Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ціна на газ надовго збереже зарплату в конвертах

в смислі не факт??? ви про що??? вчителі, науковці, медики, держслужбовці, які зовсім не вирішуть ніяких питань поза кассою, обслуговуючий персонал, купа робочих місць які забезпечують існування держави??? який нахрен не факт?
саме так. вчителі навчають у вільний час, медики - лікують, держслужбовці також беруть таксу за послуги
це в реальному житті
   
Це мабуть, в радянській системі.

Задачею його може бути і підтримка бізнесу в пошуку розумних рішень в оподаткуванні, допомога в переході на вищі рівні підприємництва і багато інших "розумних" функцій.

Задача доброї податкової - створити ідеальні умови для корови, а потім іі доїти
Та не треба ніякої підтримки. У нас розумні люди. Навіть в гранти євросоюзу влазять і за власні кошти роблять проекти в Україні.
   
саме так. вчителі навчають у вільний час, медики - лікують, держслужбовці також беруть таксу за послуги
це в реальному житті

І головне ніяких головняків
   
саме так. вчителі навчають у вільний час, медики - лікують, держслужбовці також беруть таксу за послуги
це в реальному житті
а до чого тут "зарплата у конверті" в назві посту? вас ніхто не змушує платити вчителю, медику і т. д. не перекидайте з слабого на здорове, ми зовсім не про це говоримо

Останнє редагування: 3 березня 2015 23:23:07 від senoval
   
І головне ніяких головняків
Вистачає головняка. Це все незаконно
   
Та не треба ніякої підтримки. У нас розумні люди. Навіть в гранти євросоюзу влазять і за власні кошти роблять проекти в Україні.

Є і такі, але погодьтесь, їх недостатньо.

   
а до чого тут "зарплата у конверті" в назві посту? не перекидайте з слабого на здорове, ми зовсім не про це говоримо
Зарплата в конверті - це гроші, які не проходять через легальну систему. Незалежно від того, основний прибуток чи нерегулярний
   
Є і такі, але погодьтесь, їх недостатньо.
Це фанатики. Інші забили і працюють в нормальних умовах
   
Вистачає головняка. Це все незаконно

В розумінні абсолютної більшості людей, репетиторство, наприклад - абсолютно коректне самозаняття.
   
Це фанатики. Інші забили і працюють в нормальних умовах

Нормальні- це за кордоном?
   
В розумінні абсолютної більшості людей, репетиторство, наприклад - абсолютно коректне самозаняття.
Ми ж говоримо про європу? Тому треба платити податки, реєструвати особу і так далі
   
я вчора створював гілочку, що НАКу дозволили вимикати неплатників.

ну має якийсь там Жмеринська котельня заборговоність такогото рівня, той вирублять їй газ

чи ви думаєте кожному манюпасу будуть ходить, в каліточку стукать і вмовлять заплатити? :lol:

можуть прийти мешканці і зламати комусь йобла з питаннями де внутрішнього добування
   
Нормальні- це за кордоном?
Або вросли в нашу систему. Вміру вимагають, дають на лапу і щось роблять
   
Зарплата в конверті - це гроші, які не проходять через легальну систему. Незалежно від того, основний прибуток чи нерегулярний

І цей нерегулярний прибуток не стане офіційно декларованим також і через субсидіі.
   
Зарплата в конверті - це гроші, які не проходять через легальну систему. Незалежно від того, основний прибуток чи нерегулярний
"зарплата у конвертах" це гроші які платить підприємство чи приватний підприємець найманим працівникам, які не проходять через податкову систему, не путайте грішне з праведним, а все останнє це - "хабар"......кримінал тобто, і то він застосовується до посадової особи виключно, до чого тут вчитель? який навчає у свій вільний час?

Останнє редагування: 3 березня 2015 23:30:29 від senoval
   
"зарплата у конвертах" це гроші які платить підприємство чи приватний підприємець найманим працівникам, які не проходять через податкову систему, не путайте грішне з праведним, а все останнє це - "хабар"......кримінал тобто, і то він застосовується до посадової особи виключно
а оплата репетиторства - це також хабар? чи зарплата в конверті?

якщо по темі, то будуть ховати і одне  і інше
   
І цей нерегулярний прибуток не стане офіційно декларованим також і через субсидіі.
звичайно не стане. а є сумніви?
   
Ми ж говоримо про європу? Тому треба платити податки, реєструвати особу і так далі

Я просто констатую факт і пропоную  хай недосконалі, але рішення.
Як я вище говорив- наприклад частину податків із зарплати вище мінімуму зараховувати як оплату за газ.
   
И ещё ндфл работающим пенсионерам...
Ждём псевдосокращения по собственному и падение поступлений есв и ндфл...

И так же есть.
   
Щоб не тільки критикувати- я би запропонував пенсіонерам і дітям по 500 кубів халявного газу, і ніяких субсидій

Но на отопление однушки надо тыщи 3, наверное, если не 4?
   
а оплата репетиторства - це також хабар? чи зарплата в конверті?

якщо по темі, то будуть ховати і одне  і інше
а те, що я придумав як спіймати сома на "йух" і здав цей секрет куму за пляшку, яку він купив за 55 грн, це що???? це все до сраки повірте в глобальній економіці країни, дурня повна, яка до благополуччя її жителів немає ніякого відношення, тим більше до економіки, але як ви тут форумчанє...мешканц ів країни називаєте "манюпасами"!!!! про що, і з ким тут розмовляти.....

Останнє редагування: 3 березня 2015 23:37:12 від senoval
   
Хотілося б дочекатись таких рішень влади, які мотивують на роботу, підприємництво. наприклад, заплатив 3000 грн податку на зарплату- отримай знижку на газ 1500 грн. Як би це не виглядало парадоксально, але це краще ніж ховатись.

3000 податку? С чего? Вы все тут на зарплате или спятили? У людей зарплата 3000 гривен всего, все знакомые получают 2-3 тыщи сейчас в торговле, в сфере обслуживания. И это Киев!
   
звичайно не стане. а є сумніви?

Сумнівів немає, є здивування, що наша влада не завжди робить об'єктивної оцінки наслідків своїх рішень.
   
а те, що я придумав як спіймати сома на "йух" і здав цей секрет куму за пляшку, яку він купив за 55 грн, це що???? це все до сраки повірте в глобальній економіці країни, дурня повна, яка до благополуччя її жителів немає ніякого відношення, тим більше до економіки, але як ви тут форумчанє...мешканц ів країни називаєте "манюпасами"!!!! про що, і з ким тут розмовляти.....
а.. гігант думки. дякую, я відразу не зрозумів, не буду відволікати
   
Но на отопление однушки надо тыщи 3, наверное, если не 4?

Опалення особняка - 2700 кубів
   
Сумнівів немає, є здивування, що наша влада не завжди робить об'єктивної оцінки наслідків своїх рішень.
вони не можуть робити висновки. фізично.
   
3000 податку? С чего? Вы все тут на зарплате или спятили? У людей зарплата 3000 гривен всего, все знакомые получают 2-3 тыщи сейчас в торговле, в сфере обслуживания. И это Киев!

Ви все сприймаєте надто буквально.

Я мав на увазі концепцію- я декларую доходи, держава мене цілує в дупу, а не дає відсмоктати.
   
вони не можуть робити висновки. фізично.

Я би всіх не відносив до безнадійних, але Яценюк, здається, таки безперспективний.

   
Я би всіх не відносив до безнадійних, але Яценюк, здається, таки безперспективний.
з точки зору біологів і психологів, якщо в людини щось виходить нормально, то вона ніколи не буде змінюватися
якщо в цих бюрократів є налагоджена система, яка дозволяє досить пристойно жити, мати шанси піднятися вище, то вони не будуть нічого міняти
   
з точки зору біологів і психологів, якщо в людини щось виходить нормально, то вона ніколи не буде змінюватися
якщо в цих бюрократів є налагоджена система, яка дозволяє досить пристойно жити, мати шанси піднятися вище, то вони не будуть нічого міняти

Ця налагоджена система живе сьогодні за рахунок дози від МВФ. І , здається, в МВФ є своє бачення розвитку подій. Напевно РОзВИТКУ, а не заморожування.
   
а те, що я придумав як спіймати сома на "йух" і здав цей секрет куму за пляшку, яку він купив за 55 грн, це що???? це все до сраки повірте в глобальній економіці країни, дурня повна, яка до благополуччя її жителів немає ніякого відношення, тим більше до економіки, але як ви тут форумчанє...мешканц ів країни називаєте "манюпасами"!!!! про що, і з ким тут розмовляти.....

І потім ці "бюджетники" роблять покупки на 20 000 євро. А підприємець думає, як заплатити кредит за обладнання і зарплати.
   
Ця налагоджена система живе сьогодні за рахунок дози від МВФ. І , здається, в МВФ є своє бачення розвитку подій. Напевно РОзВИТКУ, а не заморожування.
МВФ досить м"яка організація. тому заставити не зможе
   
І потім ці "бюджетники" роблять покупки на 20 000 євро. А підприємець думає, як заплатити кредит за обладнання і зарплати.
а ще він думає набагато більше і краще як наїбати цю державу і ніхера з податків не заплатити взагалі....бо як жеж твоя жіночка повезе діточок у турцію чи дубаї...а як жеж ти бідненький підприємець заправиш кайєна і прожереш в ресторані свої тіпа кровні на банальну отбівну....нєє??? яке нахрен обладнання має відношення до заробітку у вільний час вчителя на репетиторстві твого тупого сина? яка і вчить то його в принципі його як наїбати державу коли папа залише фірму по виробництву "шо нібуть" по наслєдству

Останнє редагування: 4 березня 2015 00:21:07 від senoval
   
а ще він думає набагато більше і краще як наїбати цю державу і ніхера з податків не заплатити взагалі....бо як жеж твоя жіночка повезе діточок у турцію чи дубаї...а як жеж ти бідненький підприємець заправиш кайєна і прожереш в ресторані свої тіпа кровні на банальну отбівну....нєє??? яке нахрен обладнання має відношення до заробітку у вільний час вчителя на репетиторстві твого тупого сина? яка і вчить то його в принципі його як наїбати державу коли папа залише фірму по виробництву "шо нібуть" по наслєдству

Якась у Вас неприязнь до підприємців - може Вам варто також спробувати заробити на Кайєн?

А якщо по суті- я власне хочу , щоб ми всі платили податки і не мали потреби йти в тінь. І ця система з субсидіями, як і інші фактори, в значній мірі блокує таку можливість.

   
МВФ досить м"яка організація. тому заставити не зможе

заставляти не буде- просто не дасть грошей
   
заставляти не буде- просто не дасть грошей
чиновники проживуть. років на п"ять вистачить "матрасної заначки" манюпаса. а на довше вони не вміють і не хочуть планувати. їх років 30 навчали жити сьогоднішнім днем
   
чиновники проживуть. років на п"ять вистачить "матрасної заначки" манюпаса. а на довше вони не вміють і не хочуть планувати. їх років 30 навчали жити сьогоднішнім днем

без грошей МВФ через 5 тижнів Україна буде в стані дефолту- і тоді сьогоднішні чиновники вже напевно будуть нікому не потрібні
   
без грошей МВФ через 5 тижнів Україна буде в стані дефолту- і тоді сьогоднішні чиновники вже напевно будуть нікому не потрібні
ми вже скоро два роки як в стані дефолту. тільки ніхто не хоче оголошувати
   
ми вже скоро два роки як в стані дефолту. тільки ніхто не хоче оголошувати

це, мабуть, не дефолт, якщо його не оголошують.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія