Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Говорив з ядроним порохоботом...Хто ці люди, що на ФУП голосують за Порошенка? :zrada: :peremoga:

Я вижу в каких условиях работает Порошенко,
Ти ще з Криму дивишся на умови Порошенка чи з'їпав вже звідти?

Да, а еще пишу из Крыма, а показывает Russian Federation
   
це  не  відміняє  того  що  в  першому  пості  неправда  . Прикоритних  тут  повно  ,  навіть  при  чугунію  так  було .

Кажеш  юльків  тут  повно . (())  .
ЩО значить прикоритних?
   
очень неплохо. но фупо теперь юльковский форум разве нет? вот эта толпа ебанутых мирослав, додо, ишаковых, она ведь ничем не лучше порохоботских дебилов. А поверх всего Аэлит и Тимми-клинический. ФУП прекрасен.
О, сумнівающійся виліз)))
   
На ФУП тут 2 - 3 штабних порохобота... І все... Прихильників косатої море...

Говорив з  ядроним прихильником Рошенка, не давно, при згадці про УП, мало слів і Куча епітетів... Любима назва УП, ну ви знаєте уп.....ка. Щоб вони сиділи на ФУП та нізащо на світі, на цьому сумнівающомуся і цьому бубликовому форумі, НІКОЛИ.

То хто з ж голосує за Петра Олексійовича якщо не його фани???? (ЇХ тут нема... Ті хто був, покинули нас і мігрували на СУП)

Виходить, що позиція інших партій і інших поглядів (вати), адекватним Фупчикам так огидна що вони готові голосувати за Петра Олексійовича.

Вата і сектанти від косатої, Свобода, Радикальна , ну Азов поки, що не сприймається як сейрозна сила, всі такі брудні, що Петро Олексійович виходить оптимальний вибір?  :facepalm1:  :spruce_up:

Короче, дожились...

 :facepalm1: Я реально в шоці. За нього голосують ті в кого є мізки.

Дуже Юльківський форум.
Аж 26 прихильників Тимошенко проти 120 #запетра.



Чому свиноферма така брехлива?  :facepalm:

Точно як Педро .   


 
   
она ведь ничем не лучше порохоботских дебилов
А хто тут "порохобоцький дебіл" рівня перечислених?
   
Аж 26 прихильників Тимошенко проти 120 #запетра.
Не приходило в каламутну голову, що ті 120 - не обов'язково "боти"?
   
Не приходило в каламутну голову, що ті 120 - не обов'язково "боти"?
А 26 за Юльку проти 120 за Петра це юльки захопили фуп?
   
Дуже Юльківський форум.
Аж 26 прихильників Тимошенко проти 120 #запетра.



Чому свиноферма така брехлива?  :facepalm:

Точно як Педро .  


Показати зображення... 

Український народ такий крутий, їм сам президент робить конфетки... Який ще народ може похвалитись таким?


Я якраз про твій допис і пишу, там 2-3 порохобота, інші це адекватні Фупчки, які Порошенка вважають меншим злом...

Притому - це ваша заслуга... Адже прихильники Порошенка зараз на СУПІ)))))


30 відсотків людей підтримують владу, в тій чи іншій мірі, така природа людська але це їх не робить порохоботами чи прикоритнами...

Якщо влада здатна показати що вона хазяїн , цього достатньо щоб отримати 30 відостків підтримки.... В любому суспільстві... Влада вже має бути занадто не адекватна щоб було не так....

Але ви маєте повно право мене вважати психом і сумашедшим, я не проти.

   
А 26 за Юльку проти 120 за Петра це юльки захопили фуп?
З чого ви взяли, що це штабні???



   
Адже прихильники Порошенка зараз на СУПІ)))))

Аж цілих 9 юзерів та екс-модер Слав?

Цитувати
165 Гостей, 10 Користувачів (1 Схованих)
Користувачі за останні 15 хвилин:
Старий, primera, ксeня, WestNik, Stan, ruthene, Старый Грек, Слав, Бувалий

 :lol:

Останнє редагування: 23 липня 2018 23:28:05 від птах Сорока
   
А 26 за Юльку проти 120 за Петра це юльки захопили фуп?
Достеменно так. Лише не самі юльки, а "класово близькими" туями пліч-о-пліч.
В тому й суть, що за Петра проголосували звичайні помірковані юзери, а за Юлю в більшості своїй професійні лайномети, з котрих і один може засрати фуп своїми картинками та простинями копіпасти.
   
З чого ви взяли, що це штабні???
З чого ви взяли, що юльки захопили фуп?
   
Не приходило в каламутну голову, що ті 120 - не обов'язково "боти"?
Звичайно їм не приходило, я не приклад не голосував у тому дослідженні. Але мене все рівно намагаються кудись записати. Якби Дідусь не піднімав цю тему, яб за це дослідженя і не дізнавбися ((((

Деякі Фупчики могли по приколу проголосувати, аби не Юля. Це теж нікому не приходить в голову.

Поки Дідусь не підняв питання хто обідив там в голосовалці Тимошенко я б і не знав, що тут за таку дурню голосували.
   
З чого ви взяли, що юльки захопили фуп?

Кажда друга тема зізнання в любві до людини яка нічого не зробила за останій час крім вливання у самопіар...

Якщо порівнювати секту РОшен і секту БЮТ, то більшість тут саме БЮТ, інші просто рядом Фупчики....
   
Аж цілих 9 юзерів та модер Слав?

:lol:
Бачиш про що я ?

Слав не модер уже там....

Вониж не на ФУП? Покинули його....

Тоді хто набив 120 за Порошенка?
   
Аж цілих 9 юзерів та модер Слав?

:lol:

Причому ruthene, Слав, точно, а WestNik, Старый Грек, начебто, з ФУПа не уходили.
І ксеня прибігає посрати на порозі...  :bueee:
   
Достеменно так. Лише не самі юльки, а "класово близькими" туями пліч-о-пліч.
В тому й суть, що за Петра проголосували звичайні помірковані юзери, а за Юлю в більшості своїй професійні лайномети, з котрих і один може засрати фуп своїми картинками та простинями копіпасти.

Навіщо ви туя ліпите пліч-о-пліч до юльків? Туй на Юльку гнав ще в ті часи, коли милий вам Порошенко був в уряді милих тую синяків.
То ваші помірковані юзери в більшості свого часу противсіхи, а то й відверті синяки
   
Достеменно так. Лише не самі юльки, а "класово близькими" туями пліч-о-пліч.
В тому й суть, що за Петра проголосували звичайні помірковані юзери, а за Юлю в більшості своїй професійні лайномети, з котрих і один може засрати фуп своїми картинками та простинями копіпасти.

Юльки вже в іншій гілці підписувались, хто голосував за Тимошенко.
Це саме прихильники Тимошенко.
   
Юльки вже в іншій гілці підписувались, хто голосував за Тимошенко.
Це саме прихильники Тимошенко.
Штабні))))  :suicide2:

   
Причому ruthene, Слав, точно, а WestNik, Старый Грек, начебто, з ФУПа не уходили.
І ксеня прибігає посрати на порозі...  :bueee:
Де вони?
   
Штабні))))  :suicide2:

Штабні тут як раз свиноботи...   :fool:
   
Штабні тут як раз свиноботи...   :fool:
ХТО? Ті кого назвав Птах вони на СУП... Тут рідко... І їх точно не 120 )))) І вони точно не штабні))))
   
На ФУП тут 2 - 3 штабних порохобота... І все... Прихильників косатої море...

Говорив з  ядроним прихильником Рошенка, не давно, при згадці про УП, мало слів і Куча епітетів... Любима назва УП, ну ви знаєте уп.....ка. Щоб вони сиділи на ФУП та нізащо на світі, на цьому сумнівающомуся і цьому бубликовому форумі, НІКОЛИ.

То хто з ж голосує за Петра Олексійовича якщо не його фани???? (ЇХ тут нема... Ті хто був, покинули нас і мігрували на СУП)

Виходить, що позиція інших партій і інших поглядів (вати), адекватним Фупчикам так огидна що вони готові голосувати за Петра Олексійовича.

Вата і сектанти від косатої, Свобода, Радикальна , ну Азов поки, що не сприймається як сейрозна сила, всі такі брудні, що Петро Олексійович виходить оптимальний вибір?  :facepalm1:  :spruce_up:

Короче, дожились...

 :facepalm1: Я реально в шоці. За нього голосують ті в кого є мізки.

Помиляєшся. Всі, в кого є мізки звалили з фупу ще коли тут модерувала бикова.
   
Ті кого назвав Птах вони на СУП... Тут рідко... І
Шось вам так там мало?

96 Гостей, 5 Користувачів
Користувачі за останні 15 хвилин:
WestNik, timmiapostolms, ruthene, Бувалий, ксeня
   
гаже вибору Українці не могли зробити
після фройдівських "цинічних бандер" це мали би зрозуміти останні, хто ще сумнівався
і тільки народ, який зовсім себе не поважає, проголосував би за це опудало, яке декількома роками раніше вимагало у нього вибачень перед євреями за якісь злочини наших прадідів перед ними
Мокака гаже
   
Шось вам так там мало?

96 Гостей, 5 Користувачів
Користувачі за останні 15 хвилин:
WestNik, timmiapostolms, ruthene, Бувалий, ксeня

Заглянув у історичні дописи...  І ????? Я є і на Пуфіку і на Цужику... Нема тільки в Дурдомі)))

То за яку я партію?

Останнє редагування: 24 липня 2018 00:07:38 від TimmiApostolMS
   
Помиляєшся. Всі, в кого є мізки звалили з фупу ще коли тут модерувала бикова.
Раз ти тут лишився по твоїй логіці і бабуся, ти або не маєш їх або штабний))))
   
Я вижу в каких условиях работает Порошенко, вижу что он уже сделал для Украины и надеюсь сделает еще. Но чем больше я читаю, извините, "высеров" подобных  вашим, бездоказательных, несправедливых при ближайшем рассмотрении, тем больше хочу чтобы он не выдвигал свою кандидатуру на второй срок, потому,  что Украина, ее народ, если он думает так же как и вы, достойны только балабола-популиста. Так что, как говорится, господь, жги...
P.S. Порошенко имеет имеет массу недостатков, он не идеален, ему не хватает смелости начать изменять страну, он не может разрубить гордиев узел коррупции внутри страны, он не имеет четкого плана действий по модернизации страны, ему не хватает открытости при объяснении своих шагов для понимания людьми куда мы идем, где находимся и т.д. Но он сделал неизмеримо больше, чем любой другой Президент Украины в самых тяжких для страны условиях. И не вижу я альтернативы ему. Увы.
P.P.S. Пионтковский очертил последний шанс хуйло по захвату Украины проталкиванием "своих"
 подсадных кандидатов в Президенты. И спрашивали, а как отличить пропутинских кандидатов? Очень просто. У кого будут самые "богатые" предвыборные кампании, те и будут пропутинскими. Так что следите за предвыборной кампанией и за самых назойливых мух не голосуйте. Одна такая "белая моль" уже засветилась на экранах, бигбордах и ютубах. Делайте выводы, если хотите добра себе и будущим поколениям.
Порожній порохоботський "висєр". Суцільні гасла, славні улюбленому гетьманові, але жодного доказу, жодного конкретного факту корисності для України цього багаторічного руйнівника Української державності.
Багаті компанії, кажете? Та весь Київ заліплений синіми бордами з Володимиром і хрестом, а знизу підпис "Петро Порошенко".
Степашка, годі вам переоцінювати важливість власних слів, мені особисто байдуже бачите ви чи не бачите альтернативу цьому наскрізь брехливому  мальдівському баризі.
   
Порожній порохоботський "висєр". Суцільні гасла, славні улюбленому гетьманові, але жодного доказу, жодного конкретного факту корисності для України цього багаторічного руйнівника Української державності.
Багаті компанії, кажете? Та весь Київ заліплений синіми бордами з Володимиром і хрестом, а знизу підпис "Петро Порошенко".
Степашка, годі вам переоцінювати важливість власних слів, мені особисто байдуже бачите ви чи не бачите альтернативу цьому наскрізь брехливому  мальдівському баризі.
У вас так само набір гасел проти нього, жодного конкретного факту)))
   
А хто тут "порохобоцький дебіл" рівня перечислених?
Южаніна знаєте? :gigi: Знову ж таки - Rambler. Упороті педрята. Та дофіга їх тут насправді
   
У вас так само набір гасел проти нього, жодного конкретного факту)))
купа фактів - свідома залежність від волі Кремля через свій парашський бізнес, Ложкін, роттердами, панами, мальдіви, чудернацькі призначення на чільні посади або слухняних ідіотів типу Югіка або забруднених ПРдонів і т.д. і т.п.
і це тільки "після", про "до" годі й згадувати
але вам не потрібні ніякі факти
сектанти
   
То за яку я партію?
То мені пофуй за кого ти.
Просто ти кажеш шо педрофани з'їпали  на СУП.
Але якщо подивитись, то  там майже нема нікого. То куди вони поділися?
   
То мені пофуй за кого ти.
Просто ти кажеш шо педрофани з'їпали  на СУП.
Але якщо подивитись, то  там майже нема нікого. То куди вони поділися?
Виходить їх ніколи не було багато )))) Міф вигаданий штабом на Турівській.
   
купа фактів - свідома залежність від волі Кремля через свій парашський бізнес, Ложкін, роттердами, панами, мальдіви, чудернацькі призначення на чільні посади або слухняних ідіотів типу Югіка або забруднених ПРдонів і т.д. і т.п.
і це тільки "після", про "до" годі й згадувати
але вам не потрібні ніякі факти
сектанти
:lol: Де тут факти були наведені? ОДНІ ГАСЛА РАША ТВ)))))
   
:lol: Де тут факти були наведені? ОДНІ ГАСЛА РАША ТВ)))))
:facepalm: напевно вам вже справді ніщо не допоможе видужати
   
Виходить їх ніколи не було багато )))) Міф вигаданий штабом на Турівській.
А хто тоді голосує за Порошена?  :gigi:
   
А хто тоді голосує за Порошена?  :gigi:
Мабуть самі Туровські з Ватанами ))))  :snoozer1:  :pioneer:  :lol:
   
А хто тоді голосує за Порошена?  :gigi:
Юльки! Навмисно таке роблять капосні, щоб склалося враження начебто педряток більше! :X  :D
   
Мабуть самі Туровські з Ватанами ))))  :snoozer1:  :pioneer:  :lol:
Ну? А я що казала???!!!  :lol:
   
каденція 5 років

А в Якуковича скільки була не нагадаєте? :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія