Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новое Громадянська війна

Re: Новое  Громадянська війна

думаю не дуже відрізняється
вата ватна
а Маріуполя від Мелітополя?
   
Re: Новое  Громадянська війна

я бачу, що мільйони українців покидають Україну і їдуть в країни, де українську мову вони чутимуть хіба по телевізору
і це їх не зупиняє, еміграція уже стала національною ідеєю
а потім сидять в іншій країні серед іншомовних людей і розказують, що щастя можливе тільки на грунті монолінгвістичності

для мене українська частина мене, я не можу бути проти самого себе
але я не хочу щоб моє життя пішло на війну із тими, хто не любить українську мову
мене абсолютно не ображає чужа мова, котра звучить поряд, якщо тільки мені її не нав'язують
життя треба витрачати на спорт, творчість, кохання, бізнес і т.п. а не нав'язування комусь своєї волі

Знаешь, так думает 90% населения. Они хотят просто жить, а не тратить свою жизнь на неизвестную и ненужную борьбу разговаривать на том языке, на котором хотят. До войны, вообще говорили в основном на украинском, особенно в маленьких городах. И до 2004 украинский язык развивался и поддерживался. Но нужно было расколоть общество и устроить бойню.
   
Re: Новое  Громадянська війна

а Маріуполя від Мелітополя?

відрізняється меншим відсотком коцапів
і більшим русифікованих хахлів
   
Re: Новое  Громадянська війна

Знаешь, так думает 90% населения. Они хотят просто жить, а не тратить свою жизнь на неизвестную и ненужную борьбу разговаривать на том языке, на котором хотят. До войны, вообще говорили в основном на украинском, особенно в маленьких городах. И до 2004 украинский язык развивался и поддерживался. Но нужно было расколоть общество и устроить бойню.

у нас немає з коцапами спільного общєства
коцапів треба випустити в дику природу
хай там розвиваються
   
Re: Новое  Громадянська війна

Да он просто приглашает хуйла к диалогу и показывает что созрел на хведерализацию, в 2014 он точно так не думал  :D

Тф дух Коломойсклгл? Откуда ты знаешь, на что он созрел?
   
Re: Новое  Громадянська війна

відрізняється меншим відсотком коцапів
і більшим русифікованих хахлів
так де ти збираєшся провести новий кордон, по Дніпру чи вже по Збручу?
   
Re: Новое  Громадянська війна

у нас немає з коцапами спільного общєства
коцапів треба випустити в дику природу
хай там розвиваються


Я тебе предлагаю с кацапами жить, ? Не делает вид, что не понимаешь или ты дурак?
   
Re: Новое  Громадянська війна

Я тебе предлагаю с кацапами жить, ? Не делает вид, что не понимаешь или ты дурак?
він сепар
   
Re: Новое  Громадянська війна

так де ти збираєшся провести новий кордон, по Дніпру чи вже по Збручу?

люди хай проведуть
людям пояснити що Україна це не тільки дешева ковбаса, а ще й українська мова
і хай голосують
як проголосують там нехай і буде кордон

це справедливо?
   
Re: Новое  Громадянська війна

Я тебе предлагаю с кацапами жить, ? Не делает вид, что не понимаешь или ты дурак?

це не я дурак
це ж ти пишеш про якихось коцапів на їх же мові :weep:
   
Re: Новое  Громадянська війна

люди хай проведуть
людям пояснити що Україна це не тільки дешева ковбаса, а ще й українська мова
і хай голосують
як проголосують там нехай і буде кордон

це справедливо?
проголосують за що? Яке питання голосувати?
   
Re: Новое  Громадянська війна

проголосують за що? Яке питання голосувати?

за перебування в складі української України
   
Re: Новое  Громадянська війна

за перебування в складі української України
це дурня а не питання. А якщо не в складі то де?
   
Re: Новое  Громадянська війна

це дурня а не питання. А якщо не в складі то де?

це їх проблеми, при чому тут українська Україна?
   
Re: Новое  Громадянська війна

це їх проблеми, при чому тут українська Україна?
українська Україна це яка, за що проти чого голосувати?
   
Re: Новое  Громадянська війна

формулюєш?
   
Re: Новое  Громадянська війна

люди хай проведуть
людям пояснити що Україна це не тільки дешева ковбаса, а ще й українська мова
і хай голосують
як проголосують там нехай і буде кордон

це справедливо?

Это называется сепаратизм.
Про то как проголосуют там и будет граница расскажете в СБУ.
   
Re: Новое  Громадянська війна

це їх проблеми, при чому тут українська Україна?
[/quote

Делите, никак не успокоитесь
   
Re: Новое  Громадянська війна

Это называется сепаратизм.
Про то как проголосуют там и будет граница расскажете в СБУ.

що сепаратизм а що ні визначає тільки суд
не СБУ, не ООН, не НЛО а суд

є люди які вважають наприклад узкоязикі пости проявом латентного сепаратизму
як інакше можна пояснити це явище на 28-му році незалежності?

   
Re: Новое  Громадянська війна

Это называется сепаратизм.
Про то как проголосуют там и будет граница расскажете в СБУ.
(tu)
   
Re: Новое  Громадянська війна

Зелене бидло, вже не ховаючись, пропихає кацапську пропаганду тут на форумі  :X
   
Re: Новое  Громадянська війна

Зелене бидло, вже не ховаючись, пропихає кацапську пропаганду тут на форумі  :X

так це було одразу зрозуміло, що всі юлькоботи та зеботи - це насправді кремлядські ганчірки
   
Re: Новое  Громадянська війна

прихильники певної політсили, це ж ваш Юльок, рідний Юльок олдбой... Ніколи не помічали хто він ? )))

по-перше, я не прихильники певної політсили, я 25%
по-друге, що таке дохтур смерть, я знаю дуже давно і дуже давно вважаю його кремлядською ганчіркою
   
Re: Новое  Громадянська війна

для чого?
конкретно, головна це на не українську мову спілкування в трудових відносинах
Тобто, якщо українець змушений в трудових стосунках вживати нерідну мову, то це не є забороною.
А якщо хтось В УКРАЇНІ повинен вживати українські (державну), то це вже є забороною.

Тобто, змушувати спілкуватись не рідною мовою в Україні, МОЖНА,. Але змушувати можна лише українців.
   
Re: Новое  Громадянська війна

Мне пох что говорит Коломойский.Мне не пох что будет говорить Зеленский.Лепший дружбан Пороха Медведчук шо вытворяет на телеканалах ?Вы же от этого в истерике не бъетесь и считаете что это впорядке вещей и так должно быть.
   
Re: Новое  Громадянська війна

так це було одразу зрозуміло, що всі юлькоботи та зеботи - це насправді кремлядські ганчірки
Та тут вже не зрозуміло, хто кремлядський -- той хто про референдум балакає, чи той, хто про заборони бідкається. Чи може обидва...
   
Re: Новое  Громадянська війна

Поясніть, чому держава Україна повинна захищати право грека чи азербайджанця-переселенця  (з Карабаху), чи грузина,  розмовляти ПОВСЮДИ московитською мовою і не захищати право українця ПОВСЮДИ розмовляти українською?

Правильно хтось писав: Україна або буде українською, або буде Малоросійським федеральним округом.
   
Re: Новое  Громадянська війна

(tu)

У відповідь на кожну цитату Коломойського треба порохоботам показувати цитати Медведчука.

Мне пох что говорит Коломойский.Мне не пох что будет говорить Зеленский.Лепший дружбан Пороха Медведчук шо вытворяет на телеканалах ?Вы же от этого в истерике не бъетесь и считаете что это впорядке вещей и так должно быть.
   
Re: Новое  Громадянська війна

Поясніть, чому держава Україна повинна захищати право грека чи азербайджанця-переселенця  (з Карабаху), чи грузина,  розмовляти ПОВСЮДИ московитською мовою і не захищати право українця ПОВСЮДИ розмовляти українською?

Правильно хтось писав: Україна або буде українською, або буде Малоросійським федеральним округом.


я, здається, уже не один раз це пояснив у цій гілці
тому що Україна по факту не монолінгвальна і не моноетнічна. І мова не про якісь маленькі меншини, а фактично про дуже хитку рівновагу.
90% можуть жорстко диктувати свою волю для 10%, але і то небажано під час війни.
а для 51% жорстко нагинати 49% це тільки собі шкодити. Тим більше, якщо за рогом стоїть зовнішній ворог, котрий із нетерпінням чекає будь-якого внутрішнього протистояння, щоб підтримати розкол.

а мрію про "по справжньому українську Україну" можна реалізувати або повільно і еволюційно, у тому числі і своєю роботою на низовому рівні, або радикально через розділ, просто відпустити цілі регіони із їх російськомовним і проросійським населенням. Скористатись мінімальною більшістю, здобутою на виборах, і жорстко примусити бо "нас теж примушували історично" в цій ситуації не вийде, це треба елементарно усвідомлювати.
   
Re: Новое  Громадянська війна

(tu)

У відповідь на кожну цитату Коломойського треба порохоботам показувати цитати Медведчука.

Тебя очень скоро ждёт ещё одно разочарование, Медведчука никто не тронет и при зеленскому, более того он ещё больше развернётся...
   
Re: Новое  Громадянська війна

Йоу, тут модератор есть вообще?  :dopovid:

"Тут" - это где? В Польше?

По сути высказанного у колбасы возражения есть?
   
Re: Новое  Громадянська війна

люди хай проведуть
людям пояснити що Україна це не тільки дешева ковбаса, а ще й українська мова
і хай голосують
як проголосують там нехай і буде кордон

це справедливо?

Якби так сталося, як ти тут сепараторствуєш, то результат тебе надзвичайно вразив би. В неприємну сторону.
Власне, відповідь ти бачиш по результатах галасування на цих виборах: Львів упоровся проти усієї України.
І якщо 5 років тому "морковка" про ЄС ще працювала, то Свиноферма зробила все для зневіри людей.
   
Re: Новое  Громадянська війна

Олдбой я не думав, що ти така падлюка. Навіть попри те що ти юльок.

+1

ЗЕфаны начали вскрываться. Те мрази,  которые что то вещают про гражданскую войну, совсем забыли про май 2014-февраль 2015. И с кем Порошенко вел переговоры про прекращение огня


Останнє редагування: 3 травня 2019 09:16:51 від Alezka
   
Re: Новое  Громадянська війна

Коломойський вважає війну на Донбасі "громадянським конфліктом"
Назови хоть одну страну которая признает свое участие в этом конфликте?
   
Re: Новое  Громадянська війна

я, здається, уже не один раз це пояснив у цій гілці
тому що Україна по факту не монолінгвальна і не моноетнічна. І мова не про якісь маленькі меншини, а фактично про дуже хитку рівновагу.
90% можуть жорстко диктувати свою волю для 10%, але і то небажано під час війни.
а для 51% жорстко нагинати 49% це тільки собі шкодити. Тим більше, якщо за рогом стоїть зовнішній ворог, котрий із нетерпінням чекає будь-якого внутрішнього протистояння, щоб підтримати розкол.

а мрію про "по справжньому українську Україну" можна реалізувати або повільно і еволюційно, у тому числі і своєю роботою на низовому рівні, або радикально через розділ, просто відпустити цілі регіони із їх російськомовним і проросійським населенням. Скористатись мінімальною більшістю, здобутою на виборах, і жорстко примусити бо "нас теж примушували історично" в цій ситуації не вийде, це треба елементарно усвідомлювати.

1. Це тільки вам ЗДАТЬСЯ. Насправді лише волання про заборони, а далі -- або українцям перестати бути українцями, або розшматування України. В даному дописі знов про "відпустити цілі регіони".
2.  Цей ворог вже 300 років стоїть за рогом.
3. Так це і є один з повільних еволюційних кроків. Що знов не так? "Не на часі"? В мирний час "не на часі", бо навіщо збурювати, зараз -- бо "ворог за рогом". Інородцям українізація ЗАВЖДИ була і буде не на часі.
4. Вже запитував: що це за національність така "російськомовні"? Знаю українців, узбеків, грузинів тощо. Ніколи не чув про таку національність як "російськомовні".
До речі, не треба тут нікого лякати. Треба "елементарно усвідомлювати", що "російськомовні" так само зараз захищають Україну, як і україномовні (тобто українці). Чи вони ("російськомовні") через цей Закон перейдуть на бік хуйло?
5. Які регіони плануєте "відпустити"? Нагадаю: а) в Донецьку мешкало близько 65% етнічних українців; б) за Україну в березні 2014 було в десять разів більше, ніж проти. Як гадаєте які розклади в Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській області?
6. Як пропонуєте проводити рефрендум -- один загальнонаціональни й, чи по регіонах?

 "треба елементарно усвідомлювати" що завжди за результатами будь-якого рефередуму будуть ті, хто "програв". Окремо взяте містечко чи село. То будемо в кожному селі окремий рефередум мутити? Потім по кожній вулиці?

Уявимо якийсь "цілий регіон". Припустімо, що 51% за "російськомовність",  49% за україномовність. Будемо "відпускати"?
Чому? Бо "більшість"?  А як же тоді теза про "а для 51% жорстко нагинати 49% це тільки собі шкодити"? Чи "тут читаємо", а тут рибу загортаємо"? Чи верещати "калавур" треба тільки коли "російськомовних" "нагинають"? А якщо українців, то "так істарічєскі слажилось".
А якою буде доля тих 49% українців, якщо "відпустимо"? Така як в "ДиНиРи"?
А якщо 52 проти 48? А якщо 60 проти 40? Де межа, за якою "відпускати"?

Ще раз процитую -- ЦЕ  "треба елементарно усвідомлювати" і не молоти тут демагогічну маячню про заборони і "відпускати".

Є Конституція і її вимог треба дотримуватись.
   
Re: Новое  Громадянська війна

Назови хоть одну страну которая признает свое участие в этом конфликте?
А нам и не надо требовать от кого то оправданий
Нам своє робить
Тут самое главное не начинать плясать под чужую дудку
Что уже и начал делать Коломойша
и мотив из этой дудки нам всем хорошо известен и сочиняли этот мотив не у нас а в Кремле
   
Re: Новое  Громадянська війна

Хотя частично с Коломойшей я все же и согласен
только он не все договаривает кто начал расшатывать ситуацию на востоке
его друзья олигархи испугавшиеся нового передела собственности
Хуйло уже серьезно начал влезать после тн референдумов
А кто и под чьей крышей эти тн референдумы проводил
Кто надавал организационную поддержку
Ведь это же всем давно известно и именно об этом коломойша и молчит

Останнє редагування: 3 травня 2019 09:34:48 від vadym
   
Re: Новое  Громадянська війна

+1

ЗЕфаны начали вскрываться. Те мрази,  которые что то вещают про гражданскую войну, совсем забыли про май 2014-февраль 2015. И с кем Порошенко вел переговоры про прекращение огня
Ти б заткнувся, сєпарок, про вскривацца". Твій барин, серед інших, призвів до цього. І ти йому продовжуєш служити, не гидуєш.
   
Re: Новое  Громадянська війна

От як розковбасило ФУП! А правда у тому ,що в подіях на майдані приймали участь різні (за мотивами ) групи людей. Якщо спочатку гасло одне було: Геть зека!То у фінальній стадії події стали набирати явну антиросійську(антидонбасяцьку) спрямованність. Тривалий час замовчується той факт, що серед майданівців було немало відвертого криміналітету, авантюристів  з різних країн як ближнього,так і дальнього закордоння. Самі майданівці не раз розказували, що ідейних(ідеалістів)було не більше третини...Згадаймо заяви активістів на початку майдану,мовляв,ми не за посади,київські квартири або ордени стоїмо на морозі.За краще майбутнє для усіх.По факту ,коли приняли закон про пільги учасникам революції,то кількість "постраждалих",які мали право на компенсації, в кільканадцять разів перевищила чисельність сотень самооборони.Більше половина сотників стали нардепами та отримали високі посади державні. Купа їх родичів та кумів займають зараз теплі місця в органах влади та держустановах з окладами за 100 000 грн. на місяць. Тобто ці люди "завоювали" для СЕБЕ європейські рівні життя.А чи забули всі,як одразу після майдану урядовці й нардепи "самі собі "обмежили зарплату- мовляв,не можемо жирувати,коли народ живе сутужно.При цьому хаяли чиновників Януковича,що в них міністри по 15-20 тис. отримували. Але потім тишком підняли собі та урядовцям платню в десятки разів(чинуши синяків нервово курили від такого).При тому,що  прості люди(ну типу  для кого майданили) зараз отримують (в доларах) значно меншу ЗП, ніж до майдану. Тепер по суті теми. Чому виникли умови для громадянського конфлікту в країні? Переможці майдану в ейфорії вважали, що тепер  донбасяцьке бидло(раби) присягне на вірність новій владі, а хто почне виражати невдоволення- то посилкою мобільних сотень самооборони майдану досить легко буде навести лад. Проте ця тактика не спрацювала,насамперед тому, що майданні вожді погано знали психологію "донбасяцького бидла". Також вагому роль відіграв фактор поширення в Луганській області казачих настроїв, більше того казаки РФ обіцяли допомогу в боротьбі проти "бандерівців".Зараз мало хто згадує про те,що збройні заворушення із захопленням СБУ,міліції,військових частин,органів влади почались не в Донецьку,а саме в Луганську та області.Про Коломойського.У нас замовчується той факт,що після майдану у "ватних" регіонах країни офіцери масово звільнялися зі служби. У військових частинах був страшенний некомплект офіцерських посад.Як би не грошова стимуляція Коломойського ,то й Гіркіна не було б кому зупинити.
   
Re: Новое  Громадянська війна

Хотя частично с Коломойшей я все же и согласен
только он не все договаривает кто начал расшатывать ситуацию на востоке
его друзья олигархи испугавшиеся нового передела собственности
Хуйло уже серьезно начал влезать после тн референдумов
А кто и под чьей крышей эти тн референдумы проводил
Кто надавал организационную поддержку
Ведь это же всем давно известно и именно об этом коломойша и молчит

Нет, куйло влез туда сразу после захвата Крыма. Напомнить ультиматум Лаврова в марте 2014?

Первые митинги в Донецке в начале марта были из туристов из Ростова и всякого быдла,  которое свезли люди семьи из регионов

Останнє редагування: 3 травня 2019 09:37:40 від Alezka
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія