Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Смертельне побиття поліціянтів у чернігівському супермаркеті


Это не Запад, это канадское уипвнство, даже если верить этим побрехенькам. :)

Запад - это Оклахома, Вайоминг, Миссури, Западная Вирджиния, западный Техас. Даже у нас, в Пенсильвании, пересекаешь определенную дорогу и попадаешь на Дикий Запад. 40 мин от Филадельфии.

В некоторых Штатах есть закон «доброго самаритянина». Свидетельствовал правонарушение, не вмешался и не помог прстрадавшему - пойдёшь по статье. :)
   
Зараз мабуть йдуть вибори паровозіка, інші отримають 5-7 років
   

А така тема як "громадське затримання" існує в США?
В Україні формально наче існує, а в реальності фуйогозна.
Зараз мабуть йдуть вибори паровозіка, інші отримають 5-7 років
Які ще вибори? Паровозом піде той, кому 18.
   
А така тема як "громадське затримання" існує в США?
В Україні формально наче існує, а в реальності фуйогозна.
Які ще вибори? Паровозом піде той, кому 18.

Звичайні вибори - батьки голосують доларами і зв'язками. Оберуть найменш платоспроможного, він і сидітиме.
   
А така тема як "громадське затримання" існує в США?
В Україні формально наче існує, а в реальності фуйогозна.
Які ще вибори? Паровозом піде той, кому 18.
З якого дива,  хто меньше занесе , того й оберуть
   
Звичайні вибори - батьки голосують доларами і зв'язками. Оберуть найменш платоспроможного, він і сидітиме.
Ти трохи переоцінюєш значення того бабла.
Ті батьки, хоч й пастор ,якійсь підприємець та ще хтось вище середньої ланки, й може навіть знайомі з якимись депами, навряд чи мають аж стільки бабла, щоб мєнти експертизою грались, підтасовувати від чиєго удару конкретно настав факт смерті.

Зараз така фуйня не робиться.
Поки йде розслідування-дослідування, усі посидять в сізо, мінімум пару років будуть затягувати процес абсолютно законними методами.
А "рішати питання" вже будуть далі в судах через адвокатів. Якраз до того часу всі  вже й забудуть остаточно й можна буде мутити.

Останнє редагування: 5 жовтня 2021 18:58:51 від птах Сорока
   
Правильні запитання. Тому що відповідь - НІХТО НЕ ВТРУТИТЬСЯ. Із зброєю чи без зброї.

Тому що коли втрутиться то піде як учасник. Якщо до цього не постраждає від тієї участі.

Знаю конкретний випадок з одним моїм добрим знайомим. Він із сім‘єю і ще кількома такими ж сім‘ями на відпочинку стали свідками, коли якийсь молодий чоловік почав сваритись із своєю подругою, чи жінкою. Сварка переросла в серйозні побої тієї жінки. Чоловіки з групи мого знайомого втрутились, щоб зупинити побої. Той не вгамовувамя і навіть ще більше розпалився. Тоді вони спробували вже руками розвезти той конфлікт. Молодий чоловік розпалився і де більше. Вони його якийсь час просто тримали, а потім оскільки він не вгамовувався звязали чимось і викликали поліцію. Ніяк йому не зашкодивши, не били. Приїхала поліція… і затримала всіх учасників.

Був суд. Той дебошир щось своє отримав. А тим чоловікам включно із моїм знайомим які заступились за побиту дівчину суддя вліпив по кримінал рекорду. Це аналог української умовної судимості. Чому умовно, суддя пояснив - тому що це було в них вперше. Якби щось було раніше, то вліпив би повноцінний срок.

Пояснюється це так. Згідно закону, ніхто не має права позбавляти іншого свободи пересування. Лише в окремих випадках поліція і суд. А тут якісь люди зв‘язали іншого. А це серйозна стаття. А якби якось вдарили, то сіли б точно.

Ніякого фізичного впливу на дебошира вони робити не мали права. Їхній обов‘язок викликати поліцію і фіксувати події, щоб потім виступити в якості свідків. Фізично оборонятись могли лише у випадку, коли напад був би скоєний безпосередньо на них. І то із жорсткими межами необхідної самооборони.

Отак з благими намірами отримали серйозні проблеми. Із кримінал рекордом вже не поїдеш навіть в сусідні США. А могли отримати і ще більші.

Відбувалось це в Канаді. Альберта. Той самий Захід.

Згідно моїм старорежимним уявленням, захищати того, кого ображають - це чеснота кожної справжньої людини. Так було колись.
А тепер навпаки, треба не намагатися відвертати очевидний злочин. Причому не тому, що страшно самому постраждати, а тому, що це обмежить права злочинця.

Як казав якийсь радник якогось американського президента ( за легендою): "ідіотизм перемагає. Єдине, що радує - я не доживу до повної перемоги". Нам пощастило більше...
   
А така тема як "громадське затримання" існує в США?
В Україні формально наче існує, а в реальності фуйогозна.
Які ще вибори? Паровозом піде той, кому 18.

Есть, но разный в разных Штатах. Теоретически по этому закону, тот охранник имел полное право взять биту и вьебать той компашке, шо волокла побитого по полу. Более того, даже если б дошло до суда, охранник защищал жизнь милиционера. Летит на свободу белым лебедем. :)
   
Ти трохи переоцінюєш значення того бабла.
Ті батьки, хоч й пастор ,якійсь підприємець та ще хтось вище середньої ланки, й може навіть знайомі з якимись депами, навряд чи мають аж стільки бабла, щоб мєнти експертизою грались, підтасовувати від чиєго удару конкретно настав факт смерті.

Зараз така фуйня не робиться.
Поки йде розслідування-дослідування, усі посидять в сізо, мінімум пару років будуть затягувати процес абсолютно законними методами.
А "рішати питання" вже будуть далі в судах через адвокатів. Якраз до того часу всі  вже й забудуть остаточно й можна буде мутити.

Щас менты думают, сколько можно с родителей выдоить. У кого там квартиры, машины, бизнесы. :)
   
Щас менты думают, сколько можно с родителей выдоить. У кого там квартиры, машины, бизнесы.
Мєнти там можуть видоїти лише лисого фуя.
Це треба щоб прокуратура так "неуважно" вела справу, щоб вона в суді  почала розвалюватись.
Але щоб зараз купити прокуратуру на такій резонансній справі, то не той рівень батьків.
Вони ж не депутати, не судді й тим паче не урядовці.
   
Мєнти там можуть видоїти лише лисого фуя.
Це треба щоб прокуратура так "неуважно" вела справу, щоб вона в суді  почала розвалюватись.
Але щоб зараз купити прокуратуру на такій резонансній справі, то не той рівень батьків.
Вони ж не депутати, не судді й тим паче не урядовці.

Прокуратура сейчас тоже думающая сторона. Считают, сколько можно поиметь, чтоб им за поимение ничего не было. И стОит ли оно того… судя по мамаше одного и грязным обкусанным ногтям у всех подельников, нихуя там не поимеешь. :)
   
В додаток до вищенаписаного.

Коли Трамп в свій час сказав «я можу застрелити на людній вулиці людину і мені ніхто нічого не скаже», це чомусь трактувалось, що він може дозволити собі що завгодно.

А та фраза була витягнута з контексту. І сказав Трамп лише одне - НІХТО НЕ ВТРУТИТЬСЯ.
   
Це Україна, які закони, чорна рада за відчуттям внутрішньої справедливості.

  я  правий,  бачиш, навіть шматок  паперу шо прилип до  петіної сраки - тобто ти,  мусить визнати
   
Прокуратура сейчас тоже думающая сторона. Считают, сколько можно поиметь, чтоб им за поимение ничего не было
Вони будуть "думати" рік, поки йде розслідування, а пацики в сізо.
Поспішати нема куди. 
   
В додаток до вищенаписаного.

Коли Трамп в свій час сказав «я можу застрелити на людній вулиці людину і мені ніхто нічого не скаже», це чомусь трактувалось, що він може дозволити собі що завгодно.

А та фраза була витягнута з контексту. І сказав Трамп лише одне - НІХТО НЕ ВТРУТИТЬСЯ.

Теперь более точная цитата:

«Я могу встать в середине Пятой авеню и выстрелить в кого-нибудь. И я не потеряю избирателей», — сообщил Трамп
   
Ти трохи переоцінюєш значення того бабла.
Ті батьки, хоч й пастор ,якійсь підприємець та ще хтось вище середньої ланки, й може навіть знайомі з якимись депами, навряд чи мають аж стільки бабла, щоб мєнти експертизою грались, підтасовувати від чиєго удару конкретно настав факт смерті.

Зараз така фуйня не робиться.
Поки йде розслідування-дослідування, усі посидять в сізо, мінімум пару років будуть затягувати процес абсолютно законними методами.
А "рішати питання" вже будуть далі в судах через адвокатів. Якраз до того часу всі  вже й забудуть остаточно й можна буде мутити.
Одне другого не відміняє - зараз голосують баблом за "паровозіка", потім будуть суддям башляти.
   
Мєнти там можуть видоїти лише лисого фуя.
Це треба щоб прокуратура так "неуважно" вела справу, щоб вона в суді  почала розвалюватись.
Але щоб зараз купити прокуратуру на такій резонансній справі, то не той рівень батьків.
Вони ж не депутати, не судді й тим паче не урядовці.
А саме про це зараз і дізнаються - хто там батьки і кого на скільки подоїти можна.
   
Щас менты думают, сколько можно с родителей выдоить. У кого там квартиры, машины, бизнесы. :)
Чернігів, район по типу Троєщини ,  ну хіба хтось без почки залишиться
   
Теперь более точная цитата:

«Я могу встать в середине Пятой авеню и выстрелить в кого-нибудь. И я не потеряю избирателей», — сообщил Трамп

Ще більш точна цитата.

«Я мог бы стоять в центре Пятой авеню и стрелять кого-нибудь. И я бы не потерял ни одного избирателя, — заявил миллиардер и бывшая звезда реалити-шоу. — Это выглядит невероятно».

Останні слова про те, що ЦЕ НЕЙМОВІРНО це саме про те, що НІХТО НЕ ВТРУТИТЬСЯ, всім або пофіг, або бояться.

І то, це не справжнє цитування. Це вже якась московистська редакція сказаного і вихоплення із контексту.


Так що всі ті стволи в сумочках домохазяйок то лише гарний антураж. Дістане той ствол хтось лише у випадку, коли переконається, що КОНКРЕТНО ЙОГО намагаються вбити, або як мінімум пограбувати. Особливо у власному будинкові. І то, застосує лише в самому крайньому випадку.

Коли ж намічається якийсь звєздорєз чи ба-бах, то всі або падають прикриваючи голову, або тікають, якщо є куди.

Можливо десь в пабі маленького тауна в Оклахомі де всі один одного знають із дитинства, і втрутяться, коли хтось накинеться на їхнього сусіда чи знайомого. А у великих містах з незнайомими учасниками - всі розбіжаться.


А тут гарячі голови вимагають щоб касирки супермаркета кинулись в ту СМЕРТЕЛЬНУ бійку….  :facepalm1:


   
Чернігів, район по типу Троєщини ,  ну хіба хтось без почки залишиться

Троещина ещё ничего. Воскресенка и Лесной - вот это реальный Мордор. Даже по рожам видно. Старая Дарница - это Липки по сравнению с той публикой. :)
   
був у мене в молодості випадок
із першою дружиною ми поженились студентами, потім вона на інтернатуру поїхала у Кіровоград додому, а я в Полтаві лишився. І кожної п'ятниці я після роботи їхав на Кіровоград а в неділю повертався. Грошей хронічно не було і я їздив в основному "общім вагоном". Зараз такого мабуть уже немає, але для розуміння це щось типу лоу коста на залізниці.  Публіка - саме дно суспільства. Вонь, духота, антисанітарія.
Одного разу повертався із Кіровограла додому, десь половиною жопи зачепився за край сідушки і пробую дрімати, але у загальних рисах чую що відбувається. Трохи подалі від мене сидить якийсь "нєрусскій" із жінкою і дітьми, поводить себе активно, розпальцовка, щось там хвастає. І так це все фоном, а я пробую дрімати. І раптом якийсь не характерний шум і возня з боку тамбура, я відкриваю очі і бачу, що той чувак "із акцентом" уже в тамбурі, схватив якусь дівчину за комірець курточки і тягне в туалет, вона уперлась руками в одвірки і якраз отримала удар лобом по обличчю "на Одесу". я повертаю голову і бачу молодого пацанчика, який побачив те ж саме, ми на долю секунди зустрічаємось поглядами і не сказавши ні слова біжимо в тамбур. Він схопив зразу дівчину, яку вже затягнули фактично в туалет, а я ударив нападника ногою в груди, від чого той сів на унітаз. Пацанчик потім його теж пнув ногою, а той почав щось бубніти в стилі "я хатєль с нєй пагаваріть".
Забрали ми дівчину, повели заспокоювати. А чувак пішов до жінки і дітей, які абсолютно байдуже на це все дивились. І тут станція Кременчук і виходить майже весь вагон, який був набитий по зав'язку. Багато разів їздив, але мабуть ніколи так багато не виходило. І пацанчик із дівчиною виходять. А я лишаюсь їхати до Полтави. Я і декілька бабульок то там, то там. І тут я бачу як  висовується голова того чувака, якого ми побили в тамбурі. Зацікавлено так дивиться на мене аж очі блищать. І я розумію, що він зараз підійде, заріже мене і ніхто навіть шум не підніме до самої Полтави. Треба було у Кременчуку виходити і добиратись там уже якось, але у мене голова не зварила на фоні недосипу. Засунув я руку в кишеню і став робити вигляд, що у мене щось там страшне, старався погляд не відводити, типу залякувати. Доїхав я до Полтави, нічого не сталось. Тільки як треба буо виходити на ноги не міг стати, а потім вилазити із вагону довелось фактично "на руках", бо ніг майже не відчував від страху.

коротше кажучи, кожен язиком може багато розказувати який він герой і небайдужий лицар, але чесно скажу, що аби трапилось подібне зі мною зараз, то моя допомога полягала би у тому, щоб знайти провідника і викликати поліцію.
   
А така тема як "громадське затримання" існує в США?
В Україні формально наче існує, а в реальності фуйогозна.
Які ще вибори? Паровозом піде той, кому 18.
19
   
Ти трохи переоцінюєш значення того бабла.
Ті батьки, хоч й пастор ,якійсь підприємець та ще хтось вище середньої ланки, й може навіть знайомі з якимись депами, навряд чи мають аж стільки бабла, щоб мєнти експертизою грались, підтасовувати від чиєго удару конкретно настав факт смерті.

Зараз така фуйня не робиться.
Поки йде розслідування-дослідування, усі посидять в сізо, мінімум пару років будуть затягувати процес абсолютно законними методами.
А "рішати питання" вже будуть далі в судах через адвокатів. Якраз до того часу всі  вже й забудуть остаточно й можна буде мутити.
нет решают прямо сейчас
   
   
нет решают прямо сейчас
знаю кілька випадків по західній Україні, коли діти або близькі родичі реально багатих людей залітали по 115 ч2 в сукупності зі 187. Слідчі органи охоче брали бабки, обіцяючи «допомогти, посприяти, порішати». Потім обвинувачені отримували пожиттєве ув’язнення. В таких справах, де є труп, реально дві потерпілих сім’ї, резонанс на всю країну, не все так просто. Судді і прокурори називають такі справи «смердючими». І в суддів чи прокурорів Чернігова є достатньо  можливостей добре заробити на інших справах, без такого смороду. Отримають хлопці чималі строки, з врахуванням неповнолітнього віку
   
https://twitter.com/view/status/1445350476103528449

интересное видео. у адвокатов будет материал для смягчения приговора. возможно.
   
нічого там смягчающого немає, тут конкістадор правий

це відео тільки показує за що убили Єрохіна

взагалі найбільш люта маячня на ФУПі звучить після слів "самооборона"
чого тільки не вигадують  :facepalm1:
   
Всё логично согласно политике в Украине !
   
Так склалося, що маю 3 яскравих випадка, коли я і мої знайомі заступались за когось. Нажаль всі дуже погані. Одному вибили око на Європейській площі, ще одного вбили арматурою, а сам отримав ножове. Всі три випадка окремі і розтягнуті в часі на десятиріччя. Отака хуйня. Так що треба максимально намагатись уникнути таких вуличних бійок. Але іноді це неможливо  :(
   
нічого там смягчающого немає, тут конкістадор правий

це відео тільки показує за що убили Єрохіна

взагалі найбільш люта маячня на ФУПі звучить після слів "самооборона"
чого тільки не вигадують  :facepalm1:

я не адвокат. но иногда какая-то мелкая херня позволяет хорошему адвокату качественно переиграть обвинение. посмотрим. заранее говорить не могу.
одно скажу. копы оказались совсем не белопушистыми. а это плохо.
   
интересное видео. у адвокатов будет материал для смягчения приговора. возможно.
Яке смягчєніє, мент не наніс жодного удару, лагідно штовхався як діти в школі
   
Чернігів, район по типу Троєщини ,  ну хіба хтось без почки залишиться
Та я писав де вони тих мажорів побачили. Батько - пастор, фуясє мажор. Це не католицький чи православний піп, у неопротестантів стати пастором, це як два пальці об асфальт
   
я не адвокат. но иногда какая-то мелкая херня позволяет хорошему адвокату качественно переиграть обвинение. посмотрим. заранее говорить не могу.
одно скажу. копы оказались совсем не белопушистыми. а это плохо.

с копами как раз всё нормально. Абсолютно стандартная украинская ситуация. Ну такого не бывает, шоб два кума встретились и трошки не выпылы.
шоб два кума встретились и разошлись не выпыв по чарци, та их за такое надо было бы судить
   
с копами как раз всё нормально. Абсолютно стандартная украинская ситуация. Ну такого не бывает, шоб два кума встретились и трошки не выпылы.
шоб два кума встретились и разошлись не выпыв по чарци, та их за такое надо было бы судить
Це зрозуміло. Просто незрозуміло, чому ті куми забули, що вони не "прі ісполнєніі", а у відпустці, і не вирішували проблему через колег, а стали грати героїв " ми самі разбєрьомся"
   
Це зрозуміло. Просто незрозуміло, чому ті куми забули, що вони не "прі ісполнєніі", а у відпустці, і не вирішували проблему через колег, а стали грати героїв " ми самі разбєрьомся"
Да така фігня колись була в кожному селі щовихідних , підбухані старпьори намагаються дати ляща малолєткам, ніхто нікого не вбивав , синяка під глаз намалювати максимум. це якийсь сказ у сучасної гопоти.
   
Це зрозуміло. Просто незрозуміло, чому ті куми забули, що вони не "прі ісполнєніі", а у відпустці, і не вирішували проблему через колег, а стали грати героїв " ми самі разбєрьомся"

так колеги два разa приезжали , как минимум один раз так точно и трошки засцялы решать ситуацию
   
так колеги два разa приезжали , как минимум один раз так точно и трошки засцялы решать ситуацию
Так колеги засцяли чи куми їм сказали "ми самі рєшим, ми самі мєнти"
   
синяка під глаз намалювати максимум.
взагалі-то позакону навіть синяк під оком підпадає під кодекс
   
Так колеги засцяли чи куми їм сказали "ми самі рєшим, ми самі мєнти"

А это не важно в данной ситуации, кого патруль засцяв, а может патруль гопоту засцяв, это скорее правда
   
И по терминам вопрос.
Это не гопота, если они шли по сговору убивать офицеров полиции, то это дерзкая банда, урки  отморозки
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія