Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський: «Після анексії Криму зі «спільного» з Росією у нас залишився тільки кордон» :malyas:

Коменти жгут :lol: :

Микола Латанський Пане Президенте, мені російські друзі пишуть, що наразі Ви починаєте набирати не аби яку популярність у Росії. Народ сім’ями дивиться «Слугу Народу» і розуміє, що може бути інакше. Відчуваю, що росіяни вже готові до Ваших прямих звернень до них. Ви можете зрушити народні маси росіян на повалення ще одного злочинного режиму!
Ми у Вас віримо і всіляко підтримуємо!!!
   
:weep:  :=V

абсолютно можлива ситуація, що вже знаментитий пост про "спільний тільки кордон" Зе! не писав, або навіть і не читав. :D
Працює колективний Зе! - команда, яка незабаром потягне як лебідь, рак і щука.
І тоді сам Термос урочисто вийде і скаже:  Ето нє я, я вам нічєго нє абєщал...

Не ведіться на слова Зе!, дивіться на реальні діла, а з його реальних справ поки що пам'ятається тільки 15-ти літній обсерон українців в своєму 95-кварталі.....
   
абсолютно можлива ситуація, що вже знаментитий пост про "спільний тільки кордон" Зе! не писав, або навіть і не читав. 
Працює колективний Зе! - команда, яка незабаром потягне як лебідь, рак і щука.
те що не він писав, то то  бабки не ходи. а що він думає, то ми ще не знаємо. та і не його думки будуть втілюватися за його каденції, а Бенціона(в кращому випадку).

пише збірна команда
   
Вата в комментах вже сре, та називає майданутим
https://www.facebook.com/zelenskiy95/posts/2239037446346619?sfnsw=cl

ога пиzдежа будет много красивого и громкого.
А вот действий вразумительных - хер.
Вангую
   
ога пиzдежа будет много красивого и громкого.
А вот действий вразумительных - хер.
Вангую
И это тоже будет норм вспомните экономический рост при Ющенко
   
мне паства зеленского напоминает вовку и кешу попугая


   
А сектаноам , как всегда, все не так. На вас , вообще, не надо реагироватью.  Собака брешет, а караван идет. Брешите дальше. Это ваш удел такой
   
та яка різниця хто пише -команда чи колектив Зе.
головне, що це виходить від імені Президента України Зеленського. тобто - це каже Президент.

і йому нести відповідальність за кожне слово.

порохоботи, ви чого напружилися? ))

   
та яка різниця хто пише -команда чи колектив Зе.
головне, що це виходить від імені Президента України Зеленського. тобто - це каже Президент.

і йому нести відповідальність за кожне слово.
По-перше він ще не Президент :)
а по-друге, почекаємо реалізіції декларацій
   
абсолютно можлива ситуація, що вже знаментитий пост про "спільний тільки кордон" Зе! не писав, або навіть і не читав. :D
Працює колективний Зе! - команда, яка незабаром потягне як лебідь, рак і щука.
І тоді сам Термос урочисто вийде і скаже:  Ето нє я, я вам нічєго нє абєщал...

Не ведіться на слова Зе!, дивіться на реальні діла, а з його реальних справ поки що пам'ятається тільки 15-ти літній обсерон українців в своєму 95-кварталі.....

Взагалі-то отой "15-ти літній обсерон українців в своєму 95-кварталі" - це лише слова, на які не треба вестися...  :laugh:
   
Коменти жгут :lol: :

Микола Латанський Пане Президенте, мені російські друзі пишуть, що наразі Ви починаєте набирати не аби яку популярність у Росії. Народ сім’ями дивиться «Слугу Народу» і розуміє, що може бути інакше. Відчуваю, що росіяни вже готові до Ваших прямих звернень до них. Ви можете зрушити народні маси росіян на повалення ще одного злочинного режиму!
Ми у Вас віримо і всіляко підтримуємо!!!
это правильный коммент
   
Коменти жгут :lol: :

Микола Латанський Пане Президенте, мені російські друзі пишуть, що наразі Ви починаєте набирати не аби яку популярність у Росії. Народ сім’ями дивиться «Слугу Народу» і розуміє, що може бути інакше. Відчуваю, що росіяни вже готові до Ваших прямих звернень до них. Ви можете зрушити народні маси росіян на повалення ще одного злочинного режиму!
Ми у Вас віримо і всіляко підтримуємо!!!

Е ні, ми перші в черзі на рахунок прямих звернень.  Все таки він Президент України.  :lol: 
   
Вата в комментах вже сре, та називає майданутим
https://www.facebook.com/zelenskiy95/posts/2239037446346619?sfnsw=cl
Швидкисть охренетітельна.. !!!

Головне завчасно..
І чікав же майже неділю..

Тупа запвіздався..
   
Порохнявих злякало, що Педру скинуть з міфічного трона головного патріота України.
 :laugh:
   
 :acute:

Останнє редагування: 2 травня 2019 18:55:47 від БубкаГоп
   
Коменти жгут :lol: :

Микола Латанський Пане Президенте, мені російські друзі пишуть, що наразі Ви починаєте набирати не аби яку популярність у Росії. Народ сім’ями дивиться «Слугу Народу» і розуміє, що може бути інакше. Відчуваю, що росіяни вже готові до Ваших прямих звернень до них. Ви можете зрушити народні маси росіян на повалення ще одного злочинного режиму!
Ми у Вас віримо і всіляко підтримуємо!!!
Пропонуємо росіянам підмінити одного Вовку іншим...
   
И педрил паника. Патриотическую нишу ломают отбойным молотком прямо на глазах   :D
   
У кацапів від заяви дикий розрив пердаків
Схоже розчарування буде крутіше, ніж у Трампонові

   
ватные боты начинают практычно одинаково

Viktoria Kartashova Я за вас голосовала как за Адекватного человека, :weep:
   
ватанів попустить )

і так -де інформ.війна по їх лікуванню?
вже час пішов.

має вже якісь кроки робити.
закиньте там йому на фб цей твіт  :laugh: , плииз
   
Не ну нехай він скаже
мовчить як так скількі часу а він мовчить
О сказав
мабудь не так сказав нада як Петро піздеказать без зупинки ось він казав так казав
не но казать то не робить хай зробе от тоді подивимость
Коритникі вам ні вуха ні очі непотрібні
достатьньо  язик ну самі знаєте для чого та пальці  на клаву жать сліпий набір набір букв значення не має
   
та яка різниця хто пише -команда чи колектив Зе.
головне, що це виходить від імені Президента України Зеленського. тобто - це каже Президент.

і йому нести відповідальність за кожне слово.

порохоботи, ви чого напружилися? ))

Давай краще про фуї - це в тебе виходить найкраще  :D
   
Давай краще про фуї - це в тебе виходить найкраще  :D
я зрозуміла, фуї твоя больная тєма. ок

а по суті сказаного Зе -є заперечення?
   
я зрозуміла, фуї твоя больная тєма. ок

а по суті сказаного Зе -є заперечення?

Дивно, чому перекладаєш зі своєї голови на мою здорову :)))
А, старечий скрєзол ? :)) Так перечитай свій перший же висір в гілці.
По суті сказаного - на заборі також пишуть  :gigi:  І це взагалі не він писав - він настільки мовою не володіє.
А от коли голограма СПРАВАМИ доведе тексти, що йому хтось пише - тоді і поговоримо.
А поки що залишаю вас тут ссятися кип'ятком від поста в ФБ, зробленого хз ким  :lol:
   
p.s. хуч би відево записав, навіть по бомажці читаючи...тьху - ссикло.
   
speaks
Speak
   
Speak

Да, в интернете так. Но почему?
   
Speak
Дякую, не помітив, бо він у мене в ігнорі. Мені особисто байдуже, чи він візьме до рук підручник англійської граматики.
   
Якщо тямить по-французькому, то нехай пошукає ще й тут помилок:
Les actions parlent plus fort que les paroles.
   
Да, в интернете так. Но почему?
Тому що множина
   
Тому що множина

An асtion speaks

The actions speak

   
В тему

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1187813208065046&id=100005091337039

Петр Алексеевич, Вы между двумя турами выборов громко заявили, что у Вас внезапно имеется какой-то секретный "швидкий" план возврата Крыма с "дуже чіткими кроками", напомню. Именно поэтому мой сосед, например, голосовал во втором туре за Вас. Что Вам мешает прямо сейчас начинать их реализацию? Ведь откладывать нельзя, разумеется. Вы же продолжаете любить Украину даже после поражения? Лично я очень верю, что да, но на данный момент похоже, что Вы не собираетесь эти "дуже чітки кроки" имплементировать.

Тогда это было, по-видимому, одно из двух: 1) либо реальный план имеется, это должен был быть лишь Ваш личный "приз" Украине в случае Вашего переизбрания на второй срок, а после поражения на выборах Вы этот "секрет" не раскроете. Мол, "я мог быстро вернуть Крым, но теперь пеняйте на себя!" 2) Либо это была ложь, пиар-технология, пустое заявление и никакого нового реального плана возврата АРК у Вас нет, пока ВВХ не сдохнет и/или рф не развалится...

Что-то мне подсказывает, что второй вариант более правдоподобен.
   
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2243371539056821&id=100001519908195

Юрий Касьянов

Риторика - нравится. Ничего общего с Россией, кроме границы, - нравится. Хотя, в действительности, общего чуть-чуть больше - российские газ и нефть, и самый большой товарооборот, от которого Украина зависит больше, чем страдает от агрессии. Но начало - хорошее. И уже командующий ООС Наев заявляет, что "другого выхода из вооруженного конфликта, кроме как получить военную победу, нет и быть не может". Хороший сигнал. А ещё вчера кричали на каждом углу, что только мирным путём. Воистину, если во главе стада львов стоит баран... Ну и наоборот.
   
А от коли голограма СПРАВАМИ доведе тексти, що йому хтось пише - тоді і поговоримо.
це як "АТО за години"??? :laugh:

ще раз для тих, у кого  дислексія -не будемо тикати пальцем )))) - неважливо хто йому пише, важливо що саме він несе відповідальність, бо ці тексти від його імені, Президента України.



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія