Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зелепні скоротили стипендіальний фонд. Підвищені стипендії отримає лише 3% студентів

Отака фігня малята.
Фактично підвищену стипендію отримає 1-2 студенти на потік. Минулого року підвищену мали понад 10.
   
Ви так пишите ніби це погано
Навпаки
Більше грошей залишиться щоб будувати дороги
   
Підвищені стипендії отримає лише 3% студентів
(tu)
   
зекономлять нс проїзді

знов навчання буде віддалене
   
(tu)

Хто би сумнівався.
Ще накидай свиней і фейсбучних лінків.
   
Я колись отримувала підвищену як відмінниця. А що тепер за умови? Відмінник у квадраті? ;o
   
  авжеж, - навіщо ті рейтингові стипендії, адже за-біли їх не отримують за означенням...

   прихильники певної політсили потрібні гроші на оплату прихильники певної політсили ботів на ФУПі -

   швидкість > 30 гілок "про Петра " за кілька хвилин розорила прихильники певної політсили бюджет...
   
Я колись отримувала підвищену як відмінниця. А що тепер за умови? Відмінник у квадраті?

Відмінник переважно має орієнтовно 95 балів. На потік таких може бути орієнтовно 10-12 людей.
Перші 4-5 можуть різнитися у рейтингу менше ніж на 1 бал.
А підвищену зараз отримає лише 1-2 з цієї дюжини.
   
Хто би сумнівався.
Ще накидай свиней і фейсбучних лінків.
я якось студентом, давно, проходив повз вузівську булгахтерію, і тут касирка така "коли ви вже заберете свою стипендію за півроку!" :lol:
   
я якось студентом, давно, проходив повз вузівську булгахтерію, і тут касирка така "коли ви вже заберете свою стипендію за півроку!" :lol:

 (tu)
Нє очєнь тобі хатєлось
   
Цитувати
«Найважливіше – це наші діти. Майбутнє нашої країни. Я підписав указ щодо премій, стипендій і грантів для найрозумніших, найталановитіших учнів України. Наразі уряд готує порядки їхніх нарахувань», – розповів Глава держави.
   
 :lol: так по приколу ж
Самі студенти то лайно вибрали :K
   
Що тут? Свині знову виють за вилупком кума хуйла?  :bueee: Ото шоколаднопальмове уйопище разом з його куратором їм поверніть?  :cray:
   
Взагалі - то третина випускників завалили ЗНО з математики.

Які на фіг підвищені стипендії? Кому?
   
Взагалі - то третина випускників завалили ЗНО з математики.

Цим якраз студентство не світить.

Які на фіг підвищені стипендії? Кому?

10% кращим з кращих. Але ж ні, врізали практично в нуль %.
   
Отака фігня малята.
Фактично підвищену стипендію отримає 1-2 студенти на потік. Минулого року підвищену мали понад 10.

Фігня така, що Польщі то не стосується  :-B А МОН може загалом стіпендії відмінити і шукати студентів по світах  :-B   
   
Знаєте таке місто Воллонгонг... Це те (ті), що спромоглося від шахтарства піднятись до сучасного університетського міста   8-)



ТО пам"ятник перед мерією...

А загалом...

https://www.contentedtraveller.com/wheres-wollongong/

То є розумний шлях для Донбасу  (tu)

 
   
Отже, дитина 3-тя у рейтингу на весь потік, вперше за 3 курси, отримала звичайну стипендію.
Молодці, прихильники певної політсили, ви зробили це разом.
   
Економлять і відкладають на університет Зеленського.
   
На весь потік лише один студент отримав підвищену стипендію. Там різниця між першими у рейтингу - долі балу.
Офігєнна мотивація, шановні. Я певен, студенти будуть за це безмежно вдячні.
З.І. Д.Б. (К)
   
Та жріть щоб вам ЗЕ-лайну повилазило!
   
На весь потік лише один студент отримав підвищену стипендію. Там різниця між першими у рейтингу - долі балу.
Офігєнна мотивація, шановні. Я певен, студенти будуть за це безмежно вдячні.
З.І. Д.Б. (К)
   
Та жріть щоб вам ЗЕ-лайну повилазило!

прихильники певної політсили старанно обтікають гілку. Состашу забігав заповзав, але демонстративно заявив, що, мовляв, студентам стипендія не потрібна.
   
 (tu) дуже добре. Студенти найбільше голосували за зеле—довбня.  Дави їх
   
(tu) дуже добре. Студенти найбільше голосували за зеле—довбня.  Дави їх
Вряд ли те, кто получал повышенную стипендию, так что на его рейтинге именно этот факт не отразится  ;) .
   
Я ніскільки не зелепень, я - затятий порохобот, але тут зелепні роблять правильно бо нефуй за рахунок одних вчити інших.
Навчання - інвестиція, бо переважно той хто вчиться потім краще зхаробляє і довше живе ніж той хто мух на зажні йпарті ловить.
   
Походу ніби схаменулися, наскільки я чув, повним відмінникам стипендію повернули.
   
Сорос вимагає більше відсотків - що поробиш. Блазень заклав йому країну.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія