Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Буріння скважини через гранітний пласт

Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

30-40 м граніту бурити  :facepalm1:  той колодязь для дачі золотим буде

можна на кар'єрі тишком нишком натирити вибухівки
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

Хвалюся -знайшла таки бурильщиків у Житомирі. Дядько мені одразу сказав, що через гранітний пласт ще ніхто не пробурився, то я забагато хочу. Вони роблять інакше - сверлять і шукають розломи у граніті, там є вода, глибина невідома, по факту скажуть.
Буду вас тримати в курсі справ, якщо є така цікавість до моєї дачі, пофоткаю і будинок, і бурильну установку.
Ціни недитячі - по 800 грн за метр. Розорюся :(
   
чёй-то? У нас 66 метров.
лицензия нужна на добычу природных ресурсов. но на это все забивают, главное сдуру в паспорте скважины правду не написать :gigi:
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

можна на кар'єрі тишком нишком натирити вибухівки
Вибухівки там вдосталь, поряд гранітні кар'єри. Я всіх гостей попереджаю, щоб не лякалися вибухів, коли граніт рвуть.
Але вибухівкою граніт добувають, а не воду. Підірвати власну хату багато розуму не треба :)
   
лицензия нужна на добычу природных ресурсов. но на это все забивают, главное сдуру в паспорте скважины правду не написать :gigi:

У нас и паспорта скважины нет)))
   
Хвалюся -знайшла таки бурильщиків у Житомирі. Дядько мені одразу сказав, що через гранітний пласт ще ніхто не пробурився, то я забагато хочу. Вони роблять інакше - сверлять і шукають розломи у граніті, там є вода, глибина невідома, по факту скажуть.
Буду вас тримати в курсі справ, якщо є така цікавість до моєї дачі, пофоткаю і будинок, і бурильну установку.
Ціни недитячі - по 800 грн за метр. Розорюся :(

Ще на мотор треба гроші. ;)
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

У нас и паспорта скважины нет)))
А як так - сама бурила? Ті, що бурять, якийсь паспорт дають, чи не всі?
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

Ще на мотор треба гроші. ;)
Ага, ще тисяч 10. Золота та вода вийде, але куди подітися, торік посуд не було чим мити, в криниці відро не тоне, на бік лягає.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Я до тебе ставлюсь нормально.

А от до твоєї політичної діяльності і до тих кого ти і твій чоловік підтримуєте - дуже негативно. Он вже написала чому.

п.с.

Бурити 40 м граніта, то авантюра - води може і не бути в достатній кількості, а граніт може виявитись значно глибше. Шукай воду і рий новий колодязь. На полив цілого города в 60 соток треба дуже багато води, не настачишся і з свердловиною. А на огірки, помідори і пр. можна воду в копанці накопичувати, лише дно вистелити чорною спеціальною плівкою. І вода там буде прогріта, а не льодяна як з свердловини.
Да, кстати, скважина не всегда решает, ибо и юзать ее нужно постоянно (если пару месяцев в году - капец скважине настанет быстро), и чистить надо и воды может быть/стать мало. Поспрашивай у местных, какой обычно дебет у колодцев - может проще почистить и углубить колодец на пару-тройку кубов - тогда у тебя будет запас. У меня на даче такая же фигня - ушла вода из колодцев. Правда, я подозреваю, что это просто каждый второй насос поставил и скважин набурил - вот уровень и упал.
   
А як так - сама бурила? Ті, що бурять, якийсь паспорт дають, чи не всі?

А х.з. Чоловік домовлявся. Про паспорт вперше і чую, якщо чесно. :D

Бурили там, де змогла машина з установкою пройти. Але у нас насипні грунти та пісок  - перший шлюз на Вішеньках, за м. Славутич дачний масив.
По грошам вийшло так же приблизно, як в тебе, якщо рахувати в доларах, бо робили, коли долар був 8. 

Вода чиста, але без фільру віддавала залізом.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

Да, кстати, скважина не всегда решает, ибо и юзать ее нужно постоянно (если пару месяцев в году - капец скважине настанет быстро), и чистить надо и воды может быть/стать мало. Поспрашивай у местных, какой обычно дебет у колодцев - может проще почистить и углубить колодец на пару-тройку кубов - тогда у тебя будет запас. У меня на даче такая же фигня - ушла вода из колодцев. Правда, я подозреваю, что это просто каждый второй насос поставил и скважин набурил - вот уровень и упал.
Рівень води впав, бо дуже спекотно стало літом останні роки. Скважини пробурили небагато і не поряд з нами, а криниці майже у всіх порожні. Клімат міняється.
Криницю може й поглиблю заодно тою ж буровою, якщо зможуть. Бо вручну ніхто не хоче, зсунулися бетонні кільця, небезпечно дуже.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Ага, ще тисяч 10. Золота та вода вийде, але куди подітися, торік посуд не було чим мити, в криниці відро не тоне, на бік лягає.
О, так у тебя такая же проблема, как и везде - просто снизился уровень грунтовых вод. Тоесть раньше в колодце было 2 м воды, а теперь 0.5 м. А дебет (200 л в сутки, например) может остался прежним (измерь). Подумай над углублением - у тебя снова будет 2 м воды. Копатели колодцев углубляют его и  просто опускают в колодец кольца чуть меньшего диаметра.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

лицензия нужна на добычу природных ресурсов. но на это все забивают, главное сдуру в паспорте скважины правду не написать :gigi:

Раньше было ограничение до 20м
 Но еще Янукович отменил.
Теперь можно зоть из центра земли качать, главное чтобы не больше 300 кубов сза сутки
Гуглить по словам 23 стаття кодекс надра
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

О, так у тебя такая же проблема, как и везде - просто снизился уровень грунтовых вод. Тоесть раньше в колодце было 2 м воды, а теперь 0.5 м. А дебет (200 л в сутки, например) может остался прежним (измерь). Подумай над углублением - у тебя снова будет 2 м воды. Копатели колодцев углубляют его и  просто опускают в колодец кольца чуть меньшего диаметра.
Дякую, буду думати.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Кстати, только в селе, где уходит вода, начинаешь ценить городской водопровод. И понимать, что 20 грн за куб, и 30 и 50 отдал бы запросто и ещё б ноги целовал.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Ага, ще тисяч 10. Золота та вода вийде, але куди подітися, торік посуд не було чим мити, в криниці відро не тоне, на бік лягає.

у криниці на дні граніт?
   
Раньше было ограничение до 20м
 Но еще Янукович отменил.
Теперь можно зоть из центра земли качать, главное чтобы не больше 300 кубов сза сутки
Гуглить по словам 23 стаття кодекс надра

У нас сначала была  20-метровая.
Вода оказалась техническая, только для полива и то надо долго отстаивать - ярко-желтого цвета и ржавый осадок в ведре после отстаивания - даже растениям было плохо((( Почти не пользуемся.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

Кстати, только в селе, где уходит вода, начинаешь ценить городской водопровод. И понимать, что 20 грн за куб, и 30 и 50 отдал бы запросто и ещё б ноги целовал.
Та всюди свої приколи - у Києві гарячої води вже нема і до осені навряд чи буде. Ще й ліфт поламався, а у нас 9-й поверх, на вулицю вибратися ціла проблема тепер. Втічу на дачу на все літо, там краще.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

у криниці на дні граніт?
Ні, пісок. Стара, замулилася. Але граніт зовсім недалеко, метрів 10-15.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Ну ось коли Вія відкриє гілочку про ненависну Вам "Свободу" - ось тоді і будете товкати свої речі з трибуни. Може, і мені буде що сказати. ;)

Але тут гілка побутова, і Ваші кпини тут зовсім недотепні.

Вія і тут, в побутовій гілці,   про своє сокровенне ідейне вставила. Для неї то не гріх. А от я не маю на то права?
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Раньше было ограничение до 20м
 Но еще Янукович отменил.
Теперь можно зоть из центра земли качать, главное чтобы не больше 300 кубов сза сутки
Гуглить по словам 23 стаття кодекс надра
Причем качают и поливают, недоумевая, почему за воду нужно платить. А потом в округе уходит вода и мелеют реки. Я так понял это везде сейчас так - насосы и насосные станции сделали свое дело. Климат не при чем. Может, конечно, это подземные реки русла меняют, но что-то мало верится. Гидрогеолов надо спрашивать.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Ні, пісок. Стара, замулилася. Але граніт зовсім недалеко, метрів 10-15.

То вичистіть криницю, відремонтуйте. Чи нову поряд викопайте. І дешевше і гарантовано вода буде. Насос вкинете і все окей!
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Та всюди свої приколи - у Києві гарячої води вже нема і до осені навряд чи буде. Ще й ліфт поламався, а у нас 9-й поверх, на вулицю вибратися ціла проблема тепер. Втічу на дачу на все літо, там краще.
У меня дети маленькие, то я не живу без бойлера в принципе. 3-4 тысячи гривен решают проблему гарячей воды при наличии холодной. А вот без воды хочется ту дачу развалять к хренам.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

У меня дети маленькие, то я не живу без бойлера в принципе. 3-4 тысячи гривен решают проблему гарячей воды при наличии холодной. А вот без воды хочется ту дачу развалять к хренам.
Ай, не видумуй. Як війна почалася, мої тітка і дядько з Дніпропетровської області приїхали літом і ми пару машин дров заготували, бо ніхто не знав, де зупиниться фронт, до їх дому 100 км не дійшли. І у Києві так само що завгодно може бути. Життя довге і непередбачуване. Я й піч з хати не викидаю, хай буде, бо газ селяни провели, а платити за той газ не можуть.
Пробурю скважину і буде мені бункер на старість.
   
Руцями і саморобною апаратурою)))) Час і бажання потрібне))))
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

То вичистіть криницю, відремонтуйте. Чи нову поряд викопайте. І дешевше і гарантовано вода буде. Насос вкинете і все окей!
Може й так, по ціні подивлюся. Криницю нову теж треба копати у вдалому місці, у нас глибша і порожня, а у сусіда неглибока і повна, бо на джерело вдало натрапили. А з лозою ходити зараз мало хто вміє.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Ні, пісок. Стара, замулилася. Але граніт зовсім недалеко, метрів 10-15.

тю, відсмоктати пісок дренажним насосом, мтрів 5
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

Руцями і саморобною апаратурою)))) Час і бажання потрібне))))
Посміялася. Граніт руцями не побуриш. Одні дачники два роки бурили скважину, не знаю чим, але в перший рік до води не добилися, аж на другий рік воду добули.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Вія і тут, в побутовій гілці,   про своє сокровенне ідейне вставила. Для неї то не гріх. А от я не маю на то права?

Різниця в тому, що будь Вія за Петра, то..
То не отримала би жодних негативних зауважень від комаріка  :gigi:
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

тю, відсмоктати пісок дренажним насосом, мтрів 5
Також дякую за пораду. Одного сусіда просила так зробити, він обіцяв, а тоді щось не склалося. Цьогоріч сама цим питанням займуся, може й буде толк. Але скважину все одно хочу.
   
Ага, ще тисяч 10. Золота та вода вийде, але куди подітися, торік посуд не було чим мити, в криниці відро не тоне, на бік лягає.

а поглибити криницю та прочистити добре не дешевше буде ?
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

а поглибити криницю та прочистити добре не дешевше буде ?
Дешевше, але результат невідомий. Вона одразу була викопана в не тому місці, води було мало.
   
Дешевше, але результат невідомий. Вона одразу була викопана в не тому місці, води було мало.

відомий результат.

нехай поглиблять криницю, вкинуть пару колець і все буде ок.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Грошва з'явилась в кишенях, при "злочинній владі".  Нарешті і Вія зажила - дача, СВЕРДЛОВИНА :D

Заодно й цей допис прокоментую: не грошва з'явилась при злочинній владі, а вода з колодязів пропала  :punish:
 :laugh:
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

Заодно й цей допис прокоментую: не грошва з'явилась при злочинній владі, а вода з колодязів пропала  :punish:
 :laugh:
Отож. Річки міліють, ліси вирубують, нема де москаля ні втопити, ні повісити.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

відомий результат.

нехай поглиблять криницю, вкинуть пару колець і все буде ок.
Мені імпонує твоя впевненість. Може як за скважину 100 000 захочуть, то дійсно криницю поки що реанімую дешевше в рази. Дяки.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Заодно й цей допис прокоментую: не грошва з'явилась при злочинній владі, а вода з колодязів пропала  :punish:
 :laugh:

Вода пропала раніше! :acute:
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

Вода пропала раніше! :acute:
Якраз за Пороха вода пропала.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
де Хто

Якраз за Пороха вода пропала.
Потому что порох нужно держать сухим, такие времена настали.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

Потому что порох нужно держать сухим, такие времена настали.
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія