Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Харасмент. Що це за ге. :-T :-T

Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Не так давно стало відомо, що у жінок стоїть як у чоловіків, якщо не стоїть клітор то вони не отримають оргазм. Просто, Клітор схований внутрі і це не видно без, скажімо, приладів як звуковий томограф, але він стоїть.

От якщо чоловік приставав до жінки і розпускав руки, і шльопав по задниці, і в неї встала на нього піпіся то це “не Харасмент”. А якщо у жінки вона не встала, то це точно він - Харасмент. 

Доречі, це стосується і чоловіків: якщо встав на жінку то вона ляля, а не встав то вона "на всіх вішається" і це теж є Харасмент.


================
Нотатки Божевільного
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Більшого ідіота за тебе я ще не бачив
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Більшого ідіота за тебе я ще не бачив

Аргументуй по темі...
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Більшого ідіота за тебе я ще не бачив
а ти якого хєра за ним по всіх темах бігаєш? Принаймні два твоїх останніх повідомлення присвячені саме Тімошкі. То чи не харасмент це у чистому вигляді з твого боку по відношенню до нього? Шо, попалив він тебе? Ась?
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Оставлю тут це для масі:

Мася, ну скільки ще мені треба тебе херасментить, щоб ти хоч щось зрозумів і почав думати у моєму напрямку? Так же ж може все впасти безповоротно, поки  ти там щось колись надумаєш. Ну, ніззя ж так над живими скотінушками іздівацця.
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Писи. Мася, я помню, шо ти дуже любиш співать в душі, дик оце я тобі в твоєму душі трішки покричала. А щоб цього більше не повторювалося, дєлай же хоть што-нібудь.
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Писи. Мася, я помню, шо ти дуже любиш співать в душі, дик оце я тобі в твоєму душі трішки покричала. А щоб цього більше не повторювалося, дєлай же хоть што-нібудь.
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Більшого ідіота за тебе я ще не бачив
Сметана ще тупіший

але так, згоден, Тімі блажений
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Сметана ще тупіший

але так, згоден, Тімі блажений
Людина яка ненавидить фотофобів. :facepalm1:

Ворона ще та токсична людина і завжди нею була, мабуть по токсичності ви пара.  :(
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Мася, а чого ти мовчиш? Тобі що, подобається, коли за тобою бігає жінка? Чи вже настільки все всьо, шо тобі не до того? То ти так і скажи...
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Оставлю тут це для масі:

Мася, ну скільки ще мені треба тебе херасментить, щоб ти хоч щось зрозумів і почав думати у моєму напрямку? Так же ж може все впасти безповоротно, поки  ти там щось колись надумаєш. Ну, ніззя ж так над живими скотінушками іздівацця.
Муж приходит домой поздно вечером. Жена учуяв запах спиртного, спрашивает:
— Опять банкет?
— Да, дорогая.
Увидев на щеке мужа следы губной помады:
— И опять коллеги целовали?
— Да, дорогая.
Когда муж разделся, жена с удивлением спрашивает:
— Но почему на тебе женские трусы?
Пауза.
— Дорогая, ты у меня такая умная, ну придумай что-нибудь.

   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T
abg

От якщо чоловік приставав до жінки і розпускав руки, і шльопав по задниці, і в неї встала на нього піпіся то це “не Харасмент”. А якщо у жінки вона не встала, то це точно він - Харасмент. 
Доречі, це стосується і чоловіків: якщо встав на жінку то вона ляля, а не встав то вона "на всіх вішається" і це теж є Харасмент.


Означення не точне. Харасментом буде і якщо піпіся встала, але не піпісяла.    :shuffle:
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

що курить ТС?
не допис, а якийсь набор літер :facepalm1:
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T
nik

Більшого ідіота за тебе я ще не бачив

есть и похуже - пластелиновый волька  :facepalm1:
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

suka ne shoche- kobel ne vskoche.
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Бачив недавно історію про Харасмент.


жінка 70 років вговорила молодшу 25 років зайнятись спортом. А коли почали бігати, то час від часу знає шльопнути молоду по задниці і облизатись губки язииком, дотик явно з сексуальним кнтекстом, молодуха пише що прифігіла... У неї в голові було що тільки жінку і тільки чоловік і тільки на роботі чи в компанії...

А виявляється це не так.
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Не так давно стало відомо, що у жінок стоїть як у чоловіків, якщо не стоїть клітор то вони не отримають оргазм. Просто, Клітор схований внутрі і це не видно без, скажімо, приладів як звуковий томограф, але він стоїть.

От якщо чоловік приставав до жінки і розпускав руки, і шльопав по задниці, і в неї встала на нього піпіся то це “не Харасмент”. А якщо у жінки вона не встала, то це точно він - Харасмент. 

Доречі, це стосується і чоловіків: якщо встав на жінку то вона ляля, а не встав то вона "на всіх вішається" і це теж є Харасмент.


================
Нотатки Божевільного

З допису незрозуміло, чи підтримує ТС харрасмент, чи ні.
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

скільки тобі років єбанате збочений?  :laugh:

одні теми про сраки...піськи..сіс ькі

чи ти настільки старе пердло яке тільки на форумі вже може мріяти?
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

скільки тобі років єбанате збочений?  :laugh:

одні теми про сраки...піськи..сіс ькі

чи ти настільки старе пердло яке тільки на форумі вже може мріяти?
В мене куча інших тем... А чого ти бачиш тільки тяпничні теми, це питання до тебе...
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

З допису незрозуміло, чи підтримує ТС харрасмент, чи ні.
Що ти маєш на увазі підтримувати Харасмент?

Я дуже не люблю коли порушуються мій приватний простір різні цицьки незнайомі. Взагалі не люблю коли мій простір порушують на відстань витягнутої руки.

Як розрізнити я не люблю що порушують мій приватний простір і з дотиками сексуального підтексту?
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Що ти маєш на увазі підтримувати Харасмент?

Я дуже не люблю коли порушуються мій приватний простір різні цицьки незнайомі. Взагалі не люблю коли мій простір порушують на відстань витягнутої руки.

Як розрізнити я не люблю що порушують мій приватний простір і з дотиками сексуального підтексту?


Бо не встає?
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Бо не встає?
От бач? Ти вважаєш нормальним в сторону чоловіків кидати шуточки тіпа імпотент, а скажи що ти фрігідна зразу почнеш розказувати про Харасмент.

Як це називається?

Подвійні стандарти і жіноче лицемірство?

Я не люблю взагалі коли порушують мій приватний простір і він як мінімум радіус 3 метра. Це не правельно з мого боку, але такий я є!!! І це я не називаю ніяк, просто хай тримаються по далі, не люблю. Яж не шю відразу усім сексуальні дотики, хоча деякі пробують баришні саме сексуального характеру робити дотики цицьками.  :shuffle:

   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Не так давно стало відомо, що у жінок стоїть як у чоловіків, якщо не стоїть клітор то вони не отримають оргазм. Просто, Клітор схований внутрі і це не видно без, скажімо, приладів як звуковий томограф, але він стоїть.
От якщо чоловік приставав до жінки і розпускав руки, і шльопав по задниці, і в неї встала на нього піпіся то це “не Харасмент”. А якщо у жінки вона не встала, то це точно він - Харасмент. 
Доречі, це стосується і чоловіків: якщо встав на жінку то вона ляля, а не встав то вона "на всіх вішається" і це теж є Харасмент.


================
Нотатки Божевільного

Харасмент - це коли ти без дозволу хватаєш жінку за груди, піську, требуєш щоб вона роздвигнула ноги, якщо хоче кар'єру або більшу зарплату
і таке інше в цьому направлені

Харасмент - щоб до тебе дойшло - це коли ти попадаєш на зону - тобі пропонують пососать або раздвінуть булки, а то....

Які ж придурки є на цьому ФУПі?
Ти один із них?
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Харасмент - це коли ти без дозволу хватаєш жінку за груди, піську, требуєш щоб вона роздвигнула ноги, якщо хоче кар'єру або більшу зарплату
і таке інше в цьому направлені

Харасмент - щоб до тебе дойшло - це коли ти попадаєш на зону - тобі пропонують пососать або раздвінуть булки, а то....

Які ж придурки є на цьому ФУПі?
Ти один із них?
Ще один уський  :facepalm1: у вишиванці, з зони прийшов як редіс12. :facepalm1:

щей комуняка брехливий ліберал...
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Харасмент - це коли ти без дозволу хватаєш жінку за груди, піську, требуєш щоб вона роздвигнула ноги, якщо хоче кар'єру або більшу зарплату
і таке інше в цьому направлені

Якщо жінка вважає його альфою, то вона таку поведінку сприйме за норму.  :facepalm1:


А ситуацію коли жінка начальник і пристає до чоловіка або до жінки праццівника? Такого ти не розглядаєш? Теж за підвищення зарплати))))

Ти реально лівак і уський у вишиванці з такимиж лівацькими брєдами в голові.  :facepalm1:
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Якщо жінка вважає його альфою, то вона таку поведінку сприйме за норму.  :facepalm1:
А ситуацію коли жінка начальник і пристає до чоловіка або до жінки праццівника? Такого ти не розглядаєш? Теж за підвищення зарплати))))
--------------

До тебе може приставати лише алкашка в надії, що угостиж її із свої чекушки
Харасмент - це коли ти на зоні (не зарікайся) і тобі пропонують на клик або роздвигнути булки, а то...
Хочеш туди?
Шутнік дебільний....
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

До тебе може приставати лише алкашка в надії, що угостиж її із свої чекушки
Харасмент - це коли ти на зоні (не зарікайся) і тобі пропонують на клик або роздвигнути булки, а то...
Хочеш туди?
Шутнік дебільний....
А ти розумієш що ти зараз озвучуєш свої стрази які ніяк мене не стосуються? :facepalm1:
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

А ти розумієш що ти зараз озвучуєш свої стрази які ніяк мене не стосуються? :facepalm1:

не зарікайся
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

не зарікайся

ти не зрозумів про що я. :eyes:
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

До тебе може приставати лише алкашка в надії, що угостиж її із свої чекушки
Харасмент - це коли ти на зоні (не зарікайся) і тобі пропонують на клик або роздвигнути булки, а то...
Хочеш туди?
Шутнік дебільний....
Стісьняюсь спрасіть: ти пятнашку чи восьмьорочьку одмотав? Що ти маєш за плечима строк і тебе там, на зоні зробили петухом - це зрозуміло. Не зрозуміло тільки по якій причині: ти там в душі мило уронив, чи за згвалтування чалився.

Понімаш, ти тільки в цій темі чотири рази прокукарекав про тюрму, але робив ти це із таким глибоким знанням справи, що і охоронці СІЗО позаздрять.

Так що, ти обережніше тут своїм розідраним задом крути, бо розїбу ментовським жезлом тобі його за Тімошку так, шо мало не покажецця.
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Більшого ідіота за тебе я ще не бачив

не звертайте уваги, просто феєричний д....б
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

не звертайте уваги, просто феєричний д....б


Ви себе вважаєте нормальними?

Вас в дитинстві надурили... :facepalm1:
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

От бач? Ти вважаєш нормальним в сторону чоловіків кидати шуточки тіпа імпотент, а скажи що ти фрігідна зразу почнеш розказувати про Харасмент.

Як це називається?

Подвійні стандарти і жіноче лицемірство?

Я не люблю взагалі коли порушують мій приватний простір і він як мінімум радіус 3 метра. Це не правельно з мого боку, але такий я є!!! І це я не називаю ніяк, просто хай тримаються по далі, не люблю. Яж не шю відразу усім сексуальні дотики, хоча деякі пробують баришні саме сексуального характеру робити дотики цицьками.  :shuffle:
То об тебе ще цицьками шостого розміру не терлися.
Хочеш, можу продемонструвати. Завалялася тут у мене одна пара вільних цицьок - мася намєдні одказався - не пропадать же їм здря.

Діктуй адресок - виїжджаю, везу нарочним.
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Якщо жінка вважає його альфою, то вона таку поведінку сприйме за норму.  :facepalm1:


Що за xyйня?!!
   
Re: Харасмент. Що це за ге. :-T  :-T

Що за xyйня?!!
Кожен вправі сам вибирати, як йому поводитися з об'єктом своїх мрій. А вже право іншого прийняти таку тактику, чи відхилити. От звідси і виникає взаємність Чи відраза (харасмент).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія