Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Передвиборча програма Зеленського-Коломойського! Їжте і не обляпайтесь :bueee:

Alexander Shkil
3 ч.
Дійсно хочете побачити передвиборчу програму Коломойського-Зеленського? Коломойський ще в 2014 хотів провести вибори на окупованої території, щоб терористи увійшли до Верховної Ради.
   
А я думав, це написано в Мінських угодах, які хтось від імені обісцявшого Педри підписав
   
А пам*ятаєте телефонні розмови Коломойського з Губарєвим, з Курченко? Ми не хотіли цьо у вірити, а зараз все складається.
   
Коломойський ще в 2014 хотів провести вибори на окупованої території, щоб терористи увійшли до Верховної Ради.


так вот почему Порох разосрался с Коломойшей  :lol:

вот она истинная причина раздора и объяснение почему он продавливает нам на главную табуретку своего мелкого сепара  :weep:
   
так вот почему Порох разосрался с Коломойшей  :lol:

вот она истинная причина раздора и объяснение почему он продавливает нам на главную табуретку своего мелкого сепара  :weep:



зачем ему это?
   
Alexander Shkil
3 ч.
Дійсно хочете побачити передвиборчу програму Коломойського-Зеленського? Коломойський ще в 2014 хотів провести вибори на окупованої території, щоб терористи увійшли до Верховної Ради.
https://www.facebook.com/shkilal/videos/2163149453697594/

Коломойский тогда лапшу вешал чтоб остановить контр-наступление русских.
   
бггг вже третій день не вгамовується похмільна істерика в свиномакак    :lol:  :weep:
   
бггг вже третій день не вгамовується похмільна істерика в свиномакак    :lol:  :weep:
пацаны уже пятую колоду карт открывают бо ходить надо с тузов, а на руках одни шохи  :D
   
зачем ему это?

договорняк с хуйлом
   
В 2014 году обещать выборы в донецкой области было мудростью. В 2015 году обещать то же самое- преступлением.
   
Шкода що Колойського обіцяли не трогати до кінця війни... Я про обіцянку УП.
   
А пам*ятаєте телефонні розмови Коломойського з Губарєвим, з Курченко? Ми не хотіли цьо у вірити, а зараз все складається.

А ти читала Мінські  угоди?
Петро підписав вибори у ДНР без кордону і контролю...Бугога
Ти готова до цього?
   
А ти читала Мінські  угоди?
Петро підписав вибори у ДНР без кордону і контролю...Бугога
Ти готова до цього?

петро не підписував.  не бриши. льоня підписав
   
бггг вже третій день не вгамовується похмільна істерика в свиномакак    :lol:  :weep:
это типа вам Макака наливает на праздник макаковцы?
Мартышкам вреден алкоголь передайте своей матке
   
Перший етап дристання на Зеленського: створити асоціацію у манюпасу з негативним персонажем - Коломойським.
   
Перший етап дристання на Зеленського: створити асоціацію з негативним персонажем - Коломойським.
а вони не пов'язані?
   
а вони не пов'язані?

Не знаю. Якщо навіть пов'язані, це дуже тупо видавати сказане Коломойським за точку зору Зеленського. Розігнати вас всіх треба дармоїдів пєдроццьких.
   
Не знаю. Якщо навіть пов'язані, це дуже тупо видавати сказане Коломойським за точку зору Зеленського. Розігнати вас всіх треба дармоїдів пєдроццьких.
ти смішний
там бєнєю смердить за кілометр, а 4лєнскій немає, ні ресурсів, ні команди, ні власної думки! Але бєня йому все організує
   
Якщо навіть пов'язані, це дуже тупо видавати сказане Коломойським за точку зору Зеленського.


йоу, так Зелень же точно таку саму точку зору висловлює  X(
   
Перший етап дристання на Зеленського: створити асоціацію у манюпасу з негативним персонажем - Коломойським.

а він думав, що у казку попав?
поліз у політику - буде обдристаний з ніг до голови.
   
если у вовы в программе нет разрешения короткоствола для населения и армии по швейцарскому образцу - а это есть в программе ВО Свобода - тада вова звыняйте, я за Свободу голосую
   
а что Зеленский собирается делать с теми кто сейчас у корыта? и конкретнее - с ОПГ БПП?
   
а что Зеленский собирается делать с теми кто сейчас у корыта? и конкретнее - с ОПГ БПП?

мнять на ОПГ Коломойши естественно  :)
   
Перший етап дристання на Зеленського: створити асоціацію у манюпасу з негативним персонажем - Коломойським.

Та яка асоціація?! Вони ж навіть не знайомі.
   
договорняк с хуйлом

Для чего?У него там нету фабрик и заведены уголовные дела + он ими объявлен в розыск  :facepalm1:
   
мнять на ОПГ Коломойши естественно  :)

это понятно, интересно, что будет с юзаными кадрами - на почётную пенсию?
   
А я думав, це написано в Мінських угодах, які хтось від імені обісцявшого Педри підписав

Мінські угоди підписувалися, щоб виграти час і ніхто їх не збирався виконувати. Якби термос був на місці Пеці в вересні 14го, то були б не мінські, а московські угоди.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія