Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Россия сама виновата, что потеряла Украину!" Витренко сорвалась и высказала всю правду

Божечки, вона ще жива
   
 :lol: чего не скажешь ради сына
   
Божечки, вона ще жива
+100500. Вже й забув за цю бабку.
   
"бандерівка"? оййй.. "бандерша"!  :laugh:
   
якою би безумною ця баба не була. Але.
у 2004-му, вона, помню, зібрала синю тусовку на данбазі, і заявила шо і дріщенко, і бандюковідж - вони однакові і ваще друзья. І так воно і було, як виявилося.
Тьотка тоді, видно було, шо симпровізірувала, але симпровізіровала чьотко  (tu)
   
якою би безумною ця баба не була. Але.
у 2004-му, вона, помню, зібрала синю тусовку на данбазі, і заявила шо і дріщенко, і бандюковідж - вони однакові і ваще друзья. І так воно і було, як виявилося.
Тьотка тоді, видно було, шо симпровізірувала, але симпровізіровала чьотко  (tu)
тепер я знаю за кого голосував Ельф до зеленського :laugh:
   
Тьотка тоді, видно було, шо симпровізірувала, але симпровізіровала чьотко
Навіть гранату в себе типа жбурнула )))
   
Навіть гранату в себе типа жбурнула )))
не знаю хто там у неї жбуряв гранату, але то був точно не морос.
   
тепер я знаю за кого голосував Ельф до зеленського :laugh:
один раз. За дрища. На третьому ( :facepalm1: ) турі.
це був перший і останній раз.
   
Яке коріння - таке насіння!  :laugh:  Ну, ви в курсі...
   
Ех пам*ятаю як моя покійна бабця в 98 році хотіла за неї голосувати в Раду, а я її агітував за Мороза  :=V
   
Конотоп вилікувався, тому й не чути цієї кацапської відьми.
   
шо, раша платила за її підривну діяльність менше, ніж Україна її вилупку?
канєшно, віновата
   
Ех пам*ятаю як моя покійна бабця в 98 році хотіла за неї голосувати в Раду, а я її агітував за Мороза  :=V
в ті часи всі що були трошки подалі від комуністів вважалося "лібералами"


Результаты 1998

Политическая партия или блок   Процент голосов   
Коммунистическая партия Украины   24,65 %   
Народный Рух Украины   9,40 %   
Избирательный блок Социалистической партии Украины и Селянской партии Украины «За правду, за народ, за Украину!» 8,55 %   
Партия зелёных Украины   5,43 %   
Народно-демократическая партия   5,01 %
Всеукраинское объединение «Громада»   4,67 %
Прогрессивная социалистическая партия Украины   4,04 %
Социал-демократическая партия Украины (объединённая)   4,01 %
   
Показати зображення...
Цікава статистика, особливо драматична зміна у 2013-ому році.
Якщо це мали на увазі хуйло та його стратеги, то не дивно, чому вони відважилися на агресію проти України.
   
Результаты 1998

Политическая партия или блок   Процент голосов   
Коммунистическая партия Украины   24,65 %
Вангую, що якби сьогодні те лайно було в виборчих списках - мінімум третину голосів відхопили б. Малороси плюс традиційні уєбани "папріколу" голоснули б аж бігом.
   
Вангую, що якби сьогодні те лайно було в виборчих списках - мінімум третину голосів відхопили б. Малороси плюс традиційні уєбани "папріколу" голоснули б аж бігом.
і що її стримувало і стримує від цього кроку? Урік?
   
Прикольно, коли люди, в яких є політична і світоглядна відповідь на питання своєї "науки", називають себе науковцями в обґрунтуванні власних ідей :)
   
В загальному сенсі пані більшовичка таки має рацію.

Нападом на Україну та захопленням Криму та ОРДЛО хуйло зробив для формування національної свідомості українців після розпаду СРСР більше ніж всі наші націоналісти разом узяті.
   
Вангую, що якби сьогодні те лайно було в виборчих списках - мінімум третину голосів відхопили б. Малороси плюс традиційні уєбани "папріколу" голоснули б аж бігом.

Мудачук із своїм СДПУ(0) отримав 4% тоді :)

Це разм з "Кравчук, Марчук, Медведчук, Онопенко, Суркіс" :)

І Лазаренко з Громадою був у Раді (і до нього потім дообралась Тимошенко)
   
Про це розумні люди говорили задовго до неї та й на ФУПі писали про це. Поки америкоси (через різні "фонди") скуповували політичну еліту та перспективну молодь,москалі  притримувались тези,що немає потреби додатково вкладати гроші(матеріально стимулювати "спокінвічну дружбу" між "братерними "народами).От і профукали Україну для себе.Враховуючи менталітет українців запросто можна було маніпулювати "дешевим газом" ,як інструментом впливу на політичні події в Україні,але ,напевно, хуйло  та його оточення жаба задавила від жадібності.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія