Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Olga Taylor

Re: Olga Taylor

Целлюлитная срака /Бяка/ - фу как некультурно. Дырявый Гизмо не вынесет.  (td)


Фу....стара вонюча роздовбана дірка - Оля - ВедроСоСвистом  :bueee:
   
Re: Olga Taylor

Бачте як добре шо у мене такий нік, побратими ;)
Не вперше і не в останнє кацапня вскривається.

Вот никак не вспомню кто тут Турчиноффа чуть не на коленях облизывал. Наверное не тот Бандер1вець.  :pleasantr:
   
Re: Olga Taylor

Целлюлитная срака /Бяка/ - фу как некультурно.
   
Re: Olga Taylor



Фу....стара вонюча роздовбана дірка - Оля - ВедроСоСвистом  :bueee:

   
Re: Olga Taylor

Фу....стара вонюча роздовбана дірка - Оля - ВедроСоСвистом  :bueee:

Целлюлитная срака /Бяка/ - фу как некультурно.
   
Re: Olga Taylor

Супер ! саме те: Олька тейлор - скамерша !  :bueee: Чєловєчєскіє отброси.

Ні, scam (скем) - це трохи інакше, це спроба обдурити.
А scum (скам) - це інше. Це навіть описати важко :) "Чєловєчєскіє отброси" - так, досить близько.
   
Re: Olga Taylor

Три - четыре ника, Целлюлитная срака, дырявый Гизмо, опущеный ляхами Бандeр1вець, какой-то магистр наверное гендерных студий. А вонища от них. Вроде весь интернет усрался   :laugh:
   
Re: Olga Taylor

Ех, друже беггі... Добродушність - не гріх, а достоїнство.
то віра, пане, не добродушність, що бувають люди і іх багато, і як завжди, по ебалу - нна!!!
   
Re: Olga Taylor

Целлюлитная срака /Бяка/ - фу как некультурно.

Фу....стара вонюча роздовбана дірка - Оля - ВедроСоСвистом  :bueee:
   
Re: Olga Taylor

Гізмо, вибачте. Я завжди думаю о людях краще, ніж воно насправді є. Визнаю.
є два підходи:
1. Кожна людина за визначенням є хорошою,  доки вона не довела протилежне;
2. Кожна людина є поганою.../далі за текстом/
Ви дотримуєтеся п.1
Я мабуть теж...
   
Re: Olga Taylor

Ні, scam (скем) - це трохи інакше, це спроба обдурити.
А scum (скам) - це інше. Це навіть описати важко :) "Чєловєчєскіє отброси" - так, досить близько.

О, я не знала....
Але це чмо мусорне - оля - підходить і під те і під друге.
   
Re: Olga Taylor

Три - четыре ника, Целлюлитная срака, дырявый Гизмо, опущеный ляхами Бандeр1вець, какой-то магистр наверное гендерных студий. А вонища от них. Вроде весь интернет усрался   :laugh:
оля, нескромне питання- ти була у ПОРП?
   
Re: Olga Taylor

Целлюлитная срака /Бяка/ - фу как некультурно.
   
Re: Olga Taylor

А Оля-Відро все клаааняється, клааняється  :laugh:
   
Re: Olga Taylor

є два підходи:
1. Кожна людина за визначенням є хорошою,  доки вона не довела протилежне;
2. Кожна людина є поганою.../далі за текстом/
Ви дотримуєтеся п.1
Я мабуть теж...
можливо ви і праві. Я вже не знаю.
   
Re: Olga Taylor

Три - четыре ника, Целлюлитная срака, дырявый Гизмо, опущеный ляхами Бандeр1вець, какой-то магистр наверное гендерных студий. А вонища от них. Вроде весь интернет усрался   :laugh:

> метає продуктами відходів життєдіяльності в усе навколо, що рухається, виражаючи тим самим протест проти власної ситуації, в якій, вона впевнена, винні всі навколо неї, лише не вона.

Ось бачите, Бяко, наскільки я мав рацію?
Цікавий екземпляр. Цікаво було б в Трололо вияснити, ЩО змусило цю істоту так низько опуститися.
   
Re: Olga Taylor

А Оля-Відро все клаааняється, клааняється  :laugh:

 :laugh:

Такіда!!
   
Re: Olga Taylor

Бяка а ведь у вас действительно довольно ранний целлюлит. Я понимаю что мадам которая всю жизнь думала что она кукла из гляцевого журнала оно натурально шок. Вас где-то даже жалко. Но не очень :)
   
Re: Olga Taylor

> метає продуктами відходів життєдіяльності в усе навколо, що рухається, виражаючи тим самим протест проти власної ситуації, в якій, вона впевнена, винні всі навколо неї, лише не вона.

Ось бачите, Бяко, наскільки я мав рацію?
Цікавий екземпляр. Цікаво було б в Трололо вияснити, ЩО змусило цю істоту так низько опуститися.

Просто жерти хоче. на смітниках негри пруткіші за неї . На її старе відро не заряться навіть старі бомжі - от і пішла за три копійки гарувати на кацапів  :pooh_lol:
Да, олька ?
   
Re: Olga Taylor

Бяка а ведь у вас действительно довольно ранний целлюлит. Я понимаю что мадам которая всю жизнь думала что она кукла из гляцевого журнала оно натурально шок. Вас где-то даже жалко. Но не очень :)

Как страшна жіть :) Ти шо з відром думаєш робити ?
   
Re: Olga Taylor

Я понимаю что мадам которая всю жизнь думала что она кукла из гляцевого журнала оно натурально шок. Вас где-то даже жалко. Но не очень :)

Тут вона, типу, проектує на себе. "Оля з глянцевого журналу" (як вона про себе думає) - і прибиральниця туалетів (дослівно).
Ой-йой... Як негарно вийшло....
   
Re: Olga Taylor

Бяка а ведь у вас действительно довольно ранний целлюлит. Я понимаю что мадам которая всю жизнь думала что она кукла из гляцевого журнала оно натурально шок. Вас где-то даже жалко. Но не очень :)
оля, в мене немає целюліту, мене можна за велосіпедом сховати. Як це змінює факт, що ви кончене лайно?
   
Re: Olga Taylor

Яка краса )))
"Девочки, жгите есче"  (tu)
   
Re: Olga Taylor

Как страшна жіть :) Ти шо з відром думаєш робити ?

Да пусть ночует в вашей целлюлитно жопе. Не забудьте помыть когда отдавать будете. Ручками.   ;)
   
Re: Olga Taylor

оля, в мене немає целюліту, мене можна за велосіпедом сховати. Як це змінює факт, що ви кончене лайно?

 :laugh:

 (tu)

На такому консенсусі й поставимо крапку.
   
Re: Olga Taylor

Тут вона, типу, проектує на себе. "Оля з глянцевого журналу" (як вона про себе думає) - і прибиральниця туалетів (дослівно).
Ой-йой... Як негарно вийшло....

Мдя....мрії і реальність...
А коли, вчепившись за штани, перемістилася в Штати - мабуть була впевнена, як в неї вчепляться тупі і жирні піндоси...І осиплять алмазами....
А в реалі: відро і швабра....бєдная оля !  :weep:
   
Re: Olga Taylor

Ні, scam (скем) - це трохи інакше, це спроба обдурити.
А scum (скам) - це інше. Це навіть описати важко :) "Чєловєчєскіє отброси" - так, досить близько.

Аааа та то і є кацапи.
Дякую шо пшетлумачив !
   
Re: Olga Taylor

оля, в мене немає целюліту, мене можна за велосіпедом сховати. Як це змінює факт, що ви кончене лайно?

Бегемот без задницы? Гмм... меняйте ник. 
   
Re: Olga Taylor

:laugh:

 (tu)

На такому консенсусі й поставимо крапку.

+.
Беггу часом видає шедеври.
   
Re: Olga Taylor

Яка краса )))
"Девочки, жгите есче"  (tu)

Ага - веселуха. Обиженки желчь выливают :)
   
Re: Olga Taylor

Я всю эту публику в своё время зацепила когда они разухабисто говном  плевались в ответ на вежливые попытки спорить. Кровавая месть так сказать. Особенно целллюлитная срака бяки и дырявая срака гизмо это что-то :)
   
Re: Olga Taylor

А в реалі: відро і швабра....бєдная оля !  :weep:

Ну так! Замість відра з алмазами - відро з туалетним йоршиком і вантусом.
Ну, що поробиш. Треба бути добрим до людей за замовчуванням, а не навіженою розпашнілою пис паскудоюю.
   
Re: Olga Taylor

Бегемот без задницы? Гмм... меняйте ник.
це не просто пояснити. Цьому ніку 25 років. В Афріци гинуть люди здебільшо не від львів, а від бегемотів. То такі тварі, що з ними льви, слони, носорогі справ мати не хочуть. Так мене назвали друзі. Ну характер такій, я з тим успішно борюся вже давно. А вагі не набрав, да.
   
Re: Olga Taylor

Я всю эту публику в своё время зацепила

Ще й пояснює комусь-там щось-там.  :pooh_lol:  Візьми вантуса в руки і веди розмову з ним.
   
Re: Olga Taylor

Ну так! Замість відра з алмазами - відро з туалетним йоршиком і вантусом.
Ну, що поробиш. Треба бути добрим до людей за замовчуванням, а не навіженою розпашнілою пис паскудоюю.

Я понимаю что вы часто срёте мимо унитаза. Просто не добегаете. Раздолбаная задница для мужика страшное дело - лечитесь Гизмо. И завязывайте. 
   
Re: Olga Taylor

Яка краса )))
"Девочки, жгите есче"  (tu)

+
   
Re: Olga Taylor

То такі тварі, що з ними льви, слони, носорогі справ мати не хочуть

 :lol:

Судячи з дописів, в тебе нема нічого від бегемота, друже.
   
Re: Olga Taylor

Ще й пояснює комусь-там щось-там.  :pooh_lol:  Візьми вантуса в руки і веди розмову з ним.

У нього-неї пЛяшка ніби у тренді.
   
Re: Olga Taylor

Я понимаю что вы часто срёте мимо унитаза.

Стикаєшся деколи з таким по роботі, нє?  :pooh_lol:
   
Re: Olga Taylor

Шотуд ? олю все ще киздять ногами? от же звєрі - у бабушкі ж може статися викидень !  :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія