Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мене просили написати про корупцію.

Мене просили написати про корупцію.

От тримайте.

Якщо опитати середньостатистично го росіянина то він вам з непохитною впевненістю скаже що війна це погано та війну він в жодному разі не підтримує.

Але от війну в Країні він же ж підтроимує повністю.
Як так?

А так виходить що війна в Уа витікає наслідком впевненості того самого росіянина в якомусь певному переліку тех ... скрєп .. які росіяни не просто підтримають а вони і роблять росіян росінами і отак от не підтримуючі війну в жодному разі вони підтримують війну.

Тпакий от пеєрдімонокєль.


До чого тут корупція та Україна.

А у нам те саме - кожен українець ненавидить корупцію .. всі вимагають знищувати корупціонерів ...
АЛЕ!!
Корупція українцями в цілому підтримується і насправді замовником корупційної системи є пересічний українець бо всі його "скрєпи" при виконанні прямим і невідворотнім результатом мають корупцію.

Від банального кумівства до віри в "газпопіісят" - тобто святу віру переважної більшості що ціни та тарифи держава має регулювати ... прямим наслідком цієї впевненості є корупція бо регулювання цін веде до корупції


Отак два по суті совкових народа реалізують свої совкові паттерни двома різними шляхами але по суті схожим методом.

І так як для лікування раші недостатньо знищити хуйло - треба лікувати весь народ
Так і в Україні щоб знищити корупція недостатньо змінювати владу - треба лікувати народ.

Але ні українцю ні росіянину це поянити неможливо - обидва намагатимуться тебе вбити за такі спроби.

   
Re: Мене просили написати про корупцію.

Скільки за статєйку заплатять? З якого фонду?
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

Скільки за статєйку заплатять? З якого фонду?

сорос
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

В обох випадках це відповідає ІНТЕРЕСАМ населень.

Переконати їх в іншому неможливо.

Лише їхній власний досвід. Наприклад , столітня війна.
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

В основному на ФУПі тебе просять пройти на хер. Так що не затримуйся...
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

москалі вважають Украіну своєю територією, тому вони не воюють, а урезонюють "хахлов"
а з приводу корупціі, ну от як пояснити несвідомому заходу що в Украіні корупціі нема а є національна традиція?
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

є національна традиція?


ця традиція веде до розвалу держави та смертей її носіїв

мати та4и традиції смертельно небезпечно

такі традиції треба лікувати
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

Ти вважаєш всі вже забули коли в Золоті Часи Петра(тм) ти вилизував шоколадну дупу і казав що корупція це порятунок Держави?
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

От тримайте.

Якщо опитати середньостатистично го росіянина то він вам з непохитною впевненістю скаже що війна це погано та війну він в жодному разі не підтримує.

Але от війну в Країні він же ж підтроимує повністю.
Як так?

А так виходить що війна в Уа витікає наслідком впевненості того самого росіянина в якомусь певному переліку тех ... скрєп .. які росіяни не просто підтримають а вони і роблять росіян росінами і отак от не підтримуючі війну в жодному разі вони підтримують війну.

Тпакий от пеєрдімонокєль.


До чого тут корупція та Україна.

А у нам те саме - кожен українець ненавидить корупцію .. всі вимагають знищувати корупціонерів ...
АЛЕ!!
Корупція українцями в цілому підтримується і насправді замовником корупційної системи є пересічний українець бо всі його "скрєпи" при виконанні прямим і невідворотнім результатом мають корупцію.

Від банального кумівства до віри в "газпопіісят" - тобто святу віру переважної більшості що ціни та тарифи держава має регулювати ... прямим наслідком цієї впевненості є корупція бо регулювання цін веде до корупції


Отак два по суті совкових народа реалізують свої совкові паттерни двома різними шляхами але по суті схожим методом.

І так як для лікування раші недостатньо знищити хуйло - треба лікувати весь народ
Так і в Україні щоб знищити корупція недостатньо змінювати владу - треба лікувати народ.

Але ні українцю ні росіянину це поянити неможливо - обидва намагатимуться тебе вбити за такі спроби.
Помилкова думка. І Портніков щось про схоже писав.
Питання корупції, це питання дієвого і рішучого державника на чолі України.
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

  До молодого чоловіка підходить журналіст: - Доброго дня! Скажіть, корупція за роки війни збільшилася чи зменшилася?
 - Збільшилася.
 - Знаєте, мені редактор дав завдання зробити позитивний репортаж. Я дам вам гроші й підійду ще раз а ви скажіть що корупція зменшилася.
  Дає гроші, молодий чоловік бере.  ;)
 - Доброго дня! Скажіть, корупція за роки війни збільшилася чи зменшилася?
 - Зменшилася.
 - А що означає слово "корупція" знаєте?
- Корупція - це коли дають та беруть хабарі й говорять неправду!
 :gigi:  :X
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

Коррупционеры ни на кого не нападают и не убивают бомбами десятки тысяч людей как в Мариуполе, не расстреливают сотни как в Буче, не имеют целью уничтожить целую страну и нацию. И поддерживают коррупцию чаще всего вынужденно под угрозой жизни, дают взятки тем же медикам, которые без взятки и пальцем не пошевелят, или под угрозой тюрьмы, когда кто-то закурил травку, а тут жирный мусор караулит. Поэтому надо менять дурацкие законы и наказывать самих коррупционеров, а у нас больше наказание, тем, кто вынужден давать взятки, чем тем, кто их берет. Москвича, который орет вконтаке, что нужно убить всех украинцев, никто не вынуждает это делать под угрозой, что ему не удалят опухоль из головы, или что посадят на зону на несколько лет за какую-то чепуху. Может, бывают и такие случаи, но это явно не массово, за копейки продаются, это да, и нормальному человеку понять это трудно в 21-м веке.

Останнє редагування: 3 січня 2024 21:10:44 від Val777
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

А вообще, слушай, иди вслед за кораблем, очередной кацапский бот.
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

Коррупционеры ни на кого не нападают и не убивают бомбами десятки тысяч людей как в Мариуполе, не расстреливают сотни как в Буче, не имеют целью уничтожить целую страну и нацию. И поддерживают коррупцию чаще всего вынужденно под угрозой жизни, дают взятки тем же медикам, которые без взятки и пальцем не пошевелят, или под угрозой тюрьмы, когда кто-то закурил травку, а тут жирный мусор караулит. Поэтому надо менять дурацкие законы и наказывать самих коррупционеров, а у нас больше наказание, тем, кто вынужден давать взятки, чем тем, кто их берет. Москвича, который орет вконтаке, что нужно убить всех украинцев, никто не вынуждает это делать под угрозой, что ему не удалят опухоль из головы, или что посадят на зону на несколько лет за какую-то чепуху. Может, бывают и такие случаи, но это явно не массово, за копейки продаются, это да, и нормальному человеку понять это трудно в 21-м веке.
Самі не вбивають. Але своїми діями відкривають двері агресору та дають вбивати.
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

Взагалі про це давненько писав Пасхавер
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

  Із спогадів журналіста епохи совка:
 - В репортажах писав правду - не друкують. А дома сім"я, дітей потрібно піднімати. І я став писати так як від мене вимагали.
 Це корупція? Ні?   B-)
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

  Із спогадів журналіста епохи совка:
 - В репортажах писав правду - не друкують. А дома сім"я, дітей потрібно піднімати. І я став писати так як від мене вимагали.
 Це корупція? Ні?   B-)

Це проституція.
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

  Із спогадів журналіста епохи совка:
 - В репортажах писав правду - не друкують. А дома сім"я, дітей потрібно піднімати. І я став писати так як від мене вимагали.
 Це корупція? Ні?   B-)

Це-колабораціонізм
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

Це-колабораціонізм

Так он теж зійде.

Зараз в так званій науці грант не отримаєш як не відсмокчеш покриєш правильно хайпові теми - зміна клімату там і таке все інше.
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

ця традиція веде до розвалу держави та смертей її носіїв

в кожній краіні існує корупція, однак в Украіні вона розвинулась в національну традицію, а традиціі треба берегти, бо відрешемось від традицій,самоідентичності і піздець нац.державі ..
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

От тримайте.

Якщо опитати середньостатистично го росіянина то він вам з непохитною впевненістю скаже що війна це погано та війну він в жодному разі не підтримує.

Але от війну в Країні він же ж підтроимує повністю.
Як так?

А так виходить що війна в Уа витікає наслідком впевненості того самого росіянина в якомусь певному переліку тех ... скрєп .. які росіяни не просто підтримають а вони і роблять росіян росінами і отак от не підтримуючі війну в жодному разі вони підтримують війну.

Тпакий от пеєрдімонокєль.


До чого тут корупція та Україна.

А у нам те саме - кожен українець ненавидить корупцію .. всі вимагають знищувати корупціонерів ...
АЛЕ!!
Корупція українцями в цілому підтримується і насправді замовником корупційної системи є пересічний українець бо всі його "скрєпи" при виконанні прямим і невідворотнім результатом мають корупцію.

Від банального кумівства до віри в "газпопіісят" - тобто святу віру переважної більшості що ціни та тарифи держава має регулювати ... прямим наслідком цієї впевненості є корупція бо регулювання цін веде до корупції


Отак два по суті совкових народа реалізують свої совкові паттерни двома різними шляхами але по суті схожим методом.

І так як для лікування раші недостатньо знищити хуйло - треба лікувати весь народ
Так і в Україні щоб знищити корупція недостатньо змінювати владу - треба лікувати народ.

Але ні українцю ні росіянину це поянити неможливо - обидва намагатимуться тебе вбити за такі спроби.
ой йой,зараз відгрібеш від цього  народу по повній. І кацпаське ІПСО тут буде і ворог влади і ти не українець і виродок,що хоче забрати у нас найсвятіше і т.д.
 З цікавістю почитаю ті перли
 Прочитав пів сторінки-не помилився. :D

Останнє редагування: 3 січня 2024 21:37:03 від cynic
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

так про корупцію в Україні вже давно все написано. Читайте мої дописи і робіть Copy&Paste B-)

Там все сформульовано науковою мовою: суспільство живе за законами кримінального світу де поділ на лохів/нелохів.
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

москалі вважають Украіну своєю територією, тому вони не воюють, а урезонюють "хахлов"
а з приводу корупціі, ну от як пояснити несвідомому заходу що в Украіні корупціі нема а є національна традиція?

 у каців то називаються "скрєпи",чого вже ходити навколо. так і пиши-то українські скрєпи за які будуть слати кожного ,бо позарився на святе-устрій звичайного життя пересічного манюпаса вже скоро століття.
 Але слід признати-у каців вони (їх скрєпи) міцніші бо тисячоліття вже то там панують,тому у нас є шанс,який покищо пройобується з фантастичною впертістю.
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

так про корупцію в Україні вже давно все написано. Читайте мої дописи і робіть Copy&Paste B-)

Там все сформульовано науковою мовою: суспільство живе за законами кримінального світу де поділ на лохів/нелохів.

Питання навіть не в цьому. Питання в тому, що коли були Золоті Часи Петра(тм) корупція була для ТС порятунком Держави, а коли Петро в Жопі(тм) то корупція стала одразу кака, а не шоколад.
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

Re: Мене просили написати про корупцію.

  Ментальність у нас така. Родич глузував над сусідом: - Ось ти був депутатом Верховної ради і ні будинку гарного не зліпив, іномарку престижну не придбав... Який ти після того депутат?  :gigi:
 :facepalm1:
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

Коррупционеры ни на кого не нападают и не убивают бомбами десятки тысяч людей как в Мариуполе, не расстреливают сотни как в Буче, не имеют целью уничтожить целую страну и нацию. И поддерживают коррупцию чаще всего вынужденно под угрозой жизни, дают взятки тем же медикам, которые без взятки и пальцем не пошевелят, или под угрозой тюрьмы, когда кто-то закурил травку, а тут жирный мусор караулит. Поэтому надо менять дурацкие законы и наказывать самих коррупционеров, а у нас больше наказание, тем, кто вынужден давать взятки, чем тем, кто их берет. Москвича, который орет вконтаке, что нужно убить всех украинцев, никто не вынуждает это делать под угрозой, что ему не удалят опухоль из головы, или что посадят на зону на несколько лет за какую-то чепуху. Может, бывают и такие случаи, но это явно не массово, за копейки продаются, это да, и нормальному человеку понять это трудно в 21-м веке.
ніхто вас не заставляє платити взятки,якщо ви принципіальні. а спроба то так пояснити власне і показує,що хвороба задавнена і не бажається викорінюватися власне такими оправданнями її носіїв І ще один приклад-ви навіть коли вихїздете за кордон то спочатку пробуєте теж так там діяти по звичці і ставите тамтешних в ступор своїми діями . і мова власне про дрібноту,на вищих рівнях де суми переходять у шість нулів там інакші правила гри-БО ТАМ за такі суми можна і порушити закон. І порушують. але це (кількість таких) не робить країну корумпованою на рівні ментальності  її громадян.
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

Помилкова думка. І Портніков щось про схоже писав.
Питання корупції, це питання дієвого і рішучого державника на чолі України.

у вас був такий державний діяч - порошенко

але от що з ним сталось
його обрали президентом віруючі що він корупціонер тожж сам живе і нам дасть .. а те що бізнесмен не може бути корупціонером (системним) наш манюпас не вірить це не вміщається йому в голову.

І от сталось страшне - пєтя реально став боротись з корупцією

і що зробив мудрий народ який на словах проти а реально за корупцію?
він викинув з влади це падло, яке так нахабно його - святого манюпаса обмануло та заборонило куму красти.

І от тепер у владі Зе корупція при якому сягнула рівня яника і навіть перевершида в чомусь його часи..
і що манюпас?
ПІДТРИМУЄ!!!

яйця по 17 не є підставою вимагати відставки влади яка краде під час війни якщо частину краде кум.

ао т якщо владі припаисати міфічне розкрадання свинарчуків коли кум без грошей ото тоді да .. тоді геть владу бариг!!

тож на цьому прикладі можні зрозуміти що народ не степить владу що заважає красти
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

у вас був такий державний діяч

шо значіть у ВАС?
ти де і звідки?
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

Старий підмахувач усього, шо платить.   Нуль...

Кіяша написав те саме.І?)
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

шо значіть у ВАС?
ти де і звідки?

я маргінал моя думка не репрезентативна
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

ніхто вас не заставляє платити взятки,якщо ви принципіальні. а спроба то так пояснити власне і показує,що хвороба задавнена і не бажається викорінюватися власне такими оправданнями її носіїв І ще один приклад-ви навіть коли вихїздете за кордон то спочатку пробуєте теж так там діяти по звичці і ставите тамтешних в ступор своїми діями . і мова власне про дрібноту,на вищих рівнях де суми переходять у шість нулів там інакші правила гри-БО ТАМ за такі суми можна і порушити закон. І порушують. але це (кількість таких) не робить країну корумпованою на рівні ментальності  її громадян.
Сильно разумные, хотел бы на вас посмотреть, если вы лежите все поломанные в больнице, а вам врач говорит, гони 650 баксов наличкой (помимо цены операции, пластин, вдвое завышенных лекарств и т.д.) или никаких пластин и операций не будет, так и будете лежать, если не помрете от болевого шока или сепсиса, а чтоб ходить или работать руками, вообще и речи не будет.
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

я маргінал моя думка не репрезентативна

до чого тут маргінал???

ти в україні?
шо це за ВІДОКРЕМЛЕНІСТЬ
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

Сильно разумные, хотел бы на вас посмотреть, если вы лежите все поломанные в больнице, а вам врач говорит, гони 650 баксов наличкой или никаких пластин и операций не будет, так и будете лежать, если не помрете от болевого шока или сепсиса, а чтоб ходить или работать руками, вообще и речи не будет.

але ж це ви створили систему в якій лікар - кріпак що має вас обслуговувати за копійки бо медицина у вас
"бєсплатная"
а наслідок бєсплатності ось саме це - лікрю треба грошів щоб сімю кормити, щоб купти те за що вас полікувати і все інше .. все це наслідок вашої скрєпи про бєсплатную мєдіціну
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

Корупція українцями в цілому підтримується і насправді замовником корупційної системи є пересічний українець
зачем изобретать велосипед?
нужны законы, при которых коррупция становится невыгодной для украинца
закон должен выполняться
и самое главное - люди, что десятилетиями сидят на коррупционных потоках,
стали очень богатыми людьми, должны быть побриты и поражены в правах -
и это самое сложное
они будут биться не по-деццки
Италия в пример
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

Питання навіть не в цьому. Питання в тому, що коли були Золоті Часи Петра(тм) корупція була для ТС порятунком Держави, а коли Петро в Жопі(тм) то корупція стала одразу кака, а не шоколад.

ну знову ви на особистості коли корупція майже в кожному з вас. Це як заразна хвороба, яку можна вилікувати... якщо є згода на лікування.
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

але ж це ви створили систему в якій лікар - кріпак що має вас обслуговувати за копійки бо медицина у вас
"бєсплатная"
а наслідок бєсплатності ось саме це - лікрю треба грошів щоб сімю кормити, щоб купти те за що вас полікувати і все інше .. все це наслідок вашої скрєпи про бєсплатную мєдіціну
Не бесплатная, я дописал уже, это помимо цены операции, лекарств и пластин, так что опять в молоко. Ничего мы не створювали, мы у власти никогда не были. И даже в больницы до этого не попадали с совка. За януковича не голосовали. На Майдан ходили в надежде все это изменить. Какие еще претензии будут?
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

зачем изобретать велосипед?
нужны законы, при которых коррупция становится невыгодной для украинца
закон должен выполняться
и самое главное - люди, что десятилетиями сидят на коррупционных потоках,
стали очень богатыми людьми, должны быть побриты и поражены в правах -
и это самое сложное
они будут биться не по-деццки
Италия в пример

закони відображають стан суспільства
а не навпаки
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

лікрю треба грошів щоб сімю кормити

650 доларів з пацієнта?
а та сім'я не ОБІСРЕТЬСЯ з переїдання?
   
Re: Мене просили написати про корупцію.

ну знову ви на особистості коли корупція майже в кожному з вас. Це як заразна хвороба, яку можна вилікувати... якщо є згода на лікування.

Ну як в одній голові можуть вживатися дві протилежні речі? Ти мені пишеш що все діло в особистості, коли сама особистість ТС крутить сракою як той флюгер? Ваш Кіяша і є типовий корупціонер.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія