Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що буде далі, які ваші прогнози?

Re: Що буде далі, які ваші прогнози?

   Дві тисячі років тому учні запитали Ісуса про ознаки кінця світу. Ісус же промовив у відповідь їм:
"…Ви ж про війни почуєте, і про воєнні чутки, - глядіть, не лякайтесь, бо "статись належить тому". Але це не кінець ще. Бо "…повстане народ на народ, і царство на царство", і голод, мор та землетруси настануть місцями".
 "…Скорбота велика настане тоді, "якої не було з первопочину світу аж досі" й не буде. І коли б не вкоротились ті дні, не спаслася б ніяка людина; але через вибраних ті дні вкоротяться".
"… І зараз, по скорботі тих днів, "Сонце затьмиться, і Місяць не дасть свого світла", і зорі попадають з неба, і сили небесні порушаться". 
"… Поправді кажу вам: не перейде цей рід, аж усе оце станеться. Небо й земля проминеться, але не минуться слова Мої!"  "А про день той й годину не знає ніхто: ані Анголи небесні, ані Син, - лише Сам Отець. Як було за днів Ноєвих, так буде і прихід Сина Людського. Бо так само, як за днів до потопу всі їли й пили, женилися й заміж виходили, аж до дня, "коли Ной увійшов до ковчегу", і не знали, аж доки потоп не прийшов та й усіх не забрав, - так буде і прихід Сина Людського". 
  Не бийте ногами то не моє тому що, - так передбачив майбутнє Ісус Христос.
   
Re: Що буде далі, які ваші прогнози?

Що буде далі, які ваші прогнози?

   
Re: Що буде далі, які ваші прогнози?

   Дві тисячі років тому учні запитали Ісуса про ознаки кінця світу. Ісус же промовив у відповідь їм:
"…Ви ж про війни почуєте, і про воєнні чутки, - глядіть, не лякайтесь, бо "статись належить тому". Але це не кінець ще. Бо "…повстане народ на народ, і царство на царство", і голод, мор та землетруси настануть місцями".
 "…Скорбота велика настане тоді, "якої не було з первопочину світу аж досі" й не буде. І коли б не вкоротились ті дні, не спаслася б ніяка людина; але через вибраних ті дні вкоротяться".
"… І зараз, по скорботі тих днів, "Сонце затьмиться, і Місяць не дасть свого світла", і зорі попадають з неба, і сили небесні порушаться". 
"… Поправді кажу вам: не перейде цей рід, аж усе оце станеться. Небо й земля проминеться, але не минуться слова Мої!"  "А про день той й годину не знає ніхто: ані Анголи небесні, ані Син, - лише Сам Отець. Як було за днів Ноєвих, так буде і прихід Сина Людського. Бо так само, як за днів до потопу всі їли й пили, женилися й заміж виходили, аж до дня, "коли Ной увійшов до ковчегу", і не знали, аж доки потоп не прийшов та й усіх не забрав, - так буде і прихід Сина Людського". 
  Не бийте ногами то не моє тому що, - так передбачив майбутнє Ісус Христос.

Хуе та... Куди зорі з неба попадають? :-)o
   
Re: Що буде далі, які ваші прогнози?

Прогноз: Буде гірше.
   
Re: Що буде далі, які ваші прогнози?

Кожне минуле століття було відзначено відкриттями та винаходами, які змінили світ. Наприклад у дев'ятнадцятому винайшли парову та електричні машини, винайшли радіо. У двадцятому атомна енергетика, комп'ютер та інтернет, почали використовувати космос. А що буде у двадцять першому столітті. Яке відкриття чи винахід змінить світ? Ваші прогнози?
Не спиться чогось, от і прийшло в голову.

Я мечтаю о том, что через двадцать лет  будут в домах лифты с кнопками, например, " Ашан " ,или " Парикмахерская на подоле". Человек заходит в лифт, нажимает на кнопочку и ррраз -выходит  в Ашане, или в парикмахерской.
Это из хорошего.
А из плохого
Я думаю, будут на Земле целые города под крышами, то есть, люди будут передвигаться по улицам с потолками - всё из - за изменения климата на планете.
Молодежь,возможно, про дождь или снег будет знать из картинок, или , если на улицах будут прозрачные потолки - видеть , но не ощущать.

 :)



   
Re: Що буде далі, які ваші прогнози?

Хуе та... Куди зорі з неба попадають? :-)o
Ядерні вибухи чи то падіння метеориту піднімуть в небо стільки пилу, диму та сажі, що сонце затьмиться і зірок не стане видно. 
   
Re: Що буде далі, які ваші прогнози?

Яке відкриття чи винахід змінить світ? Ваші прогнози?
Прописку повернуть, скоріш за все.
   
Re: Що буде далі, які ваші прогнози?

Я мечтаю о том, что через двадцать лет  будут в домах лифты с кнопками, например, " Ашан " ,или " Парикмахерская на подоле". Человек заходит в лифт, нажимает на кнопочку и ррраз -выходит  в Ашане, или в парикмахерской.
Это из хорошего.

Дик а чим це краще вже того, що є? - взяв телефон/лап/пк, "натиснув кнопочку" і там віртуально цілий Ашан, бери, заказуй, привезуть...
   
Re: Що буде далі, які ваші прогнози?

Дик а чим це краще вже того, що є? - взяв телефон/лап/пк, "натиснув кнопочку" і там віртуально цілий Ашан, бери, заказуй, привезуть...

А пошопиться ?
Выбрать себе бряскальце ?
Нет, кнопочка на смартфоне - это не заменит шоппинга
 :)
Я вообще думаю, что лет через тридцать люди будут передвигаться телепортацией.
Потому что так удобно.
 :D


   
Re: Що буде далі, які ваші прогнози?
abg

має бути дешева енергія, термояд
інтерфейс між комп'ютерами і мозком (вже є прототипи) - відповідно можна автоматизувати взагалі будь-яку ручну роботу
автопілоти, літаючі автомобілі (скоріш за все в комбінації)
створять віртуальну AR систему, де буде реклама, розмітки, розпізнавання інших людей, доступ до якої буде через окуляри (або може навіть і без окулярів, а напряму через чіп в голові)
все телебачення і компи будуть в цій системі, клавіатури, мишки зникнуть, все буде управлятись думкою через чіп по вайфаю

угу, угу, буде, чекай...    :laugh:

ось, що буде, вже почалося, вам вже чіпів для автомобілів нефатає:   :facepalm1:

   
Re: Що буде далі, які ваші прогнози?
abg

+ 100 відсоткове заміщення традиційних валют на крипту.


 :fool:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія