Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО) :facepalm:

Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

Весело б***ь..

Обычно в фильмах ужасов когда показывают подобные рисунки детей показывает это как бы намекает что ребенок одержим каким нибудь злом
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

якщо залити на ютуб відео з дохлим орком, ваш канал забанять, за розміщення занадто жорстоких кадрів, які можуть травмувати чиюсь слабку психіку. тут ДІТИ малюють розчлєньонку і все ОК. просто втрачене покоління кацапів
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:


На малюнку солдат-освободітєль просто показує автоматом на цивільного, вбитого укронацистами. Це ж цивільний, наче?
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

Коли Стівен Кінг писав книжку, то думав, що пише фантастику.
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

похож на цивільного
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

похож на цивільного
Так отож. А солдати-освободітєлі хіба ж вбивають цивільних?
І кров у нього жовта, чи то помаранчева. Чи всрався в процесі. Словом, чудова картинка в якості матеріалу для аналізу.
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

а як вам таке?

   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

а як вам таке?



Кацапські лічинки все правильно розуміють: воювати з Україною - це вбивати саме цивільних.
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

Все больше смахивает на радио семи холмов.
Прям виден прогресс.
Похоже кацапы изучили руандийский геноцид
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

Хорошу справу робить Невзоров. Нехай світ побачить на власні очі.
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

малювати однозначно допомогали дорослі, намагаючись малювати, як діти. Занадто правильныі пропорції танків та будинку зверху. І цей однаковий прийом, коли малюнок залитий червоно фарбою.

А взагалі огидно дивитись на таке.

І зауважте - якщо раніше діти малювали війну між, умовно кажучи, солдатами, радянськими та німецькими, і на малюнках були трупи військових ворожої армії, то тепер їх діти лічинки малюють, як їх військові розстрілюють саме цивільне населення.

   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

малювати однозначно допомогали дорослі,
Це не має суттєвого значення
головне - чим зараз "харчують" коцаби своїх діток, як їх вчать ненависті до інших народів
з рік тому я показала тутешнім німцям (друзям чоловіка моєї доньки) спеціально підготовлену мною підбірочку фоток коцабських малюків в гімнастьорочках та пілоточках на візочках, стилізованих фанерою під маленькі танки, ну і інші фотки у такому ж дусі
І оті жигулі з написом "На берлин"..
У них щелепи повідпадали..
Тож ми повинні доносити до Заходу правду - на північний схід від України живе народ-кривавий звір, і всі бучі, про які відомо на сьогоднішній день, зовсім невипадкові
   
Це не має суттєвого значення
головне - чим зараз "харчують" коцаби своїх діток, як їх вчать ненависті до інших народів
з рік тому я показала тутешнім німцям (друзям чоловіка моєї доньки) спеціально підготовлену мною підбірочку фоток коцабських малюків в гімнастьорочках та пілоточках на візочках, стилізованих фанерою під маленькі танки, ну і інші фотки у такому ж дусі
І оті жигулі з написом "На берлин"..
У них щелепи повідпадали..
Тож ми повинні доносити до Заходу правду - на північний схід від України живе народ-кривавий звір, і всі бучі, про які відомо на сьогоднішній день, зовсім невипадкові
це при тому, що це побєдобєсвє триває десятки років, а для німців це відкритя прям
   
якщо залити на ютуб відео з дохлим орком, ваш канал забанять, за розміщення занадто жорстоких кадрів, які можуть травмувати чиюсь слабку психіку. тут ДІТИ малюють розчлєньонку і все ОК. просто втрачене покоління кацапів

І не одне...
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

це при тому, що це побєдобєсвє триває десятки років, а для німців це відкритя прям
відкриття, уявіть
ці не знали ні про яке побєдобєсіє (а гімнастьорочки на дітках - один з елементів побєдобєсія), яке передувало відкритій агресії паРаші проти України
але цей маразм справді вражає непідготовлену західну людину
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

на заході думають по-західному що з кацапами можна договоритися як з цівілізованною людиною. от тільки кацапи НЕ цівілізовані і чхати вони хотіли на ту цивілізацію. вони сучасні варвари які хочуть знищити цівілізацію і створити щось наподобі шаріату в Афгані, жінку за не послухняність забити камінням, замість освіти давати дітям вчити Коран і вчитися розбирати і збирати Калаш. правильно. навіщо кацапським дітям освіта, вони ще взнають що до 1991 року ніякої сосії ніколи не існувало в природі, а до 19 століття їх болота звалися просто московія
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

Ростуть майбутні асфабадітєлі. [KA]
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

 :facepalm1:  Дорослі малювали для дітей, це ж видно.
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:
TC

А нах було тягнути увесь цей мотлох сюди?
   
:facepalm1:  Дорослі малювали для дітей, це ж видно.
================================
 Та ні. Вони по більшості там такі і є. Нажаль... Не всі. Але малечу вони вже зомбанули повністтю.
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

При всій моїй огиді до кацапів, ці малюнки малювали дорослі.
Занадто багато точних деталей на танках.
Це підробка.
Діти, а особливо, дівчатка таких деталей не помітять, щоб відтворити в малюнку.

Можете кидати в мене тапками, але багатьом не завадило б трохи додати уважності і навчитися аналізувати те, що ви бачите.
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

================================
 Та ні. Вони по більшості там такі і є. Нажаль... Не всі. Але малечу вони вже зомбанули повністтю.

Діти там такі і є, тому що дорослі так виховують - саджають в "колясочки-танки", пілотки з зірочками і "автомати ппш" часів ДСВ в садочку і на свята дають, малюють отакі "дитячі" малюють і конкурси проводять. Змалечку привчають до брехні і побєдобєсія.

Якось якесь слово російською вирвалось, то мені онука й каже: "Дідусь, не говори російською, ато тривога буде". Чотири рочки.
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

А ще діти не малюють фасади з десятками вікон на всю ширину малюнку.
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

Я не знаю, чи це пропаганда, чи антипропаганда, чи підстава, чи подвійна підстава, щоб потім "розвінчати хахлов", чи ватні батьки "допомогли" своїм личинкам, але ті малюнки - не дитячі. Підробка.
Хоча, впевнений, що діти в кацапії вже такі ж кончені, як і їх батьки. Основна маса, звісно. Є незначні виключення.
   
При всій моїй огиді до кацапів, ці малюнки малювали дорослі.
Занадто багато точних деталей на танках.
Це підробка.
Діти, а особливо, дівчатка таких деталей не помітять, щоб відтворити в малюнку.

Можете кидати в мене тапками, але багатьом не завадило б трохи додати уважності і навчитися аналізувати те, що ви бачите.

дають якусь відкритку або фото танчика і змальовуй до усрачки, або роби контури під копірку, це не заперечує, що даний мальюнок справа рук дорослих, але в дитинсті ми так і малювали "на світло" або змальовуючи із зразка на іншій картинці...
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

А нах було тягнути увесь цей мотлох сюди?
політичний шок контент на політичному форумі. що не так? це ж не хогвартс якийсь і не кліьонка )
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

дають якусь відкритку або фото танчика і змальовуй до усрачки, або роби контури під копірку, це не заперечує, що даний мальюнок справа рук дорослих, але в дитинсті ми так і малювали "на світло" або змальовуючи із зразка на іншій картинці...

"на світло" вийшли б більш правильні і впевнені форми.
Це хтось коряво косив під дітей.

І фасад від краю до краю з архітектурними елементами жодна дитина такого віку малювати не буде.

В нас в підрозділі, коли я був в АТО, всі стіни були завішані дитячими малюнками. Бувало, я мав час їх порозглядати. Те, що я бачу в цій гілці ніяк не схоже, на те, що я бачив на стінах.

   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

дають якусь відкритку або фото танчика і змальовуй до усрачки

Ага, і лежачих бандерівців в синіх штанях і жовтих сорочках діточки з якихсь фоток перемалювали :)
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

звичайно, це агітматеріали зроблені під "дитячий малюнок"
шрифти тексту як із агітаційних плакатів

ну і не малюють діти такі калюжі крові - по-перше, бо їм бракує знань з фізіології, по-друге, в цих кривавих розводах є ознаки патології, психічного розладу - дорослої людини, не дитини
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

В нас в підрозділі, коли я був в АТО, всі стіни були завішані дитячими малюнками. Бувало, я мав час їх порозглядати. Те, що я бачу в цій гілці ніяк не схоже, на те, що я бачив на стінах.

Згоден, жодна дитина отакого, наприклад, не намалює:





Останнє редагування: 3 травня 2024 10:45:12 від alex_kyiv
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

дають якусь відкритку або фото танчика і змальовуй до усрачки, або роби контури під копірку, це не заперечує, що даний мальюнок справа рук дорослих, але в дитинсті ми так і малювали "на світло" або змальовуючи із зразка на іншій картинці...

Ну маячню ж написали.

До чого тут перемальовування "на світло" на аркушах такого формату?

У малюнках відчувається доросла рука, яка вміє малювати. Скоріш за все, це розважалася вчителька малювання.

І ще - навіть якщо дитина буде перемальовувати з фото танчика, все рівно на дитячому малюнку будуть неправильні пропорції, і не буде купи деталей, бо дитяче око зазвичай спрощує контури.
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

Ага, і лежачих бандерівців в синіх штанях і жовтих сорочках діточки з якихсь фоток перемалювали :)

Зі складочками в правильних місцях на жовтих футболочках.
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

Ось реальне кацапське дитя намалювало танк, літак, зірочку, прапор і солдата:

   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

Ось так приблизно виглядають стіни в располагах

   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

Ніколи не бачив, щоб діти малювали лише частину об'єкту. В них завжди об'єкт входить в малюнок увесь.
Це я щодо фасаду. Це палєво більш конкретне, ніж танк в деталях і складочки на футболочках.
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

Угу.
Про те, що перспективу діти взагалі не вміють відображати, навіть казати не хочеться.
Ось з монтесорі.сру:
"Ребёнка, достигшего четвертой стадии, целесообразно учить рисовать. Объём, перспектива, тени – это то, что обычно не появляется в рисунке без специального обучения."
   
При всій моїй огиді до кацапів, ці малюнки малювали дорослі.
Занадто багато точних деталей на танках.
Це підробка.
Діти, а особливо, дівчатка таких деталей не помітять, щоб відтворити в малюнку.

Можете кидати в мене тапками, але багатьом не завадило б трохи додати уважності і навчитися аналізувати те, що ви бачите.

Тут навіть не стільки важливо хто оте все малював, а важливо в якому середовищі ті підараси вирощують своїх личинок.
І шо з них виросте як їх з садочка в цьому лайні топлять?
   
Re: Добрі добрі російські діти 2024-го (ФОТО)  :facepalm:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія