Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про Зеленского по полочкам

Re: Про Зеленского по полочкам

а от якщо росія захопить іще раз українські катери, чи зможе зеленський подзвонити хуйло і грізно помовчати в трубку, як це зробив порошенко?

я думаю, що не зможе, не справиться паяц
тому за петра!

зато йулічка зможе

пазвоніт і скаже "хі-хі"
   
Re: Про Зеленского по полочкам

давайте взагалі зразу визначимо чіткі критерії відбору на посаду головнокомандувача

1. велике пузо
2. красна морда
3. обвислі щоки


щось іще?  я думаю, досить і цього

отже, при всьому багатстві вибору, але альтернативи петрові немає  (tu)
   
Re: Про Зеленского по полочкам

Вже вчора мені стало зрозуміло на 100%, що клоун - це або технічний кандидат, або просто говоряща голова від Бені для Люлі.
Тому говорити про якісь його автономні перспективи безглуздо, він просто грає свою роль, прописану сценарієм, а це саме те, до чого він звик.
   
Re: Про Зеленского по полочкам

Вже вчора мені стало зрозуміло на 100%, що клоун - це або технічний кандидат, або просто говоряща голова від Бені для Люлі.
Тому говорити про якісь його автономні перспективи безглуздо, він просто грає свою роль, прописану сценарієм, а це саме те, до чого він звик.

"Хорошие сапоги, надо брать!"  (tu)
   
Re: Про Зеленского по полочкам

Такую ахинею несет,что просто смешно.Человек свалил  из Украины и рассказывает кому за кого голосовать.Т.е. сам строить страну и вытаскивать ее из кризиса он не хочет,но других обвиняет в инфантилизме и желании чтобы кто то за них все построил.И украинцы идиоты,что жалуются на тарифы,потому что они оказывается не высокие,а справедливые.И вообще они неблагодарные,потому что государство за них платит,а они этого не ценят.Короче шоколадная хуцпа еще и с кривляниями
   
Re: Про Зеленского по полочкам
HH

Вже вчора мені стало зрозуміло на 100%, що клоун - це або технічний кандидат, або просто говоряща голова від Бені для Люлі.
Тому говорити про якісь його автономні перспективи безглуздо, він просто грає свою роль, прописану сценарієм, а це саме те, до чого він звик.
Не згоден, що для Люлі, ті нещасні проценти що він збирає,  так саме у неї.
   
Re: Про Зеленского по полочкам

Да блин он в Раду идет реально а не в президенты и прилично туда народу заведет думаю человек 40. И говорит он как и все наши политики чего им их политехнологи насоцисследовали ему небось насчитали что оптимально работать с умеренным протестным электоратом и умеренным ватным электоратом и звиздит он с учетом этих реалий
   
Re: Про Зеленского по полочкам

Нє ну якщо ти за домовлення з хуйло і з придиханням дивишся на  Бацьку в москві,
ти проти НАТО і ЕС, хочеш бути позалоковою "швейцарією" (для лохів)

То голосуй за зеленського.

А шо делать, когда ты абсолютно четко видишь, что Петро шестерка хуйло?
   
Re: Про Зеленского по полочкам

Не згоден, що для Люлі, ті нещасні проценти що він забирає,  так саме у неї.

Ні, там розрахунок на позаполітичних ідіотів та шукачів "нових ліц", яких потім спробують злити Люлє.
Саме спробують, бо ехвект буде близьким до нуля.
   
Re: Про Зеленского по полочкам

умаю еще, может и проголосую за зеленского!
Так бы и не думал, но раз ферму штырит, есть смы

Зеленский это тёплый ламповый совочек в который наконец то зубожілі хотят окунуться с головой.
Натерпелись злочинной влади, дерьмократии и єтой вашей нєзалєжності
   
Re: Про Зеленского по полочкам

Выбирайте или борьба с коррупцией или безопасность страны. (с) Ну не выродок?  :weep:
   
Re: Про Зеленского по полочкам

Лех Вале́нса (пол. Lech Wałęsa; нар. 29 вересня 1943) — польський політик, Президент Польщі (1990—1995).
За професією — електрик.
На президентських виборах 1990 Валенса після разючої перемоги був обраний президентом Польщі у другому турі, набравши 74,25 % голосів. Перед ним стояли найважчі проблеми політичної нестабільності та переходу Польщі до вільної ринкової економіки.

І нічого, електрик справився ....
ти забув про це чомусь

Співзасновник і перший керівник профспілки «Солідарність» у 1980-х роках, Людина року тижневика «Time» (1981), лауреат Нобелівської премії миру (1983).

З 1967 — електрик на Гданській судноверфі імені Леніна, 1970 активно включився у профспілковий та протестний рух.

У грудні 1970 — один із керівників страйку, інспектор з соціальної роботи Спілки металістів. Брав участь у переговорах працівників верфі Гданська з першим секретарем ЦК Комуністичної партії Польщі Едвардом Ґереком.

1976 був звільнений з роботи за публічну критику офіційних, провладних профспілок. З 1978 почав брати участь у діяльності вільних профспілок. Він був членом редакційної ради газети «Прибережний робітник» — спільно з Комітетом суспільного самозахисту NRA.

У 70-ті був допитаний і затриманий співробітниками тоталітарних спецслужб.

«Солідарність»
1980 створив першу у країнах з комуністичним режимом непідконтрольну державі профспілку — «Солідарність».

Звільнення Валенси за активну профспілкову діяльність на тлі зростання цін та браку основних видів продовольства у Польщі призвели в 1980 та 1981 до страйків, які викликали широку підтримку «Солідарності». Профспілка стала речником робітників у різноманітних шарах суспільства, що змусило уряд піти на низку поступок, зокрема надання робітникам права на вільне об'єднання в профспілки.

В ніч на 13 грудня 1981 режим генерала Войцеха Ярузельського запровадив воєнний стан та оголосив «Солідарність» поза законом. У перші ж дні воєнного стану понад 3 тисячі провідних активістів разом з Валенсою були затримані та направлені в центри інтернування. Разом з більшістю інтернованих Валенсу було звільнено 14 листопада 1982.

1983 Валенса отримав Нобелівську премію миру за діяльність в підтримку прав робітників.

30 вересня 1986 під головуванням Валенси була заснована Тимчасова Рада «Солідарності». Почалось відтворення регіональних профцентрів. Уряд формально не санкціонував легалізацію «Солідарності», проте загалом не чинив нездоланних перешкод. 25 жовтня 1987 група активістів сформувала Національний виконавчий комітет «Солідарності». Очолив його Валенса. Ця структура консолідувала ту частину опозиції, котра була готова до перемовин з урядом. Водночас багато активістів стояли на позиціях «Солідарності у боротьбі» та виступали за безкомпромісну боротьбу з режимом.

Внаслідок масового страйкового руху навесні-влітку 1988 керівництво Польщі було змушено узяти курс на компроміс з «Солідарністю». 25 серпня 1988 міністр внутрішніх справ Чеслав Кіщак зустрівся з Валенсою в присутності представника польського єпископату абата Алоїзія Оршуліка. Валенса грав провідну роль в перемовинах з урядом в 1988 (бесіди в Магдаленці) та 1989 (Круглий стіл). Їхнім результатом стала легалізація «Солідарності» та проведення напіввільних парламентських виборів у червні 1989, на яких «Солідарність» завоювала 99 із 100 місць в Сенаті.

Вибори були сприйняті суспільством як нищівна поразка режиму. 7 серпня Валенса заявив про готовність «Солідарності» взяти на себе керівництво урядом. Переговори Валенси з керівництвом Об'єднаної селянської та Демократичної партій (багаторічними сателітами комуністичного режиму) призвели, в ситуації що склалася, до підтримки ними «Солідарності». 7 вересня до влади прийшов перший некомуністичний уряд Польщі на чолі з представником «Солідарності», радником Валенси Тадеушем Мазовецьким.

Незалежна Польща
На президентських виборах 1990 Валенса після разючої перемоги був обраний президентом Польщі у другому турі, набравши 74,25 % голосів. Перед ним стояли найважчі проблеми політичної нестабільності та переходу Польщі до вільної ринкової економіки.
   
Re: Про Зеленского по полочкам

Выбирайте или борьба с коррупцией или безопасность страны. (с) Ну не выродок?  :weep:

Очередной Карл. Они там видимо все такие, как в инкубаторе
   
Re: Про Зеленского по полочкам

а от якщо росія захопить іще раз українські катери, чи зможе зеленський подзвонити хуйло і грізно помовчати в трубку, як це зробив порошенко?

Ні тому що зеленський просто проковтне що море вже не наше.
   
Re: Про Зеленского по полочкам

TheFrumiousBandersnatch, cьогодні в 14:52
умаю еще, может и проголосую за зеленского!
Так бы и не думал, но раз ферму штырит, есть смы

Зеленский это тёплый ламповый совочек в который наконец то зубожілі хотят окунуться с головой.
Натерпелись злочинной влади, дерьмократии и єтой вашей нєзалєжності
??
   
Re: Про Зеленского по полочкам

Очередной Карл. Они там видимо все такие, как в инкубаторе

угу.Как бандиты:жизнь или кошелек
   
Re: Про Зеленского по полочкам

Выбирайте или борьба с коррупцией или безопасность страны. (с) Ну не выродок?  :weep:


по полочкам  :lol:
   
Re: Про Зеленского по полочкам

??

сарказм
   
Re: Про Зеленского по полочкам

Сказки про корупцию - выдумки зрадо йобов.
Он Олдбой подскажет, в медицине не воруют. Реформы не надо.
   
Re: Про Зеленского по полочкам

Люльки свого техкандидата з лайном самі змішають, головне не заважати.
   
Re: Про Зеленского по полочкам

В першому безумовно за нього
   
Re: Про Зеленского по полочкам

по полочкам  :lol:

квинтэссенция порохоботства
   
Re: Про Зеленского по полочкам
HH

Люльки свого техкандидата з лайном самі змішають, головне не заважати.
Це точно!  :gigi: Чомусь пригадалась Натаха.

   
Re: Про Зеленского по полочкам

Сказки про корупцию - выдумки зрадо йобов.
Он Олдбой подскажет, в медицине не воруют. Реформы не надо.


 :facepalm1:

и не стыдно же такое писать.Но ты продолжай,чтобы все видели кто топит за Петра
   
Re: Про Зеленского по полочкам

помоему его отлично препарировал Гордон -- после этого интервью только умалишенный может за него проголосовать

+1
   
Re: Про Зеленского по полочкам

??

сарказм
"умаю еще, может и проголосую за зеленского!
Так бы и не думал, но раз ферму штырит, есть смы"

Я этого не говорил, вы ошиблись при цитировании.
   
Re: Про Зеленского по полочкам

Це точно!  :gigi: Чомусь пригадалась Натаха.

https://www.youtube.com/watch?v=7YyI4SAxMr4

Її теж шоколадна влада відмазала від звинувачень у фінансуванні тероризму  :X

"Сказки про корупцию - выдумки зрадо йобов." (ц) Один панамобот
   
Re: Про Зеленского по полочкам

#Запетра!
   
Re: Про Зеленского по полочкам

Голосувати потрібно проти всіх цих дебільних кандидатів, шляхом псування бюлетеню, наприклад.
Що б вибори було визнано недійсними і призначені нові вибори з новими кандидатами.
Так виборы ещьо не начались.  :pooh_lol:
   
Re: Про Зеленского по полочкам
HH

Її теж шоколадна влада відмазала від звинувачень у фінансуванні тероризму  :X

"Сказки про корупцию - выдумки зрадо йобов." (ц) Один панамобот
Та це ясно, хто б сперечався. :lol:  :weep:
   
Re: Про Зеленского по полочкам

Та це ясно, хто б сперечався. :lol:  :weep:
Показати зображення... Показати зображення...

І до чого ці картинки?  :S  Гріють душу? Чи хочете сказати, що юлька шоколадку нацькувала, щоб свою спільницю відмазати?
   
Re: Про Зеленского по полочкам

От цікаво, якщо би Кличко від Удару пішов в президенти, то його ймовірно й обрали би?
Але Фірташ чомусь забракував, поміняв лідера партії на позафракційного Порошенка.
А от як гадаєте, боксер був би гарний президент?
   
Re: Про Зеленского по полочкам

Люді, зачім ви пірдітє во Всілєнную ?  :S
Каков в цему змишль ?  :-)o
   
Re: Про Зеленского по полочкам
HH

І до чого ці картинки?  :S  Гріють душу? Чи хочете сказати, що юлька шоколадку нацькувала, щоб свою спільницю відмазати?
Яка нахрін спільниця? Так, падруга. У Юлі спільник один, доведено Стокгольмським арбітражем.
   
Re: Про Зеленского по полочкам

Отвечая на вопрос Гордона, нужно ли Украине, по его мнению, вступать в ЕС и НАТО, шоумен ответил: "Мое мнение: я никогда не хожу в гости, если меня не зовут. Не хочу чувствовать себя ущербным, человеком второго сорта. Конечно, круто туда вступить... У меня вопрос по НАТО. Что это? Войска, которые будут защищать нас от агрессоров? Если будут – хорошо, иди договорись тихо. Кому нужны плакаты? Я не понимаю: вы дипломаты или хер знает хто? Надо будет – я договорюсь с НАТО. Хотя там такие условия… У нас война на территории – это уже мешает нам вступить в Альянс".
Больше читайте тут: https://гордон/news/politics/zelenskiy-nado-li-nam-v-es-i-nato-ya-nikogda-ne-hozhu-v-gosti-esli-menya-ne-zovut-ne-hochu-chuvstvovat-sebya-ushcherbnym-611856.html


За человека с такой позицией по НАТО буду голосовать в последнюю очередь.
   
Re: Про Зеленского по полочкам

#тікозапетра

А ті хто зібрався за зеленского голосувати і за юльку - ідіоти.
Фактично вони голосують за всі ті видумки зо вони на петра вішали і навигадували - і за колаборацію з хуйло, і за корупцію, і за "мирний план", і за воду Криму ітд.
   
Re: Про Зеленского по полочкам

І цікаво ж: хто був би кращим презом- боксер, чи комік?  :umnik2:
   
Re: Про Зеленского по полочкам

І цікаво ж: хто був би кращим презом- боксер, чи комік?  :umnik2:

боксер -100% прозахідний
   
Re: Про Зеленского по полочкам

Отвечая на вопрос Гордона, нужно ли Украине, по его мнению, вступать в ЕС и НАТО, шоумен ответил: "Мое мнение: я никогда не хожу в гости, если меня не зовут. Не хочу чувствовать себя ущербным, человеком второго сорта. Конечно, круто туда вступить... У меня вопрос по НАТО. Что это? Войска, которые будут защищать нас от агрессоров? Если будут – хорошо, иди договорись тихо. Кому нужны плакаты? Я не понимаю: вы дипломаты или хер знает хто? Надо будет – я договорюсь с НАТО. Хотя там такие условия… У нас война на территории – это уже мешает нам вступить в Альянс".
Больше читайте тут: https://гордон/news/politics/zelenskiy-nado-li-nam-v-es-i-nato-ya-nikogda-ne-hozhu-v-gosti-esli-menya-ne-zovut-ne-hochu-chuvstvovat-sebya-ushcherbnym-611856.html

За человека с такой позицией по НАТО буду голосовать в последнюю очередь.


хіба він не правильно сказав?

якщо є можливість вступити, домовтеся і подайте суспільству уже як готовий факт.
а публічна кампанія тільки дражнить росію, яка тут же починає завдавати ударів. А НАТО коли розуміє, що тут треба конфліктувати із росією, тікає від нас як чорт від ладана.
Виходить ми хз за що вигрібаємо.
   
Re: Про Зеленского по полочкам

Кадрові люльки вже виступають в гілці в ролі "фанатів Зеленського"  :weep:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія