Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

А, українські жінки, зауважили різницю між українськими та турецькими чоловіками.
Я имел в виду западных теток. Украинкам понятно что больше нравятся  высокопримативные турки.
   
Яка дурнувата гілка ) хоче хтось собі турчьонка (с) нехай народжує, чого ви в чуже ліжко лізете ?
І менше пускайте шмарклі, раніше воювали і жінок забирали щоб кров змішувалась, щоб не вироджуватись як ті королі хронічно хворі які на сестрах переженилися

Ваш допис принаймі дивний...
Кого ці дівчата , які з секс-туристами справу мають , народити можуть - байстрюків?  Ці турки точно не наречених сюди приїздять шукати
   
Я имел в виду западных теток. Украинкам понятно что больше нравятся  высокопримативные турки.

Не потрібно розписуватися за всіх , принаймі за всіх українок...  більшість з справжніх українок ( автентичних) і не подивляться в їх бік...
   
В Німеччині виросла вже ціла генерація турків, які народилися в Німеччині...  вони і розмовляють німецькою так, що і не відризниш  від німців, і відчувають себе в німецькому суспільстві, як риба в воді, і іноді таки трапляються німецько- турецькі шлюби...    деякі німецькі дівахи ведуться на обіцянки великої, вічної любові з ними...  але в 99% ці шлюби не довгортивалі,  навіть якщо починалися з великого і світлого кохання   ;) ...  з турком міцну сім'ю може тільки туркиня побудувати, яка добре знає їх менталітет,  яка вихована вже зі знанням цього їхнього менталітету,  бачила в сім'ї...  а європейки роблять все неправильно: там,, де потрібно міцно тримати за яйка їх - європейки дають свободу,  а там де іноді потрібно закрити очі- ідуть в зарубу..       такі відносини і шлюби( міжрeлігійні) просто приречені на поразку,  имхо
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Я имел в виду западных теток. Украинкам понятно что больше нравятся  высокопримативные турки.
фу фу
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Яка дурнувата гілка ) хоче хтось собі турчьонка (с) нехай народжує, чого ви в чуже ліжко лізете ?
І менше пускайте шмарклі, раніше воювали і жінок забирали щоб кров змішувалась, щоб не вироджуватись як ті королі хронічно хворі які на сестрах переженилися

абсолютно вірно.
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

ветку я раскрутил .. а то б давно загнулась бы она
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

ветку я раскрутил .. а то б давно загнулась бы она

молодець. шо ще сьодні встиг?
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Несколько самолетов в день.Киев,Одесса,Запорожье

Я летел из Запорожья в Истанбул это было мерзко.Все забито пузатыми турками с налитыми глазками.Куча наших баб с детьми "у вас тоже турчонок?а как его зовут?ахмед..утипути"

Какой-то национальный позор.Особенно из Запорожья-города который был построен для обороны от этих дикарей и их крымских братьев.А до него в запорожье была сечь.


Эти дикари в Стамбуле тротуары с мылом моют.
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Наши девушки любят иностранцев..
Что такого? я тоже люблю иностранок, но они сволочи не едут в Украину  :lol:
Що, ментяра, тобі навіть "безвіз животворящий" не допомогає відірвати жопу від дивану та розіграти "Дон Жуана Рагуліно" в Європах? :lol:
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Чого ви на турків наїзддаєте ?
Достатньо адекватні люди. 
Головне на курда не натрапити. 

Постулат секс туризму надто переоцінений в гілці. 

Я турків дуже поважаю
Коли мені було хуйово українці хрен допомогли
Німці так само.  Турки допомогли.
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

...  більшість з справжніх українок ( автентичних) і не подивляться в їх бік...

Отаких от справжніх, автентичних, расових українок залишилося мало. І, підозрюю, більшість з них вже зараз живе в Торонто, Мюнхені, Мілані чи, як мінімум, у Варшаві.
   
Отаких от справжніх, автентичних, расових українок залишилося мало. І, підозрюю, більшість з них вже зараз живе в Торонто, Мюнхені, Мілані чи, як мінімум, у Варшаві.


Можна подумати, що ті, що залишилися,  всі готові  вішатися не першого ліпшого  :nea: ...        від виховання в сім'ї залежить
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

і іноді таки трапляються німецько- турецькі шлюби.
от я не жила в Німеччині і не знаю ваших розкладів. та і турками і їх сінематографом не зікавлюся. а от так сходу маю приклад

Мер'єм Узерлі народилася 12 серпня 1983 року в Касселі, Німеччина. Її мати німкеня, а батько турок. Мер'єм є четвертою дитиною в сім'ї, крім неї у сім'ї є ще 2 братів і сестра.

Акторка тільки раз заговорила про свою релігію в інтерв'ю німецькому журналу "Berühmte Personen":

«Мер'єм, звідки ви родом? Розкажіть про націю свого батька, матері.
- Я народилася і живу в Німеччині, громадянство у мене німецьке. І, природно, я належу до німецької нації. Тато турок. Одного разу він приїжджав до Німеччини до друзів, там вони з мамою і познайомилися. Мама німкеня, як я говорила, познайомилася вони з татом в Німеччині, і він вирішив залишитися.

Ваш батько якої релігії?
- Мусульманин.
А мама?
- Католичка.
Напевно, було важко жити двома різними вірами?
- Важко було спочатку зі святами, адже у нас і в них різні свята. Але потім тато звик, але такі свята, як Пасха, він з нами не святкує. А молитися кожен ходить у свої "церкви" (не знаю точно як переводитися, сказала приблизно).
А ви якої віри?
- Я католичка.
А відео з різних свят, церемоній тощо. Ви часто говорили "Аллах".
- Так, тому що турки не люблять, коли кажуть "Бог". Потрібно саме "Аллах". Хоча я прекрасно розумію, що таким чином зрадила свою віру. І мені дуже прикро і сумно від цього.".


"чорножопа плебейка, від смердючого дикуна-турка і німецької шалави з низів суспільства" (за мотивами ФУПчегів ) :king2:

   
от я не жила в Німеччині і не знаю ваших розкладів. та і турками і їх сінематографом не зікавлюся. а от так сходу маю приклад

Мер'єм Узерлі народилася 12 серпня 1983 року в Касселі, Німеччина. Її мати німкеня, а батько турок. Мер'єм є четвертою дитиною в сім'ї, крім неї у сім'ї є ще 2 братів і сестра.

Акторка тільки раз заговорила про свою релігію в інтерв'ю німецькому журналу "Berühmte Personen":

«Мер'єм, звідки ви родом? Розкажіть про націю свого батька, матері.
- Я народилася і живу в Німеччині, громадянство у мене німецьке. І, природно, я належу до німецької нації. Тато турок. Одного разу він приїжджав до Німеччини до друзів, там вони з мамою і познайомилися. Мама німкеня, як я говорила, познайомилася вони з татом в Німеччині, і він вирішив залишитися.

Ваш батько якої релігії?
- Мусульманин.
А мама?
- Католичка.
Напевно, було важко жити двома різними вірами?
- Важко було спочатку зі святами, адже у нас і в них різні свята. Але потім тато звик, але такі свята, як Пасха, він з нами не святкує. А молитися кожен ходить у свої "церкви" (не знаю точно як переводитися, сказала приблизно).
А ви якої віри?
- Я католичка.
А відео з різних свят, церемоній тощо. Ви часто говорили "Аллах".
- Так, тому що турки не люблять, коли кажуть "Бог". Потрібно саме "Аллах". Хоча я прекрасно розумію, що таким чином зрадила свою віру. І мені дуже прикро і сумно від цього.".

"чорножопа плебейка, від смердючого дикуна-турка і німецької шалави з низів суспільства" (за мотивами ФУПчегів ) :king2:

Показати зображення...


Та мова ж не про це,  Мишка...  звичайно,  що діти гарненькі народжуються... мова про те, що шлюби такі не функціонують...    батьки потім розходяться...   більшість таких випадків
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Та мова ж не про це,  Мишка...  звичайно,  що діти гарненькі народжуються... мова про те, що шлюби такі не функціонують...    батьки потім розходяться...   більшість таких випадків
в принципі жодний шлюб, хай навіть з знайомим з дитинства сусідом, не є гарантією. у всіх країнах статистика розлучень +/- 50%.
в моєї косметологині сестра за турком замужем. живуть в передмісті Стамбулу. щаслива гарна сім"я, троє діточок.

а яка статистика наших з німцями? бо більшість наших дівчат, що йа знала, хто за англійців і ірладців заміж повиходили, потім порозлучалися.
   
в принципі жодний шлюб, хай навіть з знайомим з дитинства сусідом, не є гарантією. у всіх країнах статистика розлучень +/- 50%.
в моєї косметологині сестра за турком замужем. живуть в передмісті Стамбулу. щаслива гарна сім"я, троє діточок.

а яка статистика наших з німцями? бо більшість наших дівчат, що йа знала, хто за англійців і ірладців заміж повиходили, потім порозлучалися.

І з німцями не заажди  і не у всіх все ОК,  як і скрізь...       але тут в Німеччині вже є деякий досвід з цієї теми в багатьох: хтось в родині був одружений,  у когось колега, знайома...    статистично оцінюючи - переважна! більшість таких шлюбів не функціонує ..
А ще гірше з косово- албанцями...     це взагалі "притча во языцех"  тут   :facepalm:

Останнє редагування: 10 серпня 2019 10:23:12 від ценительница алей
   
У мене серед знайомих повно прикладів хороших, міцних турецьких сімей,  які чогось досягли самі і виховали гарних,  успішних дітей...   усі ці сім'ї турецько- турецькі... серед них майже і нема розлучень....       і ні одної такої німецько-турецької сім'ї...     є ті, хто пробував, всі розведені... 
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

І з німцями не заажди  і не у всіх все ОК,  як і скрізь...       але тут в Німеччині вже є деякий досвід з цієї теми в багатьох: хтось в родині був одружений,  у когось колега, знайома...    статистично оцінюючи - переважна! більшість таких шлюбів не функціонує ..
А ще гірше з косово- албанцями...     це взагалі "притча во языцех"  тут   :facepalm:
ок, дякую за інфу. косовці-албанці кажуть, там в вас багато краймом і наркотою займаються.
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

1) Любовь украинок к иностранцам не поменять.Будут и дальше позорить страну пока экономический уровень не поднимется.
2)Я  понимаю прыгания на европейцев или американцев.Это цивилизованные страны, дейстивтильно у этих парней зачастую есть деньги и тд. То открытие границ для нищих диких турков я совершенно не догоняю. Нахрена Украина создает себе проблемы?
Жінкам будь-якої нації подобаються іноземці в сексуальному плані. Це закладено природою, бо генотип сильно відрізняється.
Які проблеми від того, що жінки сплять з ким хочуть?
   
ок, дякую за інфу. косовці-албанці кажуть, там в вас багато краймом і наркотою займаються.

Та навіть не в тому справа, що вони наркотою займаються, тощо...    там ментальна розбіжність велика...     турки себе так в принципі не поводять,  ні з німкенями, ні  з своїми турчанками: вони нічого особливо своїм дружинами не забороняють,  ну і вдома, в побуті  мало чим відрізняються від європейських...   а косово-албанці  просто 'чокнуті"...  там такі випадки є, що і уявити важко...  одна недавно розповідала, що коли вона була одружена з таким, то він принципово!  огризки яблук, груш, фантики залишав на столі,  щоб вона прибрала...  коли були гості в хаті,  спеціально намагавська показати,  що дружина це людина другого сорту, навіть при її батьках..  сина так виховував, що  молодець, не слухай якусь бабу...  а вона молода , сучасна жінка...  він її не бив, але морально вона всього того не витримала,  хоч і любиоа його( дуже гарний)...  про косовців всі таке розповідають...  навіть  самі жінки з Косово...  необтесані і необуздані жеребці якісь, жах...  на роботу їх також не особливо беруть - не хочуть проблем....

Останнє редагування: 10 серпня 2019 10:48:58 від ценительница алей
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Ваш допис принаймі дивний...
Кого ці дівчата , які з секс-туристами справу мають , народити можуть - байстрюків?  Ці турки точно не наречених сюди приїздять шукати
Дивуєте мене ви, а що таке байстрюків ? Це щось з часів Шевченківської Катерини ?

   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

Чого ви на турків наїзддаєте ?
Достатньо адекватні люди. 
Головне на курда не натрапити. 

Постулат секс туризму надто переоцінений в гілці. 

Я турків дуже поважаю
Коли мені було хуйово українці хрен допомогли
Німці так само.  Турки допомогли.

чому головне на курдів не натрапити? тому шо турки твої з ними ворогують?
я знаю і курдів, і турків тут - друге покоління вже від завезених в сімдесяті гастарбайтерів, абсолютно нормальні люди, як і всі, працюють в різних сферах - від медицини до кіно.
тут за останні роки виникла проблема якраз політичного ісламу, де навезено було всяких різних імамів в тутешні мечеті, які пропагандували насильство, над жінками в тому числі.
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

ось нещодавно вийшов фільм на екрани, якраз про політичний іслам, про становище жінки і про пропаганду насильства вкупі з патріархатом:

NUR EINE FRAU Trailer German Deutsch (2019)




над молодою жінкою знущалося найближче оточення - її родина, і вбита вона була братиком - через тут саму пропаганду, якою мусить бути мусульманська жінка.
   
в принципі жодний шлюб, хай навіть з знайомим з дитинства сусідом, не є гарантією. у всіх країнах статистика розлучень +/- 50%.
в моєї косметологині сестра за турком замужем. живуть в передмісті Стамбулу. щаслива гарна сім"я, троє діточок.

а яка статистика наших з німцями? бо більшість наших дівчат, що йа знала, хто за англійців і ірладців заміж повиходили, потім порозлучалися.
В мене є знайома Люба з Хмельницького, одружена з турком Шейхмусом. Не жаліється на нього.
   
Re: Чому турки приїздять в Україну ?( ВІДЕО )

В мене є знайома Люба з Хмельницького, одружена з турком Шейхмусом. Не жаліється на нього.

а в мене є приклад родини - жінка-гамериканка з самісінького нью-йорку, а чоловік -курд, народився в якомусь там селі. живуть вже більше як 15 рочків разом.
   
 В мене однокласниця вийшла заміж за турка, він молодший за неї років на 5. Дитинка вже є.  Хлопець адекватний, європейської зовнішності, ІТшнік, працює віддалено з замовниками із Туреччини. Живуть в Україні, йому подобається наша свобода. Каже, що прогресивна молодь тікає з Турції від релігійного тиску та старих звичаїв. Тут по мечетях не ходить, поклони не б'є. Свинину правда не їсть, але не тому що не можна, а тому що вона не дуже йому подобається, да й звичка все ж таки...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія