Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку

А шо дальше? Сбудется самый казавшийся ранее нереальеым кошмар Хуйла - НАТО вступает в войну за освобождение украинских территорий?
   
"Украина не будет проводить никаких переговоров с Россией, пока президентом РФ является хуйло. Мы будем вести переговоры с новым президентом." - Зеленский
   
Приймуть.Напад на члена НАТО -можна отримати у відповідь.щодо окупованих земель-ніхто не забороняє визволяти своє
   
Глава НАТО та Генеральний секретар ООН незабаром виступлять із безпрецедентними заявами.

кацапів вишвирнуть з радбезу?
   
"Украина не будет проводить никаких переговоров с Россией, пока президентом РФ является хуйло. Мы будем вести переговоры с новым президентом." - Зеленский

а нахуя? не, ну если о капитуляции...
   
НМД все узгоджено.
так що конфузу не станеться
Менш ніж за 2 години НАТО нам все розкаже.
   
А що ООН?

Инициирует генассамблею и большинством голосов выкинет РФию из ООН. Затем примет о применении войск ООН против РФии. :о)
   
Хз..я не думаю шо такі речі робляться в односторонньому порядку..може станемо свідками дива?
так, інакше буде виглядати це все не дуже, м'яко кажучи.
А так як для НАТО і світу територія України це в межах 1991р. То буде дуже цікаво.
   
Re: Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку

Не зовсім розумію, як це має відбуватись поки ми воюємо. Підписують членство і одразу НАТО вступає у бій? Щось дуже сумніваюсь, що Європа на таке згодна.

Наприклад закривають повітряний простір над підконтрольною частиною і заявляють що застосування яз чи атака на літак буде нападом на альянс..цього вже буде достатньо..але я не вірю особисто
   
Я знаю що тут є багато незгодних, але зберегти 80% територіі під парасолькою НАТО - це було б історичною подією

Як жити під парасолькою НАТО, знаючи, що терплять наші співгромадяни у тюрязі, під назвою НАВАРОСІЯ? Як дивитись у очі киримли?
   
а 20% територій віддати хуйло?

Звичайно ні. Неможливо заборонити країні повертати власні території. Самостійно. Силами ВСУ.
   
Норм.
З 2016-до травня 2022 мій прогноз був 2028
З травня мав прогноз 2024

+/- Наступноі весни.

Заявка в ЄУ 4 дні після на нападу.
Підтвердженя + 100днів

Заявка в Нато 4 дні після рифиринди

Писи.
Не чекаю від генсека чогось за словами яскравого.
Нарід в зрадойопство ще кине)

   
З глибоким задоволенням процитую власний вчорашній пост. B-)
Треба було окремою темою оформити, зі смайликом  :bomb:  :bomb:  :bomb:  :gigi:

Ніт. Україну приймуть в НАТО.
   
Зеля крут!
   
Невже це станеться   ;o  Слава ЗСУ та українському Народові  [ua]
   
Ще раз кажу: нічого визначного не буде. Медійна подія для затьмарення анексії
   
Инициирует генассамблею и большинством голосов выкинет РФию из ООН. Затем примет о применении войск ООН против РФии. :о)

Це зрозуміло, хоч і занадто оптимістично. А звідки інформація, що Генеральний секретар ООН планує виступати?

І чи не завершиться все гучними заявами "НІЗЯ!", як зазвичай?

Тому давайте без ейфорії, поки що нема нічого, крім бажання Україні, а це вже давно не новина.
   
Наприклад закривають повітряний простір над підконтрольною частиною і заявляють що застосування яз чи атака на літак буде нападом на альянс..цього вже буде достатньо..але я не вірю особисто

Над Україною в кордонах 1991р. B-)
   
нічого визначного
Потрібно шоу
Чи робота
?
   
Ще раз кажу: нічого визначного не буде. Медійна подія для затьмарення анексії

Наxуй Україні "медійні події для затьмарення чогось там на росії"???

Для затьмарення у нас ЗСУ проводить медійні події навколо Лиману.
   
 (tu)
Заява
   
Як на мене затьмарювати медійно анексію нема сенсу. Вона і так тьмяна.
   
Мені одному здається що в бункері зараз всі ходять офуївші?
   
Потрібно шоу
Чи
Будуть слова, що двері НАТО відкриті для України, як і багато років поспіль... Борітеся-поборете.... Але всі члени мають сказати ТАК, ми вам посприяємо... Але це не завтра.
Нічого нового не буде
   
Напевно буде заява НАТО , що ядерний удар по Україні прирівнюється до ядерного удару по НАТО.  ( на час розгляду заявки)…  Думаю, не більше… але і це буде супер…
   
Нічого говорити не буду, почекаю заяв голів парламентів Угорщини і Німеччини.
   
Такого начиталася в гілочці)))
Якби хоч половина з цих прогнозів здійснилася.
Чекаємо часу Х.  [ua]
   
Не зовсім розумію, як це має відбуватись поки ми воюємо. Підписують членство і одразу НАТО вступає у бій? Щось дуже сумніваюсь, що Європа на таке згодна.

Скоріш за все НАТО поставить умову що цей договір стосуватиметься лише підконтрольних територій
   
Скоріш за все НАТО поставить умову що цей договір стосуватиметься лише підконтрольних територій

Це фактично зв'яже нам руки щодо звільнення окупованих територій.
   
Ще раз кажу: нічого визначного не буде. Медійна подія для затьмарення анексії
Записав цей нік у блокнотика

Нам на анексію  пофігу
   
"Застосування ядерної зброї в Україні буде атакою на НАТО" - старший сенатор США Ліндсі Грем
   
Це фактично зв'яже нам руки щодо звільнення окупованих територій.
Нічого подібного
   
хуйло пошел за чемоданом чтобы был рядом во время выступления Столенберга
   
Re: Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку

Треба зачекати Столтенберга і реакції і все буде зрозуміло
   
Вигляда як договорняк. Каци забирають те що окупували, а решту території прикриватиме НАТО
   
затьмарювати медійно анексію
Нарід з глибин розпачу тягне зраду про піськограя.
Макітрами лишився в 19му

Петро обіцяв заявки в Нато і ЄУ
Заявка по ЄУ прийнята - по процедурі краіна кандидат 100днів від заявки то рекорд
По 6 років інші чекали

Заявка в Нато сьогодні.

Ми за петра чи його програму?
   
Напевно буде заява НАТО , що ядерний удар по Україні прирівнюється до ядерного удару по НАТО.  ( на час розгляду заявки)…  Думаю, не більше… але і це буде супер…

нууу це ідеально було б...на цьому етапі
   
Re: Украина подает заявку в НАТО на вступ.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія