Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

ну так ти пишеш шо дихати потрібно

а по зовнішньому то уже нюанси тре дивитись певно, хоче кінчик носа форму міняти ? чи горбик забирати
Я уже выше писал. Косметически хочет выровнять, убрать горбинку.
Но это после того как внутренние проблемы с дыханием решить.
Насколько мы уже понимаем, традиционная операция делается так:
- под общим наркозом с человека "снимают скальп", открывается нос...работает Лор- решает проблемы с дыханием. Потом вступает косметолог...ломает ...ровняет...убирае т...
Вообщем жуть!
Ну или у того же Каминского, он вроде это все закрытым способом делает - по приборам. Ну и опять же ...чем то размягчает хрящи...руками ровняет. У него в инсте дочь ролики показывала.
5 к стоит. Запись на год вперёд.
Вот и как тут решить...

Останнє редагування: 18 січня 2020 00:15:40 від Камрад
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Блин бывают же такие!
Нос пожалуй это последнее на что я обращаю внимание  :laugh:
ми зрозуміли, ти на цицьки дивишся
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

для чого орать ? ти нічого не відчуваєш

там все обколюють. Просто у нас уже було два випадки коли пішли робити ніс і померли під анастезією
ну і сам лікар каже шо під місцевим швидше, не потрібно чекати поки пацієнт зайде і вийде
Не знаю. Так было больно шо пистец просто...
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

ми зрозуміли, ти на цицьки дивишся
Ага.
И дочку пытаюсь уму разуму учить. Ну его, говорю, нафиг с тем носом. Сисьге -это фсе!
А жена говорит - не мели ерунду жЫвотное  :laugh:

Останнє редагування: 18 січня 2020 00:14:40 від Камрад
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

А ещё есть люди...кто на глаза внимание обращает... :gigi:
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Я уже выше писал. Косметически хочет выровнять, убрать горбинку.
Но это после того как внутренние проблемы с дыханием решить.
Насколько мы уже понимаем, традиционная операция делается так:
- под общим наркозом с человека "снимают скальп", открывается нос...работает Лор- решает проблемы с дыханием. Потом вступает косметолог...ломает ...ровняет...убирае т...
Вообщем жуть!
Ну или у того же Каминского, он вроде это все закрытым способом делает - по приборам. Ну и опять же ...чем то размягчает хрящи...руками ровняет.
5 к стоит. Запись на год вперёд.
Вот и как тут решить...

рівняти перегородку можна без здирання скальпу.

а то шо Камінський показує в роліках шо рівняє дотиками так це монтаж  :gigi:
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

А ещё есть люди...кто на глаза внимание обращает... :gigi:
очі це абсолютно важливо.
Я знаю на 100% які кольори очей мені подобаються.

А список паскудних жіночих носів такий:
-качиний
-туфля (кінець задертий догори)
-бульбочкою
-бульбочкою на кінці
-з горбинкою (ну, тут зрідка є винятки що ок)
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Ага.
И дочку пытаюсь уму разуму учить. Ну его, говорю, нафиг с тем носом. Сисьге -это фсе!
А жена говорит - не мели ерунду жЫвотное  :laugh:
і під час вагітності говно в ніс псикати нізя, це щодо дихання
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Малая давно мусолит эту тему. Есть действительно объективные (врожденные проблемы) с дыханием - без капель не может обходиться, ну и косметический вопрос.
Как по мне, то нос - это далеко не первое, на что я как мужик обращаю внимание. Я ей говорю, что за такие бабки лучше сиськи сделать. Но они на меня с женой шикают. Малая в тему вникла довольно глубоко. У неё верх авторитета Эдгар Каминский ( полно роликов в интернете, где он делает носы мягкими и просто руками ровняет- типа самая современная технология ... безтравматичная).
Но опять таки...за эти деньги, как по мне, то лучше сисьге  :gigi:
А если серьёзно, то кто-то для себя или своих детей занимался этим вопросом?

Объясните ребенку две принципиальные вещи.
Первая - ринопластика - одна из самых сложных косметических и эстетических манипуляций. Плохо сделанная ринопластика это всегда повторная операция и неумолимое подобие Майкла Джексона в последствии. Кривые ноздри, уродливые хрящи, впавшая планка вот это все.
Второе - Каминский  это пластический хирург низкого пошиба с максимальным количеством негативного фидбэка. То, что он вставил сиськи и сделал губы своей жене из неангелов не делает из него доктора Голливуд.

А вам хочу сказать, что привыкание к сосудосужающим назальным каплям схоже на наркоманию и зачастую несет за собой необратимые последствия, как то сожженная слизистая носа. Которая перестает быть барьером для вирусов и бактерий и становится местом битвы всякой патогенной херни.
Если у человека искривлена перегородка, ее нужно ровнять. Если у человека полипы, аденоиды или апноэ, нужно применять медикаментозное лечение и медицинские манипуляции.
Вставить сиськи она всегда успеет, кстати.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

ше є варіант поїхати в Турцію (переліт і перебування там тиждень)

рино септо від 1 до 3 к євро
Да. Слышал про Турцию.
Только не понятно - потом же вроде месяц летать самолетом низя. Как же потом домой добирацца?
Пы.Сы. Кстати....те же сиськи там тоже бомбезно делают...всего за трёшку. :gigi:
А малая уперлась - хочет нос и все. Вот ничего не понимает в жизни.  :gigi: Тем более, что сисег ( ну как по мне)...то вообще нет... :shuffle:
Но это для неё, видите ли, не проблема...
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

ми зрозуміли, ти на цицьки дивишся
спочатку хоч не хоч дивитися доводиться на ніс. І на очі, обличчя.
А потім, можливо, дивитися на ніс багато разів в день.

А цицьки десь під одягом, і враження може бути вкрай  оманливе ;)
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Объясните ребенку две принципиальные вещи.
Первая - ринопластика - одна из самых сложных косметических и эстетических манипуляций. Плохо сделанная ринопластика это всегда повторная операция и неумолимое подобие Майкла Джексона в последствии. Кривые ноздри, уродливые хрящи, впавшая планка вот это все.
Второе - Каминский  это пластический хирург низкого пошиба с максимальным количеством негативного фидбэка. То, что он вставил сиськи и сделал губы своей жене из неангелов не делает из него доктора Голливуд.

А вам хочу сказать, что привыкание к сосудосужающим назальным каплям схоже на наркоманию и зачастую несет за собой необратимые последствия, как то сожженная слизистая носа. Которая перестает быть барьером для вирусов и бактерий и становится местом битвы всякой патогенной херни.
Если у человека искривлена перегородка, ее нужно ровнять. Если у человека полипы, аденоиды или апноэ, нужно применять медикаментозное лечение и медицинские манипуляции.
Вставить сиськи она всегда успеет, кстати.
Спасибо за Ваш ответ
По второму абзацу- а если есть желание и перегородку исправить (внутренняя проблема) и внешне косметически что-то исправить, то куда лучше обращаться?

Останнє редагування: 18 січня 2020 00:30:10 від Камрад
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Знайома моя років 10 тому робила ніс (прибирала горбику) в Санкт-Петербурзі, щодо проблем дихання не знаю чи були, але наразі ніяких проблем немає. Але ж вона схиблена на пластиці, доречі цицьки теж робила вже в Донецьку.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Да. Слышал про Турцию.
Только не понятно - потом же вроде месяц летать самолетом низя. Как же потом домой добирацца?
Пы.Сы. Кстати....те же сиськи там тоже бомбезно делают...всего за трёшку. :gigi:
А малая уперлась - хочет нос и все. Вот ничего не понимает в жизни.  :gigi: Тем более, что сисег ( ну как по мне)...то вообще нет... :shuffle:
Но это для неё, видите ли, не проблема...
1 переліт допустимо думаю  :gigi:  там можуть зробити одразу і ніс і сіські за 1 наркоз  :laugh:
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

1 переліт допустимо думаю  :gigi:  там можуть зробити одразу і ніс і сіські за 1 наркоз  :laugh:
в мене друг робив ніс (в Лондоні на Harley Street де найвідоміші пластичні хірурги. Це коштувало десь 5к фунтів здається) то я жартував "дивись щоб тобі не переплутали під наркозом не пришили цицьку замість носа"  :lol:
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

от та баба ганяє людей до Турків ну і сама там робила ніс і цицьки  :gigi:

це не реклама як шо шо, може млаа глянути

   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Спасибо за Ваш ответ
По второму абзацу- а если есть желание и перегородку исправить (внутренняя проблема) и внешне косметически что-то исправить, то куда лучше обращаться?

Рекомендовать на общественно политическом форуме врачей и клиники? Увольте. В сети есть масса информации, включая форумы, где пациенты делятся историями болезни и фотографиями до-после. Кстати, женские носы с горбинкой это всегда секси. Тонкий нос с горбинкой всегда лучше и пейзанской картошки, и вздернутости под копирку.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

та не тяніть - давайте вже фотки у студію!
Ми щось порадимо.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

та не тяніть - давайте вже фотки у студію!
Ми щось порадимо.
так!
І груди теж, заодно! Ми проголосуємо чи збільшувати чи ні  :gigi:
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

та не тяніть - давайте вже фотки у студію!
Ми щось порадимо.
+1
імхо там і без пластики можна обійтися
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

так!
І груди теж, заодно! Ми проголосуємо чи збільшувати чи ні  :gigi:




Останнє редагування: 18 січня 2020 01:34:52 від kleynod
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

А если серьёзно, то кто-то для себя или своих детей занимался этим вопросом?
Оперувався я (в 25 років) і мій брат (сильно пізніше), проблема одна "зламані носи" одна ніздря не пропускала повітря (особливо відчувається при втомі, навантаженнях і бігу) в мене до того ж почалися кровотечі. Операція допомогла, якихось  ускладнень не було. Зникла хронічна нежить.  :-)o
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

...а навіщо Турція?...В Україні є потужний центр пластичної хірургії - Одеса...Там є декілька найсучасних , професійних клінік...промонітор ьте Одесу... (tu)
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Мізків у твоєї малої нема. Пластику треба робити якомога пізніше і постійно коригувати, кожні 10 років хоча б. А малоліткам пластика не потрібна.
І про коригування перегородки різні печальні випадки знаю, хоч і неважка це операція, але мозок дуже близько, і всяке буває.
Це ж не манікюр, блін :(
Це точно! Я своїй малій робив отопластику (вуха стирчали й були комплекси в 12-річної дитини) в Одесі. Там клініка на 5-й ст. Фонтана. Лікарі- умнічки :good: Найперше що робили, то ВІДМОВЛЯЛИ, а потім все зробили чьотко! Так то просто КОСМЕТИКА, хоча мала сказала що зроду більше на пластику не піде- надивилася на дур-мукол, які туди як підпудриця ходять. А ніс то вже зовсім інша тема- таки більш відповідальний за здоровля та складніший орган... До речі, моя мала ровесниця донці ТС.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

...а навіщо Турція?...В Україні є потужний центр пластичної хірургії - Одеса...Там є декілька найсучасних , професійних клінік...промонітор ьте Одесу... (tu)
Якось на V кажись називалась- вже не помню- десяток років пройшов...
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

от та баба ганяє людей до Турків ну і сама там робила ніс і цицьки  :gigi:

це не реклама як шо шо, може млаа глянути

https://www.youtube.com/watch?v=AHBb7oqiqdY
Про турков сейчас действительно много хороших отзывов.
И опять же в этом ролике.... идёт речь о том, что героине в Украине. при первой операции "все сделали не так".
Блин. Это же надо кому то ребёнка своего доверить!!! Сложно сцуко!
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Про турков сейчас действительно много хороших отзывов.
И опять же в этом ролике.... идёт речь о том, что героине в Украине. при первой операции "все сделали не так".
Блин. Это же надо кому то ребёнка своего доверить!!! Сложно сцуко!

там у них є нюанси
як казалата дівчина

якщо переробляти то ціна буде більша ніж 1й раз

Хоча може й краще у нас шукайте, але ціни як з відпочинком (Кіріулка по ціні АІ)
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

там у них є нюанси
як казалата дівчина

якщо переробляти то ціна буде більша ніж 1й раз

Хоча може й краще у нас шукайте, але ціни як з відпочинком (Кіріулка по ціні АІ)
Так вот я же и не хочу, чтобы переделывать пришлось.
Сцуко... Как представлю, что у малой потом что-то.... переделывать.... так прям тошно становится.
Фиг его знает. Мне почему то.... тому же турку легче довериться.... чем нашему.... "доктору-бизнесмену" какому-нибудь...
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

рівняти перегородку можна без здирання скальпу.

а то шо Камінський показує в роліках шо рівняє дотиками так це монтаж  :gigi:
без здирання то все й робиця- зафіксованій людині під мєсною анестезією дохтур заганяє в ноздрю долото й хєрачє киянкою, ламаючи перегородку та інші вєщі, які роблять ніс міцним. Потім в другу ніздрю так само... Море кровіщі в пацієнта...А вже потім шнобєль як пластілін рихтуєця ручками дохтура який може бути Майстром, або може й подмастєрьєм (як повезе- бабло далєко не аргумєнт). Потім мордяка опухша, синяки на півлиця, замотаний на півголови.... Потім знімаюця бинти і вуаля- дивишся і молишся шо б повезло з дохтуром.  Гарантій в косметологів- тільки за двері...
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

без здирання то все й робиця- зафіксованій людині під мєсною анестезією дохтур заганяє в ноздрю долото й хєрачє киянкою, ламаючи перегородку та інші вєщі, які роблять ніс міцним. Потім в другу ніздрю так само... Море кровіщі в пацієнта...А вже потім шнобєль як пластілін рихтуєця ручками дохтура який може бути Майстром, або може й подмастєрьєм (як повезе- бабло далєко не аргумєнт). Потім мордяка опухша, синяки на півлиця, замотаний на півголови.... Потім знімаюця бинти і вуаля- дивишся і молишся шо б повезло з дохтуром.  Гарантій в косметологів- тільки за двері...
Всё примерно так, только нпод общим наркозом.
А вот какая лучше и качественнее открытая операция или закрытая :об этом дебаты идут и копья ломают.
А вот как потом одновременно  и косметический вопрос решить - вот это то как раз и есть проблем.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Всё примерно так, только нпод общим наркозом.
А вот какая лучше и качественнее открытая операция или закрытая :об этом дебаты идут и копья ломают.
А вот как потом одновременно  и косметический вопрос решить - вот это то как раз и есть проблем.
Даже обща анестезія не ізбавляє від реабіліатаціоного періоду ( дренажи для відводу крові, лімфи) та й інщі досить і досить неприємні моменти включаючи практично безгарантійність результату... Моя Вам рекомендація (як батько- батьку)- просто побалакайте з дитиною та об'ясніть їй про те, що щастя не в налічії чи відсутності горбинки чи сісєк а в чомусь зовсім іншому.... Горбинка ж в неї навєрняка від когось з вас (мами чи тата), а значить коли людина любить, то точно не за горбинку чи ціцьки а за щось зовсім інше....
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Ще хочу напам'ятати- ніс це таки досить складна деталь людського черепу, а цю составляющу організму не бажано лишній раз турбувати фізичними катаклізмами...
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Даже обща анестезія не ізбавляє від реабіліатаціоного періоду ( дренажи для відводу крові, лімфи) та й інщі досить і досить неприємні моменти включаючи практично безгарантійність результату... Моя Вам рекомендація (як батько- батьку)- просто побалакайте з дитиною та об'ясніть їй про те, що щастя не в налічії чи відсутності горбинки чи сісєк а в чомусь зовсім іншому.... Горбинка ж в неї навєрняка від когось з вас (мами чи тата), а значить коли людина любить, то точно не за горбинку чи ціцьки а за щось зовсім інше....
Так то так...
Но в самом деле есть серьёзные проблемы с дыханием. Без капель жить и дышать практически не может... А если не дай боже простуда и насморк - то вообще задница.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Даже обща анестезія не ізбавляє від реабіліатаціоного періоду ( дренажи для відводу крові, лімфи) та й інщі досить і досить неприємні моменти включаючи практично безгарантійність результату... Моя Вам рекомендація (як батько- батьку)- просто побалакайте з дитиною та об'ясніть їй про те, що щастя не в налічії чи відсутності горбинки чи сісєк а в чомусь зовсім іншому.... Горбинка ж в неї навєрняка від когось з вас (мами чи тата), а значить коли людина любить, то точно не за горбинку чи ціцьки а за щось зовсім інше....
Да там не только горбинка. Там ещё и природное искривление видно. Вообщем напрягает её это по взрослому.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Якось на V кажись називалась- вже не помню- десяток років пройшов...

 "Virtus"  (tu) (це не реклама)
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Да там не только горбинка. Там ещё и природное искривление видно. Вообщем напрягает её это по взрослому.
От ЦЕ й є основне!!! Тому вам поперше тільки до Лікаря, а вже потім горбинки-сіськи-піськи...
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

"Virtus"  (tu) (це не реклама)
О! Єс, єс обхсс (Ц) :good:  Там в них не просто часна шарага була тоді (як щас не знаю, але думаю не гірше ніж було), там Лікарі з досить серьйозною кваліфікацією в вільний час підробляли. Уровєнь отмєнний- при необхідності підключали всі свої зв'язки та возможності.. (це дійсно не реклама)
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Там в них не просто часна шарага була тоді (як щас не знаю, але думаю не гірше ніж було), там Лікарі з досить серьйозною кваліфікацією в вільний час підробляли. Уровєнь отмєнний- при необхідності підключали всі свої зв'язки та возможності.. (це дійсно не реклама)

...з усім згодна , крім слова "шарага"...там сучасна клініка , з найсучаснішим обладнанням та технологіями, хірурги проходять практику і стажировку в Штатах...от всіх інших подробиць не знаю...тільки чула (моя знайома декілька років тому там була) , що дуже професійні лікарі , багато приїздять до них з-за кордону...
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

...з усім згодна , крім слова "шарага"...там сучасна клініка , з найсучаснішим обладнанням та технологіями, хірурги проходять практику і стажировку в Штатах...от всіх інших подробиць не знаю...тільки чула (моя знайома декілька років тому там була) , що дуже професійні лікарі , багато приїздять до них з-за кордону...
Слово "шарага" я написав тольки для "сомнєвающихся"  :acute:  Зі всіма іншим згоден на стопіццотпроцентів! Перевірено лічно! :good:
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Так Виртус и в Киеве есть.
Только что-то у меня в голове крутится...  с ними ряд скандалов был, по-моему, только не с носом был связан.... а с сиськами...  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія