Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тема для прибічників Зеленського

Re: Тема для прибічників Зеленського

Тебе совість не мучить, що своїм жахливим вибором у 2014 ти змусив нас протягом 5 років "жерти" підсунуте тобою відверте лайно?

в 2014 - проти всіх. Тому мене совість не мучить.

А вас, видно мучить. Бо ви незадоволені власним вибором.
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Знову нахабно брешеш, дешевий клоуне?

На відміну від зродників України юльків - не брешу.

Ось пруф:

Нагадаєм кілька цифр:
◾️ 16 транспортних літаків ІЛ-76,
◾️ 63 винищувачі МІГ-29,
◾️ 70 бомбардувальників Су-24,
◾️ один стратегічний ракетоносець Ту-95,
◾️ 128 транспортних вертольотів Мі-8,
◾️ 58 штурмових вертольотів Мі-24,
◾️ 160 танків Т-80,
◾️ 701 танк Т-72,
◾️ 272 БТР-70. Що це?

А це зброя, якої весною 2014 р. у Збройних сил України НЕ було, бо її продала прем’єр Юлія Тимошенко
як надлишкову, згідно одного лише розпорядження №1092-р, від 6 серпня 2008 року (за два дні до російської агресії проти Грузії). Насправді, продала набагато більше. Перекинути відповідальність на міністрів не вийде, під розпорядженням стоїть підпис Юлії Тимошенко.
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Не бачу Юльків, якіі верещать що три чверті українців придурки

Що їм самих себе придурками називати
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Наближається кінець війни...
Яким  ви бачете майбутнє України?
Я не прихильник, але налаштувався на зелену хвилю і прийшло таке:
Землю, надра, підприємства розпродуємо міжнародним фінансовим групам (бажано оптом).
Завозимо сирійців, в'єтнамців, китайців для роботи.
Українці - на соціалі. В європах-америках.
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Юльки ви ж усунули Ющенка і Порошенка і привели Януковича і Зеленського чого ви скиглите?

Ти ж сама голосували за Зеленського. А тепер кажеш: зе-щобла.

Вибрала - жери.
гнидо, януковича привели дрищ і кнур. В 2004, 2006, 2007, 2012, 2014 помаранчеві вигравали вибори, і тільки в 2010 через таких пітарів як ти, дрищ і кнур програли.
   
Почитав коментарі. Інтелектуальний рівень ФУПа впав хіба до найнижчих показників в його історії.

Жалкую, що написав свій коментар вище. Немає тут кому писати.
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Я не прихильник, але налаштувався на зелену хвилю і прийшло таке:
Землю, надра, підприємства розпродуємо міжнародним фінансовим групам (бажано оптом).
Завозимо сирійців, в'єтнамців, китайців для роботи.
Українці - на соціалі. В європах-америках.
а я налаштувався на таку хвилю. Через підрів держава валиться і у владі маріонетки Хуйла. Хто з патріотів  не встиг евакуюватися виселений в Сибір. Країна разом з Росією під довічними санкціями і в довічній рецесії.
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Я не прихильник, але налаштувався на зелену хвилю і прийшло таке:
Землю, надра, підприємства розпродуємо міжнародним фінансовим групам (бажано оптом).
Завозимо сирійців, в'єтнамців, китайців для роботи.
Українці - на соціалі. В європах-америках.
Надо добавить самое главное: чтобы они все на украинском говорили. Иначе как отличить украинцев от укросов? Кстати, предлагаю сразу застолбить новый термин для таких понаехавших украинцев - укропусы.
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Почитав коментарі. Інтелектуальний рівень ФУПа впав хіба до найнижчих показників в його історії.

Жалкую, що написав свій коментар вище. Немає тут кому писати.
да, серйозно писати в темі ТП то лоховство.
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

А він був би?

Мінськ 1 і 2 був бо при владі на Заході були друзі хуйло - Саркозі, Меркель і Трамп.

Україні взагалі не було чим відбиватись, бо Юлька розпродала зброю нижче собівартості і порізала літаки на металолом.

  Слова правовірного пєцика-синяка.

  Як нема совісті, то невиліковно. (td)
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Мирося пише, що завжди була за Притулу
Дідусь постить фото де ЗЕ ручкається з хуйло
Дончанин бурчить як кендюх перед діареєю
Худієр знесилено шепоче "Порошенко-о-о-о-о-о-о-о-о"
:D  (tu)
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Ця тема не має сенсу, бо вже нема прибічників.
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

2040 рік, в кремлі сидить Лже хуйло III. Лже хуйло IV на чолі найманців з африканської приватної військової компанії. Патрушев молодший на чолі ополчення робить рейди по сибіру за об'єднання під проводом руссссских царей протів лже хуйлів. Українські війська ведуть бої за Донецький аеропорт і Керч. В основному кидаючи каміння і все що є під рукою в голодних зомбі по ту сторону фронту. В Києві готуються святкування в честь 500 витоку інформації про звільнення Залужного. Ну як святкування, серед жителів середній вік 80 років. То зійдуться згадають молодість, як добре жилося за Петра і як от от Зеленський оголосить вибори і Петро прийде і порядок наведе.
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

згадають молодість, як добре жилося за Петра
я хз..можливо у Канаді і справді добре жилося заПетро
але не в Україні
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

я хз..можливо у Канаді і справді добре жилося заПетро
але не в Україні
А чим саме твоє життя було жашливим за Петра? Ну от просто цікаво.
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Бонакрав?
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

я хз..можливо у Канаді і справді добре жилося заПетро
але не в Україні
Петро був з 2014 по 2019. Ті кому за Петра було 40-60 років в 2040 будуть мати 65-85. По любому їм за Петра краще жилося.
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

А чим саме твоє життя було жашливим за Петра? Ну от просто цікаво.
Нестримне різке зростання цін і комунальних тарифів.
Усвідомлення факту якщо не прямого колабораціонізму, то щонайменше подвійної гри керівництва України (напр., Мудачук, поховані справи Майдану, процвітання олігархату).
Натомість спроби наполегливого "годування" "атсєчьонних гражданскіх" порожніми гаслами.
Якщо щодо мене особисто, то ще й глибока давня, ще з 2005 р.,  відраза до Каракулевого.
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Петро був з 2014 по 2019. Ті кому за Петра було 40-60 років в 2040 будуть мати 65-85. По любому їм за Петра краще жилося.
а, ну у такому контексті то напевно)))
Але тоді при Янучарі ще краще.
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

а, ну у такому контексті то напевно)))
Але тоді при Янучарі ще краще.
Ті кому при Янучарі було краще вже в більшості до 2040 не доживуть.
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Ця тема не має сенсу, бо вже нема прибічників.
З чого то висновок такий,?
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

https://twitter.com/view/status/1753754177212190853Бонакрав?

хня  то всьо сивочола...
я таких картинок вам намалюю стопітсот незадорого.
звертайтеся!
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

хня  то всьо сивочола...
я таких картинок вам намалюю стопітсот незадорого.
звертайтеся!
При сиволобковому   було  те  саме
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Петро був з 2014 по 2019. Ті кому за Петра було 40-60 років в 2040 будуть мати 65-85. По любому їм за Петра краще жилося.
Как-то разговаривал со своей знакомой. Оказалось у нее лучшие годы 92-94. Мне до сих пор страшно вспоминать то время, когда была страшная инфляция, зарплата за месяц вырастала в 1.5 раза, не ходили автобусы и поезда, пустые магазины, семью нечем содержать, дочке молока не купишь. Спрашиваю почему. Оказывается в эти голы она поступила в институт и вышла замуж. Я думаю через 20 лет найдутся и те, кто будет рассказывать как хорошо жилось при Петре II. 
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Нестримне різке зростання цін і комунальних тарифів.
Усвідомлення факту якщо не прямого колабораціонізму, то щонайменше подвійної гри керівництва України (напр., Мудачук, поховані справи Майдану, процвітання олігархату).
Натомість спроби наполегливого "годування" "атсєчьонних гражданскіх" порожніми гаслами.
Якщо щодо мене особисто, то ще й глибока давня, ще з 2005 р.,  відраза до Каракулевого.
Ціни та тарифи росли просто тому що так хотів Перто чи всеж таки були об'єктивні причини?
Подвійна гра це реал політік як він є. Якщо грати вміючи можна багато чого досягнути, наприклад запобігти війні, при найні виграти час. Якщо по дибільному... ну самі бачите.
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Ціни та тарифи росли просто тому що так хотів Перто чи всеж таки були об'єктивні причини?
Подвійна гра це реал політік як він є. Якщо грати вміючи можна багато чого досягнути, наприклад запобігти війні, при найні виграти час. Якщо по дибільному... ну самі бачите.
У заданому контексті (нагадаю - "як добре жилося приПетро") об"єктивність чи суб"єктивність не має жодного значення.
"Виграти час" - для чого? Для томостурів ? Ну, а паРаша дійсно наростила м"язи. Та й запобігання війні шляхом всебічного зміцнення Мудачука - це дещо сумнівний спосіб.
Я бачила всього лише слухняне виконання забаганок Хуйла. Хтось бачив щось інше - його право. Хтось може й сам слово "бандера" вживає щодо всього поганого і неприємного..
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Наближається кінець війни...
Яким  ви бачете майбутнє України?
Якщо Україна вистоїть, буде відновлення України, вшанування героїв і боротьба з корупцією, народ все ще буде повертатися  до Петра
Якщо не вистоїть - не буде ані української корупції, ані Юлі, ані Петра - буде суцільне хуйло
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Как-то разговаривал со своей знакомой. Оказалось у нее лучшие годы 92-94. Мне до сих пор страшно вспоминать то время, когда была страшная инфляция, зарплата за месяц вырастала в 1.5 раза, не ходили автобусы и поезда, пустые магазины, семью нечем содержать, дочке молока не купишь. Спрашиваю почему. Оказывается в эти голы она поступила в институт и вышла замуж. Я думаю через 20 лет найдутся и те, кто будет рассказывать как хорошо жилось при Петре II. 
92 год однозначно хороший, Украина стала независимой, верили что будет успешный переход к рынку,
   
Якщо Україна вистоїть, буде відновлення України, вшанування героїв і боротьба з корупцією, народ все ще буде повертатися  до Петра
Якщо не вистоїть - не буде ані української корупції, ані Юлі, ані Петра - буде суцільне хуйло

Правильно написано....
А після  заміни досвідченого  Залужного  шанс в яку сторону  посуненься,  продовження війни до переможного кінця  чи  її закінчення?
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Якщо чесно, мене зовсім не цікавлять долі окремих, навіть визнчних особистостей
Але Президент - це не людина, це державний інститут
Йому іще до перевиборів, задля закінчення війни,  перемовини с хуйлом вести
І послаблювати позиції Президента України можуть тільки вороги
   
Якщо чесно, мене зовсім не цікавлять долі окремих, навіть визнчних особистостей
Але Президент - це не людина, це державний інститут
Йому іще до перевиборів, задля закінчення війни,  перемовини с хуйлом вести
І послаблювати позиції Президента України можуть тільки вороги

А хіба сильний, компетентний і досвідчений головнокомандувач  своїми діями і перемогами нашої армії на фронті не посилює позиції президента на переговорах???
Президенту тільки б допомогу Заходу для підтримки нашої армії вибити....  (tu)  [ua]
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Нестримне різке зростання цін і комунальних тарифів.
Усвідомлення факту якщо не прямого колабораціонізму, то щонайменше подвійної гри керівництва України (напр., Мудачук, поховані справи Майдану, процвітання олігархату).
Натомість спроби наполегливого "годування" "атсєчьонних гражданскіх" порожніми гаслами.
Якщо щодо мене особисто, то ще й глибока давня, ще з 2005 р.,  відраза до Каракулевого.
В результаті вашого усвідомлення факту не прямого  колабораціонізму трапився Оман-Чонгар-Енергодар-Каховка-Маріуполь. Не страшно?
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

януковича привели дрищ і кнур. ..

Дрищава свиноматка Юлька привела зека. Через те що вона розікрала армію і домовилась з хуйло за газ по 450$.
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Йому іще до перевиборів, задля закінчення війни,  перемовини с хуйлом вести
???
"Подивитись в очі" серія 2  ?

І для цього Залужного треба зняти?
Така умова Кремля для можливості подивитись в очі Путлєру?
   
 :facepalm1:



Не буду пиисати, шо це шок від ФУПу, тобто від деяких коментарів, але то вже занадто. Мавпи, яким дали доступ в інтернет. Нічого більше. Це не люди.  :D
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

В результаті вашого усвідомлення факту не прямого  колабораціонізму трапився Оман-Чонгар-Енергодар-Каховка-Маріуполь. Не страшно?
Внаслідок прямого колабораціонізму стався Іловайськ і Дебальцеве. Стався Мудачук. Для подальших "перемог" забракло 5 років другого терміну. І то без повномасштабного вторгнення.
А що там з приводу Омана та Чонгара, не нагадаєте?

ПС До речі, показово, що у вас в Енергодарі, Каховці та Маріуполі винен не Хуйло.
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Зелені, це навіть не партія, це не ідеологія, не організація, це взагалі випадкові люди зібрані Бенею і Шефіром.

Яке у них може бути майбутнє, і що вони взагалі мають до майбутнього України ?  8-:

Вони уже втікають з Верховної Ради. :gigi:

А нас взагалі немає партій...
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Зелені, це навіть не партія, це не ідеологія, не організація, це взагалі випадкові люди зібрані Бенею і Шефіром.

Яке у них може бути майбутнє, і що вони взагалі мають до майбутнього України ?  8-:

Вони уже втікають з Верховної Ради. :gigi:

Так ми не секта
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Без Зеленського Україні грошей навряд чи дадуть, довіри до старих корупціонерів які зашкварилися на заході нема.
   
Re: Тема для прибічників Зеленського

Дрищава свиноматка Юлька привела зека. Через те що вона розікрала армію і домовилась з хуйло за газ по 450$.
Армію розікрали міністри оборони призначені Дрищем. Газ по 450 підписав Дрищ ще в січні 2006 року.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія