Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модерації досі немає і можливо не буде

Re: Модерації досі немає і можливо не буде

А модерация нужна либо психопатам либо не уверенным в себе личностям.

То ви підтримуєте ігнорування законів, як наприклад анексія частини іншої держави?
Це ж самі люди організувались і коли міжнародна спільнота ігнорує це ок бо підтримування правил потрібне психопатам чи не впевненим в собі?

   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

""время, время луччшеее лекаарствоооо...
ссовесть лучшииий контрольооооорррр.. .""

(звучит пестня)
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

а тут категорично не згодна, впевнена що ворОжу пропаганду ігнорувати не можна,
адже її читатимуть інші і можуть повестися на маніпуляції, особливо на талановиті.
З цим боротися необхідно, і для цього є лише один дієвий спосіб - контр-пропаганда.
Я не настаиваю это делать ПОГОЛОВНОКО ВСЕМ нашим идеологическим врагам! А только к тем, кто  дополнительно хамит и оскорбляет в довесок к своей антиукраинской деятельности.
Да и сам не откажусь от противодействия нашим идеологическим (и не только!!!)  врагам в благосфере!
 Но хамство буду пресекать жестко!
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Я тобі поясню.. мене "модератори" банили "за статтею 4.7" - робота на штаби партії чи шось таке. і ще під різними предлогами. або і назавжди.
Це явний приклад неадекватного модерування, бо як можна визначити чи ви пишете на завдання партії, навіть якщо модератор бачив якісь темники це не значить що користувач їх використовував, в не піймався на них.
А бан назавжди це взагалі не правильно.

Можна підкорегувати правила і залишити, тільки заборону хамства і т д, а політичні заборони забрати
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Подякуємо нумерному єблану
   
Це явний приклад неадекватного модерування, бо як можна визначити чи ви пишете на завдання партії, навіть якщо модератор бачив якісь темники це не значить що користувач їх використовував, в не піймався на них.
А бан назавжди це взагалі не правильно.

Можна підкорегувати правила і залишити, тільки заборону хамства і т д, а політичні заборони забрати

А что такое хамство?
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

А что такое хамство?
 

Если ты до сих пор не знаешь,что такое хамство- задайсвой вопрос инету.!
   
Если ты до сих пор не знаешь,что такое хамство- задайсвой вопрос инету.!

Т.е. модератор должен сверяться все время с Википедией и толковым словарем Даля?  :D

А вот например назвать кого бы то ни было тем, чем он есть на самом деле (в смысле исключительно моральных и этических качеств) — это хамство?

Имхо хамство — это когда кто-то кому-то говорит гадости в полной уверенности, что ему ответить побоятся. В условиях анонимного форума ничто не должно сдерживать ответить. И не должно быть никаких сдерживающих факторов типа модератора. И тогда "хамство" просто перерастет в войну аргументов.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Панство. Притомні люди. Цей форум - смітник. Зміна власника не допомогла. І неясно чи допоможе.

І смітником цей форум є не тому що тут є вата чи зелені чи порохоботи чи ще хтось. На політичному форумі і не має бути цензури за поглядами (єдине що, під час війни, руськім тут робити нічого але я навіть з цим би жити зміг)

Смітником ФУП став бо ігноруються речі які караються на будь-якому пристойному форумі - Мат (я сам вже все частіше його використовую що неправильно), теми капсом, створення десятка тем одним юзером за один день (якщо не годину), некропостінг, Х-повідомлень підряд, персональні теми, теми з явними фейками та\або клікбейт заголовками, флуд картинками, флуд смайликами, повідомлення в яких немає нічого окрім особистої образи (наприклад одне хворе пише сотні повідомлень "свиня")
болить, свиня? (tu)
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

В условиях анонимного форума ничто не должно сдерживать ответить.
Плять. Я не хочу плювати лайном у відповідь, коли недоумок плюне в мене. Я не хочу, щоб поблизу смерділо тим недоумком, навіть, коли він не чіпає персонально мене. Це так важко для розуміння?
Заєбли ці пропозиції толерантно жити в домі, де насрано у всіх кутках, просто переступаючи купи.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

то не просто хам а вкрай деструктивний персонаж,
який на форумах займається провокаціями срачів
та бере участь у колективному цькуванні юзерів, неугодних його кураторам.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Т.е. модератор должен сверяться все время с Википедией и толковым словарем Даля?  :D

А вот например назвать кого бы то ни было тем, чем он есть на самом деле (в смысле исключительно моральных и этических качеств) — это хамство?

Имхо хамство — это когда кто-то кому-то говорит гадости в полной уверенности, что ему ответить побоятся. В условиях анонимного форума ничто не должно сдерживать ответить. И не должно быть никаких сдерживающих факторов типа модератора. И тогда "хамство" просто перерастет в войну аргументов.
Я отвечаю на хамство игнором хама! Без ответа на его хамство в любой форме  моего хамства.
 Правда у меня есть правило- я один раз предупреждаю нахамившему мне, что в следующий раз он сразу отправится хлебать дерьмо в говнояму игнора.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Плять. Я не хочу плювати лайном у відповідь, коли недоумок плюне в мене. Я не хочу, щоб поблизу смерділо тим недоумком, навіть, коли він не чіпає персонально мене. Це так важко для розуміння?
Заєбли ці пропозиції толерантно жити в домі, де насрано у всіх кутках, просто переступаючи купи.
тебе чекає суп, бидлан тупий
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Немає і не треба. Самі повинні триматись в рамках пристойності.
повинні, але деякі не тримаються, і що з цим робити?
   
Плять. Я не хочу плювати лайном у відповідь, коли недоумок плюне в мене. Я не хочу, щоб поблизу смерділо тим недоумком, навіть, коли він не чіпає персонально мене. Це так важко для розуміння?
Заєбли ці пропозиції толерантно жити в домі, де насрано у всіх кутках, просто переступаючи купи.

а я хочу иметь возможность посадить тут любого недоумка на копчик, выставить его идиотом, смешать с дерьмом. И не хочу, чтоб тут были какие-то модерации. Дурь каждого должна быть видна.

Ввести лимит на количество постов и тем в сутки — вот что важнее, потому что эта мера позволит забыть про необходимость модерации.
   
Я отвечаю на хамство игнором хама! Без ответа на его хамство в любой форме  моего хамства.
 Правда у меня есть правило- я один раз предупреждаю нахамившему мне, что в следующий раз он сразу отправится хлебать дерьмо в говнояму игнора.

охереть как грозно — типа бошку в песок и все, я в домике и ниипет ничего  :gigi:
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде


Имхо хамство — это когда кто-то кому-то говорит гадости в полной уверенности, что ему ответить побоятся. В условиях анонимного форума ничто не должно сдерживать ответить. И не должно быть никаких сдерживающих факторов типа модератора. И тогда "хамство" просто перерастет в войну аргументов.
Тогда хамство прерастет в войну хамом  друг с другом. Предмет обсуждения- будет только поводом начать взаимный обмен оскорблениями и унижениями.В горячке будут оскорблять других.
 Форум. как прощадка для заинтересованного общения с разных жизненных позиций и взглядов, будет УНИЧТОЖЕН!
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Предлагаю объявить ВСЕМ ХАМЯЩИМ ЛИЧНО ВАМ вашу личную обструкцию- хамишь и оскорбляешь меня- пшел вон в говнояму игнора!
ФУП пытались несколько раз уничтожить. превратив его в клокау беспрерывного срача на личности. тем самым уничтожив его как политический форум!
Сейчас очередная такая попытка.
 Мы можем этому воспрепятствать личным игнорам хамящих лично тому. кто имеет право   поставить хама в игнор с глаз долой!
тут не все так просто... якщо хтось просто напише що ти дурак чи ідіот,
то таке дійсно можна і треба ігнорувати, але коли тебе провокують грамотно,
наприклад тиражують наклепи на тебе (ворожа пропаганда) то відповідати необхідно,
захищаючи свою гідність, а це можна зробити лише культурно, а краще з гумором.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

а я хочу иметь возможность посадить тут любого недоумка на копчик, выставить его идиотом, смешать с дерьмом. И не хочу, чтоб тут были какие-то модерации. Дурь каждого должна быть видна.
Ну, поспілкуйся он з состіком. Якщо не гидуєш.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

охереть как грозно — типа бошку в песок и все, я в домике и ниипет ничего  :gigi:
Нахами мене, для тебя сделаю исключение- один раз ,а всё остальные поношения будешь делать в мою сторону в игноре и абсолютно без достижения желаемого результата!
Мне не видно и не слышно- ТЕБЯ ДЛЯ МЕНЯ НЕТ!
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

тут не все так просто... якщо хтось просто напише що ти дурак чи ідіот,
то таке дійсно можна і треба ігнорувати, але коли тебе провокують грамотно,
наприклад тиражують наклепи на тебе (ворожа пропаганда) то відповідати необхідно,
захищаючи свою гідність, а це можна зробити лише культурно, а краще з гумором.
Вы правы! Я прямолинейно хамить не буду, я разгромлю демагогию. а затем изысканным литературным языком без хамства покажу кто есть что!
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

я разгромлю демагогию. а затем изысканным литературным языком без хамства покажу кто есть что!
:laugh:  :-)o
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Це явний приклад неадекватного модерування, бо як можна визначити чи ви пишете на завдання партії, навіть якщо модератор бачив якісь темники це не значить що користувач їх використовував, в не піймався на них.
(tu)

А бан назавжди це взагалі не правильно.
бувають випадки коли це необхідно, наприклад щодо VVVV,
який приходив на форум аби друкувати на адресу опонентів бруд на гейську тематику,
і викладати особисті персональні дані юзерів з метою цькування.
Його регулярно банили на різні терміни, але вийшовши з бану
неадекват продовжував грубо порушувати правила.
Тут звичайно модератори вірно вчинили, забанивши мерзоту назавжди.
   
Тогда хамство прерастет в войну хамом  друг с другом. Предмет обсуждения- будет только поводом начать взаимный обмен оскорблениями и унижениями.В горячке будут оскорблять других.
 Форум. как прощадка для заинтересованного общения с разных жизненных позиций и взглядов, будет УНИЧТОЖЕН!

ты вообще читать умеешь? Я предлагаю это сделать только при одновременном введении лимита на количество постов в сутки. Только так можно отказаться от модерации. Когда у оппонентов ограниченное число патронов, они будет думать, не стоит ли пользоваться ими умнее. И в ход пойдут не оскорбления, а аргументы. А тех, кто только сыпет оскорблениями или бессодержательной куйней, заигнорят уже не только оппоненты, а и все остальные.

Просто сейчас ставишь в игнор вон ту же Кадру например, а толку? Вся ветка красная от ее высеров, которые я не хочу читать, а она все строчит и строчит. А с лимитом бы отдыхала уже  :D
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

назвать кого бы то ни было тем, чем он есть на самом деле (в смысле исключительно моральных и этических качеств) — это хамство?
ні, але лише у випадку якщо таку назву тому юзеру присудив Європейський Суд з Прав Людини.
   
Нахами мене, для тебя сделаю исключение- один раз ,а всё остальные поношения будешь делать в мою сторону в игноре и абсолютно без достижения желаемого результата!
Мне не видно и не слышно- ТЕБЯ ДЛЯ МЕНЯ НЕТ!

Будет повод — нахамлю, не переживай  :D

Пока желания не было
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

а я хочу иметь возможность посадить тут любого недоумка на копчик, выставить его идиотом, смешать с дерьмом.
виставити ідіотом юзер може лише себе,
своєю огидною брудною риторикою і підлою поведінкою.
На мій погляд ти з цим справляєшся навідмінно.

И не хочу, чтоб тут были какие-то модерации. Дурь каждого должна быть видна.
Дурь відна, а модератор потрібен аби від неї вичищати форум і виховувати автора.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

ты вообще читать умеешь? Я предлагаю это сделать только при одновременном введении лимита на количество постов в сутки. Только так можно отказаться от модерации. Когда у оппонентов ограниченное число патронов, они будет думать, не стоит ли пользоваться ими умнее. И в ход пойдут не оскорбления, а аргументы. А тех, кто только сыпет оскорблениями или бессодержательной куйней, заигнорят уже не только оппоненты, а и все остальные.

Просто сейчас ставишь в игнор вон ту же Кадру например, а толку? Вся ветка красная от ее высеров, которые я не хочу читать, а она все строчит и строчит. А с лимитом бы отдыхала уже  :D
не переносишь Кадра? Поставь её в игнор! Что тебе мешает это сделать? Она увидит.что её посты в твой адрес не имеют ответа и не будет тебе писать вообще! А для меня Кадра переносима до тех пор.пока  мне не нахамит.
 Ты предлагаешь ВНЕШНЕЕ управление. я предлагаю ЛИЧНОЕ управление СВОИМ КРУГОМ общения!
Если чел мне нахамил.а я его предупредил- не хами мне!,то у него есть выбор- или общаться на уровне обмена аргументов своего несогласия, или исчезнуть для меня вообще.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Тогда хамство прерастет в войну хамом  друг с другом. Предмет обсуждения- будет только поводом начать взаимный обмен оскорблениями и унижениями.В горячке будут оскорблять других.
 Форум. как прощадка для заинтересованного общения с разных жизненных позиций и взглядов, будет УНИЧТОЖЕН!
(tu) але боротися з цим треба не ігнором а справедливою адекватною модерацією.
інакше бруднороті неадеквати втоплять майданчик у власному лайні,
як вони вже зробили з форумом Дурдом.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

плять ввести лимиты на количество постов в день — и никакой модерации не понадобится.  :facepalm1:  Это же элементарно понятно! Гавно если и будет появляться, то будет тут же тонуть.
я проти.
я против обмежень, що вони безглузді.

обмежити мат -норм, обмежити за образами, хамством -норм, але обмежити мене в кількості постів - не норм.
а раптом мені конче потрібно буде 31 пост написати, аж так, що не втриматися??? і що, я не зможу цього зробити лише тому, що якийсь лісник* поставив шлагбаум "просто так"?

Я ПРОТИ!
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Ну, поспілкуйся он з состіком. Якщо не гидуєш.
там тільки Мирослава балдєєт від того спілкування, всі інші дійсно гидують.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Будет повод — нахамлю, не переживай  :D

Пока желания не было
Так как я тебя УЖЕ предупредил, когда нахамишь, сразу  над  тобой закроется дверь говноямы игнора,которая придавит тебя до уровня говна до нижней губы!
   
не переносишь Кадра? Поставь её в игнор! Что тебе мешает это сделать? Она увидит.что её посты в твой адрес не имеют ответа и не будет тебе писать вообще! А для меня Кадра переносима до тех пор.пока  мне не нахамит.
 Ты предлагаешь ВНЕШНЕЕ управление. я предлагаю ЛИЧНОЕ управление СВОИМ КРУГОМ общения!
Если чел мне нахамил.а я его предупредил- не хами мне!,то у него есть выбор- или общаться на уровне обмена аргументов своего несогласия, или исчезнуть для меня вообще.

какое нах внешнее управление я предлагаю? Я наоборот — против любого управления и за полную свободу словоиспражнения. Просто с лимитом каждый думать будет, как бы так испражниться, чтоб поразить окружающих.

ЗЫ. А дура Кадра уже б билась башкой об монитор, не будучи в состоянии написать очередной высер.  :gigi:
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

там тільки Мирослава балдєєт від того спілкування, всі інші дійсно гидують.
Багато ти розумієш  :facepalm1:
   
Так как я тебя УЖЕ предупредил, когда нахамишь, сразу  над  тобой закроется дверь говноямы игнора,которая придавит тебя до уровня говна до нижней губы!

Да ты мне малоинтересен, ты постоянно тут сыпешь какими-то прописными истинами. Ты мне какого-то проповедника напоминаешь. Но так как пишешь ты немного, то и пусть  :eyes:
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

То ви підтримуєте ігнорування законів, як наприклад анексія частини іншої держави?
Це ж самі люди організувались і коли міжнародна спільнота ігнорує це ок бо підтримування правил потрібне психопатам чи не впевненим в собі?

Та взагалі закони і органи правопорядку потрібні тільки психопатам та невпевненним в собі особам.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

болить, свиня? (tu)

Ти просто огидне. Розумієш, роздратування ти викликати не можеш. Виключно огиду. Якби я був навіть одних з тобою політичних поглядів ти б викликав виключно огиду. Іді помолись своему п-су ісусику і уяви як він трахає твій гомосячий зад, певен тебе таке заводить.

   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

не переносишь Кадра? Поставь её в игнор! Что тебе мешает это сделать?
(tu) пише що уже зробив це, і не бачить моїх постів,
але тепер у нього інша проблема - його дратують червоні рядочки з ніком Кадра,
і просто виводить із себе той факт що Кадра має право коментувати всіх скільки завгодно.
Тому Кадру треба негайно прибрати з форуму аби Медведилло був задоволений життям :D

Она увидит.что её посты в твой адрес не имеют ответа и не будет тебе писать вообще!
ні, Кадра буде коментувати те що вважає потрібним,
незалежно від чужого ігнору її постів, бо має таке право, як і всі інші юзери.

А для меня Кадра переносима до тех пор.пока  мне не нахамит.
цього ніколи не буде бо Кадра себе поважає,
і приходить на форум не для того аби розкидати бруд.
До того ж Кадра здатна культурно прокоментувати будь-якого юзера.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

я проти.
я против обмежень, що вони безглузді.

обмежити мат -норм, обмежити за образами, хамством -норм, але обмежити мене в кількості постів - не норм.
а раптом мені конче потрібно буде 31 пост написати, аж так, що не втриматися??? і що, я не зможу цього зробити лише тому, що якийсь лісник* поставив шлагбаум "просто так"?

Я ПРОТИ!
(tu) дійсно, Медведилло пропонує врізання прав юзерів,
це тактика хуйло, і в Україні таке не може бути нормою.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Ти просто огидне.
мене це радує, бо таке ставлення до мене тупої, брехливої, брудної тварюки, якою є ти, свиня - для мене комплімент
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія