Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Який же я був дурень". Як британець шукав кохання в Україні

У мужиків явно все пагано із адекватною самооцінкою. Але з іншого боку чувак все правильно зробив. За третину від цього бабла можна її і прикопати у рідному Донецьку після суботника у вояків дири. :diablo:  :butcher:
нє, я розумію, що стерво шахрайка. але... прикопати? після суботніку  у вояків днр?
дєвочка, ви в своєму розумі?

немає більш жорстокишіх істот, ніж баба.  :facepalm1:



Останнє редагування: 23 червня 2021 16:27:06 від эЛКа
   
коли побачив свою наречену Ірину - чарівну білявку, молодшу від нього на двадцять років.
В этой фразе всё прекрасно, и возраст и цвет волос и даже Имя, которое по сути приговор.
Британец, ты искал молодую активную белобрысую шмару? Так ты и нашел ее. :laugh:
Искал бы женщину-была бы тебе любовь.
   
нє, я розумію, що стерво шахрайка. але... прикопати? після суботніку  у вояків днр?
дєвочка, ви в своєму розумі?

немає більш жорстокиших істот, ніж баба.  :facepalm1:
Я не девочка, но с ней согласен.
   
Я не девочка, но с ней согласен.
хіба такий вирок адекватен тому, що вона вчинила?
вона вбивця? вона гвалтівниця? мо', вона педофілка? чи вона террористка, на совісті якої купа вбитих душ?

Та ні, вона просто украла гроші. Злодюжка-шахрайка.

мдя....

   
чи вона террористка, на совісті якої купа вбитих душ?
who knows..

   
Так "Джеймс" нічому не вчиться - від шлюбних аферисток від потрапив до Роберта, афериста-детектива....

Щоб усі тут зрозуміли, що той Роберт колись мав відношення до міліції, а вже років з двадцять "працює" детективом - розводить лохів на кшталт Джеймса...
:pooh_lol:
   
В этой фразе всё прекрасно, и возраст и цвет волос и даже Имя, которое по сути приговор.
Британец, ты искал молодую активную белобрысую шмару? Так ты и нашел ее. :laugh:
Искал бы женщину-была бы тебе любовь.

Вообще-то женщин было три. А имя чем плохо?
   
хіба такий вирок адекватен тому, що вона вчинила?
вона вбивця? вона гвалтівниця? мо', вона педофілка? чи вона террористка, на совісті якої купа вбитих душ?

Та ні, вона просто украла гроші. Злодюжка-шахрайка.

мдя....
А якщо вона привласнила гроші для лікування хворих на рак дітей?
Вона вбивця чи ще ні?
А людей прикопували й за менші гроші ніж 250 грандів.
Тут курка повинна розуміти, що її життя "без заступників" справді гівна не варто.
Ще й катувати перед смертю будуть.
   
А имя чем плохо?
теж цікаво. ім'я, топ 60-80-их років. таке ж як наташа, лєна, таня, свєта, оля.
   
хіба такий вирок адекватен тому, що вона вчинила?
вона вбивця? вона гвалтівниця? мо', вона педофілка? чи вона террористка, на совісті якої купа вбитих душ?

Та ні, вона просто украла гроші. Злодюжка-шахрайка.

мдя....
К сожалению, некоторые люди хотят ощутить себя Чикатило, пусть и виртуально, но обязательно в праведном гневе.
   
А якщо вона привласнила гроші для лікування хворих на рак дітей?
Вона вбивця чи ще ні?
А людей прикопували й за менші гроші ніж 250 грандів.
Тут курка повинна розуміти, що її життя "без заступників" справді гівна не варто.
Ще й катувати перед смертю будуть.

як би да каби...

катувати будуть бандюки.
а ми такі самі?
ота Чок_кекс така сама? ЩО вона бажає тій шахрайці? звідки такі посили?

панови, ви йопнулися!!

   
взагалі, це щось - ббс показала з фото людину(цього одеського авакяна), яка відкрито займається кримінальною діяльністю з вивіскою.
   
теж цікаво. ім'я, топ 60-80-их років. таке ж як наташа, лєна, таня, свєта, оля.
Что-то личное, наверное, также связанное с отказом в интимной близости. :)
   
ота Чок_кекс така сама? ЩО вона бажає тій шахрайці?
та нічого вона їй не бажає. написала, що в нашій країні за таке може невіртуально бути.
дивно, що твою увагу не привернуло те, що такого штибу "колектори" в нас відкрито і оформлено працюють.
   
Я что-то совсем ничего не понял. Как можно скопить 300+ тысяч евро, если у тебя в голове плавленый сырок. Вообще слабо себе представляю диалог в стиле «купи квартиру и поженимся», ну я могу себе представить девушку, которая это может выдать, но я вообще не могу себе представить чувака, который вот всё бросит и кинется выполнять её хотелки, ну разве что там поперёк.
   
Що тут, знову про "берегынь"?

Про пузатих лошариків які дуже хочуть молодих білявок задешево  8-)
   
Заручини
За вісім місяців до весілля пара відсвяткувала заручини на тій же віллі "Отрада". На відео Джеймс та Ірина танцюють під пісню Вітні Г'юстон Could I Have This Kiss Forever. Він скуто рухається, вона махає рукою і посміхається на камеру.

Це листопад 2016 року, за 11 місяців після першого побачення.

Показати зображення...
Джеймс освідчився під певним тиском Юлії та Ірини. Він каже, що закохався, але не мав ілюзій стосовно сили почуттів Ірини.

"У своїй країні вона почувалася, як у пастці", - каже він.

"Вона була розумна і хотіла створити інше майбутнє за межами України. Наші стосунки мали спільний інтерес".

Джеймс почав оплачувати Ірині уроки англійської. Була надія, що це прокладе їй шлях до переїзду з ним до Британії. Але після кількох бесід у посольстві стало зрозуміло, що бюрократичні перепони - величезні.

"На це пішло б кілька років", - каже Джеймс.

Тому він зробив рішучий крок - вирішив переїхати до України й почати нове життя з Іриною. Він звільнився з роботи і продав свій будинок. Разом з Іриною вони почали шукати місце для спільного проживання в Одесі.

"Купівля житла була очікуваною, - каже він, - це скріпило б наші стосунки. Мої британські друзі вважали це серйозним кроком, однак були щасливі за мене".

Насправді ж проблеми Джеймса лише починалися.

Квартира

Переказ грошей з Британії до України - справа непроста. Україна - одна з найкорумпованіших країн Європи, де було кілька гучних банківських скандалів. Контроль за відмиванням грошей передбачає обмеження на розмір переказу, а великі суми швидко привертають увагу.

Тому для Джеймса не було несподіванкою, коли Ірина запропонувала незвичайну схему переказу 200 тисяч доларів "квартирних" грошей в Україну.

Замість того, щоб покласти гроші на особистий рахунок Ірини, Джеймсу сказали, що він має покласти їх на рахунок компанії її подруги Христини, організаторки весіль.

Показати зображення...
Попри певні побоювання, Джеймс переказав гроші Христині. Коли вони прийшли в Україну, події набули сюрреалістичного розвитку.

Ірина заявила Джеймсу, що банк віддасть гроші, лише якщо він перебуватиме у законному шлюбі з Христиною. За її словами, це буде формальністю, яку оформлять у РАГСі за 10 хвилин, а пізніше анулюють.

Джеймс опинився у безвихідній ситуації. До весілля лишалося кілька днів, Ірина погрожувала його скасувати, якщо банк не віддасть гроші, і в них не буде свого житла.

"Я у повному сум'ятті, - писала йому Ірина у Viber. - Ти хочеш, щоб я виглядала повією в очах родичів".

Показати зображення...
"Мене лякала думка про 60 гостей на весіллі, включно з її родиною, - каже Джеймс. - Вони б усі зібралися й побили мене, якби я не погодився на шлюб, тому що підводив Ірину".

"Мені сказали, що розлучитися з Христиною і знову одружитися з Іриною буде дуже легко".

Отже, у п'ятницю, 10 липня 2017 року, за підтримки своєї нареченої Ірини, Джеймс одружився з організаторкою весіль Христиною Стаховою.

Ірина "стрибала на радощах", згадує Джеймс, "тепер вона була щаслива".

Гроші "звільнили", і того ж дня Христина та Ірина оголосили, що усі 200 тисяч доларів витратили на квартиру.

Пізніше Джеймс дізнався, що квартира насправді коштувала лише 60 тисяч доларів і належала не лише йому, а й його законній дружині (організаторці весіль) Христині.

"Який же я був дурень", - скаже пізніше Джеймс.

Я оце правильно зрозуміла, негідник хотів щось приховати від податкової і тому зацікавився схемою з одруженням  :S  B-)
   
Британець нагадує 73%.
   
наприклад, чому він переказав 200 тис.дол. на рахунок лівої людини?

у статті пояснення абсолютне брєдове --
Переказ грошей з Британії до України - справа непроста. Україна - одна з найкорумпованіших країн Європи, де було кілька гучних банківських скандалів. Контроль за відмиванням грошей передбачає обмеження на розмір переказу, а великі суми швидко привертають увагу. Тому для Джеймса не було несподіванкою, коли Ірина запропонувала незвичайну схему переказу 200 тисяч доларів "квартирних" грошей в Україну.
Насправді нічого непростого в переказі немає. Проблем з доведенням легальності коштів у нього не повинно було бути, бо це його особисті збереження, тому ніяких проблем із відмиванням.
Але що ж він робить - він переказує велику суму на рахунок чужої людини (до речі - і яке ж там призначення платежу було?  :) ), цілком усвідомлюючи, що це ризиковано і неправильно. Неправильно хоча б тому, що це приховання реальної мети заведення коштів в Україну. Можливо, він вважав, що уникне сплати податків. Але він це зробив свідомо на порушення законів і здорового глузду.

Тому якось образливо чути обвинувачення України в корумпованості від шахрая. Він теж шахрай, який став жертвою спритніших шахраїв. 

Отож  )
   
Британець нагадує 73%.

А мені він нагадує Миколу Сєнтября  :laugh:  навіть результати такі ж )))
   
Когда у мужика кровь прибывает к одной голове,обязательно убывает от другой

Він же запевняє що навіть не цьоманий  :gigi:  бреше як дихає )
   
як би да каби...

катувати будуть бандюки.
а ми такі самі?
ота Чок_кекс така сама? ЩО вона бажає тій шахрайці? звідки такі посили?

панови, ви йопнулися!!
Хто йопнувся? У нас за 10 000 баксів колектори можуть пальці переламати абсолютно вільно, й мусарня навіть "не почешеться", бо їм то нецікаво.
   
Оскільки поліція не цікавиться справою, Джеймс звернувся до Роберта Папиняна, одеського Шерлока Холмса.

"Ми зверталися до поліції й хотіли задіяти законні важелі", - каже Джеймс.

"На жаль, доводиться грати в цю гру".

"Гра" означає 3 тисячі доларів передоплати і 30% від усіх повернутих грошей.

Методи Папіняна - ні для кого не секрет. Він відкрито зізнається нам, що "залякування" - один з його інструментів.

Пля…

Той Джейсм і вправду феєрічний довбодятел. Мало того що свідомо пішов на контакт з професійними кидалами, які спеціалізуються на шлюбних аферах, так після цього кинувся і в ще важче - зв’язався з бандюками-рекетирами. Та ще з етнічною бандою. Які його І ДАЛІ ДОЯТЬ. Ця музика буде вічною. І зупинити цей конвеєр може лише коли той Джеймс забуде про цю пригоду і втрачені гроші як про кошмарний сон.

При цьому він засвітився де лише міг і не міг.

Взавтра з його «дружиною» щось станеться і замовником виставлять того Джеймса. І потрібно буде давати гроші щоб «порішати» вже нові проблеми. І так до нескінченності. Поки гроші не закінчаться.

 :facepalm:


Останнє редагування: 23 червня 2021 17:57:21 від Маковій
   
Пля…

Той Джейсм і вправду феєрічний довбодятел. Мало того що свідомо пішов на контакт з професійними кидалами, які спеціалізуються на шлюбних аферах, так після цього кинувся і в ще важче - зв’язався з бандюками-рекетирами. Та ще з етнічною бандою. Які його І ДАЛІ ДОЯТЬ. Ця музика буде вічною. І зупинити цей конвеєр може лише коли той Джеймс забуде про цю пригоду і втрачені гроші як про кошмарний сон.

При цьому він засвітився де лише міг і не міг.

Взавтра з його «дружиною» щось станеться і замовником виставлять того Джеймса. І потрібно буде давати гроші щоб «порішати» вже нові проблеми. І так до нескінченності. Поки гроші не закінчаться.

 :facepalm:

І чому мені його не шкода  8-)
   
Та Ірина скоріше за все прокацапська шмара, то і прибити було б не жалко...
   
Та Ірина скоріше за все прокацапська шмара, то і прибити було б не жалко...

Ну прибий, реально, а не на ФУПі , слабо ? То не тринди
П.с. а лошара який натирив грошей на благодійності заслужив смерті ?
   
І чому мені його не шкода  8-)

Ну… так.

Чолов‘яга чітко знав куди сунувся (в найкорумпованішу країну Європи, а може і світу) і охоче погодився грати за тими правилами. Щоб отримати дешевий секс (ще один імідж України). Дивно, що його зуміли розвести на таку велику суму. Як правило суми значно менші.

Коли він зрозумів що його брутально кинули, він взагалі пішов у всі тяжкі - звязався із серйозним криміналом, справжніми бандюками.

Але він не знає з куди він потрапив, з ким звязався і що його чекає взавтра. А взавтра ним займуться мєнти і прокурорські. А їхні «послуги» будуть на порядки дорожчі. Тому що вже запустяться механізми доїння недолугих під назвою інтерпол і міжнародний розшук особливо небезпечного злочинця.

Посватався один в Україні…

 :facepalm1:

   
Про пузатих лошариків які дуже хочуть молодих білявок задешево  8-)
-----
Прочитав"задешево".…..
Довго думав! :shuffle:
   
Ну… так.

Чолов‘яга чітко знав куди сунувся (в найкорумпованішу країну Європи, а може і світу) і охоче погодився грати за тими правилами. Щоб отримати дешевий секс (ще один імідж України). Дивно, що його зуміли розвести на таку велику суму. Як правило суми значно менші.

Коли він зрозумів що його брутально кинули, він взагалі пішов у всі тяжкі - звязався із серйозним криміналом, справжніми бандюками.

Але він не знає з куди він потрапив, з ким звязався і що його чекає взавтра. А взавтра ним займуться мєнти і прокурорські. А їхні «послуги» будуть на порядки дорожчі. Тому що вже запустяться механізми доїння недолугих під назвою інтерпол і міжнародний розшук особливо небезпечного злочинця.

Посватався один в Україні…

 :facepalm1:

Казка для малюків на ніч )) можна почути реальну причину чому той "благотворітєль" поліз в схему з одруженням ?
Що він шукав в такий спосіб в "найкорумпованішій країні світу" ?  8-)  тільки не треба знову про "наречену" яка йому не дала )))
   
Так що то Джеймс правий - він БУВ ПРОСТО ДУРЕНЬ. Але тепер він став ВЕЛИКИМ ДУРНЕМ, феєрічним, дурнем в кубі.

Якщо вже за своєї дурі він влетів на ті гроші, то спиши і забудь. Але він вперто шукає значно більші проблеми на свою задницю. І як виглядає - вже знайшов.
   
-----
Прочитав"задешево".…..
Довго думав! :shuffle:

Дешева рибка - погана юшка  B-)  нехай би починав з вивчення фольклору  ;)
   
Дешева рибка - погана юшка  B-)  нехай би починав з вивчення фольклору  ;)
----
Пані,за 200 000 дулярів,він спокійно міг вибачте,пів-Одеси перечпокати. Без того гемороя
----
200 000- то дешево??? :facepalm1:
А скільки треба,щоб "нормально"??? :-)o
   
Казка для малюків на ніч )) можна почути реальну причину чому той "благотворітєль" поліз в схему з одруженням ?
Що він шукав в такий спосіб в "найкорумпованішій країні світу" ?  8-)  тільки не треба знову про "наречену" яка йому не дала )))

Хто зна… Може і шукав наречену.

Хоч мода на слов‘янок на Заході вже пройшла, вона була десь років 20 тому. Багато хто спробував, вкусив цього «щастя» і десятому заказує не робити такого, якщо не хоче зруйнувати своє життя і залишитись без штанів.

Під це в Канаді навіть прийняли спеціальний закон, щоб такого не робилось. Тому що подібні слов‘янські імпортні щучки масово пускали сексуально стурбованих канадців по світу з торбою.

Де взявся цей Джеймс СЬОГОДНІ, де він спав ці 20 років - диву дивуюсь.

Останнє редагування: 23 червня 2021 18:30:37 від Маковій
   
----
Пані,за 200 000 дулярів,він спокійно міг вибачте,пів-Одеси перечпокати. Без того гемороя
----
200 000- то дешево??? :facepalm1:
А скільки треба,щоб "нормально"??? :-)o

Пане, він же не планував так тратитись  8-)  він хотів гарної юшки дешево, але так не буває, вийшло дорого і несмачно ))
   
----
Пані,за 200 000 дулярів,він спокійно міг вибачте,пів-Одеси перечпокати. Без того гемороя
----
200 000- то дешево??? :facepalm1:
А скільки треба,щоб "нормально"??? :-)o

так він же любові хотів а не просто чпокатись
а справжня любов коштує набагато дорожче
   
Тому що подібні слов‘янські імпортні щучки масово пускали сексуально стурбованих канадців по світу з
Правильно робили ) мода пішла тому що деякі пробувальники привозили собі гарних безправних рабинь практично задарма, але пройшов деякий час і таких розумників почали ловити на живця  ;)

Ви реально вірите що благодійний фонд і бєженка бамбаса це просто совпадєніє ? А за те що вона йому не дала, він перерахував гроші її подрузі ще і одружився фіктивно ?  :facepalm1:
Про те що гроші він закинув в "найкорумпованішу країну світу", якійсь лівій мадамі,  пупсік нагуглив вже після транзакції ? Бгг
   
так він же любові хотів а не просто чпокатись
а справжня любов коштує набагато дорожче

Так хотів, так хотів, що оженився на іншій  :gigi:
   
Ви реально вірите що благодійний фонд і бєженка бамбаса це просто совпадєніє ?
+ 2015 року його друг попросив допомогти створити новий проєкт з підтримки дітей, що тікають з зони конфлікту на сході України.
B-)
   
Між іншим.

Всі знають ще одного британця. Який шукав кохання в Україні. І знайшов наречену з дуже відомим прізвищем. От лише ситуація була діаметрально протилежна - той британець хотів розжитись на своїй заможній нареченій. Справжній принцесі. А трохи згодом вже законній дружині.

Але там також кохання якось не склалось. А той британець якось несподівано і дивно помер. В квітучому віці.

Кохайтеся, чорнобриві,
Та не з… шахраями
Бо шахраї — чужі люде,
Роблять лихо з вами.
Шахрай любить жартуючи,
Жартуючи кине;
Піде в свою Донеччину,
А британець гине...


Тікай, Джеймс, тікай ! Поки не пізно…
   
Дебилы из бригады "сам виноват". Чувака обманули,а полиция отказывается расследовать. Вот в чем проблема,а его сексуальные предпочтения и глупые решения не должно вас беспокоить
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія