Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

Допоможіть з ефективністю використання ПК
- під управлінням Linux.


Ось наприклад є конфігурація компа Intel i3/i5/i7 і НЕ БАЗОВА материнська плата,_  і хочеться насолодитись роботою в Linux (Щоб не згадувати про Windows).

Потрібні наступні програмні властивості:
- Apache локальний сервер (багато доменів на компі, не на загал, тільки локальні роботи) _ !!!) Питання більше в ракурсі, чи не складніше налагоджувати чим в Windows? (мабуть безглузде питання)
- Відеоредактор, щоб ніхто і не гукнув, що неліцензійне, але досить професійне, _ !!!) яка його швидкість при i5/i7, _ !!!) не гірше аніж софт під Win x64?
- багато моніторів (3-4).
- адаптація Microsoft office 2003 прямо в середину Лінуксу (або повноцінний редактор файлів Word/Excel без викривлень) і скільки такий модуль коштує.
- як сприймає Linux -- другорядні вінчестери 4TB (формат GPT -NTFS)

Бажані (для розуміння також)
- як сприймаються карти GF 1070 / 1080
- чи можна погратись World of Tanks в Лінуксі (через Лінукс) на повний екран _ без втрат FPS (чи просто забути про нього остаточно)


P.S. Що таке "ФЗВ", коли пишуть тему-питання на ФУПі ?

Останнє редагування: 10 серпня 2017 13:56:13 від Бондар Роман /Tracker/
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

Уто усе шо ти написав там є и ще багато чого
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

- Apache локальний сервер (багато доменів на компі, не на загал, тільки локальні роботи) _ !!!) Питання більше в ракурсі, чи не складніше налагоджувати чим в Windows? (мабуть безглузде питання)
....

якщо в вінді використовували денвер типу поставив і забув, то в лінуху тре буде вручну конфігі виставляти
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

ФЗВ то ФУП знає все
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

P.S. Що таке "ФЗВ", коли пишуть тему-питання на ФУПі ?
форум знає все?
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

- адаптація Microsoft office 2003 прямо в середину Лінуксу (або повноцінний редактор файлів Word/Excel без викривлень) і скільки такий модуль коштує.
.....

качаєш LibreOffice під вінду і дивишся чи тобі то підійде....
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

По офісу, якщо зберігати в відкритих форматах, то все ідеально в тому ж лібре офіс. Якщо в пропрієтарному doc, то ніде не написано як воно має бути, відповідно сказати чи є глюк чи ні неможливо.
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

- Apache локальний сервер (багато доменів на компі, не на загал, тільки локальні роботи) _ !!!) Питання більше в ракурсі, чи не складніше налагоджувати чим в Windows? (мабуть безглузде питання)
....

якщо в вінді використовували денвер типу поставив і забув, то в лінуху тре буде вручну конфігі виставляти
Денвер з коробки підтримує тільки локалхост. Якщо він хоче мультіхостінг, то треба ті ж конфіги правити, що на лінуксі.
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

d:\usr\local\apache\apache.exe -k install
NET START apache
d:\usr\local\mysql\bin\mysqld-max-nt --install
net start mysql

ну например
и ничего сложного
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

Etobicoke Resident там вроді локальні субдомени мав би робити..
........
(багато доменів на компі, не на загал, тільки локальні роботи) _ !!!)
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

А що бувають проблеми з підключенням моніторів у когось? У мене зараз 3, але якось навіть не задумувався, що то може бути проблемою.
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

d:\usr\local\apache\apache.exe -k install
NET START apache
d:\usr\local\mysql\bin\mysqld-max-nt --install
net start mysql

ну например
и ничего сложного

sudo tasksel install lamp-server  :)
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

А що бувають проблеми з підключенням моніторів у когось? У мене зараз 3, але якось навіть не задумувався, що то може бути проблемою.

запусти лайф сіді і потикай....
мало б працювати в популярних середовищах, але я не пробував бо в мене стільки моніків нема  :D
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

Etobicoke Resident там вроді локальні субдомени мав би робити..
........
(багато доменів на компі, не на загал, тільки локальні роботи) _ !!!)
А що є велика різниця в конфігуруванні домена чи субдомена? Це взагалі одна і та сама річ. Субдомен чи ні має значення тільки для dns. Для хостінгу то все різні хости з різними іменами.
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

А що є велика різниця в конфігуруванні домена чи субдомена? Це взагалі одна і та сама річ. Субдомен чи ні має значення тільки для dns. Для хостінгу то все різні хости з різними іменами.

наскільки я памятаю денвер то все робить....
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

запусти лайф сіді і потикай....
мало б працювати в популярних середовищах, але я не пробував бо в мене стільки моніків нема  :D
Нафіга мені лайф сіді, якщо у мене лінух єдина робоча система на всіх компах що вживаю останні 8 років.

Ні брешу, коли писав аплікуху для айфона, то довелось сидіти на маку паралельно.
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

Etobicoke Resident то я попутав з ТС  :)
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

sudo tasksel install lamp-server  :)
так он же на винде якэ судо :)
ай сори
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

наскільки я памятаю денвер то все робить....
Денвер, то тільки загружчик, він нічого не робить окрім встановлення апачу з майскюел плюс пхп з певними конфігами. Хочеш щось щось поміняти, треба лізти в ті ж самі конфіги апача, що і на лінуксі. Хоча я з денвером не бавався давно, може щось і помінялось.
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

так он же на винде якэ судо :)
та я поняв... просто показав як то в лінуху можна
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

в сучасних ядрах то все залізо є , але прфесійні проги теж за бабло
   
А що там з можливостями Лінуксу у боагатопоточному середовищі?
4 / 8 потоків... (i5/i7)

Я чув про не поганий Video-редактор, майже все робить як Sony Vegas 10+
і навіть безкоштовний (а якщо кошти то які), __ це питаннячко якщо вам не шукати ..
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

Денвер, то тільки загружчик, він нічого не робить окрім встановлення апачу з майскюел плюс пхп з певними конфігами. Хочеш щось щось поміняти, треба лізти в ті ж самі конфіги апача, що і на лінуксі. Хоча я з денвером не бавався давно, може щось і помінялось.

та я теж довго не бавився...
там робиш приміром три папки і маєш три віртуальних домена...
ну там і ярлики на робочому столі запустити зупинити і перегрузити (для апачу з мусклом)
....
того якщо робилось на рівні запустити денвер і все, то в лінуху тре буде вручну виставляти  :)
якщо ж все виставлялось вручну то один фіг шо в лінуху шо в вінді
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

#This File was made using the WinMySQLAdmin 1.4 Tool
#10.04.2003 21:11:36

[mysqld]
basedir=d:/usr/local/mysql
datadir=d:/usr/local/mysql/data
language=d:/usr/local/mysql/share/russian
default-character-set=cp1251
skip-innodb
[WinMySQLadmin]
Server=d:/usr/local/mysql/bin/mysqld-max-nt.exe
user=root
password=
QueryInterval=10
   
ні
Я Денвер якось бачив один, потім дуже оновлений і перероблений. (швидко задовбався).

Нічого кращого не знайшов як правити файли Апач без Денверів, conf і ini (Apache / PHP / MySQL)
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

А що там з можливостями Лінуксу у боагатопоточному середовищі?
4 / 8 потоків... (i5/i7)

Я чув про не поганий Video-редактор, майже все робить як Sony Vegas 10+
і навіть безкоштовний (а якщо кошти то які), __ це питаннячко якщо вам не шукати ..
Про потоки ви щось або дуже елементарне питаєтесь, або дуже закручене, бо реально не розумію, що хочете.

По відео, радять http://cinelerra.org/ , http://www.openshot.org/ , https://kdenlive.org/ , https://www.lwks.com/ , https://www.blender.org/ , https://shotcut.org/
https://ubuntustudio.org/

Я не знаю що конкретно ви в відео редакторі робите, вам самим треба дивитись, що вам більше підходить.
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

По відео - сумнівно. Звук,  графіка,  відео, наскільки я знаю,  індустріальних стандартів нема під лінух. Звук - так точно.
Веб розробка - сам бог велів.
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

Цитувати
Apache локальний сервер

став одразу nginx + php5-fpm (для php) або uwsgi (для python)
досить жити вчорашнім днем.
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

адаптація Microsoft office 2003 прямо в середину Лінуксу (або повноцінний редактор файлів Word/Excel без викривлень) і скільки такий модуль коштує.

Тут треба уточнити, чи тобі потрібен саме  Microsoft office, чи просто редактор документів і таблиць? І для чого саме, чи ти їх пересилаєш комусь, чи навпаки отримуєш від когось, чи використовуєш лише для себе? Тобі треба точно визначитись із ТВОЇМИ задачами.

Я раніше користувався LibreOffice для заміни Microsoft office, але вже років з 4 перейшов на Гугл і забув Microsoft office як страшний сон.
   
Etobicoke Resident ,
 дякую за сайтики, вивчаю, позначаю що до чого.
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

 
якщо в вінді використовували денвер типу поставив і забув, то в лінуху тре буде вручну конфігі виставляти
локальний сервер з апачем і мускулом на віндозі мені дався нелегко - мав XAMPP
все одно треба лізти в пхп.іні і вручну правити
а на лінуху мінт то лише пару файлів треба відкорегувати з судо правами
порівняно одне і то саме, як на мою думку
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7
PAL

про M$ офіс то нерішаєма задача, бо навіть майкрософт не дає 100% сумісності між версіями
форматування злітає, зберігається тільки у межах однієї версії

про апач, мускуль та всяке таке, лінукс - то натівне середовище для них. Що правити та що ставити - залежить від вибранного дистру, там відмінності. Ну про LAMP вже казали, це як варіант, але є моменти

посилання на відеоредактори вже дали, то треба дивитися й вибирати під свої задачі. Гугль у допомогу, шукати, зрозуміло, краще англійською, там набагато свіжіші пости

"багато моніторів" - навіть не смішно. Вже давно є та працює "з коробки"

вінчестерв лінукс спріймає добре. Воні просто працюють :) GPT також. З NTFS потенційно можуть бути трабли, не дуже рекомендую - стандарт закритий, що M$ туди запхала - люди знають тільки з реверс інжинірінгу. Краще користуватися натівними лінуксовими ФС. Якщо це зовнішні USB диски - можна примонтувати, вичитати без проблем, запис перевіряв, працює, але під навантаженням не ганяв - воно мені не треба

про WoT вибач, не в курсі. Якось з іграшками в мене не склалося 
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

по офісу - якщо таки категорично необхідно, то під вайном запускається і цілком пристойно жужжить.
але зразу відраджую від такої єресі. привчай клієнтів до  *.odt.
Тим більш, установка Лібре на він-машини не проблема.
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

по офісу - якщо таки категорично необхідно, то під вайном запускається і цілком пристойно жужжить.
але зразу відраджую від такої єресі. привчай клієнтів до  *.odt.
Тим більш, установка Лібре на він-машини не проблема.
клієнтів треба до pdf привчати
і не буде проблем з форматом, полями і т.п.
не можу зрозуміти вар'ятів, які розсилають рахунки чи інші документи в форматі docx
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7
PAL

клієнтів треба до pdf привчати
і не буде проблем з форматом, полями і т.п.
не можу зрозуміти вар'ятів, які розсилають рахунки чи інші документи в форматі docx

у PDF дві проблеми:
1. занадто ускладнили, й тепер там регулярно знаходять дірки, через які у систему можна пролізти
2. проблема з редагуванням. Якщо рахунки отримувачу редагувати не треба, то, наприклад, договір може знадобитися
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

клієнтів треба до pdf привчати
і не буде проблем з форматом, полями і т.п.
не можу зрозуміти вар'ятів, які розсилають рахунки чи інші документи в форматі docx
pdf робиться з того ж Лібре одним тицем. з майкрософтовського - таки через жопу під назвою віртуальний принтер. є й інші способи, але також через жопу.
коли pdf-ка - кінцевий документ, тоді так, варіант ідеальний. а якщо його тре редагувати, то ой. а  за докікс пальці тре відбивати.
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

pdf робиться з того ж Лібре одним тицем. з майкрософтовського
прямо та і хочеця сказать "ха"
пдф то вабщето мак
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

прямо та і хочеця сказать "ха"
пдф то вабщето мак
дядьку славо, не тупіть.
pdf- це Adobe.
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

А я практично відмовився від оффлайнових текстових редакторів і перейшов на ГуглДокс, для більшості користувачів його можливостей більше ніж достатньо, плюс можеш працювати звідки завгодно і не треба тягати з собою флешку і пам'ятати де остання версія файла і чи обновив файл на флешці.
   
Re: ФЗВ. Перейти на Linux, при Intel i3/i5/i7

дядьку славо, не тупіть.
pdf- це Adobe.
да ступил :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія