Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини з Конгресу

Re: Гарні новини з Конгресу

Вчора Піона послухав, той взагалі говорить що "скрипач не нужен". Типу закон запущен за хитрою процедурою і спікер змушений поставити його на голосування
вчора писали на ту процедуру треба 212 підписів, за цифру можу помилятись
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Тобто в них регламент дозволяє спікеру не ставити важливий законопроект на голосування, бо він не хоче просто?

Тому що йому так наказав Трамп
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Тому що йому так наказав Трамп
Питання в тому, чому таке можливо процедурно?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

вчора писали на ту процедуру треба 212 підписів, за цифру можу помилятись
Я не знаю, за шо купив, десь с 20 хв
https://www.youtube.com/watch?v=QlzwY3Krbj8
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Через коліно вже було і нічого доброго то не дало.
коли було через коліно?
всі 30 років тільки й розмов про лагідну українізацію
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Питання в тому, чому таке можливо процедурно?
Я теж цього не розумію.
 Виходить що кацапам потрібно купити всього одну людину у США, і це буде не президент, щоб заблокувати всю роботу конгресу та уряду? Купити Майкла Джонсона і можна розпочинати війну з НАТО, бо він не поставить на голосування військову допомогу та участь американських військ у Європі.
Это какой-то позор! 8-:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Тобто в них регламент дозволяє спікеру не ставити важливий законопроект на голосування, бо він не хоче просто?

Так. Джентельменам вірять на слово
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я не знаю, за шо купив, десь с 20 хв
https://www.youtube.com/watch?v=QlzwY3Krbj8

Я це теж слухав.
Пошукай тему гарні новини з сенату.
Я теж за що купив.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Виходить що кацапам потрібно купити всього одну людину у США, і це буде не президент, щоб заблокувати всю роботу конгресу та уряду?

Писали що то респи придумали, що б не можна було частині респів домовитись з демами
   
Re: Гарні новини з Конгресу

всі 30 років тільки й розмов про лагідну українізацію

ага.. дорозмовлялись до кацотанків під києвом  :(
   
Re: Гарні новини з Конгресу
PAL

Нафуя?

торгуватися хоче
   
Re: Гарні новини з Конгресу

торгуватися хоче

нмд дограється, що йому будуть грозити імпічментом і респи і деми
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Питання в тому, чому таке можливо процедурно?

Можливо. Можна змусити тільки через discharge petition, це дає змогу більше контролювати законотворчий процес, тобто ставити тільки те, що більшість вважає за потрібне (а спікер у теорії має представляти більшість, але ось у цьому випадку з'являються питання, кого представляє Джонсон у своїй відмові ставити цей законопроект).
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я теж цього не розумію.
 Виходить що кацапам потрібно купити всього одну людину у США, і це буде не президент, щоб заблокувати всю роботу конгресу та уряду? Купити Майкла Джонсона і можна розпочинати війну з НАТО, бо він не поставить на голосування військову допомогу та участь американських військ у Європі.
Это какой-то позор! 8-:

Ні, якщо в Конгресі є дійсно підтримка законопроекту, то:
1. Можна зняти спікера-єбанька.
2. Можна запустити процес discharge petition, і поставити його на голосування все одно.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

знайдіть де його мочать українською
кацапською не читається
То пошукай собі сам. Я публікую новини , які з'являються першими.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

То пошукай собі сам. Я публікую новини , які з'являються першими.

створи собі гілку кацапською і публікуй буль яке лайно
   
Re: Гарні новини з Конгресу
TC

2. Можна запустити процес discharge petition, і поставити його на голосування все одно.

Кажуть, шо це, приблизно, 3 місяці...
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Кажуть, шо це, приблизно, 3 місяці...

Ну тогда у Трампоидов на Выборах шансов вааще никаких
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Можливо Джонсон хоче від Байдена гарантії що демократи не будуть голосувати за його імпічмент.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Нафуя?
Чтоб потом все их (репов и хуйла) медиа, говорящие головы и боты, включая некоторых дебилов тут на ФУПе,  писали, что помощь союзникам заблокирована Байденом.
Намерений выставлять на голосование законопроект, где Украине выделяется хотя бы цент, у трампонзят никогда не было и не будет.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

писали, что помощь союзникам заблокирована Байденом.

І по кордону угоду теж Байден заблокував  :D
Цікаво скільки американців поведуться на цей триндьож
   
Re: Гарні новини з Конгресу

вчора писали на ту процедуру треба 212 підписів, за цифру можу помилятись

Коли я дивлюсь на той американський цирк то думаю тільки про одне: "і ці люди обзивають нас незрілою демократією"!

І коли я бачу, за що збирається голосувати більшість американських виборців - в мене різко покращується думка про українських виборців.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Коли я дивлюсь на той американський цирк то думаю тільки про одне: "і ці люди обзивають нас незрілою демократією"!

І коли я бачу, за що збирається голосувати більшість американських виборців - в мене різко покращується думка про українських виборців.

Наявність агресивного сусіда поруч змушує нас активно рухати лапками  :gigi:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Коли я дивлюсь на той американський цирк то думаю тільки про одне: "і ці люди обзивають нас незрілою демократією"!

І коли я бачу, за що збирається голосувати більшість американських виборців - в мене різко покращується думка про українських виборців.

Американці свідомо знищують свою зрілу демократію. Я не знаю, чому вони це роблять

світ їбонувся (с)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Американці свідомо знищують свою зрілу демократію. Я не знаю, чому вони це роблять

Та хз. Ще Геродот писав, що демлкратія може виродитись в диктатуру
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Та хз. Ще Геродот писав, що демлкратія може виродитись в диктатуру

Ну так батьки засновники все це знали та розуміли, і спробували виправити усі помилки античної демократії
   
Re: Гарні новини з Конгресу
dig

Тоді вже для послідовності треба писати не з Конгресу, а з Палати Представників
А йому все-рівно, аби його тему подивились
   
Re: Гарні новини з Конгресу

І по кордону угоду теж Байден заблокував  :D
Цікаво скільки американців поведуться на цей триндьож

Багато.
Подивись на місцевих трампістів, вони як один впевнені, що це вина Байдена.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

https://t.me/resurgammmm/1819

Везде срут кирпичами. Слухи ходят что кацапы вывели какую-то вандервафлю на орбиту. Подозревают ядерный батон.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Везде срут кирпичами. Слухи ходят что кацапы вывели какую-то вандервафлю на орбиту. Подозревают ядерный батон.

Бояться, що неконтрольовано зійде з орбіти і кудись впаде? А воно рано чи пізно впаде.
   
Re: Гарні новини з Конгресу
N88

Бояться, що неконтрольовано зійде з орбіти і кудись впаде? А воно рано чи пізно впаде.

Нє.
Гадаю що можуть й-нути прямо на орбіті і "закрити" комінікацію та високоточні навігацію (в т.ч. військову) на довго.
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Agh

Нє.
Гадаю що можуть й-нути прямо на орбіті і "закрити" комінікацію та високоточні навігацію (в т.ч. військову) на довго.
дуже багато різних супутників літає і по дуже різним орбітам, як і зачепить то тільки частину.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Може кацапи щось поставили на китайський супутник  Shenlong.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Далее, космические самолеты могут использоваться в качестве системы частично-орбитального бомбометания (fractional orbital bombardment system, FOBS), хотя подобное применение может быть поставлено под сомнение. Программа СЧОБ была разработана Советским Союзом в 60-х годах прошлого столетия. СЧОБ позволяла наносить ядерные ракетные удары по территории Соединенных Штатов по наименее ожидаемым траекториям - через Южный полюс, то есть с направления, противоположного тому, на которое в то время была ориентирована система раннего предупреждения NORAD.

В одной из своих статей, опубликованной в августе 2021 года, газета Financial Times (FT) сообщила, что Китай провел испытания гиперзвуковой ракеты с ядерной боевой частью, продемонстрировав при этом передовой космический потенциал, который, как утверждается, неприятно поразил американские разведслужбы.

В сообщении FT говорится, что во время испытаний ракета, несущая гиперзвуковой глиссадный аппарат, пролетела через низкоорбитальное пространство, а затем направилась к своей наземной мишени. Согласно публикации несмотря на то, что боеприпас отклонился от цели примерно на 30 километров, испытание продемонстрировало значительный прогресс Пекина в области гиперзвуковых вооружений.

Однако в октябре 2021 года агентство Reuters со ссылкой на китайские государственные СМИ сообщило, что упомянутая FT "гиперзвуковая ракета" является космическим аппаратом многоразового использования, не уточнив при этом, о чем конкретно идет речь: о ракете, космическом самолете или каком-то другом типе летательного аппарата. В сообщении Reuters также говорится, что Китай подтвердил, что испытания проводились в июле, а не в августе 2021 года.

Некоторые западные аналитики скептически относятся к заявлениям о том, что Китай провел испытания системы частично-орбитального бомбометания на базе космического самолета в июле или августе 2021 года.

В статье, подготовленной в 2021 году для Азиатско-Тихоокеанской сети лидерства (Asia-Pacific Leadership Network, APLN), эксперты Бледдин Боуэн и Кэмерон Хантер отмечают, что американские спутники слежения за ракетами космического базирования способны обнаружить запуски ракет и сгорание космических аппаратов практически из любой точки Земли или в ее атмосфере.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Бояться, що неконтрольовано зійде з орбіти і кудись впаде? А воно рано чи пізно впаде.

Пока это только спекуляции. А может это лишний стимул подстегнуть правых в палате за голосование помощи.

А то что уж много друзей у кацапов в палате развелось. Нужно напомнить геополитические расклады.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

Вона буде займатись міжнародною політикою при Трампі  (tu) 
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Вона буде займатись міжнародною політикою при Трампі  (tu) 
Америка - світовий лідер. Сумна клоунада продовжується
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія