Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

Дуже цікаво.
Про які факти йде мова?
Дивіться мої попередні дописи.
 Будете ще клеїти дурня - ставлення буде відповідним.
 Тоді не ображайтеся. B-)
   
Я не можу це прибрати.
Воно у вашій голові, я лиш маю слабу надію що ця ваша поведінка виявляється лиш в соціальних мережах. :)
навіть не сподівайтеся.
Навмисно ні до кого не лізу, але якщо питають, то звісно, пояснюю в чому полягає суть цього зловісного уйобища.
на жаль, озвучена ним погроза Україні "Через рік - так через рік", не у моїй голові народилася

Останнє редагування: 26 липня 2021 14:06:24 від Myroslava
   
Дивіться мої попередні дописи.
 Будете ще клеїти дурня - ставлення буде відповідним.
 Тоді не ображайтеся. B-)

Ваші попередні дописи не містять фактів, з яких можна зробити якісь висновки.

Спробуйте сформулювати про що йдеться.
   
навіть не сподівайтеся.
Навмисно ні до кого не лізу, але якщо питають, то звісно, пояснюю в чому полягає суть цього зловісного уйобища.
на жаль, озвучена ним погроза Україні "Через рік - так через рік", не у моїй голові народилася

Звісно не у вашій.
У вашій голові народилося лиш ставлення до цих слів як до погрози. :)
Суть сформулювати може ви і здатні, але весь час чомусь від вас чутно лише ваше ставлення.
І більш нічого.
"Ромбаро" = "Юля сука" :)

Останнє редагування: 26 липня 2021 14:10:55 від Vad_Sv
   
бо вони зеббіли
і це найкраща відповідь!
   
і це найкраща відповідь!

Люди змінюються.
Через кілька років ніхто вам не скаже що то він своїм голосом привів до влади Зеленського.
   
Люди змінюються.
Через кілька років ніхто вам не скаже що то він своїм голосом привів до влади Зеленського.
пох. ходи записані
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

Люди змінюються.
Через кілька років ніхто вам не скаже що то він своїм голосом привів до влади Зеленського.

все бы ок, но вот есть одно но. больше всего для победы Зеленского сделал сам петя, его команда и его сторонники.  они ковали его победу  :)
   
  :facepalm: Вад таки вирішив погратися у дурника.
  Хто йому , адепту святого Жмурука, дохткр? :D
   
таки село без сільради....  :facepalm1:
.    Сельрада - АТО. Была. Ликвидировали.
   
І це є  фактом!
Це не є обіцянкою! Це   проголошене  побажання,  яке  не  має  ніякого  відношення  до факту "Я це  зроблю, бо  це у  моїй  компетенції"

Читаємо: "Обіцянка, виконання якої не належить до повноважень об'єкта досліження, фіксується із зазначенням того факту, що її виконання безпосередньо не залежить від автора обіцянки."
.     Хорошая тема! Поэтому нужно вымагаты от кандидата в президенты сделать то-то и то-то:

Есть такая штуковина, называется "Наказы избирателей" (накази виборцив). Раньше вы занимали пассивную позицию, типа: "Нука, расскажи нам, что  ты, как президент, будеш делать?". Я же предлагаю занять активную позицию: "Чего хотят избиратели?". Вот и изложим позицию избирателей в этой ведке:
      1. Освободить Украину(в пределах каденции, ну или хотя бы видно было, что процесс идет).
      2. Восстановить экономику (как базис для восстановления страны).
      3. Вернуть народную власть в села.
      4. Создать в Украине такие условия, что бы открыть закрытые школы.
      5. Восстановить медицину в селах, районах (пока не разрушили окончательно).
      Добавляйте! Каждый из вас - президент! (В.А.Зеленский).
Затем сранить программы кандидатов в президенты с наказами избирателей, дабы не повадно было тупым ботам вещать: "Вы же за это проголосовали!". Приобщайтесь. "Відчуй себе президентом!".
   
Тому що ТС - шматок тупого сільського дебілоїда.
Йди в гноярню порпайся, нещастя.

А взагалі дивний збіг, щойно Костяшку відправили до пєтушатника, так одразу винирнув цей селюк, але з педрофанським нахилом й фуярить щодня тони постів й гілок.
.    Ты ж сам из гноярни!
   
У вашій голові народилося лиш ставлення до цих слів як до погрози.
тобто в цих словах немає погрози уйобища не дати Україні спокою і надалі намагатися видертися на найвище владне крісло?
   
Люди змінюються.
Через кілька років ніхто вам не скаже що то він своїм голосом привів до влади Зеленського.
у вас цей шанс є сьогодні
скористайтеся
хіба не ви своєю впертістю, своїм голосом долучилися до того, що пара кандидатів у другому турі була саме такою - з заздалегідь передбачуваним наслідком?
   
все бы ок, но вот есть одно но. больше всего для победы Зеленского сделал сам петя, его команда и его сторонники.  они ковали его победу  :)

Та да.
То Пєтя винуватий в перемозі Зеленського.
Тільки так чомусь кажуть лише ті хто голосував за Зеленського.
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

Та да.
То Пєтя винуватий в перемозі Зеленського.
Тільки так чомусь кажуть лише ті хто голосував за Зеленського.

петя еще был президентом... и сидел на той самой табуретке... фуп был в те времена тоже...    зеленский был только кандидатом. и  ГОЛОСОВАНИЯ  еще не было.  я тут криком кричал.... ребята, петя сам, его команда и его сторонники топять сами себя и пролетят на выборах.  угомонитесь, пересмотрите тактику и стратегию, меняйте команду, меняйте риторику..... иначе посадите на табуретку ЗЕ.

так что  ТА ДА
   
Та да.
То Пєтя винуватий в перемозі Зеленського.
Тільки так чомусь кажуть лише ті хто голосував за Зеленського.
.     Умные люди говорили: «Готовся к следующим выборам в день оглашения результатов предыдущих». Не подготовились.
   
То Пєтя винуватий в перемозі Зеленського.
ще стартонув в 2016... і як виявилось вдало.... пролетів
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

Вот и изложим позицию избирателей в этой ведке:


Не працює!
Або демократія, або накази  виборців.
   
Не працює!
Або демократія, або накази  виборців.

Назови это «Мои хотелки», или: «Для страны необходимо:…». Не зацыкливайся.

Останнє редагування: 26 липня 2021 17:01:06 від U2
   
у вас цей шанс є сьогодні
скористайтеся
хіба не ви своєю впертістю, своїм голосом долучилися до того, що пара кандидатів у другому турі була саме такою - з заздалегідь передбачуваним наслідком?

Я голосував за того, кого вважав кращим кандидатом.
Той вибір НМД був оптимальним на той час, але це не означає що замість Пєті не може бути хтось інший.
Наприклад я проголосую ще за Яценюка або за Зеркаль.


   
петя еще был президентом... и сидел на той самой табуретке... фуп был в те времена тоже...    зеленский был только кандидатом. и  ГОЛОСОВАНИЯ  еще не было.  я тут криком кричал.... ребята, петя сам, его команда и его сторонники топять сами себя и пролетят на выборах.  угомонитесь, пересмотрите тактику и стратегию, меняйте команду, меняйте риторику..... иначе посадите на табуретку ЗЕ.

так что  ТА ДА

Табуретку просадили самі, не заперечую.
Не можна було в тій ситуації бути і вашим і нашим.
Хоча...
Я не впевнений. :(
Громадянської війни все ж не сталося.
Не зважаючи на багаторазові спроби перевернути владу.
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

Раньше вы занимали пассивную позицию, типа: "Нука, расскажи нам, что  ты, как президент, будеш делать?"


Це не  відповідає дійсності!
Такого  не  існує.
Реальність  інша: "Про  що  кажуть 44  кандидати   у  Президенти України?" - це реальність.
   
.     Умные люди говорили: «Готовся к следующим выборам в день оглашения результатов предыдущих». Не подготовились.

Це справедливо для політичних партій а не персональних політпроектів.
   
ще стартонув в 2016... і як виявилось вдало.... пролетів

Мабуть тому що він не такий розумний як нинішній політичний діяч. :)
   
Це не  відповідає дійсності!
Такого  не  існує.
Реальність  інша: "Про  що  кажуть 44  кандидати   у  Президенти України?" - це реальність.
.   А я за шо?
   
Це справедливо для політичних партій а не персональних політпроектів.
.    Гы!!! Президент же - от партии! :acute:
   
.    Гы!!! Президент же - от партии! :acute:

Персональної партії.
Яка живе поки вона потрібна лідеру.
   
Персональної партії.
Яка живе поки вона потрібна лідеру.
.     Так вместе с лидором - туда, куда лидор завёл страну.
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

Так вместе с лидором - туда, куда лидор завёл страну.
Це не  відповідає дійсності.
Конституція України не  визначає Президента України лідером  країни,  який  кудись  веде її.
   
.     Так вместе с лидором - туда, куда лидор завёл страну.

Безперечно.
Але людям подобається. :(
   
Це не  відповідає дійсності.
Конституція України не  визначає Президента України лідером  країни,  який  кудись  веде її.

Це не означає що насправді відбувається все так як там написано.
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

Але людям подобається.


Кому?
   
Кому?

Не можу сказати точно кому, але якщо зірки не запалюють значить то нікому не потрібно.
Виходить що всім.
   
Я голосував за того, кого вважав кращим кандидатом.
Той вибір НМД був оптимальним на той час, але це не означає що замість Пєті не може бути хтось інший.
Наприклад я проголосую ще за Яценюка або за Зеркаль.
Ну от і решта голосували з тих самих міркувань - за найоптимальнішого - на їхній погляд кандидата. І не шкодують, що не приведи господи не проголосували за його опонента.
Які претензії?
   
Будуть чергові вибори, оцінимо виконпння
   
Ну от і решта голосували з тих самих міркувань - за найоптимальнішого - на їхній погляд кандидата. І не шкодують, що не приведи господи не проголосували за його опонента.
Які претензії?

Претензії в тому що замість того щоб впливати на обрану вами владу ви вмиваєте руки, і критикуєте лише попередників.
Втім навіть не критикуєте.
Лиш виказуєте своє ставлення.
   
Re: чому 73% не вимагають від людини, яку вони обрали

Це не означає що насправді відбувається все так як там написано.


Відбувається ЩО?
Складові.
1. Конституція України не  визначає Президента  України як  лідера держави.
2. Президент  це  посада на  яку  обирають із 44  кандидатів на  5 років.
3. Той,  хто незадоволений  вибором більшості є опозиція.
4. Є  конструктивна  опозиція  і  є  брехлива  опозиція.
5. ПЄС, ОПСЖ, Голос, Батьківщина   прийняли рішення  буди брехливою опозиціє.
6. Все,  що  зараз  йде  з  боку ПЄС, Батьківщина, ОПСЖ, Голосу - опозиційна  брехня.
Висновок:  Вова - дави брехунів!
   
Претензії в тому що замість того щоб впливати на обрану вами владу ви вмиваєте руки, і критикуєте лише попередників.
Втім навіть не критикуєте.
Лиш виказуєте своє ставлення.
Критикую, ще й як!
А тепер нагадайте, чи був хоч один раз щоб ви критикували обрану вами попередню владу?
І не треба розповідати, що критикувати не було за що..
Хто тут закликав не розхитувати човна, погрожував нападом Хуйла, винаходив термін "зрадо*обів" тощо?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія