Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

13:00 Жереб ЛЧ та ЛЄ :warning2:

Re: Ліга Чемпіонів. Янг Бойз - Шахтар :warning2:

:weep:

давай один до одного?
100 до 100
чи 1000 до 1000?
Шахта чемпіон - я виграв
Динамо чемпіон - ти виграв.
А если кто-то третий? Или чемпионат не будет доигран?
В этом споре меня не устраивает только обязательность моего присутствия на ФУПе через год.
Есть предлагалище.
Деньги меня как-то мало интересуют. Я коллекционирую раритетные футбольные матчи и спортивную прессу (в частности)
Основное направление - матчи сборной Украины и украинских клубов   (и не только - есть Пушкаш, Эйсебио, финалы ЕК, сборная СССР и клубы...)
Вот если б ты подключился и помог мне закрыть некоторые белые пятна....
Цена одного матча - это где-то от 200 грн (от 8 евро). Европейцы, у которых эти матчи есть - жлобы еще те

Сорри, следующее мое появление на ФУПе после обеда

 

Останнє редагування: 4 08 2016 09:14:21 від Смит
   
Re: Ліга Чемпіонів. Янг Бойз - Шахтар :warning2:

А если кто-то третий? Или чемпионат не будет доигран?
В этом споре меня не устраивает только обязательность моего присутствия на ФУПе через год.
Есть предлагалище.
Деньги меня как-то мало интересуют. Я коллекционирую раритетные футбольные матчи и спортивную прессу (в частности)
Основное направление - матчи сборной Украины и украинских клубов   (и не только - есть Пушкаш, Эйсебио, финалы ЕК, сборная СССР и клубы...)
Вот если б ты подключился и помог мне закрыть некоторые белые пятна....
Цена одного матча - это где-то от 200 грн (от 8 евро). Европейцы, у которых эти матчи есть - жлобы еще те

Сорри, следующее мое появление на ФУПе после обеда

хто? це тролінг такий? :)
Лише по факту. Хто вище у таблиці. Все інше - фарс мажор. Анулювання спору.
І які матчі тобі потрібні?*
   
Re: Ліга Чемпіонів. Янг Бойз - Шахтар :warning2:

Как написали на терриконе, Теперь у ШД есть свой Тун. Но с такой игрой в ЛЧ делать нефиг
О, быстро вы Тимишоару забыли
   
Re: Ліга Чемпіонів. Янг Бойз - Шахтар :warning2:

О, быстро вы Тимишоару забыли


ліллєстрьом....  ЦСКА софія....  вікторія пилзень
   
О, быстро вы Тимишоару забыли

Чукча не читатель, чукча писатель?
   
Мурча, прасти, Мурча, вернись :weep:
ФК Сепар в руках ахметки один из основных инструментов оболванивания донбасян.
ФК Сепар должен быть  разрушен до основания, а на его месте должен возродиться
украинский клуб Шахтер.
   
Мурча, прасти, Мурча, вернись :weep:
ФК Сепар в руках ахметки один из основных инструментов оболванивания донбасян.
ФК Сепар должен быть  разрушен до основания, а на его месте должен возродиться
украинский клуб Шахтер.

 :-B
   
Мурча, прасти, Мурча, вернись :weep:
ФК Сепар в руках ахметки один из основных инструментов оболванивания донбасян.
ФК Сепар должен быть  разрушен до основания, а на его месте должен возродиться
украинский клуб Шахтер.

а український клуб динамо коли? :facepalm1:
ахмєтка,суркіс. у чму різниця? вони обоє за овоча скакали
   

Я напомню.
Мы встретились втроем на базе "Динамо" (Киев) - я, Тимошенко и Медведчук. Тимошенко агитировала назначить Медведчука послом - Балога
   
а український клуб динамо коли? :facepalm1:
ахмєтка,суркіс. у чму різниця? вони обоє за овоча скакали
ну если ты не видишь разницы между донбасом и Киевом, тогда действительно :facepalm1:
   
ну если ты не видишь разницы между донбасом и Киевом, тогда действительно :facepalm1:

Донбас-регіон, Київ-місто, різниця, як її можна не помітити
   
ну если ты не видишь разницы между донбасом и Киевом, тогда действительно :facepalm1:

яке відношщення має донбас та Києв до того що клубами Динамо і Шахтар управляють проросійські виблядки для яких Україна лише як спосіб наживи?
Суркіс така сама сука як і ахмєтка...просто не встиг стівльки вкрасти ..тому і менше має вплив..і з цьог оти зрробив висновок що він більший українець ніж татарин? :facepalm1:
ти сказав шо шахта менше український клуб ніж динамо. Чому?
А я кажу що ткий самий зі своїми вболівальниками.а клубами керують виблядки однакові

Останнє редагування: 4 08 2016 11:47:36 від Ukraine
   
яке відношщення має донбас та Києв до того що клубами Динамо і Шахтар управляють проросійські виблядки для яких Україна лише як спосіб наживи?
Суркіс така сама сука як і ахмєтка...просто не встиг стівльки вкрасти ..тому і менше має вплив..і з цьог оти зрробив висновок що він більший українець ніж татарин? :facepalm1:
ти сказав шо шахта менше український клуб ніж динамо. Чому?
А я кажу що ткий самий зі своїми вболівальниками.а клубами керують виблядки однакові

да я понял, они усе одинаковые.
Где-то я это уже слышал
   
для Шахти зараз найгірший сценарій, якщо на емоціях виженуть Фонсеку.

наламав дров у першу чергу він, але загалом він тренер цікавий і помилки здатен виправити.

ніхто його не вижене. він тільки взяв команду, тому такі пройопи цілком зрозумілі.
   
да я понял, они усе одинаковые.
Где-то я это уже слышал

може ти не в курсі що саме  суркіс молодший головний підозрюваний у підкупі судді Лопеса ньето? :laugh:
і саме він зараз президентом є твого клубу? :laugh:
але я навіть не про це..а про те що Суркіс старший радів перемозі Януковича у залі ЦВК у 2004....такий самий є і його молодший братік
Поясни мені яка різниця між татарином і суркісами? Що вони корисного для України зробили? Вони могли помінятись місцями якби історія пішла трохи по іншому і зараз ти б так само казав про Суркіса як про татарина
чи це тому ..."ну й що що підарас..це свій підарас?" :laugh:

Останнє редагування: 4 08 2016 12:10:19 від Ukraine
   
По Шахтеру. Первый тайм провальный, медленно играли, без желания. Может от Черноморца не отошли. Во втором прибавили когда получили двоечку. Но Янг Бойз весьма грамотно защищался. Да и лажали дончане частенько. Второй раз в этом сезоне Фонсеку проигрывает по пенальти. Как бы это не стало закономерностью.
   
Показати зображення...
Я напомню.
Мы встретились втроем на базе "Динамо" (Киев) - я, Тимошенко и Медведчук. Тимошенко агитировала назначить Медведчука послом - Балога


бльоооо   :facepalm1:
ти памятаєш які тоді були стосунки у Балоги і Тимошенко?   Чи заради політичної агітації можна будь-яку куйню використати?
   
бльоооо   :facepalm1:
ти памятаєш які тоді були стосунки у Балоги і Тимошенко?   Чи заради політичної агітації можна будь-яку куйню використати?
Интернет все помнит. Так что давай беги оправдывай ее.
   
По Шахтеру. Первый тайм провальный, медленно играли, без желания. Может от Черноморца не отошли. Во втором прибавили когда получили двоечку. Но Янг Бойз весьма грамотно защищался. Да и лажали дончане частенько. Второй раз в этом сезоне Фонсеку проигрывает по пенальти. Как бы это не стало закономерностью.

серія пенальті це лотерея
якбо отой гол учора зайшов коли від поперечини у сраку воротаря янг бойза і знову у поперечину...то могло все по іншому піти
хоча я згоден шо у психологічному плані учора янг бойз був кращим і тому переміг шахту по пєналях закономірно....бо шахта їх недооцінила..приїха ла з впевеністю що вже пройшли..за це і поплатились. Тому і пєналі били як барани
   
"Бешикташ" продолжает пытаться подписать защитника "Динамо" Домагоя Виду.

Чемпион Турции поднял предложение с 2 до 4 миллионов евро, а также отдает киевлянам украинского голкипера Дениса Бойко, сообщает издание Fanatik.

Напомним, кроме "Бешикташа" на хорватского защитника "Динамо" претендует английский "Сандерленд".

Контракт 27-летнего Виды с "Динамо" рассчитан до 2018 года. Трансферная стоимость игрока оценивается в 8,5 миллионов евро :lol:  :weep: .

завжди радували аппеттіти суркісні :laugh:


   
"Манчестер Юнайтед" наконец-то закончил работу над трансфером полузащитника "Ювентуса" Поля Погба, информирует The Sun.

Информацию об успешном подписании сделки подтвердил агент главного тренера "красных дьяволов" Жозе Моуринью Жорже Мендеш британскому журналисту Данкану Кастлсу.

Отметим, трансфер Погба станет рекордным в истории футбола и обойдется МЮ в 110 миллионов фунтов. Невероятные 30 миллионов фунтов из сделки получит агент футболиста Мино Райола


 ;o
   
"Бешикташ" продолжает пытаться подписать защитника "Динамо" Домагоя Виду.

Чемпион Турции поднял предложение с 2 до 4 миллионов евро, а также отдает киевлянам украинского голкипера Дениса Бойко, сообщает издание Fanatik.

Напомним, кроме "Бешикташа" на хорватского защитника "Динамо" претендует английский "Сандерленд".

Контракт 27-летнего Виды с "Динамо" рассчитан до 2018 года. Трансферная стоимость игрока оценивается в 8,5 миллионов евро :lol:  :weep: .

завжди радували аппеттіти суркісні :laugh:
Вполне нормальный вариант.
   
Ну шо МЮ чемпіон? 8-)
   
Вполне нормальный вариант.

для суркісів ні..через рік і 4 ніхто не дасть
   
"Манчестер Юнайтед" наконец-то закончил работу над трансфером полузащитника "Ювентуса" Поля Погба, информирует The Sun.

Информацию об успешном подписании сделки подтвердил агент главного тренера "красных дьяволов" Жозе Моуринью Жорже Мендеш британскому журналисту Данкану Кастлсу.

Отметим, трансфер Погба станет рекордным в истории футбола и обойдется МЮ в 110 миллионов фунтов. Невероятные 30 миллионов фунтов из сделки получит агент футболиста Мино Райола

;o
Ну еще зимой Погба стоил 80 млн. фунтов.
   
Ну шо МЮ чемпіон? 8-)
Сумніваюся. Навіть проти Арсеналу в них нема шансів.
Я вже не говорю про Лестер :)
   
для суркісів ні..через рік і 4 ніхто не дасть
Ну у них же есть пример с Милевским, на очереди Ярмоленко.
   
Сумніваюся. Навіть проти Арсеналу в них нема шансів.
Я вже не говорю про Лестер :)

Лестеру п***а цьог осезону...якщо будуть у 10-ці то це буде добре
   
Лестеру п***а цьог осезону...якщо будуть у 10-ці то це буде добре
МЮ буде ще нижче
   
Ну у них же есть пример с Милевским, на очереди Ярмоленко.

читаєш мої думки :D
   
МЮ буде ще нижче

нижче чого?
   
нижче чого?
Нижче Лестера
   
Нижче Лестера

парі? :)
   
Интернет все помнит. Так что давай беги оправдывай ее.


хочеш сказать на помойках іще багато такого?   :laugh:
   
парі? :)
Який коеф даси?
   
Який коеф даси?

який коеф? то ти не серьезно це?
я думав серьезно?

Я кажу що МЮ буде вище по підсумкам АПЛ 2016-2017 ніж Лестер

Сума ставки однакова :D
   
який коеф? то ти не серьезно це?
я думав серьезно?

Я кажу що МЮ буде вище по підсумкам АПЛ 2016-2017 ніж Лестер

Сума ставки однакова :D

На перемогу МЮ В. Хілл дають 4. На перемогу Лестера 26
На пряме порівняння пропонуєш 1 до 1? За лоха тримаєш? :)
Я можу вигідніше ризикнути грошами.
   
На перемогу МЮ В. Хілл дають 4. На перемогу Лестера 26
На пряме порівняння пропонуєш 1 до 1? За лоха тримаєш? :)
Я можу вигідніше ризикнути грошами.

я шо букмекерська контора? :facepalm1: щоб якісь коефи давати?
ти ж сказав що лестер вище буде :facepalm:
   
я шо букмекерська контора? :facepalm1: щоб якісь коефи давати?
ти ж сказав що лестер вище буде :facepalm:
Ти вже дав коеф 1:1. Просто він не вигідний для мене. Бо навіть буки дають вигідніше.

   
Ти вже дав коеф 1:1. Просто він не вигідний для мене. Бо навіть буки дають вигідніше.

ти сам сказав що лєстєр вище мю буде..без ніяких вірогідностей буківських на це :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія