Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Запорожье священник УПЦ МП отказался отпевать погибшего мальчика, крещенного УПЦ КП

а чому вони кацапського попа покликали?
   
А что только за крещеных молятся?
Тут не самоубийство часом?
   
а чому вони кацапського попа покликали?
те ж питання.
не відвідуйте РПЦ і вона зникне без заборон
   
Ну то чо ви ходите до тих священників?
   
передайте тому попу, хай матчасть учить.
   
Поп еще живой? или на колу уже сидит?
   
Євстратій Зоря
2 ч ·
У Запоріжжі служитель Московського патріархату (важко в даному конкретному випадку написати «священик») під час поховання відмовився звершувати чин похорону (відспівування) дворічної дитини, яка загинула від падіння на неї самогубця.
Причина - дитина хрещена у Київському Патріархаті.
В іншому храмі теж відмовилися. Похорон звершив наш священик.
Мабуть в МП думають, що таке їхнє ставлення погіршує положення Київського Патріархату.
Так само як не-вставання під час оголошення імен Героїв України чи не-співання Гімну під час зустрічі звільнених бранців «русского мира» – «сприяє миру та єднає Україну»…
P.S. У коментарях дорікають батькам за звернення в МП, чим показують, що саме посилання не читали / не уважно глянули.
Похорон готувала «похоронка», у якої явно угода з МП. Ви ж можете собі уявити стан батьків загиблої дворічної дитини...
Коли відмовився цей служитель, то кинулися просто до найближчого храму. А вже потім, зрозумівши, що це така їхня позиція - звернулися до нашого храму.

Євстратій Зоря
1 ч ·
«Больше ада!»
У попередньому дописі йшлося про відмову служителя МП відспівувати малюка, бо він був хрещений у Київському Патріархаті.
Щоб додати «больше ада» митрополит МП Лука похвалив дії свого священика, туманно посилаючись на «канони». Ну прям так само, як члени Синедріону посилалися на канони, вимагаючи розіп‘яти Ісуса Христа: «Ми маємо закон, і за законом нашим має померти»; «А народ цей, що не знає Закону, проклятий він» (Ін. 7:49).
Насправді в МП відмова у церковних службах вірним Київського Патріархату - звичайне явище (хоча більш мудрі священики та єпископи і уникають так робити). Однак НЕМАЄ жодного загального офіційного документу МП, який би зобов‘язував так діяти, з конкретним посиланням на ті самі канони, про які каже м. Лука. НЕМАЄ. Чому?
Бо тоді коту під хвіст піде весь екуменізм МП. Адже якщо офіційно визнати УПЦ КП «не хрещеними», то тоді католики і протестанти теж «не християни». Тому МП-комісія «по противодействию расколам» свого часу проект документу написала, а ухвалити так і не спромоглися.
Тож усе залишається на рівні волюнтаризму і усних розпоряджень, туманно прикритих «канонами».
P.S. До речі, цей м. Лука буквально днями вже відзначився: спочатку написав гнівну заяву, що нібито державне святкування Різдва 25 грудня «спрямоване на знищення Православ‘я», а потім поїхав у Будапешт, де в храмі МП правив 25 грудня Різдвяну службу. Бо там парафія МП живе за новим календарем.
Накаже Москва завтра сорок днів поспіль за покійну дитину літургії служити - той же м. Лука і сам служитиме, і всім своїм підлеглим вказівку дасть.
   
МП должен быть запрещен в Украине и уничтожен
   
Трагически погибшего малыша из Запорожья отказался отпевать священник Московского патриархата из-за того, что малыш был крещен в Киевском
   

Отпевать 2-летнего ребенка, на которого упал выбросившийся из окна самоубийца, отказались клирики Запорожской епархии УПЦ МП. Как сообщает 4 января "ForPost" со ссылкой на отца покойного ребенка Романа Полищука, во время отпевания священник узнал, что ребенка крестили священнослужители Киевского патриархата и наотрез отказался продолжать отпевания.

"Батюшка сказал, что ребенок некрещеный, а Церковь – самозванная. Мать плакала и падала перед ним на колени, но это не помогло", — комментирует ситуацию Роман.

Родители решили отвезти тело ребенка в другой запорожский храм УПЦ МП – во имя святого Иоанна Кронштатского, - но там также отказались отпевать умершего по той же причине. По словам отца, священники просто закрыли двери перед ними и попросили покинуть территорию церкви.

В итоге младенца отпел священник храма святителя Николая (УПЦ КП), где крестили ребенка.

Организацией отпевания занималась ритуальная служба, к услугам которой прибегнули родители малыша. По словам руководителя организации Светланы Шаповал, подобный случай с ними произошел впервые, потому как большая часть клиентов были крещены священнослужителями Московского патриархата.

"В Запорожье всего два храма Киевского патриархата. Мы все крещенные Московским патриархатом, и никто не мог подумать, что родители поедут на Бабурку крестить ребенка в Киевском патриархате. Теперь мы обязательно будет уточнять этот момент", — сказала руководитель службы.

Первого из священников, которые отказались отпевать малыша, зовут Евгений Молчанов. "Смерть любого ребенка это всегда тяжело, - сказал он журналистам. - Мне очень жаль, я сострадаю этим людям, но переступить через эти моменты я не могу. Ребенок, отпетый в Киевском патриархате, остается некрещенным, а сама Церковь Киевского патриархата недействительна и незаконна. Я молюсь за этого ребенка дома, а в храме нельзя, потому что он некрещенный".

Вечером 31 декабря в одном из домов по улице Исторической в Запорожье произошла трагедия. 39-летний житель Запорожья решил покончить жизнь самоубийством и выбросился из окна многоэтажки. В этот момент во дворе дома гулял маленький мальчик со своим папой. По трагическому стечению обстоятельств, самоубийца упал именно на двухлетнего малыша. Мужчина скончался от полученных травм на месте. Мальчика пытались спасти врачи "скорой помощи", но ребенок, не приходя в сознание, скончался в реанимационном автомобиле.

 
   
Первого из священников, которые отказались отпевать малыша, зовут Евгений Молчанов. "Смерть любого ребенка это всегда тяжело, - сказал он журналистам. - Мне очень жаль, я сострадаю этим людям, но переступить через эти моменты я не могу. Ребенок, отпетый в Киевском патриархате, остается некрещенным, а сама Церковь Киевского патриархата недействительна и незаконна. Я молюсь за этого ребенка дома, а в храме нельзя, потому что он некрещенный".

 УБЛЮДОК!!! СДОХНИ, СВОЛОЧЬ! ПРОКЛИНАЮ!!!!
   
мої глибокі і щирі співчуття батькам невинно вбитого немовляти.
але

от я не розумію
якщо людині глибоко байдуже, що то за церква, що то за Таїнства, навіщо хрестять, навіщо сповіді-соборовання-відспівування тощо - то чому викликає обурення, що в когось, для кого це не пусті слова і не вистава "томущо всі так роблять", вистачило совісті відмовитися і відмовити у продовженні аттракциону?

чесно, не розумію. Поясніть будь ласка.
   
Я так розумію в РПЦ хрестья не в Ім’я Отця і Сина і Святого Духа, а в імя Кирила?
   
УБЛЮДОК!!! СДОХНИ, СВОЛОЧЬ! ПРОКЛИНАЮ!!!!
та звісно здохне
усі ми колись здохнемо - і священик, і я, і ти

питання: з яким особистим багажем і тягарем кожен з нас прийде до Б-га і предстане перед Його очима?..
Тобі ж це важливо, правда ж?
ото тоді сядь і подумай про це.

А якщо тобі на такі речі байдуже - тоді ти просто тупий троль-істеричка, і зайшов сюди чисто для понагнітати
   
мої глибокі і щирі співчуття батькам невинно вбитого немовляти.
але

от я не розумію
якщо людині глибоко байдуже, що то за церква, що то за Таїнства, навіщо хрестять, навіщо сповіді-соборовання-відспівування тощо - то чому викликає обурення, що в когось, для кого це не пусті слова і не вистава "томущо всі так роблять", вистачило совісті відмовитися і відмовити у продовженні аттракциону?

чесно, не розумію. Поясніть будь ласка.
Сформулюй питання інакше якось.я його не зрозумів.
Кто на ком стоял ? (С)
   
ну что же приучают украинцев отличать чья церковь. я прежде чем подать всегда спрашиваю какого патриархата если отвечают московского прячу деньги и говорю бог подаст
   
Не мав права відмовити . Попа " забріть в солдати " .
Якщо б в них був " еклезіастичний мінімум " , то теж би не міг , бо 2 річна дитина не підпадає під нього .,
Тай " мінімуму " в них немає". Попи не настоящіє , немає чого перейматись .
   
кто б сомневался, что в ветке появится настоящая патриотка МП и начнет в типичном стиле кацапопропагандонов просить ей разъяснить, что не так.
   
Да, Светлана. В демагогии твоим пастырям равных нет.
И ты туда же  (td)
   
Украинцы очень толерантный народ за это и страдает.А вообще это нонсенс когда какая-то организация проявляет такое неуважение к стране и её гражданам и продолжает в ней работать
   
Поп сам перед богом ответит.
   
Хтось тут за м. Луку та Різдво 25 грудня тєльняшку рвав  :clapping:

P.S. До речі, цей м. Лука буквально днями вже відзначився: спочатку написав гнівну заяву, що нібито державне святкування Різдва 25 грудня «спрямоване на знищення Православ‘я», а потім поїхав у Будапешт, де в храмі МП правив 25 грудня Різдвяну службу. Бо там парафія МП живе за новим календарем.
Накаже Москва завтра сорок днів поспіль за покійну дитину літургії служити - той же м. Лука і сам служитиме, і всім своїм підлеглим вказівку дасть.
   
та звісно здохне
усі ми колись здохнемо - і священик, і я, і ти

питання: з яким особистим багажем і тягарем кожен з нас прийде до Б-га і предстане перед Його очима?..
Тобі ж це важливо, правда ж?
ото тоді сядь і подумай про це.

А якщо тобі на такі речі байдуже - тоді ти просто тупий троль-істеричка, і зайшов сюди чисто для понагнітати

 істеричка то ти  дай тобі Бог, ніколи не стикнутися з тим, чим стикнулися ці люди. Коли піп так званий відмовився відспівувати дитину з криками та образами... Подумай над цим.. і можеш мне банити за АскАрбленіє
   
Я так думаю в цій ситуації похоронне бюро мало би попасти на офігенну кількість грошей.
   
Сформулюй питання інакше якось.я його не зрозумів.
Кто на ком стоял ? (С)
припустимо, що все викладене - правда.
Тобто батькам було спочатку байдуже де хрестити дитину (і навіщо це робити), а потім так само байдуже де відспівувати (і навіщо це робити)
Це означає, що для них усі ці Таїнства церкви - не більш ніж аттракцион, вистава, "томущо всі так роблять". Бо якби вони справді піклувалися про спасіння душі - своєї та дитини - вони б від початку вчиняли якось інакше
тоді священик вчинив і по правилам, і по совісті.
Бо неможна відспівувати нехрещену людину.
І неможна потурати людям, які вперто бажають перетворити церкву на атракціон.

зі. А для будь-якої православної церкви в усьому світі - упц кп (філарета) є не більш ніж сєкта, яких понаплодилося за 2 тищі років навколо християнства і православ"я як собак нерізаних.

Є якась окрема служба по передчасно померлих немовлятах, яких ще не встигли похрестити (така ж здається, як по вбитим в материнській утробі (аборт)) - але я не знавець, пробачте. Це краще питати в священика
   
істеричка то ти  дай тобі Бог, ніколи не стикнутися з тим, чим стикнулися ці люди. Коли піп так званий відмовився відспівувати дитину з криками та образами... Подумай над цим.. і можеш мне банити за АскАрбленіє
ще раз
якщо ти _справді_ піклуєшся про спасіння своєї душі - то сядь і подумай, що ти тут понаписував, і що буде з тобою на Б-жому суді
а якщо тобі чхати, що то за Таїнства - хрещення, сповідь, відспівування - то ти просто тупий бот-істеричка.
   
Кананізм так і лізе зі всіх дирок. :facepalm1:
Хворі, безмежно хворі люди. І не тому що вірять, а тому що вважають що бог дійсно"благословив" певні організації :facepalm1:

   
все таки действительно пора запрещать эту секту МП, глядя на ее проводников, принесших сюда войну, и упоротых прихожан.
   
припустимо, що все викладене - правда.
Тобто батькам було спочатку байдуже де хрестити дитину (і навіщо це робити), а потім так само байдуже де відспівувати (і навіщо це робити)
Це означає, що для них усі ці Таїнства церкви - не більш ніж аттракцион, вистава, "томущо всі так роблять". Бо якби вони справді піклувалися про спасіння душі - своєї та дитини - вони б від початку вчиняли якось інакше
тоді священик вчинив і по правилам, і по совісті.
Бо неможна відспівувати нехрещену людину.
І неможна потурати людям, які вперто бажають перетворити церкву на атракціон.

зі. А для будь-якої православної церкви в усьому світі - упц кп (філарета) є не більш ніж сєкта, яких понаплодилося за 2 тищі років навколо християнства і православ"я як собак нерізаних.

Є якась окрема служба по передчасно померлих немовлятах, яких ще не встигли похрестити (така ж здається, як по вбитим в материнській утробі (аборт)) - але я не знавець, пробачте. Це краще питати в священика
Краще б я тебе не питав.
   
припустимо, що все викладене - правда.
Тобто батькам було спочатку байдуже де хрестити дитину (і навіщо це робити), а потім так само байдуже де відспівувати (і навіщо це робити)
Це означає, що для них усі ці Таїнства церкви - не більш ніж аттракцион, вистава, "томущо всі так роблять". Бо якби вони справді піклувалися про спасіння душі - своєї та дитини - вони б від початку вчиняли якось інакше
тоді священик вчинив і по правилам, і по совісті.
Бо неможна відспівувати нехрещену людину.
І неможна потурати людям, які вперто бажають перетворити церкву на атракціон.

зі. А для будь-якої православної церкви в усьому світі - упц кп (філарета) є не більш ніж сєкта, яких понаплодилося за 2 тищі років навколо християнства і православ"я як собак нерізаних.

Є якась окрема служба по передчасно померлих немовлятах, яких ще не встигли похрестити (така ж здається, як по вбитим в материнській утробі (аборт)) - але я не знавець, пробачте. Це краще питати в священика

Сам крещёный в МП,но чем взрослее становлюсь,тем больше понимаю что пора эту богодельню выгонять к хуям,пока люди не устроили попам 17 год
   
ще раз
якщо ти _справді_ піклуєшся про спасіння своєї душі - то сядь і подумай, що ти тут понаписував, і що буде з тобою на Б-жому суді
а якщо тобі чхати, що то за Таїнства - хрещення, сповідь, відспівування - то ти просто тупий бот-істеричка.

 Ще раз, пані Бикова. Візьміть голову в руки і подумайте над тим, що написали. І далі захищайте Московьий патріархат та його цінності... Скоро його тут не буде
   
Кананізм так і лізе зі всіх дирок. :facepalm1:
Хворі, безмежно хворі люди. І не тому що вірять, а тому що вважають що бог дійсно"благословив" певні організації :facepalm1:

да, это ж именно Бог сказал, что КП секта, а МП делает какие-то правильные таинства, это не русня делила апельсин и пыталась Украину под себя подмять. то есть главная мысль - быть проводником людей к Богу, посредником - она вообще не ночевала в голове. главное, чтобы обряд был по понятиям, иначе ж п***а, прямиком в ад.
   
для старгунера:
неможна вбити сєпара з АК, якщо там нема патронів. Спочатку треба їх туди вставити.
Погрозити - так, припугнути - так. Але вбити - хібащо як палицею: метнути, чи на бошку опустити.

бєссмислєнно проводити відспівування, якщо людина не хрещена. Хіба що як виставу. "ВІДІМОСТЬ" - щоб як у всіх.
   
Ще раз, пані Бикова. Візьміть голову в руки і подумайте над тим, що написали. І далі захищайте Московьий патріархат та його цінності... Скоро його тут не буде
сонечко, я вірую в Б-га, а не в церкву :) тож ти реально дарма струшуєш тут повітря та барабаниш по клаві :)
мене це не обходить, а ось тобі рикошетом нідайбох пповернеться.

карма вона така - завжди повертається і відпрацьовує накосячене по повній.
   
для старгунера:
неможна вбити сєпара з АК, якщо там нема патронів. Спочатку треба їх туди вставити.
Погрозити - так, припугнути - так. Але вбити - хібащо як палицею: метнути, чи на бошку опустити.

бєссмислєнно проводити відспівування, якщо людина не хрещена. Хіба що як виставу. "ВІДІМОСТЬ" - щоб як у всіх.
ты даже не потрудилась прочитать историю до конца
но взялась умничать
   
да, это ж именно Бог сказал, что КП секта, а МП делает какие-то правильные таинства, это не русня делила апельсин и пыталась Украину под себя подмять. то есть главная мысль - быть проводником людей к Богу, посредником - она вообще не ночевала в голове. главное, чтобы обряд был по понятиям, иначе ж п***а, прямиком в ад.

Пусть этот пидарас покажет где в библии написано про правильные и неправильные патриархаты.Поприду мывали ублюдки всякой херни,чтобы манипулировать целыми народами и всё это не имеет ничего общего с верой
   
Хоч мені і пофуй усі ці релігійні церемонії-атрибути, але вважаю, що було б непогано, якщо б  приміщення, де той мудак править службу, згоріло б, наприклад, від порушення правил пожежної безпеки. B-) 

Сьогодні до речі був у приміщенні церкви МП, родичи вирішили зайти поставити свічечки-фуїчки, то й зашов з ними докупи.
Всередині усі написи кацапською мовою. Охоронець (!) підвалив з питанням: "Чего надо? А, ну свечки, это пройдите направо..."
Прикольнула об'ява на стіні у рамці: "Разговаривающим в храме - посылаются скорби".
І коло цієї об'яви доволі голосно п***а між собою служки, чи фуй знаэ як їх там правильно назвати, що продають свічки та прикраси. Щось ніфуя "скорби" не бояться.

Коротше, мерзенне та паскудне місце, просякнуте кацапським духом - це є "православна церква". :bueee:
   
Якщо вони хрестили дитину в кп яких як кажуть там аж два то це очевидно свідомий вибір. А не атракціон.
   
Хоч мені і пофуй усі ці релігійні церемонії-атрибути, але вважаю, що було б непогано, якщо б  приміщення, де той мудак править службу, згоріло б, наприклад, від порушення правил пожежної безпеки. B-) 

Сьогодні до речі був у приміщенні церкви МП, родичи вирішили зайти поставити свічечки-фуїчки, то й зашов з ними докупи.
Всередині усі написи кацапською мовою. Охоронець (!) підвалив з питанням: "Чего надо? А, ну свечки, это пройдите направо..."
Прикольнула об'ява на стіні у рамці: "Разговаривающим в храме - посылаются скорби".
І коло цієї об'яви доволі голосно п***а між собою служки, чи фуй знаэ як їх там правильно назвати, що продають свічки та прикраси. Щось ніфуя "скорби" не бояться.

Коротше, мерзенне та паскудне місце, просякнуте кацапським духом - це є "православна церква". :bueee:

Всё к этому и идёт.Я бы на месте родителей и родственников умершего ребёнка прикопал бы этого попа где-то в посадке или отпиздил бы прямо там на месте чтобы еле уполз
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія