки, власники тих рук подивилися навкруги і сором"язливо опустили їх..
- Хто буде голосувати за Зеленського?
Жодної руки.
- Хто за порошенка?
Ліс рук!

А за декілька днів відбулися вибори. У тому числі і на передовій теж. І Лірник зник з ФУПа...
Нє, ну вам з Німеччини звісно краще знать.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Навіть Ізраїль видасть цих тисячників.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Тут Зе штабних не має та ніколи не було
І навіть не почервонів.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Допомога припиниться у будь-якому випадку, а у зелених інших ідей, крім "дайте!", просто нема.

Це неадеквати, які знищують Україну.
Не припиниться, бо у разі припинення Україну не врятують ніякі ідеї, уряди, президенти та навіть чарівники. Ресурсів не вистачить.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Мабуть ти не вважаєш Крим Україною, бо фраза на території України включає Крим.
Та невже? А якже літом 2014 їх було 6,5 тисяч (з Кримом по-вашому), якщо в лютому 2014 в Криму було 12? Хуйло вивело з Криму війська?
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Допомога припиниться у будь-якому випадку, а у зелених інших ідей, крім "дайте!", просто нема.

Це неадеквати, які знищують Україну.
Допомога Україні буде і надалі, бо допомогають точно не зеленій владі.
   
Набільш вірогідний сценарій на сьогодні - зменшення допомоги, утворення нового уряду, усування Зеленського від влади, прийом неокупованої частини України в НАТО.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Допомога Україні буде і надалі, бо допомогають точно не зеленій владі.
Вже заспокоїли уїпана.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Набільш вірогідний сценарій на сьогодні - зменшення допомоги, утворення нового уряду, усування Зеленського від влади, прийом неокупованої частини України в НАТО.
Ви часом не Арестович? Він це з літа пропонує.
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?

Та невже? А якже літом 2014 їх було 6,5 тисяч (з Кримом по-вашому), якщо в лютому 2014 в Криму було 12? Хуйло вивело з Криму війська?
Бо твої цифри зі стелі.
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D1%96_%D0%B2%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%A0%D0%A4_%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D0%BE%D0%BD%D0%B1%D0%B0%D1%81%D1%96
Окрім сформованих на змішаній основі армійських корпусів, на території України перебувають батальйонні і ротні тактичні групи кадрових військ РФ.

На початку березня 2015 року командувач сухопутними військами США в Європі генерал-лейтенант Бен Годжес повідомив, що Росія підтримує сепаратистів на сході України приблизно 12 тисячами солдатів. Йдеться про російських військових інструкторів, техніків з обслуговування сучасних систем озброєння і безпосередньо бойові частини.[27]

На літо 2015 року, на окупованій території знаходиться військовий резерв у складі 15-ти батальйонних й 6-ти ротних тактичних груп ЗС Росії чисельністю понад 9 тисяч чоловік.[22]

Чисельність регулярних військ РФ на території ОРДЛО у різний час оцінювали у 6—12 тис. чол.[28][2
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?
TC

А ти гнида.... Мало того, що брехло, ухилянт, так ще й гнида. У тебе дитина мала 1 групи інвалідності і середня цифра 7 постів в день? На чужині? З хворою дитиною інвалідом? Ти БАТЬКО-ОДИНАК? Чи дружині піздєжом на ФУПі допомагаєш в Польщі?

Ти не повіриш! Існують люди, у яких робота за компом, який має доступ у інтернет!  ;)
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?
TC

Набільш вірогідний сценарій на сьогодні - зменшення допомоги, утворення нового уряду, усування Зеленського від влади, прийом неокупованої частини України в НАТО.

А НАТО готово для цього?  :laugh:
   
Ви часом не Арестович? Він це з літа пропонує.

Ні. Я просто не люблю необгрунтнований оптимізм.

І тойво, я це не пропоную, я ж пишу  - вірогідний. Маєте свій прогноз розвитку ситуації - напишіть.
   
Ти спочатку з Австралії на Батьківщину повернись. Потім банити будеш, пи*дюк.

Не мене, а тебе брехливим лайном годують, ви жерете а потім всі дивуються яка херня вас покусала, ви ж повністю  неадекватні і злаєбучі
   
Re: 73% процентные имбецилы вам хоть стыдно стало?
Geo

Набільш вірогідний сценарій на сьогодні - зменшення допомоги, утворення нового уряду, усування Зеленського від влади, прийом неокупованої частини України в НАТО.

Це все незаконно.

Зараз війна. Окуповані території України. Поки війна, вибори не проведуть. Поки не проведуть вибори, Зелену Владу ніхто не змінить.

Добре одне -  "хоть смєйомся".
   
А НАТО готово для цього?  :laugh:

Не знаю, але так виглядає, що такий варіант їм найбільш вигідний.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія