Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рашиди підірвали воєнний склад, використали хім зброю в країні НАТО

Удивительные времена.
Орки путлеровской рф-ии травять людей в любой точке мира, сбивают безнаказанно пассажирские самолеты и взрывают склады в странах НАТО, а Европа продолжает рисовать красные линии и СП-2 для путлера.
   
  ці дві пики були і в Україні після 14-го,
.
  якщо перевірити час їх поїздок в Україну, то цілком може співпасти з часом вибухів складів

А як перевірити? В нас не було візового режиму з рашкою. Їхні справжні прізвища Чепіга і Мишкін. Перший в Чехію заїжджав як Петров і Попа, а другий- Боширов і Табаров. А до нас як?
   
Думаю підрив складів підпадає на напад члена НАТО  + ще вбивство політиків Польщі в  літаку
   
Думаю підрив складів підпадає на напад члена НАТО  + ще вбивство політиків Польщі в  літаку
І шо НАТО? - глибоко занепокоїлось?
   
Я, можливо помиляюсь, але мені здається, що НАТО це блок. І можливо,  навіть знаючи, хто підірвав склади ніяких заяв не звучало, оскільки такі заяви мають бути узгоджені з усіма членами НАТО. А тут саме час настав.
   
І шо НАТО? - глибоко занепокоїлось?
з якого дусту?
напад то був на цивільний склад, а не на військовий
от якби був напад був на військовий склад, тоді точно було о ду-уже глибоке занепокоєння
   
І шо НАТО? - глибоко занепокоїлось?
Я про те саме. Це ставить серйозно під сумнів систему НАТО. Диверсії теж мали б рахуватися за початок війни.
От цікаво чехи по власній волі приховували чи таки їм сказали, що НАТО ухилиться від своїх забовязань?
   
напад то був на цивільний склад, а не на військовий
це як цивільний склад? з військовими боєприпасами? :S  8-:
   
це як цивільний склад? з військовими боєприпасами? :S  8-:
так, звичайний приватний склад звичайної приватної контори, яка має дозвіл на торгівлю зброєю
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія