Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гетьман Зеленський, Гетьман Порошенко, епоха Руїни

Вологі мрії підкацапників.
   
Украинское государство распалось во второй половине 17 века?  :laugh:
   
Вологі мрії підкацапників.

А Крим з Донбасом це вологі мрії чи реальність? Чи може Польща вже відмовилась від претензій на Львів? А в цей час козаченьки,  прихильники Зеленського та Порошенка гризуть одне одного, що скажені.   
   



А гетьман Хрякунович?  :-)o
   
А Крим з Донбасом це вологі мрії чи реальність? Чи може Польща вже відмовилась від претензій на Львів? А в цей час козаченьки,  прихильники Зеленського та Порошенка гризуть одне одного, що скажені. 

це з категорії питань - "чи може п'яні казакі перестали вже трахати амірашку в дупу?"
   
Украинское государство распалось во второй половине 17 века?  :laugh:

А вже жжж.  Будь який кацап знає, що України ніколи не існувало.  :)
   
Re: Гетьман Зеленський, Гетьман Порошенко, епоха Руїни

Чи може Польща вже відмовилась від претензій на Львів?
А де офіційно ти про такі претензії чув? Десь на кухні?
   
розпадом державності?

скільки нового узнаєш. Вятрович писав?
   
А вже жжж.  Будь який кацап знає, що України ніколи не існувало.  :)


так а що за держава до Руїни була?
   
А де офіційно ти про такі претензії чув? Десь на кухні?
може на "раша тудей"?
   

[
в поровняні з декількома генераціями попередників зараз взагалі ніяких міжгетьманських "війн" немає.
   
А Крим з Донбасом це вологі мрії чи реальність? Чи може Польща вже відмовилась від претензій на Львів? А в цей час козаченьки,  прихильники Зеленського та Порошенка гризуть одне одного, що скажені. 

Крим з Донбасом це реальність.
Польща не висувала Україні територіальних претензій і не робила нічого, аби можна було вести мову про територіальні претензії Польщі. 
А в цей час мігрант з однієї країни частково окупованої Росією,
що проживає на окупованій Росієї території іншої країни, надрочує на зникнення жертви російської агресії і приплітає до того інші країни.

Кацап не національність, кацап то світогляд. 
Гниле, брехливе, безсовісне створіння.
   
Чи може Польща вже відмовилась від претензій на Львів?
:facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:
   
:facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:
угу
зебiли - такі зебiли! :)
   
угу
зебiли - такі зебiли! :)

Ні, я не прихильник Зеленського і не підтримував його обрання президентом. В 2019 році я вважав, що краще щоб залишився Порошенко. Та я і зараз так вважаю, що Порошенко на посаді президента України краще ніж Зелепень.

Але правди нема куди діти, електорат у Петра Порошенка ще той. В основній своїй масі це розумово відсталі дебіли з однією звивиною у голові.  Пам'ятаю свої дискусії з порохоботами в 2020 році. Я їм розказував, що Байден дозволить добудувати ПП2,  у відповідь лише особисті образи. Я їм кажу що ніяких санкцій з пекла не буде, у відповідь лише особисті образи. Я їм кажу що Байден не поверне Порошенка у президенти України, у відповідь лише особисті образи.

Ну і в цій гілці теж саме. Раз президент Польщі не висунув України офіційних претензій на східні креси, значить Польща ніяких територіальних претензій до України немає.  :weep:
   
Re: Гетьман Зеленський, Гетьман Порошенко, епоха Руїни

Чи може Польща вже відмовилась від претензій на Львів?

А вона їх висувала?
   
Ні, я не прихильник Зеленського і не підтримував його обрання президентом. В 2019 році я вважав, що краще щоб залишився Порошенко. Та я і зараз так вважаю, що Порошенко на посаді президента України краще ніж Зелепень.

Але правди нема куди діти, електорат у Петра Порошенка ще той. В основній своїй масі це розумово відсталі дебіли з однією звивиною у голові...
угу
60% львів'ян - це розумово відсталі дебіли з однією звивиною у голові...
от падлюки ці, з Львівської сотні!

Останнє редагування: 23 липня 2021 13:46:58 від Ламер
   
А вона їх висувала?

А хуйло до 2014 року висував якісь територіальні претензії до України, чи офіційно визнавав Крим українським?
   
угу
60% львів'ян - це розумово відсталі дебіли з однією звивиною у голові...
от падлюки ці, з Львівської сотні!

Я не казав, що всі хто голосував за Порошенка є дебілами. Я б і сам за Порошенка проголосував, як би не треба було для цього їхати через кордони.

Але спостерігаючи за порохоботами в Інтернеті, в тому числі тут, на фупі, відповідь очевидна, у більшості порохоботів мізків немає.  Може це і щирі і небайдужі люди, але без мізків.
   
так а що за держава до Руїни була?

   
Я не казав, що всі хто голосував за Порошенка є дебілами. Я б і сам за Порошенка проголосував, як би не треба було для цього їхати через кордони.

Але спостерігаючи за порохоботами в Інтернеті, в тому числі тут, на фупі, відповідь очевидна, у більшості порохоботів мізків немає.  Може це і щирі і небайдужі люди, але без мізків.
угу
Були би мізки, то виїхали б за кордон
Як Ви!
   
Re: Гетьман Зеленський, Гетьман Порошенко, епоха Руїни

А хуйло до 2014 року висував якісь територіальні претензії до України, чи офіційно визнавав Крим українським?

Ну, хуйло - не хуйло, але Лужков приїздив років 20 назад до Криму. Треба бути ідійотом, щоб думати, що то Лужков сам по собі з власної ініціятиви приїздив.
   
так а що за держава до Руїни була?

Русь
i народ руський ..

   
Достаешь свій прутень,береш в руки железнодорожний болт,порівнюешь...
Робишь висновок-железная дорога -гівно! Воняет!
Запіліваешь тему на ФУПе! Вуаля!!!
   
петро тримав гроші на кіпрі і підвищував податким манюпасові

і блазень все життя за кеш грав членом на роялі на корпоративах, складав грошики на кіпрі, а дорвавшись до потоків вирішив облупити манюпаса драконівськими податками
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія