Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бесплатное жильё в СССР

Re: Бесплатное жильё в СССР

Нах совок!
Омейн!
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Якщо б ховала, то вже не тринділа б тут і не вякала презирливо, як Чьоткапатріотка, про тих, хто не ховав і сам пішов.

Це зрозуміло?

Шуша, а правда, что у тебя вообще никакого образования нет и за последние 18 лет ты ни дня не проработала?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

а собственную квартиру?
Вона не була твоєю.
Тільки після приватизації в 1996 році.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

та в тому то справа що деякі намагаються его реанімувати, і тут пишуть хвалебні оди китаю, параші чи кубі... вон летючу принцеску треба на рік відправити зовсім поряд - до придністровья, щоб по вуха насолодився совком, алеж гад не хоче - сидить у клятій жидобандерівщіні і хрін його з відси пивхнеш :patsak:
нехай підуть на кладовищі викопають свою любиму бабусю і намагаються її реанімувати, раз так руки чешуться щось реанімувати.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

и построил кооператив в 1991 году
В Голосєєво?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

 Яке безкоштовне??? У більшості людей забрали майно - землю, реманент, гроші, примусили безкоштовно працювати, пізніше за копійки...аж пізніше після 15...20...25...рокі в праці за копійки видавали шпаківню в бетонній коробці. Це безкоштовно???!!!  :X
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Шуша, а правда, что у тебя вообще никакого образования нет и за последние 18 лет ты ни дня не проработала?

Тобі не соромно такі питання ставити?

Вонна освічена порядна та забеспечена жінка. Ти шукаеш до кого примазатись,  залиш надію.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
fam

А как же тьі в ВУЗ поступил?

на фупе пишу уже 2-й раз: в одной группе учился с дэвушкой, которая никогда не была "членом". Первая половина 70-х.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Гостарбайтери ціпляється до місцевих. Кумедія.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

которая никогда не была "членом"
Дівчині можна. Їх заміж і без партквитка візьмуть.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

А зараз шо, ума навіть пітон освоїти не фатає?

Зачем? Я достаточно обеспеченный человек, чтобы не заниматься более наёмным трудом.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Зачем? Я достаточно обеспеченный человек, чтобы не заниматься более наёмным трудом.
То чого ж ти тоді дрочиш на совок в якому ти був злиднем?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Тобі не соромно такі питання ставити?

Она мне задаёт вопросы - я отвечаю. Почему и я не могу спросить её о том же самом?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Шуша, а правда, что у тебя вообще никакого образования нет и за последние 18 лет ты ни дня не проработала?

Та вважай, як тобі бажається.  :laugh: Ти мене цим не зачепиш.

Я ж не бігаю, на відміну від тебе,  по форумах і не хизуюсь своїми перемогами, принижуючи оточуючих.  :facepalm:
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

То чого ж ти тоді дрочиш на совок в якому ти був злиднем?

Тому що досталось в еміграції на шару.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
fam

Дівчині можна. Їх заміж і без партквитка візьмуть.

на тот момент, как я расплевался со всеми знакомыми и родственниками -хуйлостанцами (14-й год), она заведовала одной из горполиклиник.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

А как же тьі сдал на первом курсе Историю КПСС не будучи комсомольцем?
Да ладно что вы цепляетесь. В 85 году КПИ уже не нужен был комсомольский билет, который я потерял. Историю кпсс сдал с трудом, но не из-за билета а из-за того что не было конспекта и не ходил на лекции. Может в 86 ее уже отменили (не знаю потому что после 1 курса ушел в армию)
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Зачем? Я достаточно обеспеченный человек, чтобы не заниматься более наёмным трудом.

 :lol:  :weep:  :lol:

Поэтому ты все время скулишь, что пенЗия маленькая?
Давно по приватам бабки клянчил?
А на отдыхе из года в год говно в кулечки собирал  :weep:

пы.сы. В этом году уже 200 грн. выпросил?  :D
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Якщо авіатор вчився на вечірньому чи заочному, то там підхід був трохи інший.
Робоча молодь, після армії - могли закрити очі на багато вимог, оьов‘язкових для інших абітуріентів.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

она заведовала одной из горполиклиник.
то нехай.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Она мне задаёт вопросы - я отвечаю. Почему и я не могу спросить её о том же самом?

Зауваж - я задаю тобі питання тільки по тим пунктам, якими ти сам тут вихваляєшся та виставляєш.

Не пиши зайвого - не будуть задавати тобі питання.

Все просто, Авіатор.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Инженером работал. И учился одновременно. Что тут такого ржачного, шо ты перекатываешься с боку на бок?

Запомни и заруби себе на носу: я никогда о себе не соврал ни слова. Всё сказанное могу подтвердить.

Ти весь час поводиш себе, як ліцемірна скромніца на першому побаченні.

Щось вякне загадково, трохи спіднички підніме, і далі мовчить, типа здогадайтеся самі. Потім ще щось додасть - теж здогадуйтеся самі, а будете чемні, я вам ще трошки ніжки відкрию.

Так і ти.

Написав, що у 27 років отримав квартиру. Не повірили.

Ну ок, ось вам - я мав пільги.

Пільги? Які пільги?

Ну такі пільги... чорнобильські...

...А ще я не був комсомольцем. А в універ вступив.

Ой, не повіримо!

...Так я на заочний.
================


Ну і так далі.  Авіатор, ти - дєвушка?



Останнє редагування: 27 жовтня 2021 14:24:08 від шуша
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Після ночі з педоразами можливо.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

То чого ж ти тоді дрочиш на совок в якому ти був злиднем?

Да не дрочу я на совок. Я задал конкретный вопрос: что плохого в том, что у меня когда-то была квартира в бетонном доме, полученная от государства? Тут ржали с одного этого факта. И я искренне не понимаю причин этого ржача. Мне должно быть стыдно, что дали вот такую квартиру? Или не надо было её брать?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Ну і так далі.  Авіатор, ти - дєвушка?

Нет. Я мальчик. Тут даже мой йух видели.
Я на все твои вопросы ответил?
Теперь о тебе.
1) какая у тебя специальность?
2) где училась?
3) работала ли хоть 1 день за последние 18 лет?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
fam

то нехай.

не, я просто о том, что была довольно обычной, никакой не сектанткой или мажоркой. Как ей это удалось, так и не узнал, хотя входила в ту же компанию, что и я.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Да не дрочу я на совок. Я задал конкретный вопрос: что плохого в том, что у меня когда-то была квартира в бетонном доме, полученная от государства? Тут ржали с одного этого факта. И я искренне не понимаю причин этого ржача. Мне должно быть стыдно, что дали вот такую квартиру? Или не надо было её брать?
погано те, що ти узагальнюєш.
конкретно для тебе було нічого поганого, для тебе було навіть заєбісь.
погано те, що таких як ти щасливчиків  :pleasantr: у совку була мізерна кількість.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Да не дрочу я на совок. Я задал конкретный вопрос: что плохого в том, что у меня когда-то была квартира в бетонном доме, полученная от государства? Тут ржали с одного этого факта. И я искренне не понимаю причин этого ржача. Мне должно быть стыдно, что дали вот такую квартиру? Или не надо было её брать?

От украинского госудврства, не от рсфср а именно от украинское Республике, которая как до советской окупации жила лучше рвани Российской так и сейчас живет лучше.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
abg

В період 1987- 1994 підприємства багато будували за свій кошт.
Могли і виділити однокімнатну юному орлу, якщо льготу мав, Афган, Чорнобиль, просто підлабузник у керіництва.
Реальна ситуація, насправді.

Швидше за все „юний орел“ був „льготніком“-„підлабузником“-сексотом КГБ, або - його родичі/друзі сексоти „підсобили“.
Жодні інші „льготи“ цьому прохіндєю, як показує тема, було ніде взяти.
Вся його „льгота“ - прохіндєйство, інших „льгот“ у „молодих спеців“ не існувало.
Те саме можна сказати про решту тутешніх „юних спеців“-отримувачів „подарунків“ від Імперії Зла рабочє-крєстьянської.
Це і пояснює його і їхню „любов“ до совєтів.

Свої подарунки у вигляді „першочергових“ чи „позачергових“ „льготних“ квартир вони отримували саме за це - прохіндєйство і зрадництво.
В кінці савєцької імперії можна було ще в МЖК попрацювати 2 чи 3 роки підсобником-будівельником, що теж було свого роду прохіндєйством „позачерговим“, придуманим саме для них...
І отримували вони ті власні 30 срібляників (умовних 30000$) за рахунок тих інших - хто стояв у 20-річних чергах або тих, кого навіть в чергу не ставили, бо вони мали „норму“ житлову у вигляді 5+ м² на особу/худобу, такими „нормами“ та страна оцінювала потребу рабів-робочої худоби у життєвому просторі.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Нет. Я мальчик. Тут даже мой йух видели.
Я на все твои вопросы ответил?
Теперь о тебе.
1) какая у тебя специальность?
2) где училась?
3) работала ли хоть 1 день за последние 18 лет?

Я знаю шушу, там что образование, что матобеспечение, что карьера - достойні.
Отвянь гостарбайтер.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Нет. Я мальчик. Тут даже мой йух видели.
Я на все твои вопросы ответил?
Теперь о тебе.
1) какая у тебя специальность?
2) где училась?
3) работала ли хоть 1 день за последние 18 лет?

Ще раз. Для тих, хто в танкє.

Я не виставляю тут своє приватне життя на загал. Хто знає мене по життю - той знає.

Вигортати, на відміну від тебе, своє життя на форумі заради хизування чи по іншим міркуванням, як це робиш ти, я не хочу.

ще питання будуть?

Ну і для дуже зацікавлених - ВУЗ закінчила, освіта гарна. Після ВУЗу й досі працюю за отриманою спеціальністю. Заміжня, живу в Києві.

Авіатор, ти задоволений?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

погано те, що ти узагальнюєш.
конкретно для тебе було нічого поганого, для тебе було навіть заєбісь.
погано те, що таких як ти щасливчиків  :pleasantr: у совку була мізерна кількість.

Ну вот, для одних я был счастливчиком, а для 6-вольтового бездельника, прожившего 30 лет на социале в Германии, - это было поводом для издёвок. И Шуша ему старательно подмахивает, как будто получит с этого какие-то дивиденды.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

В Голосєєво?

Нет, угол Горького и Ульянова.
Начали строительство в середине 80х, потом что то пошло не так и заморозили.
Предложили кооператив на Троещине, многие согласились.
А я был холостой, не торопился. Потом женился, дочь родилась и как раз к завершению дома перешёл на 3х комнатную квартиру
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

ВУЗ закінчила, освіта гарна. Після ВУЗу й досі працюю за отриманою спеціальністю.

Заочно?
Шо за специальность?
Когда у тебя есть время работать, если ты день и ночь строчишь на фупе?
Повідомлень:52 458  :facepalm:

   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Заочно?
Шо за специальность?
Когда у тебя есть время работать, если ты день и ночь строчишь на фупе?
Повідомлень:52 458  :facepalm:

Прікінь? Отака спеціальність. B-)

Хто на що вчився... :laugh:
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Прікінь? Отака спеціальність. B-)

Хто на що вчився... :laugh:
(спати неможе буде бігати. td)  :laugh:
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Прікінь? Отака спеціальність. B-)

Хто на що вчився... :laugh:

Уделала гостарбайтера
(td)  :laugh:
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Прікінь? Отака спеціальність. B-)

Хто на що вчився... :laugh:

Ну так назови её, если не стыдно. В каком году поступила? Куда? На какую форму? На что ты там училась? Помидоры продавать?
Я на все эти вопросы ответил. Теперь твоя очередь.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
abg

Вона не була твоєю.
Тільки після приватизації в 1996 році.

Взагалі, - була і до 96-го.
Ту „державну“ чи „кооперативну“ квартиру можна було здавати в оренду, виміняти на квартиру меншої площі чи гіршу з доплатою, „з’їхатися“/„роз’їхатися“ в кінці кінців - фіктивно женитися і прописати „жену“, якій продав, і т.д. і т.п.
В кінці Совєтів була й постанова чи то ЦК КПСС чи то Савєта Міністров „Про продаж квартир населенню“ чи „викуп“, зараз вже не пам’ятаю точної назви і вона ставала власністю. На основі цієї постанови і в тому 96-му році пост-УССР „приватизувала житло“, дослівного тексту постанови... О! згадав, - той документ називався „Положенням...“    :eyes:
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Как ей это удалось,
Так дівчина, їй в армію не йти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія