Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Особисті повідомлення

Особисті повідомлення

Що це за новина, одне повідомлення за годину?
Як Ви уявляєте спілкування в приваті при такій умові?
   
Re: Особисті повідомлення

Вот так и обчаемся, раз в час)))
   
Re: Особисті повідомлення

Вот так и обчаемся, раз в час)))
За що це така кара?
   
Re: Особисті повідомлення

За що це така кара?

Ни кто не знает.
   
Re: Особисті повідомлення

Правильно все зробили, нічого спілкуватись по пошті))) Демократія має бути публічною)))
   
Re: Особисті повідомлення

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1034013.0
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1038043.0
Не гони, такий варіант притягнутий за вуха, і падіння форума не повязано зцим. А те що обмежили, скоріше за все не хотіли в той період міняти залізо і пішли таким шляхом.
   
Re: Особисті повідомлення

Не гони, такий варіант притягнутий за вуха, і падіння форума не повязано зцим. А те що обмежили, скоріше за все не хотіли в той період міняти залізо і пішли таким шляхом.
Це одна з ймовірних причин... Тим більш пацан сам про це заявив...
   
Re: Особисті повідомлення

Це одна з ймовірних причин... Тим більш пацан сам про це заявив...

ТИ віриш що там можна форум завалити?  :facepalm1:
   
Re: Особисті повідомлення

ТИ віриш що там можна форум завалити?  :facepalm1:
А ти не віриш Лисогорцю?  :weep:
   
Re: Особисті повідомлення

А ти не віриш Лисогорцю?  :weep:

Те що він послав листа на китайській? Вірю, і що послав листа вірю, думаю навіть на грубив, але це заслуговує не більше 10 днів, а от в те що це завалило форум, не вірю. І ти теж не віриш... Бо це бред.
   
Re: Особисті повідомлення

Те що він послав листа на китайській? Вірю, і що послав листа вірю, думаю навіть на грубив, але це заслуговує не більше 10 днів, а от в те що це завалило форум, не вірю. І ти теж не віриш... Бо це бред.
А я от звик пацанам вірити на слово  :weep: Тим більш що він так рвався до успіху на СУПі   -X-
   
Re: Особисті повідомлення

А я от звик пацанам вірити на слово  :weep: Тим більш що він так рвався до успіху на СУПі   -X-
Якщо пацан скаже що танк  перекинув рукою теж повіриш?

Дивно...
   
Re: Особисті повідомлення

То що там із приватними повідомленнями?


Коли вже знімуть це обмеження?

Поки пообчаюся із модерами з приводу попереджень - на лічьну жизнь відповіді юзерам вже часу не вистачає...  :weep:   







   
Re: Особисті повідомлення

То що там із приватними повідомленнями?


Коли вже знімуть це обмеження?

Поки пообчаюся із модерами з приводу попереджень - на лічьну жизнь відповіді юзерам вже часу не вистачає...  :weep: 

Тут Адміністрація боїться, що організують майдан на ФУП. От і закрила таку можливість а не тому що хтось щось послав. Там достатньо було обмежень на кількість занаків ну 5 хвилин між повідомленнями... 

Я іншої причини крім страху що будуть флешмоб через пошту організовувати не бачу для таких обмежень.  :(

Може я помиляюсь?
   
Re: Особисті повідомлення

Тут Адміністрація боїться, що організують майдан на ФУП. От і закрила таку можливість а не тому що хтось щось послав. Там достатньо було обмежень на кількість занаків ну 5 хвилин між повідомленнями... 

Я іншої причини крім страху що будуть флешмоб через пошту організовувати не бачу для таких обмежень.  :(

Може я помиляюсь?

Та ні. Я іншої думки.

Ймовірно, що логіка полягала у тому, що у приваті міг утворитися ще один підфорум. І так у кожного юзера.  :gigi:  а це додаткове навантаження на движок.

А може вирішили, що приватні питання треба вирішувати через інші канали (обмінюватися тел - все ж таки, вайбер, телеграм ніхто не забороняв, скайп, електронка...). І Зело не прижилося. Нєт лічьной жизні без пістолєта (с).

Не хотілося б, щоб телефон гуляв по форуму....


Так, про 5 хвилин я теж згодна.  (tu)
   
Re: Особисті повідомлення

Година - це дуже жорстоко. 5 -10 хвилин. ПЛІІІІІІІІІІІІІІІІІ ІІІІІІІІІІЗЗЗЗЗЗЗЗЗ ЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ.
   
Re: Особисті повідомлення

Година - це дуже жорстоко. 5 -10 хвилин. ПЛІІІІІІІІІІІІІІІІІ ІІІІІІІІІІЗЗЗЗЗЗЗЗЗ ЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ.
:gigi: шо, з шістьма дєвачькаме форуму переписуєшся?

Дик, ти їм так і скажи: "В очєрєдь, сукіни дєті!" - і вони все поймуть.

Одна бажатиме тобі доброго ранку, друга - доброго вечора.

Три повідомлення - і нова жизнь доба.  :gigi:
   
Re: Особисті повідомлення

Якщо пацан скаже що танк  перекинув рукою теж повіриш?

Дивно...
Ну ти ж Педрі вірив...  :lol:
   
Re: Особисті повідомлення

Ну ти ж Педрі вірив...  :lol:
З якого це дива?

Вірити треба в БОГА.
   
Re: Особисті повідомлення

З якого це дива?

Вірити треба в БОГА.
Йопт... Тімі на тебе що зійшло благословення і ти зрозумів що Педро брехав нам п'ять років?  ;o
   
Re: Особисті повідомлення

Йопт... Тімі на тебе що зійшло благословення і ти зрозумів що Педро брехав нам п'ять років?  ;o

??? Увас якісь дурні ілюзії про мене, відкрий проект де аналізувались обман і маніпуляція у промовах.
   
Re: Особисті повідомлення

??? Увас якісь дурні ілюзії про мене, відкрий проект де аналізувались обман і маніпуляція у промовах.
Видно що ні...  :facepalm1:
   
Re: Особисті повідомлення

Видно що ні...  :facepalm1:

Ти якийсь дивний, в тебе цікава позиція, людина бреша, бо вона тобі не подобається.

Тут же правда публікувала де проводився аналіз заяв... Ти уже не віриш УП?
   
Re: Особисті повідомлення

то шо тут? коли будуть зняті обмеження з ПП?  :girl_were:
   
Re: Особисті повідомлення

то шо тут? коли будуть зняті обмеження з ПП?  :girl_were:
(tu)
   
Re: Особисті повідомлення Нове

передумала.

Останнє редагування: 1 червня 2019 09:24:57 від Karoffka
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія