Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

Як працює схема на "Новій пошті"
На популярних онлайн-платформах шахраї шукають дорогі товари. Після чого зв'язуються із продавцями та говорять про свою готовність внести передоплату. Однак для того, щоб її зробити, просять надати номер експрес-накладної про відправку. Аргументують вони це спробою убезпечити себе від шахрайства.

Згодом вони просять продавця вказати одержувачем посилки себе, запевняючи, що ризику в цьому немає, тому що людина, по суті, відправляє товар самому собі.

Пізніше шахраї вносять передоплату на картку. І просять змінити інформацію про одержувача в мобільному додатку чи бізнес-кабінеті.

“Якщо продавець погоджується і робить все, як йому сказали, — відправляє вантаж і скидає шахраям експрес-накладну про відправку посилки, — вони, знаючи ПІБ одержувача, оперативно підробляють документи та забирають вантаж замість нього. Визначити підроблені документи вкрай складно: оператор “Нової пошти” не має таких компетенцій та технічних засобів, він може лише зіставити ПІБ з паспорта з ПІБ зазначеного одержувача”, — пояснили ТСН.ua в пресслужбі компанії.
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

шахраї вносять передоплату на картку.

які ж це ШАХРАЇ??
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

Потому что за предоплату получают весь товар.
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

Потому что за предоплату получают весь товар.

Ну, ОК. Мають по ідеї видати товар після ДОПЛАТИ. Я пам*ятаю як була схема, коли через ключі до ПО Нової пошти ставили відмітки, що товар сплачений.
А тут продавець сам себе наїбав, щоб не платити за переказ?  :-o
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?
PAL

Якась дурна замучена схема, з дурними аргументами
Яким чином може відправлена самому собі посилка "убезпечити від шахрайства"?
На такі дурні пропозиції з переалресацією відповіть проста: "віправляємо наложеним платежем" та й годі
навіщо продавцю так заморочуватися?

Я навіть більше скажу - у додатку можна отримати номер накладної без фактичної відправки у відділенні, просто резервується номер, зручно для продавців

Як на мене схема розрахована на "заморочити дурного продавця по максимуму"


   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

Особливо жуналісти тсн розібралися в схемі))
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

я теж ни....я не понял, пронавец Н продает товар и отправляет самому себе из например Харькова во Львов?
С одинаковыми моб.телефонами?
Журналамеры.
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

Продавец - шахрай - покупатель.  Шахрай дает объявление   с низкой ценой.  Приходит покупатель к шахраю. Его просят  сделать предоплату продавцу. После чего ,  продавец отправляет товар , шахрай он его забирает.  Обманутый покупатель подает заяву на продавца . Поэтому в нормальных конторах проверяют от кого пришли деньги , и не отправляют на другое ФИО.
Здесь прост оразновидность с подменой накладной.

   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

пронавец Н продает товар и отправляет самому себе из например Харькова во Львов?
С одинаковыми моб.телефонами?
И что такого Вас в этом удивляет? Это ж почта - я сам себе отправляю вещички с Киева на дачу и наоборот, когда без машины иногда езжу.. :)
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

Продавец - шахрай - покупатель.  Шахрай дает объявление   с низкой ценой.  Приходит покупатель к шахраю. Его просят  сделать предоплату продавцу. После чего ,  продавец отправляет товар , шахрай он его забирает.  Обманутый покупатель подает заяву на продавца . Поэтому в нормальных конторах проверяют от кого пришли деньги , и не отправляют на другое ФИО.
Здесь прост оразновидность с подменой накладной.

але як шахрай забере товар якщо не буде повної оплати ?
бо якщо це наложка - не видадуть, поки не оплатять
якщо не наложка, то без повної передоплати ніхто не висилає зазвичай
це ж торгівля барахлом між фізиками, не придбанння товару підприємством
та навіть і в випадку з підприємствами нема дурних незнайомому контрагенту
по частковій передоплаті товар віддавати :-)o
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

перечитав СТ ще раз - імхо якась дико заморочена схема
хз на когорозрахована. ніхто в тверезому розумі на таке не поведеться
ну, або журналісти щось наплутали
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

Не напутали, можно такое провернуть. Шахрай говорит продавцу, что наложка ему дорого, давай я предоплату 10%, а ты отправь себе в мой город. Как посылка с нужным весом появится в отделении, я тебе отправлю 90% и ты сменишь получателя на меня, Иванова Петра Григоровича.
Продавец соглашается - ну себе ж отправляю, ждёт 10%, отправляет себе товар, а Шахраю - номер. А когда посылка в городе Шахрая,
Шахрай ламинирует кусок пластика со своей фоткой (типа паспорт или права)  и идёт получать свою посылку - ТТН он получил от продавца, а паспорт никто и не глянет - чувак же от себя получает, с чего бы рассматривать паспорт получателя в таком случае. Отличный хак системы.
Решение - нахлобучить НП, абы проверяли паспорт у "сам себе посылаю"
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?
OS

Решение - нахлобучить НП, абы проверяли паспорт у "сам себе посылаю"
можна додати СМС на номер "сам себе посылаю", нема телефону, приходь завтра
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

Не напутали, можно такое провернуть. Шахрай говорит продавцу, что наложка ему дорого, давай я предоплату 10%, а ты отправь себе в мой город. Как посылка с нужным весом появится в отделении, я тебе отправлю 90% и ты сменишь получателя на меня, Иванова Петра Григоровича.
Продавец соглашается - ну себе ж отправляю, ждёт 10%, отправляет себе товар, а Шахраю - номер. А когда посылка в городе Шахрая,
Шахрай ламинирует кусок пластика со своей фоткой (типа паспорт или права)  и идёт получать свою посылку - ТТН он получил от продавца, а паспорт никто и не глянет - чувак же от себя получает, с чего бы рассматривать паспорт получателя в таком случае. Отличный хак системы.
Решение - нахлобучить НП, абы проверяли паспорт у "сам себе посылаю"
Стопе, кусок пластика не нужен, можно скрин в Дие нафабулить.
Решение - нахлобучить НП на тщательную проверку паспорта у новых телефонов/без телефонов.
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

\\
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

можна додати СМС на номер "сам себе посылаю", нема телефону, приходь завтра
О, точно, без телефона самому себе не выдавать. Ограничение на получение от самого себя - только с телефоном. Две строчки кода в программе обслуживания клиентов.
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

тс шось наплутав
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

До речі, відправка "самому собі" вже давно працює на НП цілком легально і є нормою. Народ прилітає наприклад з Польщі в Бориспіль, відправляє чемодани "самому собі" в Одесу і з барсеткою порожняком їде собі як їдеться.
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

Коли покупець розповідає продавцю що і як йому робити/змінити непрозоро, бо покупцю "дорого", тут щьось не так ;o
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

О, точно, без телефона самому себе не выдавать. Ограничение на получение от самого себя - только с телефоном. Две строчки кода в программе обслуживания клиентов.

Всі йобнулись остаточно чи що?  З якого дива людина має обов"язок мати телефон??? То майже як дебільний Приватбанк... Всі нерви висмокчуть.  (td) Я їм так і кажу, мобільного немає і ніколи не буде... От паспорт є... :) Ці придурки мені кажуть, а куди смс з кодом надсилати??? В дупу собі... Яким чином людина, що не має мобілки, може бути обмежена в правах. Тим більше, ви державний банк, станом на зараз... Ну то таке, кудись довго дзвонять, але згодом все роблять :)   
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

Всі йобнулись остаточно чи що?  З якого дива людина має обов"язок мати телефон??? То майже як дебільний Приватбанк... Всі нерви висмокчуть.  (td) Я їм так і кажу, мобільного немає і ніколи не буде... От паспорт є... :) Ці придурки мені кажуть, а куди смс з кодом надсилати??? В дупу собі... Яким чином людина, що не має мобілки, може бути обмежена в правах. Тим більше, ви державний банк, станом на зараз... Ну то таке, кудись довго дзвонять, але згодом все роблять :)   
З чого така агресія раптом?
Боїтеся давати телефон - бо що??
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

Всі йобнулись остаточно чи що?  З якого дива людина має обов"язок мати телефон??? То майже як дебільний Приватбанк... Всі нерви висмокчуть.  (td) Я їм так і кажу, мобільного немає і ніколи не буде... От паспорт є... :) Ці придурки мені кажуть, а куди смс з кодом надсилати??? В дупу собі... Яким чином людина, що не має мобілки, може бути обмежена в правах. Тим більше, ви державний банк, станом на зараз... Ну то таке, кудись довго дзвонять, але згодом все роблять :)   

Нова пошта не є обов'язковою жттєвонеобхідною послугою і аж ніяк не правом. Це приватна компанія і як хоче так і встановлює правила. Серед них обов'язково номер мобільного телефону. Не хочеш не користуйся. Аналогічно може зробити і банк - щось не подобається пиндзлюй через дорогу в інший банк.
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?
a49

Потому что за предоплату получают весь товар.
Потому что НП соучастник преступления! Нарушает закон, лишая покупателя  права вернуть бракованный товар! И получить возврат средств
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

Потому что НП соучастник преступления! Нарушает закон, лишая покупателя  права вернуть бракованный товар! И получить возврат средств
Ніт.
НП курєр, до продавця жодного відношення крім курєрських.
   
Re: Хто роззшифрує цю шахрайську схему?

Пізніше шахраї вносять передоплату на картку. І просять змінити інформацію про одержувача в мобільному додатку чи бізнес-кабінеті.

Якщо продавець погоджується і робить все, як йому сказали, — відправляє вантаж і скидає шахраям експрес-накладну про відправку посилки, — вони, знаючи ПІБ одержувача, оперативно підробляють документи та забирають вантаж замість нього. Визначити підроблені документи вкрай складно: оператор “Нової пошти” не має таких компетенцій та технічних засобів, він може лише зіставити ПІБ з паспорта з ПІБ зазначеного одержувача”, — пояснили ТСН.ua в пресслужбі компанії.


а якщо не погоджується то линяють на передплату

геніальна схема  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія