Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

от всі шаурма шаурма. чужиснька їжа. а де українська вулична їжа. ну там ее сало з хлібом і часником

 :) А я ел шаурму, так вона така украинська  :love:
   
Патриотов показушных много, а найти украинскую кухню в Украине не так просто... (
   
Патриотов показушных много, а найти украинскую кухню в Украине не так просто... (
Кстати да грузинских рестиков дофига больше в Киеве
   
Щось я нечітко пам"ятаю, але десь на Подолі була така собі симпатична наливаєчка. Під дубом, чи щось таке. Там до чарочки подавали шматочок хліба з салом.
   
Щось я нечітко пам"ятаю, але десь на Подолі була така собі симпатична наливаєчка. Під дубом, чи щось таке. Там до чарочки подавали шматочок хліба з салом.

а що - українці без "ста грам" не їдять?

що, українці нен їдять а лиш закушують?
   
щсь грузини продають свій щойновипечений лаваш масово по києву - а українці свій наагол - підпалки - не продають

хто не знна що таке підпалок - у нас на західнній черкащині ( серцее України) так називались пласкі круглі коржі товщиною в 2 см звипеченні в печі з того ж тіта з якого пекли і хліб .зазвичай то робилось коли залишавсся шшматок хліба якого на хлібину не вистачало.
   
у мене питання до паньштва..
Як думаєте, коли вже юзер Аеліт
правильнописання нарешті освоїть?
Мо' скинутись і віддати його на курси які?
   
у мене питання до паньштва..
Як думаєте, коли вже юзер Аеліт
правильнописання нарешті освоїть?
Мо' скинутись і віддати його на курси які?

мен  інасрат ьна  анн це )))
   
а що - українці без "ста грам" не їдять?

що, українці нен їдять а лиш закушують?
Тю. Так то пивбар був . "Баркас" називався. Значить, мусліми виявились кращими менеджерами, оскільки підсадили українців на свою гидоту.
   
Тю. Так то пивбар був . "Баркас" називався. Значить, мусліми виявились кращими менеджерами, оскільки підсадили українців на свою гидоту.
а в чомму крращі українці?
   
Нет у нас "уличной еды", нет такой традиции. Украинцы изобретали ДОМАШНЮЮ еду, борщи, вареники и т.д. А "все в одном", шоб трескать на ходу  не прижилось.
   
Нет у нас "уличной еды", нет такой традиции. Украинцы изобретали ДОМАШНЮЮ еду, борщи, вареники и т.д. А "все в одном", шоб трескать на ходу  не прижилось.

…Этот Пузатый Пацюк был точно когда-то запорожцем; но выгнали его или он сам убежал из Запорожья, этого никто не знал. Давно уже, лет десять, а может, и пятнадцать, как он жил в Диканьке. Сначала он жил, как настоящий запорожец: ничего не работал, спал три четверти дня, ел за шестерых косарей и выпивал за одним разом почти по целому ведру…

Тут заметил Вакула, что ни галушек, ни кадушки перед ним не было; но вместо того на полу стояли две деревянные миски: одна была наполнена варениками, другая сметаною. Мысли его и глаза невольно устремились на эти кушанья. «Посмотрим, — говорил он сам себе, — как будет есть Пацюк вареники. Наклоняться он, верно, не захочет, чтобы хлебать, как галушки, да и нельзя: нужно вареник сперва обмакнуть в сметану».

Только что он успел это подумать, Пацюк разинул рот, поглядел на вареники и ещё сильнее разинул рот. В это время вареник выплеснул из миски, шлепнул в сметану, перевернулся на другую сторону, подскочил вверх и как раз попал ему в рот. Пацюк съел и снова разинул рот, и вареник таким же порядком отправился снова. На себя только принимал он труд жевать и проглатывать.
   
Щось я нечітко пам"ятаю, але десь на Подолі була така собі симпатична наливаєчка. Під дубом, чи щось таке. Там до чарочки подавали шматочок хліба з салом.
Ще є такий підвальчик на Кріпосному провулку - ріг Інститутської. Рештки Старого Києва.
   
свій до свого по своє

раніше на Подолі було

Прийшли по 100,сало , чорний хлібець, для бажаючих цибулька чи часничок

Бомжів не було !
Ми з Феофанії їздили на Поділ, бо не вірили, що таке в Києві є  :)

Зараз немає  :(
   
Українська шаурма - це голубці :)
   
Голубці — поширена українська друга страва, також притаманна кухні Східної Європи та Середнього Сходу. Страва готується з листя свіжої чи кислої капусти та начинки з м'яса, рису чи гречки, кукурудзяних чи пшоняних круп, картоплі, квасолі, грибів, цибулі, моркви та прянощів.

Назва цієї страви — давня, походить від слова «голуб»[1], що вказує на її ймовірне походження від страв, які готувалися з голубів[2], яких при готуванні на вертелі чи решітці загортали у капустяне листя. А згодом тушки голубів замінили подрібненими крупами та м'ясом.

   
Долма́ — страва, що являє собою начинені овочі або листя (як правило, виноградне). Начинка зазвичай готується на основі рису, може також містити відварений м'ясний фарш (переважно з баранини), але може бути і вегетаріанською. Широко поширена в кухарстві народів колишньої Османської імперії та прилеглих до неї областях, включаючи саму Туреччину, Україну (кримськотатарське кухарство), Грузію, Молдову, Азербайджан, Алжир, Єгипет, Балканський півострів, Грецію, Вірменію, Албанію, Ліван, Сирію, Палестину, Ірак, Іран, Йорданію, Північний Судан, Центральну та Південну Азію.
   
Всі екзотику шукають, а не просто насититися чимось.
Українською щвидкоїжею можна вважати пиріжки. Вони можуть бути й з солоною начинкою й з солодкою, тобто універсально задовольняти потреби споживача на момент бажання щось перекусити.
Раніше пиріжків було повно в місцях скупчення людей, в центрі на метро "Театральна" був кіоск з пиріжками, на виході метро "Університет" кілька лотків стояло, поблизу (справа від) палацу "Україна" у вікні-вітрині продавали.
Засилля всього чужинського в тому числі й в їжі прямо залежить від стану національної культури, пошани до української мови та національної української унікальності у владоможців.
Я до речі до цього часу так ні разу й не їв шаурми, гидую, вважаю її бомжацько-бидляцькою їжею, маю таку культурну матрицю.
   
пиріжки на дрожжах чи жирні. така їжа не здорова не корисна і не смачна. я проти дрожжового хліба. прісні східні лаваші, єврейська маца - це здоровий хліб
   
Долма́ — страва, що являє собою начинені овочі або листя (як правило, виноградне). ..Україну (кримськотатарське кухарство)..
Південь Одещіни - сармАлі (лише молоде листя)

Останнє редагування: 26 травня 2019 18:17:28 від Анетум
   
пиріжки на дрожжах чи жирні. така їжа не здорова не корисна і не смачна. я проти дрожжового хліба. прісні східні лаваші, єврейська маца - це здоровий хліб
Майже вся швидкоїжа нездорова. Щодо смаку - тут немає стандартів, є або мода, або звичка, або індивідуальні уподобання.
   
Шаурму со свининой - считать национальным блюдом
   
Українській фаст-фуд це пліснявий хліб, прострочене та переперчене м`ясо і салат з прострочених продуктів.
Треба вміти шукати, а то шаурма-шаурма!
   
Шаурму со свининой - считать национальным блюдом

я ждал шо кто то среагирует на моё

 :D  (tu)
   
Раніше була купа пиріжкових. У Львові зараз залишилось дві.
   
А "Тьотя Клара" в Київі - то вулична їжа чі ще ні? Бо ну дуже смачни пиріжки.
   
Була вулична їжа у старому Києві (дореволюційному, але зберігалась до 50-60-тих): на Подолі біля Житнього продавали диски пресованого насіння (частіше соняшникового, але й гарбузового), загорнуті у паперову обкладинку - ці диски були з виробництва олії по сусідству, трохи присолені, не такі тверді, як козенакі, вони легко кусались, і в папері було зручно їх їсти, поступово відгортаючи і не мастячи рук. Вони коштували дешево, але дорожче нелущеного насіння (а лущене не продавалось зазвичай), їх купували панянки і панове, яким виховання не дозволяло плюватися лушпайками :) Я ще встигла в ранньому дитинстві скуштувати - смакота! :)   
   
А "Тьотя Клара" в Київі - то вулична їжа чі ще ні? Бо ну дуже смачни пиріжки.

Так. Плюс "Ярослава" на Яр.Валу
   
свій до свого по своє

прекрасна їжа хліб з салом і часником, особливо для тих, чий організм багато калорій мусить використовувати для якогось процесу.
   
Нет у нас "уличной еды", нет такой традиции.

 :gigi:

Роман Тугашев дивиться на вас як на гівно
   
Українській фаст-фуд це пліснявий хліб, прострочене та переперчене м`ясо і салат з прострочених продуктів.
Треба вміти шукати, а то шаурма-шаурма!

таке не можна їсти.
   
щсь грузини продають свій щойновипечений лаваш масово по києву - а українці свій наагол - підпалки - не продають

хто не знна що таке підпалок - у нас на західнній черкащині ( серцее України) так називались пласкі круглі коржі товщиною в 2 см звипеченні в печі з того ж тіта з якого пекли і хліб .зазвичай то робилось коли залишавсся шшматок хліба якого на хлібину не вистачало.
Бабуся пекла перед хлiбом пiдпалок, поки вогонь горiв.
Тримала на рогачi сковорiдку..   
   
:gigi:

Роман Тугашев дивиться на вас як на гівно

риторику сяво-свєти можна було б вже і полишити і постаратися не ображати нікого з опонентів.
   
Їсти вуличну їжу - це як трахати дешеву вуличну повію... Як у моральному плані, так і в санітарно-гігієнічному. (td)
   
пиріжки на дрожжах чи жирні. така їжа не здорова не корисна і не смачна. я проти дрожжового хліба. прісні східні лаваші, єврейська маца - це здоровий хліб

все можна їсти, тільки в правильних пропорціях і з гарних інгрідієнтів.
мацу ортодоксальні євреї вимушені їсти у їхній пост перед пейсахом, всю іншу їжу - в тому числі і випічку на дріжжах - спалюють згідно догматичній "традиції", згідно якої мусять згадувати свій вихід з єгипетського рабства і пов'язану з цим нестачу їжі в процесі блукань. 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія