Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
19 квітня 2024 19:18:56
Звісно, євреї це ЛЮДИ, часто доволі талановиті, які існували між людством, між етносами ( є ще цигани, не "РОМИ", бо Роми це лише одне з циганских племен, хоча й велике,але ті геть інші взагалі). Но це жіві талановиті люди, які мали право на існування. В холокості певною мірою були винні усі. Ну гаразд, Гітлер схибився на жидомассонському заколоті, але до 1943 року хоча він їх і заганяв у гетто та табори, творив погроми,обмежував в правах, масово не знищував певний час. Але наприкінці 1942 року, через тимчасово неокуповану зону порт Марсель, він дозволив євреям їхати будь куди за кудикини гори. З Марселя пішли корабли, десятки та сотні, могли навіть тисячи йти, але....НІХТО У СВІТІ ЇХ НЕ ПРИНЯВ, крім з переляку 2 корабля приняли в Гватемалі. НІХТО. Багато кораблів пливли в Палестину (тоді англіцьку колонію),але по наказу Черчиля і уряду Британії їх торпедували разом з жінками та дітьми. США не приняла нікого, ну там Єнштейна, дуже перед цим помотав йому нерви. Ніхто...ніде, нікого... іронія долі в тому, що з тієї хвилі когось приняли...в Радянському Союзі. Ви кажете, що євреїв визволили  з таборів хто вижив, червоні та Захід? А ні Волобуєв ОСЬ ВАМ МЕЧ! Вони майже 2 роки жили по більшості в тих же таборах,ну годували їх вже там- хочеш йди, не тримали,а ось йти було нікуди. У Польщі поліки позахопували їх домівки і тупо проганяли євреїв і так було скрізб. І у Німеччині, в Нідерландах, де  місцеві теж не відрізнялися любовью до євреїв, а при німцях...а Франція? Французи хочь трохи приняли, трохи, всі режими, де були німці і де їх не було єреїв брати не захотіли, навіть в США де тоді ще (1943-й) Презом був єврей Рузвельт. Манкурти усіх місцевих народів приклали руку до голокосту. В Україні ще було так собі. Ну були поліцаї. Були? Були. Та й Львов, чесно кажучі...
 Тому натиснув на Британців вони примусили їх віддати таки частину Палестини євреям як їх все ж таки давньої, але історичної батьківщини. Коли ж їх туди повпихували у пустелю, світ полегшано продихнув, та став їх жаліти, та й навіть допомагати. Хто з людських почуттів,хто щоб вони ззнов не повернулися.
Щось змінилося? А бачите як відносяться до Ізраїлю та тим палестинцям звірячим терористам зараз? Як голосою лицемірна ООН? Що змінилося.

Але є такий міжнародний свого роду етікет: вибачитися перед цим народом. Всі вибачилалися. Гарно б Ізраїль визнав Голодомор геноцидом,але зрозумійте,у них все дуже чьотко і не зовсім людям зрозуміло. Для них голодомор робили НЕ ТІ ЄВРЕЇ, вони як би не мають до нього відношення! Кажу ж це дуже все складно. Не розбухуйте, ЗЕлень цю муйню.
2
19 квітня 2024 19:18:49
Все, ЗЕ-срань догавкалася. Почитаєш тут таке і бачиш, що Порошенко вибачився перед євреями від імені України, бо сам їх вбивав. :facepalm:  Взагалі він  "Вальцман" на Ліпецькой хвабрике. Все...крапка. ЗЕ-срань вже гірше за зомбованих хуйловцев. А що було насправді? Що взагалі стосовно євреїв.

 Це така складна фігня історична, що тут три тома можна написати. Взагалі то саме перше: про кого ми тут кажемо? Сучасні  європейські євреї, в тому числі і безліч ізраїльскіх не відносяться до основних єврейських родів "колен", тобто євреями їх можна назвати лише умовно. Основні колена: Рувим, Сімелн, Юда, Завулон, Ісахар,Дан, Гад, Ашер, Нафталім, Вінеамин, Єфрем, Манасія....є ще  такі якими багатьма євреями не визнавалися: це Левіти, Караїми, Пуштуни,Єфіопські євреї, і ще і ще.... Доречі ті євреї що у нас ,які потім відкочевали у Європу аж до Севільї, по більшості були Хазарами ( точніше Хазаринами). Так, той самий Хазарский каганат. Тому,доречі, мусліми їх по-більшості назівають "хазаринами", але спільна риса,крім більш-меньш загальної генетики у них є- це сповідання іудаізму як релігії. Тому є навіть певний стандарт, який зараз,звісно, вже не дуже  вже принциповий,але якщо людина сповідує іудаізм, то в принципі він вже єврей.

Ось скажіть мені одну річ: чому є дурна конспірологічна теорія про якісь там "Заколот Сіонских мудреців"? А все просто: тільки євреї майже єдині, які можуть битися  один проти одного, якщо їх країни походження воюють. Мова не про громадянську війну,а про те, що командувач армії країни "А" -єврей, може битися і ненавидити командуючого армії країни "Б" єврея. Або організовувати голодомори і знищення євреїв ,скажимо України, бо більшість "товарищив ДніпроПетровських" були євреями. Саме це, доречі і конкуренція економічна ( бо євреїв не брали і ніякі будівельникі-масони, чи там ремеслені гільдії і вони створили це самі,а ціни були нижче). Може Карла Маркс-єврей, був сіоністом? Та невже? B-)  Вони були одночасно інтегровані у владу, та й ще у фінансову владу багатьох країн, та й самі гризли один одного. Людям цього було ніяк не збагнути. "А чи нема тут якогось заколоту?"-думали вони.  Тут я зупинюся, бо наводити приклади можна безкінечно і є безліч теорій. Але скажу так: євреїв не любили, бо вони начеб-то були свої,але ніколи своїми для будь якого народу не були. Ось такий парадокс.

 (далі нижче)
 
 
5
18 квітня 2024 20:10:46
 Адроїдка для секісу з ШІ....нажаль не доживу. Але щось таки у майбутнєму буде. Гарна імітація це велика сила, повірте. У дочки був ще років 20 тому Фербі, така кумерна іграшка яка ще могла навіть вивчити 2-3 слова та повторювати. Щось гукала, бекала...Зламалася. ..мені було жалко! Якось сприймалася як ота жива істота. Що сказати про андроїдку з ШІ? Та ще з адаптивною під тебе системою, та й ще з нею навіть покалякати можна між оргазмами, навіть про хвілосоХвію. B-)  І ж тему підтримає, щось з мережі для себе скачає. Сказала би:" Нафіг тобі, любий, цей сратий Емануїл Кант, давай переспимо!". Але єлектроніка там буде найдешевша частина. Якщо вона не буде лежати увесь час, а ще й допомагати по дому, то тут і гіроскопи,і складюча механіка, система розпізнавання та й ще аналогового типу...це ж скільки вона буде коштувати? Хоча...дешевше за дружину... Як на все життя... :D
6
18 квітня 2024 19:59:23
 Є гарний рецептус: 1. трохи валокардина чи корвітола, там є трохи барбітуратів, 2.трохи валеріани 3. трохи пустирника  4. трохи меліси - настоянки на спирту. Дві столові ложки і будете спати як дитина. Ну днів на 10, потім перерва. Потім ще можна час від часу. Той же гідазепам у мене генерує каЧмари, де таке насниться.... так я сплю,але б краще не спав. Більш важкі, такі рецептурні як феназепам, викликають пригнічення сексуальної хвункції, яка вже й так не як у молодого. Нахер тре? Бензозепам- він же Валіум, не погано,але ну скільки? Тиждень, потім тре більше, потім ще більше....Ну його нах. Коноплі- може. Але я їх не вживаю, бо терпіти не можу дісфункцію часу в свідомості яка дезорієнтує. Бухати? Тре увесь час все більше й більше- не вихід.

 Кароча: перший рецептус ще якось на певний час допомагає.
7
18 квітня 2024 13:48:18
Цікаво, а на рішення Єрмака Зеленський якось впливає?
====================
  Точно НІ.
8
18 квітня 2024 12:48:31
Ща вас "розбанять"! Це Слав та такі інші. Гидоти зелені. Ніхто вас не розбанить. Бо це безуглі покидьки.
9
18 квітня 2024 12:47:02
В мене торговля притормозилася. Казахстан залило...трупи з погостів плавають...страшне!
10
18 квітня 2024 09:00:23
 Наш інХвантільний дурачок без папи Єрмака кроку ступити сцить.
11
18 квітня 2024 08:58:16
Андроїди гарні будуть тільки для секісу у майбутнему. B-)  Роботи повинні бути функціональними.
12
18 квітня 2024 08:55:17
:facepalm1:

Ботяра, ти забула, що в країні війна? Забула як ваш московський поц рошенів про "долар не повинен бути більше 10" і зробив по 30? Забула як ваша секта підхуяльників із хуйлятами рошенила про "долар по 100 уже у вересні"?
====================================
Ага! А в 2014-му не було війни? Доречі і армії як такої у нас не було, доречі казна була пуста, навіть пенсії було ні з чого виплачувати- все розтирили синяки. А про патронний завод краще помовч з вашим Великим Крадівництвом. ЗЕлень огидна! ПРАСТИТУТКИ!
ми з тобою не прастітутки. Я стабільно підтримую укр.владу під час війни 2014-24 рр., ти її стабільно обсираєш .
==================================
Краще ти б стабільно думало хоч чимось. Я український патріот, та волонтерю в міру своїх слабких сил. Доначу власні гроші- не так вже й мало. Ось тільки зараз надіслав декількам хлопців деякі потрібні речі, а в роті у них у цих є,а у тих нема. Тепер ротою доволиться опікуватися. Не всім,але від медичних там турникетів, та якіхось гелей для зупинки кровотечі,до головніх уборів проти комарів, та найсильнійших у світі  репілентів, ну й інше й інше. Це за власні кошти. А дочка ще й збирає по європам. Вона так задовбала їх напіввійськові склади виробників, що хоча вони продають тільки значні партії, їй по ящику по два продають, ще й смаколиків накидують. Я  притулам не довіряю. А якщо влада обсирається або краде, то я не мовчу. Але ж не закликаю до її повалення, хоча нехай знають, що ми усе бачимо...буде час,коли згідно з Законом...ну ти розумієш... Взагалі: де українець,а де влада? B-)
13
18 квітня 2024 07:53:53
задрала курс до 40, а потім опустила до 25 - це беспісти рішуча і потужна перемога
Зелені свинособакі гавчать і скавчать з 25 грн. підняли до 40 грн. і називають це перемогою  :facepalm:
:facepalm1:

Ботяра, ти забула, що в країні війна? Забула як ваш московський поц рошенів про "долар не повинен бути більше 10" і зробив по 30? Забула як ваша секта підхуяльників із хуйлятами рошенила про "долар по 100 уже у вересні"?
====================================
Ага! А в 2014-му не було війни? Доречі і армії як такої у нас не було, доречі казна була пуста, навіть пенсії було ні з чого виплачувати- все розтирили синяки. А про патронний завод краще помовч з вашим Великим Крадівництвом. ЗЕлень огидна! ПРАСТИТУТКИ!
14
17 квітня 2024 17:28:51
То Орбан, то посол Китаю.
Скажи мені, хто твої друзі...
Тимошенко з європейцями, Порохатий з китайцями.
Почувствуйтє разніцу....  :-)o
===================================
Вдавися, дегенерате. Він має право. Йди нах, ПРАСТИТУТКА! :fuck:
15
17 квітня 2024 17:25:03
застерігав "Ющенка до влади близько не підпускати!", але ж не працювати через це на донецьке бандво!
До 2019 ти давав справедливу характеристику Петро - відповідно по його діяннях, і до і під час президентства. Тут - без питань.
Аж раптом як чортик зі скриньки вигулькнув глибоко ненависний тобі Зе. Твоє почуття цілком зрозуміле.
Але що змінилося в плані об"єктивної гнидності Петро?
Ти ж став його найзатятішим співцем і глашатаєм, упоротіше за тебе ще пошукати сьогодні педрюка на форумі (є, але ти на верхівці).
То що, гнидність Дрища, яка вскрилася дуже швидко після його вступу на посаду, мала спричинити наприклад у мене стан глибокого обожнювання Янучари?
Не ганьбися, Вольтере.
========================================
Та не перебільшуй! Я ніколи не фанатів не те що від Петра,а від будь якого політика. Якщо навіть кидати на терези дії самого Черчиля, то там буде десь 60%- доброго, але на 40% в сучасному розумінні він був майже чудовиськом. Я суворий реаліст. Переможе Залужний- я це припускаю і зовсім не проти, впевнен, що він наробить досить немалу частину помилок, особливо в кадрових призначеннях. Ще тре подивитися який він в економіці. Тобто не тре ля-ля. Політики взагалі білими та пухнастими не бувають. Але ЗЕ-бубочка, це, та й ще у війну, справжня катастрофа! Це вже ні в яку ср...ку не лізе, та ще оточений минулими ригами, підкацапниками,зрадниками та кірюшами тимошенками. Та ще дурний, та інХвантіл.... а чого обрали? У XXI столітті ВОНИ ПОВІРИЛИ ЩО "ВІДНІМУТ ТА ПОДІЛЯТЬ"!!! Це ж тре бути такими тупими?!!! Обирали на емоціях, на заздрощах к досить успішнму Пороху. У війну!!! А це наша з ТОБОЮ безпека, безпека  країни, це смерті хлопців та мирняка. Скажи мені: скільки вини ціх клоВунів в цій катастрофі? Ой величезна. І ти знаєш (тільки чесно та відверто), що при Пороху може й щось і було б, але маштаби були у ворога значно меньшими як і наші жертви. Отямся!!!
Зелений змій твоя катастрофа.
Поросятко зовсім не та людина, яка має буте головою держави під час війни. Це було зрозуміло ще до президентських виборів 2014.
===========================
 Це в твоєї макітрі суцільне лайно ( відповідь на твою брехню про "зелений змій",  пробач), бо обрати таке ублюдочне клоВунасте та дебільне антиукраїнське могли лише таки як ти.  Навіть Мирося правильно привела приклад: А КОГО? Ще був кандидат? Не подобається Порох тре обирати було кого? Цього кловуна?!!! Ні, лайно у тебе в голові.
16
17 квітня 2024 10:07:40
застерігав "Ющенка до влади близько не підпускати!", але ж не працювати через це на донецьке бандво!
До 2019 ти давав справедливу характеристику Петро - відповідно по його діяннях, і до і під час президентства. Тут - без питань.
Аж раптом як чортик зі скриньки вигулькнув глибоко ненависний тобі Зе. Твоє почуття цілком зрозуміле.
Але що змінилося в плані об"єктивної гнидності Петро?
Ти ж став його найзатятішим співцем і глашатаєм, упоротіше за тебе ще пошукати сьогодні педрюка на форумі (є, але ти на верхівці).
То що, гнидність Дрища, яка вскрилася дуже швидко після його вступу на посаду, мала спричинити наприклад у мене стан глибокого обожнювання Янучари?
Не ганьбися, Вольтере.
========================================
Та не перебільшуй! Я ніколи не фанатів не те що від Петра,а від будь якого політика. Якщо навіть кидати на терези дії самого Черчиля, то там буде десь 60%- доброго, але на 40% в сучасному розумінні він був майже чудовиськом. Я суворий реаліст. Переможе Залужний- я це припускаю і зовсім не проти, впевнен, що він наробить досить немалу частину помилок, особливо в кадрових призначеннях. Ще тре подивитися який він в економіці. Тобто не тре ля-ля. Політики взагалі білими та пухнастими не бувають. Але ЗЕ-бубочка, це, та й ще у війну, справжня катастрофа! Це вже ні в яку ср...ку не лізе, та ще оточений минулими ригами, підкацапниками,зрадниками та кірюшами тимошенками. Та ще дурний, та інХвантіл.... а чого обрали? У XXI столітті ВОНИ ПОВІРИЛИ ЩО "ВІДНІМУТ ТА ПОДІЛЯТЬ"!!! Це ж тре бути такими тупими?!!! Обирали на емоціях, на заздрощах к досить успішнму Пороху. У війну!!! А це наша з ТОБОЮ безпека, безпека  країни, це смерті хлопців та мирняка. Скажи мені: скільки вини ціх клоВунів в цій катастрофі? Ой величезна. І ти знаєш (тільки чесно та відверто), що при Пороху може й щось і було б, але маштаби були у ворога значно меньшими як і наші жертви. Отямся!!!
17
17 квітня 2024 09:54:24
Я двічі вакцинувався ПХвайзером + дві бустерні дози. Мене це врятувало і жінку. Навіть щось якось у носі хлюпало з декілька днів та чихалося наприкінці минулого року. Зробили тести- валялося два у хаті, і дійсно були 2 полоски, тобто ми з дружиною навіть прихопили Омікрончик,але завдяки щепленням нічого не відчули. Практично безсимптомно. Кажу ж у носі хлюпало декілька днів. Я багато їздив при ковіді, сперед інфікованих, але завдяки щепленню відбився, коли навіть в Нідерландах минулої весни, я навідував доньку, там ковіділо багато людей. Мені хочь би хни! Коли ще не було вакцини, я ретельно все дезінфікував, мив та дезинфікував руки, протирав спиртом ручки дверей, овочі та фрукти з супермаркету мир та протирав спиртом, бо усі їх слюнявлять через пакети (відкривають, плюнуть на пальці,а потім починають копирсацця в явблуках). Носив маску, принамні при скупченні людей. Ну все таке...Пропєтляв... .

 Зате я бачив як мерли ті,хто прихопив Ковід,коли ще не було щеплень. Або отримували важкі ускладнення, часто пожиттєві, після одужання, особливо стосовно легень. Так що не тре мені тут співати пісень про "погані сироватки"-усе пучком!
18
16 квітня 2024 20:53:20
і чим тобі гірше жилось в 2019-2021рр.?
це тоді коли вводили лохдауни і звільняли з робіт і перевіряли QR коди при купівлі їжі?

Зашибісь краще було  :super:
Педдроти ви тварі , побійтеся бога. Тобто у війні і в пандемії винуватий Зеленський. Якою ж падлюкою треба бути.
---------------------------------------------
 Ти хворий на всю голову.
19
16 квітня 2024 20:52:20
Порох не ідеал... Щоб показати,що йому довелось робити- це потребує окремої теми, багато буков,а теми мені твоя ЗЕлена гидота з модерів забороняє відкривати.
Відкрити тему: "Петро не ідеал. Але ось що йому довелось робити. Багато буков." ?

я можу відкрити, напишеш?
-----------------------------------
 Чудово! Але давай завтра.  Я свяжусь с тобою , та коли будемо разом на ФУПі. Группенфюррер, я семертельно устал! B-)  B-)
20
16 квітня 2024 20:39:47
Цю дурепу використовують  ЗЕрмаки для тестування безуглих ідей. Потім вони їх пом'якшують і зе-скот "бачить мудрість бубочки"! Йолопи! B-)
21
16 квітня 2024 20:37:09
Да хто там їх вчив... Хіба що кум Жумрука Стець которого він в міністерство правди всадив... Просто в теперішніх підсвинків в голові не вкладаються великі тексти і все проходить на рівні "гасел" або "абирвалг" як у Шарікова...
Але Вольтера реально жаль - пропав філософ...  :(
================================
Не жалый мене, убога, я й не таке переживав. Ыстиний полытик маэ тримати удара, чого ви не вмыэте,зе-скот. А Стець був дегенератом-згоден.
Я не тебе жалію... Я жалкую за веселим і критично мислячим дописувачем ФУПу, котрий скотився в рошенівське шоколадне гівно казна-що...  :(
Ти ж втратив критичне мислення і повторюєш тупі штампи з методичок ботви. Я к так могло статися?
============================================
 Я тобі відкрию одну таємницю: до 2019 року та майже  половини 2019-го я був критиком Пороха, причому завзятим. Досі тут цитують мої пости. Та й  і у Петра були певні пройопи, свої "розенбляді" та кононенки. До того ж я багато чого не знав,а коли зрозумів з чим він зіштовхнувся...ну то таке. Порох не ідеал, але ти пишеш херню. Щоб показати,що йому довелось робити- це потребує окремої теми, багато буков,а теми мені твоя ЗЕлена гидота з модерів забороняє відкривати. Доречи.... Але ось "раємниця": я вільна особистість, яка має свою думку та може аналізувати, я українець, який в здоровому глузді завжди буде опозиціонером влади- такими ми зроблені. Але когда я побачив яку гидоту та ще в війну ви навибирали, то ще до виборів в листопаді 2019 я волав як скажений! Що ви йолопи робите?!!! Але це така карма у нашого "мудрого наріда", який навіть Сагайдачного 5 разів скидав з гетьманства,а потів скиглив та повертав. І ти частина цих йолопів.
22
16 квітня 2024 17:48:06
Яка жаль! Еліта нашого суспільства. Мої співчуття. RIP
23
16 квітня 2024 13:31:40
Хіба шо з перепою таке може здаватися.
Петро навчив їх "мислити" гаслами. Головне тут - якомога переконливіше вигукнути потрібне гасло.
Да хто там їх вчив... Хіба що кум Жумрука Стець которого він в міністерство правди всадив... Просто в теперішніх підсвинків в голові не вкладаються великі тексти і все проходить на рівні "гасел" або "абирвалг" як у Шарікова...
Але Вольтера реально жаль - пропав філософ...  :(
================================
Не жалый мене, убога, я й не таке переживав. Ыстиний полытик маэ тримати удара, чого ви не вмыэте,зе-скот. А Стець був дегенератом-згоден.
25
16 квітня 2024 12:45:16
 Ну Петро значно краще ЗЕленої гидоти. Ось і все.
26
15 квітня 2024 09:52:19
С какой стати ей закрывать рот? Она депутат и она гражданин Украины. На каком основании затыкать? 
===================================
А ті опозиційні канали затикають.
27
15 квітня 2024 09:48:33
 Ну й Слава Богу, відлягло в мене. B-)
28
15 квітня 2024 09:00:38
Вічна пам'ять. Арьєргардний бій- це страшне. Ті, що прикривають відхід майже не мають шансів. Може де хто врятується, але вкрай незначний відсоток. Упокой Господі її душу! RIP
29
15 квітня 2024 08:32:57
Скільки арсеналів підірвали при Порохатому?
Хто за це відповів?  :fool:
====================================
А тобі юлькозеленому боту не відомо, що це зробили кацапи і перший найбільший склад в Новобогданівці підірвали про твоїй Юльки?
Як це комусь може бути відомо, якщо приПетро не було проведено серйозних розслідувань, конкретних винних не названо, заходів для подальшого недопущення не вжито - все, як наказав великий Пу?
====================================
 Не думай так примитивно. Позслідування було. Новобогданівку, Лозову підірвали комунячі ОПЗЖшні ждуни, заклавши вибухівку гексоген в декільках місцях з детонаторами мобільних телефонів.  Прибиральниця там якась баба Палагєя, чи ненависник України, Прохор Петрович  відставник з ВОХР, удучі на зміну проніс трохи цукру з чайком та тормозком, мобільний у нього був, кожен раз новий. У декілька місць.Та й хто його обшукував? Він там 20 років чалився. Плани складів,де що, у москалів були ще з радянськіх часів. Мерефу склад, не встановили, буцім-то можливий дрон, чи дрони. Але запускали вже з нашої території. В будь якому випадку звинуватити напряму Рашку, яка чекала будь якого приводу, тоді було просто неможливо. Ми булі не готові, та й що толку? Рашка відморозилася б. Єдине, що зрозуміло, це те,за що я критикував Пороха. Склади тре було розсередити як найбільше. Щось десь повивозити, десь приховати. А на цей час взяти під щильну охорону. І то не факт, що б спрацювало. А скільки зрадників виявилось у ЗЕ.лені? Причому не тільки палагєй та прохорів петровичів, а й на самому високому рівні? Так що не треба ля-ля.
30
15 квітня 2024 08:17:35
Для зручності перекладу ви можете використати будь-який онлайн перекладач, наприклад translate.google.co m
Абсолютна і брудна аберація: Українська Правда і Ґуґл-транслейт - суржикоприречені та знемовлені ресурси: наслідки зросійщення маламкаскалят! Незнання української - унеможливлює правильну комунікацію. Суржико-пілоти та россоїзьікі пілоти - оксюморон: їм скажуть "почекай - зараз" - а вони вистрілять отепер, в отеперішню мить та отеперішнім моменті..

Ось приклад:

Отепер нема теперішнього часу -
Зараз, за мить, не буде і майбутнього

"Зараз + за мить + не буде" - вказують на негайний майбутній український час, не на now - не на теперішній український чи англійський час!

Не диво - що суржикокаліки немічні вчасно стріляти!

Отам вийшло:

now there is no present tense -
now, in a moment, there will be no future

Горе наше, суржикогоре - знетеперішнених недоумків москвоморе:

Отепер нема теперішнього часу -
А зараз, за мить, і майбутнього не буде:
Зросійщеним маламаскалятам - нема Спаса:
Їх посікли, пошматували, покассапили паскуди!

================================
 Неймовірно! Дуже гарно викладено. Українська має фактично 4 мовні форми часу, у відмінності від кацапської де їх три.  Минулий час, Теперішній час, майбутній час, а українською ще й НЕГАЙНИЙ майбутній.(зараз+за мить) (tu)
31
14 квітня 2024 20:22:18
Навіть Гамерику так вже трясе,що Лінкольн з Вашингтоном б повісилися.
32
14 квітня 2024 20:20:14
Тобто якби презом у 2019 вдруге став хуйловий Жмурук, то війни не було би, бо два падєльники проміж себе все порєшалі би, як рєшалі до того шляхом поступової здачі українських інтересів?
Ні, такого масштабного нападу не було би, і Україна би була більше готова до боїв тої інтенсивності, які відбувались протягом 2014-2019. Не було би такого масштабу жертв і руйнувань.

хуйло наважилось на ва-банк, бо відчуло слабкість, як кожен хижак. Слабкість і готовність швидко капітулювати.
Скільки арсеналів підірвали при Порохатому?
Хто за це відповів?  :fool:
====================================
А тобі юлькозеленому боту не відомо, що це зробили кацапи і перший найбільший склад в Новобогданівці підірвали про твоїй Юльки?
33
14 квітня 2024 19:51:47
Та Булгаков ще при житті зрозумів що таке його улюблені кацапи,але все не виправиш. Музей-нехай буде. Що тут казати? Глголь те ж щось ляпав,але ми його любимо не тільки за це. :D
34
14 квітня 2024 19:42:52
проблема в тому що саме так робили кляті бариги ... і саме за це їх знищували інформаційно не розбираючись у нюансах
Ніхто вашого хитродупого баригу не чіпає. Йдеться про те що цей Вольтер чорт рогатий надто фантазує в своїх теоріях.
========================
Та які там "теорії"?!!!! Перераховувати всі зашквари бобочки та ЗЕрмаків вже набрило, кожен день нові, всі усе бачать, всі уже знають, навіть ти. На бубочці та зермаках крові українців мабуть не меньше за кацапів, бо так усе просрати. Набридло. Є такі прихильники певної політсили, що майже розкаялися, деякі кажуть, що всі погані і Петро и бубочка, але є такі які виють як біси на кладовищі, бо їм муляє визнати що вони лохи. Нажаль страждає Україна. Що до Пороха... всі тут знають, що я чихвостив його і в хвіст і у гриву тут. Але лише наприкінці його каденції зрозумів та признав які у нього були проблеми, коли він прийшов до влади. Він 2014 та 2015 наквіть не мог відкрито казати про те що армію тре переозброювати. Бо по-перше, скрізь були кацапськи шпигуни та синесракі, зрадників було що лайна (це не я,а Налівайченко), навіть при вже Пороху перші пенсії ПФ де сиділа домбасячя сволота вимагав відкати,або саботаж виплат!!! Та таке було...армії не було, казна була пуста... тре було виграти час, були Мінські де Порох дурив кацапів майже три роки,поки хочь щось.... Я не знаю,як би я з цим упорався. Але було за що й критикувати-я владу завжди критикую, бо я взагалі то українець,а де українець,а де влада? Але обрати у війну БЛАЗНЯ....коли я ще в листопаді 2019 я побачив що його ще до офіційної заяви точно тягнуть на преза, я тут волав як різаний,але мені тут казали- ти що дурний?!!! Бубочка?!!!
 Що до Пороха. Зараз він вже значно інший. Люди змінюються. Звісно і в нього були свої "розенбляді", Горося-падлюка, мустафи з лещенками срали як могли, навіть Бігус-інфо несло повне гівно,бо платили і платили тоді з рашки, може не на пряму. Наш нарІд нажаль,вірив мацькві 300 з гаком років, все ведучись на якісь подачки, які поверталися зашмаргом у горла України. Наші дебіли дісно вірили,що все у "АЛІГАРХАФФ" віднімут та подялять порівну, Порох богатий, бо там Ліпецька хвабрика, холопи були й є. А є запоріжці по місту проживання та по духу. Холопу-шарікову тільки навісь про 4000 доллярів вчителям-вірять тупорилі. прихильники певної політсили так і переміг- його навчили, брехати всім все,що вони хочуть почути.
 Коли вже у вас хочь щось в макітрі поправиться? Втарчаємо тисячи людей та найкращих войнів, втратили багато землі, порушені міста,а вони..."БОНЕВТІК"! Так він і не втік, бо українці з Залужним вчинили ефективний спротив-куди було тікати? Посадили би. Невже все мізків не вистачає? Давайте так: ми мовчки визнаєте,що лоханулися, ми цього не бачимо,а хто побачить нікому потім не скаже. B-)
35
14 квітня 2024 14:48:45
ви неправильно ставите питанн

првильно так -

як так сталось що у нас в системі держуправління такі як безугла цінніші та впливовіші за таких як Залужний?
Залужного пізно зняли, його заслуги сильно переоцінені.
Він там таких довбойобів у вищому командуванні понабирав, шо мама не горюй.
===============================
Кого? Марчелло? Наєва? Шаптало... і таке інше. А кого призначили? Бездумних ПТУшників-іншого не скажеш. Чому при Залужному наступали,а зараз потихеньку втрачаємо Україну? Йди нах ЗЕлень.
36
14 квітня 2024 14:45:30
Чи ще комусь повернення Пороха у владу виглядає, як повернення Додіка Трумпа?  :)
Стиль фарсу і понтів, помножений на дешевий популізм для манюпасів. Його електорат, як і електорат Додіка, є стабільний і непереборний у своїй впертості.
=============================
Ти про свій лохорат пробекай ЗЕлень. То вже дебіли так дебіли та ще примитивні крадії мільонів в войну. Вас, тварюк,вішати тре.
37
14 квітня 2024 10:40:52
Звичайно це пропаганда як і щоденні втраии рашистів.
Український конашенко пише
=================================
Чому? Це навіть приблизно збігається з кацапськими даними.  Дісно, регулярні війська контрактники там втрат десь 250-260 тис. але кацапи не рахують зеків, не рахують сепарів і усіляких найманців. Доречі: втрати, це ще не обов'язково вбиті, це і покалічені,які остаточно втратили боєздатність. Ще....вони масово ховають свої ж жетони загиблих, закопують, бершуть щоб уникнути виплат або їх просто крадуть. Той й виходить разом десь тисяч 480, може й 500. Що до танків, то деякі віновлюють як і ми, знімають з зберігання та відновлюють, то що. І це вже на потоці. Тобто 7000 танків ми вразили,але не факт, що їх стало значно меньше.
38
14 квітня 2024 09:45:53
Безугла нічого не каже просто так: вона до останніх другорядних статевих ознак людина Єрмака (за якого ніхто не голосував,але він фактично керує Державою). Звісно, тому що вона дурепа-вона ці наративи Єрмака проштовхує через першорядні статеви ознаки,але й так задумано! Тобто, скажимо вона ляпає щось на кшталт:" Войнам не платити бо це честь померти,або битися персонально за бубочку!". А влада тоді пробекає, ну не лише за бубочку,але й за Україну, навіть платити щось треба,але дещо меньше, бо усе поїдає телемарахфон та нові дороги на Сумщині з відкатами. І лохі кажуть, та вона дурепа, ось бубочка чи та Єрмак ті правильно кажуть.
під Запоріжжям зараз будують дороги в рамках припизденьского указу.
їх розйобують, через неділю приїзджають і знову будують і їх знову розйобують.
без коментарів.
І в Костянтинівці, і в Кураховому
======================================
Ну щоб кацапам знов було зручно наступати.
39
14 квітня 2024 09:10:05
Розробка всього комплексу РК-360МЦ "Нептун" включно з крилатою ракетою та всіма машинами обійшлась Україні лише у 40 млн доларів. Саме такі кошти були потрібні ДККБ "Луч" до доведення комплексу берегової оборони до державних випробувань, які успішно завершились прийняттям на озброєння у серпні 2020 року.

"Нептун" обійшовся десь у 40 млн доларів - це повний комплекс, з усіма засобами зв’язку, машинами й ракетами. У стільки ж приблизно обійдеться розробка нашого зенітного ракетного комплексу середньої дальності", - підкреслив Олег Коростельов.

https://defence-ua.com/news/skilki_koshtuje_neptun_zrk_z_dalnistju_100_km_vid_dkkb_luch_ta_nova_aviatsijna_raketa_r_27_podiji_tizhnja_vid_defense_express-4127.html

В одному комплексі 72 ракети.

==========================================
 Бо у нас,як каже генконструктор КБ "Луч", вже декілька років не копійчини не виділяється на всі ці розробки. ЧОМУ?  Головне нема ніякого плану та стратегії у влади. Виділити десь декілька мільонів тре з якоїсь зі статей військового бюджету. З якої? Кожний там тримається мертвоюю хваткою за ті кошти, що виділили. Кожен відділ чи департамент сам цього не вирішує та й не хоче. Не в першу чергу й тому,що тре з чогось тирити. Кірюша Тимошенко ось же вже сидить у Мінобороні. Хто поставить питання? Бубочка? Та воно дурне та й не заморочується,а Єрмаку в найкращому варіанті насрати,в найгіршому це зрада.
40
14 квітня 2024 08:07:43
були б ракети, були б снаряди, бо Порох вміє домовлятися.
як порох вміє домовлятися ми вже бачили
у 2014-2018 з боку сша офіційно діяло повне ембарго на поставку нам будь-якої продукції військового призначення
====================================
 Так був ОБАМО та та сука Меркель.  Був би бубочка-вже б і України не було ще в 2014-му, коли у нас взагалі нічого не було. Фактично стали допомагати вже після повномасштабки. Ото б ЗЕлені тільки брехати,але це їх звичайний стан.

Повна версія