Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ця з Ольгіно вже напрацювала на вічний бан чи ще ні?

Ця з Ольгіно вже напрацювала на вічний бан чи ще ні?

   
Кожний пост Інанни - це апофеоз неадекватнійшого сприйняття реальності.
Коли думаєш, що вже гірше бути не може, відкривається ширма, і звідти випадає нове дно.
   
Ольгінці це ви. Тому що топите за те, що потрібно Кремлю.

Я просто ось цю книжку прочитала і намагаюсь донести українцям, що їх чекає:

Що чекає українців після Зе

А щодо моєї присутності на форумі, можете не переживати - поскачу до кінця тижня і все.

   
Ольгінці це ви. Тому що топите за те, що потрібно Кремлю.

Я просто ось цю книжку прочитала і намагаюсь донести українцям, що їх чекає:

Що чекає українців після Зе
А щодо моєї присутності на форумі, можете не переживати - поскачу до кінця тижня і все.


 ;o та тти шо.... І чайку не поп*єш, і грибочків не поїси....
   
Ольгінці це ви. Тому що топите за те, що потрібно Кремлю.

Я просто ось цю книжку прочитала і намагаюсь донести українцям, що їх чекає:

Що чекає українців після Зе
А щодо моєї присутності на форумі, можете не переживати - поскачу до кінця тижня і все.


Ваша думка дуже важлива для нас.
   
Кожний пост Інанни - це апофеоз неадекватнійшого сприйняття реальності.
Коли думаєш, що вже гірше бути не може, відкривається ширма, і звідти випадає нове дно.
Це через невлаштоване приватне життя.
Мені б у голову не прийшло лізти в чужу країну на політичний форум "повчати життю" :facepalm1:
   
Очень любит украинцев, само добро

Re: А что, если молодежь, голосующую за Зе, да эбонитовыми палочками? :new_russi:
Inanna
   3 квітня 2019 08:39:10
IP/Host: ---.abhsia.telus.net
Думаю, прикриття безвізу і відмови у візах за кордон та прийняття доків на навчання цілком вистачить, щоб вставити мізки.

за 03.04 девушка наструячила 110 постов. С интервалом иногда 1 минута. Это ж даже не пописять.
   
Очень любит украинцев, само добро

Re: А что, если молодежь, голосующую за Зе, да эбонитовыми палочками? :new_russi:
Inanna
   3 квітня 2019 08:39:10
IP/Host: ---.abhsia.telus.net
Думаю, прикриття безвізу і відмови у візах за кордон та прийняття доків на навчання цілком вистачить, щоб вставити мізки.

за 03.04 девушка наструячила 110 постов. С интервалом иногда 1 минута. Это ж даже не пописять.

Та я взагалі апетит і сон втратила через ці події. Моя сім"я переживає за мене.

Ще б пак. Я чудово знаю про родини, які на довгі роки були розділені, коли прийшли совіти :(. Наслухалася від місцевих. І не хочу такого для моїх рідних і друзів в Україні.

А вам все хихи та хаха  :X
   
Та я взагалі апетит і сон втратила через ці події.

Боже, спокойнее относитесь. Это все не более чем передел, какое из ОПГ тут будет дальше при делах.
Апокалипсиса и советов не планируется. Снижаем градус, возвращаемся к нормальной размеренной канадской жизни, запиваем кленовым сиропом.
   
Боже, спокойнее относитесь. Это все не более чем передел, какое из ОПГ тут будет дальше при делах.
Апокалипсиса и советов не планируется. Снижаем градус, возвращаемся к нормальной размеренной канадской жизни, запиваем кленовым сиропом.

Якби ж то. Та я не одна з такою реакцією.

Знайомі з менеджментом ризиків? Зе - це не тільки великий ризик реваншу, але він і матиме величезний вплив (High Probability, High Impact).
   
Ще б пак. Я чудово знаю про родини, які на довгі роки були розділені, коли прийшли совіти :(. Наслухалася від місцевих. І не хочу такого для моїх рідних і друзів в Україні.

Я взагалі спати не можу, начитавшись про інквізицію у Європі. І не хочу такого для моїх рідних і друзів в Україні.  :weep:
   
Я взагалі спати не можу, начитавшись про інквізицію у Європі. І не хочу такого для моїх рідних і друзів в Україні.  :weep:
Крім інквізиції було ще спаври Фашистів.

І ти хочеш сама до фашиського терору підштовхнути.
   
Я взагалі спати не можу, начитавшись про інквізицію у Європі. І не хочу такого для моїх рідних і друзів в Україні.  :weep:

Інквізиція - risk probability approaching zero. Not an issue.
   
Крім інквізиції було ще спаври Фашистів.

І ти хочеш сама до фашиського терору підштовхнути.

А вони вже почали складати списочки неугодних. Як при фашизмі.
   
А вони вже почали складати списочки неугодних. Як при фашизмі.

Настоящий ботяра. Тупой.
Тебе уже и Ганс дал работающую ссылку со списками, а ты тупо морозишься

Re: Зеленський здав аналізи
prince of silence
   cьогодні в 09:37
IP/Host: ---.exit.tor4us.net
Inanna, cьогодні в 09:10

    Зе ще не вибрали, а ФСБ вже завело списочка на неблагонадьожних (себто всіх, хто проти Зе):

   



 :laugh:

https://is.gd/g5Gg7J
   
Радіо-точка продовжує демонструвати повне нерозуміння того, що коментує

   
Боже, спокойнее относитесь. Это все не более чем передел, какое из ОПГ тут будет дальше при делах.
Апокалипсиса и советов не планируется. Снижаем градус, возвращаемся к нормальной размеренной канадской жизни, запиваем кленовым сиропом.

 :gigi:  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія