Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вернулся со зборов

Re: Вернулся со зборов

яка нах бригада? порошенко - крадун, брехун i  пи@дун... от i вся бригада.

воно то так
але назви альтернативу.
   
Re: Вернулся со зборов
nik

воно то так
але назви альтернативу.

почекай 3 мiсяцi. я не пророк.
   
Re: Вернулся со зборов

почекай 3 мiсяцi. я не пророк.

   
Re: Вернулся со зборов
HH

яка нах бригада? порошенко - крадун, брехун i  пи@дун... от i вся бригада.
Тобі кажуть, що нормально годують, онуч-портянок нема а ти все своє крадун-пистун! Лисого поца поганяй краще, той точно пистун із пистунів.
   
Re: Вернулся со зборов
nik

Тобі кажуть, що нормально годують, онуч-портянок нема а ти все своє крадун-п***а! Лисого поца поганяй краще, той точно пистун із пистунів.

чудово. ае аби не крав   i iншим не давав, було б ще краще...

на заходi  вiн вже все просрав... згадай як його вiтали... а зараз?
   
Re: Вернулся со зборов

Прежде чем что-то начать делать надо оценить, какие последствия будут.
А ти оцінював, коли за Хряка голосував?
   
Re: Вернулся со зборов

В Криму таких столовок немає. Чого про нього згадувати?


це ж хіба не довічне, Олено Юріївно?
   
Re: Вернулся со зборов

Красавец.
   
Re: Вернулся со зборов

це ж хіба не довічне, Олено Юріївно?

крим що взагалв табу? то може і конституцію того ?
   
Re: Вернулся со зборов
HH

чудово. ае аби не крав   i iншим не давав, було б ще краще...

на заходi  вiн вже все просрав... згадай як його вiтали... а зараз?
Та не видумуй, нормально до Пороха відносяться. Хіба що ти вважаєш що до Юлі чи Ляшка краще? Уяви, бабка дочку  вивчала в Британії, зятя мала англійця, а на англійській знає хіба що -ху із дьюті тудей чи ху із епсен тудей? От нахріна Козі баян? Що вона з ним робитиме?
   
Re: Вернулся со зборов
nik

Та не видумуй, нормально до Пороха відносяться. Хіба що ти вважаєш що до Юлі чи Ляшка краще? Уяви, бабка дочку  вивчала в Британії, зятя мала англійця, а на англійській знає хіба що -ху із дьюті тудей чи ху із епсен тудей? От нахріна Козі баян? Що вона з ним робитиме?

не хочу нi  про юлю, нi  про ляшка. якщо стане президентом, тодi  й поговоримо.

мальдиви, офшори, лондон, липецьк, слiпий траст, на кого ця вся брехня розрахована?



 
   
Re: Вернулся со зборов

Ти завів гілочьку, вправно у СТ увернув і свого мінстеця - не зарахується ж(!), твої заступники (своїм захищанням і носінням з тобою як з писаною торбою після твоїх лише зборів - а як вони тебе будуть кожен на свої ломаки вішати як прапор і вимахувати ними, коли ти тут відзвітуєш, що вже повернувся з передка(!))  тільки принизили тебе як Мужчину, а ти сам себе ще більше принизив, що дозволив їм це робити. Але ж у всьому винуваті юльки, яких ти ще у самому першому своєму пості УМИСНО спровокував на срачь.

Уявляю, скільки ти тут гівна понарозвозиш, коли повернешся з передка. Пропав ФУП....

Отже, із твоєї гілочьки ми зрозуміли: в тилу солдатів добре годують, в палатці тепло, зі справжньої зброї, якою потім доведеться воювати на фронті, постріляти не довелося. І да, заткнітєсь зрадайобьі. Як же ж без цього? Я нічого не забула?Такі да, інформативна гілочька.

Однак так і залишилося не зрозумілим: як НА ФРОНТІ солдатів зараз годують? Тепло там їм?

Чи гілочька взагалі ні про що не про фронт, якщо пропустити повз вуха мінстецівські гасла? А чого ж тоді педрофіли стали в стойку? Чи це вони так ананаси і рябчики захищають відірвані від їхнього рота? Чи від їхнього рота ніхто нічого не відривав, а це тільки пенсіонери страждають, бо така їхня доля?

Сумно все....
Калоффка, скажу честно - мне лучше 2-3 меяца на передке побыть, чем один месяц на сборах в лагере.
А нас еще в 14 году не плохо снабжали как продуктами, так и вещами на первой линии.
Да и жили не в палатках, а заброшенных домах и зданиях.
А тему поднял про тыл из-за того, что на форуме не раз подымался вопрос про снабжение и обеспечение армии и куда именно идут деньги.
И таки да, это мне и мужикам из моего подразделения не получилось пострелять из реального ПТУРа, так как одна ракета дорого стоит. Только стрельба на тренажере.
А вот мужикам других взводов дали пострелять из оружия их специализации - Д-30, минометы и ЗУ-23
   
Re: Вернулся со зборов
HH

не хочу нi  про юлю, нi  про ляшка. якщо стане президентом, тодi  й поговоримо.

мальдиви, офшори, лондон, липецьк, слiпий траст, на кого ця вся брехня розрахована?
Так інших немає, доведеться обирати серед тих що є. Юлька з Ляшко, грають за чужі гроші, виграють доведеться відробляти, ну хоча б це зрозуміло? Порох лише на свої. Тому ці всі Мальдіви з офшорами така шалупонь,що не варта уваги навіть хуйловського віолончеліста Радугіна.
   
Re: Вернулся со зборов

супер. то з чого зібрався мене к стєнкє в лоб?

і чи не пора вже заборонити слово Крим. та й конституцію. від гріха подалі.
бо там ще крім криму огого скільки всього понаписувано. невдобно якось
   
Re: Вернулся со зборов
nik

Порох лише на свої. Тому ці всі Мальдіви з офшорами така шалупонь


не знаю, я не згоден.
   
Re: Вернулся со зборов

Судя по тому что последние страницы ветки нечитаемы из-за вала постов ботов из игнора - шобла подогнала своих.
Кучкуются.
Немного жаль но в игнор ушла Кароффка. Поначалу казалось что нормальный комментатор, возможно чуточку агрессивный. А нет, какой-то генератор случайных слов.
   
Re: Вернулся со зборов

які в Уманях всраці ІТ архітектори?  Та й взагалі якесь ІТ?
Те що хтось там веде бухгалтерію в 1с чи в мєдкє, не значить що там є ІТ

Да ладно тебе, десять баксов в час с Апворка для Умани большие деньги.
   
Re: Вернулся со зборов

капєц...... мінстець ва всєй сваєй красє...... була кращої думки як про людину...
Оу, ша будь, парнокопытное, не пались ты так и определись уже - ты корова, или бык.
А то пишешь от женского пола, то как бык - бьющий копытом на старте  :smile3:
   
Re: Вернулся со зборов

Так інших немає, доведеться обирати серед тих що є. Юлька з Ляшко, грають за чужі гроші, виграють доведеться відробляти, ну хоча б це зрозуміло? Порох лише на свої. Тому ці всі Мальдіви з офшорами така шалупонь,що не варта уваги навіть хуйловського віолончеліста Радугіна.

полагаю, вы напрасно
тратите силы - бесполезно
снова вылезет где попало и будет канючить про слепой траст и тд
как ни в чем не бывало ))
и еще настучит ... если ему по рогам выпишут
это неизлечимо
я таки страдальца этого за все хорошее против все плохого в игнор запихнул
   
Re: Вернулся со зборов

давай ще аріфмєтіки )))
   
Re: Вернулся со зборов
HH

не знаю, я не згоден.
Не розумію, з чим не згоден? Висуванець Юля-бісзнесу нема, лише на пожерти висять по всій Україні білборди і реклама по всім канал за півроку до реєстрації, питана "аткуда дєнгі Зін?"  тиждень на відповідь, Бє-мє нахрін с пляжу сиди з онуками. До Петра, офшори це ще не кримінал, не гарно але не кримінал, ляшко щось буде парить про лотерею, де коли купив перевіряється нараз, до того в Юліще є ще незавершені судові позови, не, юлбка-ляшко не гравці..так флаєри..
   
Re: Вернулся со зборов

Калоффка,

А давай ти свої копрофільські замашки залишиш при собі, ок?

Останнє редагування: 29 грудня 2018 13:02:19 від Karoffka
   
Re: Вернулся со зборов

Так інших немає, доведеться обирати серед тих що є. Юлька з Ляшко, грають за чужі гроші, виграють доведеться відробляти, ну хоча б це зрозуміло? Порох лише на свої. Тому ці всі Мальдіви з офшорами така шалупонь,що не варта уваги навіть хуйловського віолончеліста Радугіна.

Це ти про Президентський фонд на мільярд із державного бюджету? Не сміши. :gigi:  Ти хоч сам в цю хуєту віриш?
   
Re: Вернулся со зборов

супер. то з чого зібрався мене к стєнкє в лоб?

і чи не пора вже заборонити слово Крим. та й конституцію. від гріха подалі.
бо там ще крім криму огого скільки всього понаписувано. невдобно якось

 :gigi: Та не верещи. Більше чим рогатка по горобцях - тобі не світить - немає у нього чим стріляти - не дали.
   
Re: Вернулся со зборов

Судя по тому что последние страницы ветки нечитаемы из-за вала постов ботов из игнора - шобла подогнала своих.
Кучкуются.
Немного жаль но в игнор ушла Кароффка. Поначалу казалось что нормальный комментатор, возможно чуточку агрессивный. А нет, какой-то генератор случайных слов.

   
Re: Вернулся со зборов

Оу, ша будь, парнокопытное, не пались ты так и определись уже - ты корова, или бык.
А то пишешь от женского пола, то как бык - бьющий копытом на старте  :smile3:



Я, нажаль, не дуже розуміюся, що таке, чи хто такий аватар.

Останнє редагування: 25 грудня 2018 21:04:29 від Karoffka
   
Re: Вернулся со зборов
nik

Не розумію, з чим не згоден? Висуванець Юля-бісзнесу нема, лише на пожерти висять по всій Україні білборди і реклама по всім канал за півроку до реєстрації, питана "аткуда дєнгі Зін?"  тиждень на відповідь, Бє-мє нахрін с пляжу сиди з онуками. До Петра, офшори це ще не кримінал, не гарно але не кримінал, ляшко щось буде парить про лотерею, де коли купив перевіряється нараз, до того в Юліще є ще незавершені судові позови, не, юлбка-ляшко не гравці..так флаєри..

петро президент. бреше i краде.

на юлю та ляшко менi  наср@ти.
   
Re: Вернулся со зборов

Какие ж вы ипанутые, зрадоипаьки, Тс ваши жопы защищал, чтоб под русским миром не оказались.

А теперь вы какие-то предъявы ему кидаете, когда он был на сборах, пока вы свои пуканы на диванах согревали.

" когда на крым, когда то, когда се"?

Ну, писдуй в ВСУ, покажи силушку, ан, нет попесдывать с дивана безопасней.

==============================================================

John Chandos, спасибо Вам, респект и уввжуха  [ua]
   
Re: Вернулся со зборов

О, ну тут ти вже опустився до рівня мєстєчькового піараса.... Чи ти і є той аватар, про яких тут у гілочці йшлося?

Я, нажаль, не дуже розуміюся, що таке, чи хто такий аватар, ти тільки скажи однозначно: так чи ні, і бажано українською мовою, бо я вашого кацапського нарєчія нє разумєю. Я панятна виразілась тібє на кацапскам?
Ой, лучше и не спрашивай кто, или что такое аватар - страшная, ну очень, это весчь.
Особенно когда стадо аватаров нарисовывается, то все - ховайсь кто куда может  :pooh_lol:
   
Re: Вернулся со зборов

Ой, лучше и не спрашивай кто, или что такое аватар - страшная, ну очень, это весчь.
Особенно когда стадо аватаров нарисовывается, то все - ховайсь кто куда может  :pooh_lol:

судя по показаниям


корофка у нас очень крута как вареные ...
забыкует и этим аватарам там покажет свои фаберже ...
ставлю 3 против 1 на корофку ))

Останнє редагування: 25 грудня 2018 02:59:33 від elipse
   
Re: Вернулся со зборов

У меня половина из этой ветки к утру в игнор улетит. Аэлит, ты не сильно обидишься, если к игнору на тебя доповидь будет?
Ну блин безумно достал.... 
   
Re: Вернулся со зборов

питання до автора - звідки він отримав інфу про 1.4 млн - чисельності армії Росіїї? Я знайшов про 800 тис (трохи менше). Чисельність неспівпадає у 1,75 разів.  Срочників ми не рахуємо, бо це, вибачте такі "воюни", як нваші аватари, що сидять по клітках.
   
Re: Вернулся со зборов

питання до автора - звідки він отримав інфу про 1.4 млн - чисельності армії Росіїї? Я знайшов про 800 тис (трохи менше). Чисельність неспівпадає у 1,75 разів.  Срочників ми не рахуємо, бо це, вибачте такі "воюни", як нваші аватари, що сидять по клітках.
да в вики все есть - https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%BE%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%B6%D1%91%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%8B_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%A4%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8
и таки да, 1.4 млн - взял как среднюю арифметическую, а не точную цифру.

Останнє редагування: 25 грудня 2018 03:39:29 від John Chandos
   
Re: Вернулся со зборов

900 000 в армії, вікіпедія ж пише.
   
Re: Вернулся со зборов

900 000 в армії, вікіпедія ж пише.
Вооружённые силы Российской Федерации были созданы 7 мая 1992 года на основе бывших ВС СССР и на тот период насчитывали 2 880 000 чел.

Штатная численность Вооружённых сил устанавливается указами президента Российской Федерации. Согласно последнему опубликованному указу, вступившему в силу с 28 марта 2017 года, общая штатная численность Вооружённых сил Российской Федерации с 1 июля 2017 года составит 1903 тыс. человек, штатная численность военнослужащих — 1013 тыс. человек[12][13].
   
Re: Вернулся со зборов

У меня половина из этой ветки к утру в игнор улетит. Аэлит, ты не сильно обидишься, если к игнору на тебя доповидь будет?
Ну блин безумно достал.... 


А его не банят.

Два раза нажимала "доповидь", когда читала его перлы здесь, и никакой реакции. :(
   
Re: Вернулся со зборов

Какие ж вы ипанутые, зрадоипаьки, Тс ваши жопы защищал, чтоб под русским миром не оказались.

А теперь вы какие-то предъявы ему кидаете, когда он был на сборах, пока вы свои пуканы на диванах согревали.

" когда на крым, когда то, когда се"?

Ну, писдуй в ВСУ, покажи силушку, ан, нет попесдывать с дивана безопасней.

==============================================================

John Chandos, спасибо Вам, респект и уввжуха
  [ua]

 (tu)
   
Re: Вернулся со зборов

Бойцу респект в любом случае.
Хотя вот не вспоминай про зраду и президента, так вообще б было ценно.
А вот игнорщикам пытаннячко -
Какой аналог игнора вы используете в реальной жизни?
Вот очень интересно что это могло бы быть.
Голову в бетон, беруши на уши, розовые очки на глаза...?
   
Re: Вернулся со зборов

Про президентський фонд.
Це не особистий фонд Порошенка, а фонд, яким розпоряджається Президент України.
Сьогодні Порошенко, завтра Юлічка.
Післязавтра ще хтось.
Тим більше, що вибори через 3 місяці і навряд Порошенко буде зловживати цими коштами.
   
Re: Вернулся со зборов

навряд Порошенко буде зловживати цими коштами.
:lol:
Створення цього фонду це вже є корупція і зловживання.
Педро все життя тільки і робив, що зловживав державними коштами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія