Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Онлайн навчання - профанація...

Re: Онлайн навчання - профанація...

честно, я устала. сколько можно писать одно и то же разными словами. хотите чтоб последнее слово осталось за вами - без проблем
Відпочивайте... Вибачте якщо щось не так...
   
Re: Онлайн навчання - профанація...
Пшениця

та не навчання профанація, а країна
Хуєграї/уклоністи та відсидівші в прези виходять, а тут якась органчна хімія, мать її через комп"ютер...
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Я аналогічно. Коли вчився в школі то "Общую химию" Глінки читав перед сном замість вечірньої казки, а після уроків коли батьків ще не було з роботи захоплено експериментував  :)  В результаті хімічка мене відпрошувала з уроків показати дітям реакцію срібного дзеркала, бо в неї вона не виходила. Були часи... Зараз питав своїх дітей так їм навіть цинк в пробірку з соляною кислотою не кидали і водень не запалювали з характерним свистячим хлопком... Отака тепер хімія в школі.

Да, Глинка — это офигенно. Самое удивительное, что школьный учебник химии написан был отвратительно. Почему школы не преподавали химию по Глинке — непонятно. Точно так же с физикой — при наличии трехтомника Ландсберга утвердить для школы тот трэш в виде учебников, что был и есть сейчас — это за гранью моего понимания.
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

мимо кассы  :D  сроду не зубрил ничего и ненавидел как раз те предметы, где нужна была зубрежка, либо тупое запоминание большого объема данных (историю, литературу, языки, гуманитарку всякую). Мало того — еще и боролся в школе с учителями, которые требовали и поощряли зубрежку, чем лишил себя золотой медали.  :gigi:  А все самые страшные формулы тригонометрии могу вывести хоть сейчас, просто оперируя определениями синуса и косинуса (абсцисса и ордината единичной окружности).

Тогда у тебя раздвоение личности.
В каком-то из двух случаев ты свистишь.
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Да, Глинка — это офигенно. Самое удивительное, что школьный учебник химии написан был отвратительно. Почему школы не преподавали химию по Глинке — непонятно. Точно так же с физикой — при наличии трехтомника Ландсберга утвердить для школы тот трэш в виде учебников, что был и есть сейчас — это за гранью моего понимания.

С физикой вообще беда.
Чем так ее преподавать, лучше уж никак.
Пусть кому надо сами разбираются.
Пользы будет больше.
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Пан просто вирішив випендритись. А те, що я випадково пропустив кому після двійки йому в голову не прийшло. Бо дуже хотілось себе розумним показати.:-)
LOL... пан викладач - типовий предстваник тупенького прошарку суспільства який має проблеми з переоцінкою своїх розумових здібностей. а особиста хибна думка на рахунок пандеміі ковіда ствить його в один ряд з антипрививочниками і свідками плоскої землі.
з.і. особисто нічого поганого не маю відносно викладачів, але абсолютно всі знайомі ровесники (або молодші) що викладають зараз - хороші люди, але чесно кажучи не дуже освідчені чи розумні.
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Жінка викладає онлайн.Мамадарагая.
Чутно на усю хату.Дурдом.Діти -один працює онлайн, другий навчається онлайн. :facepalm:
Неможливо ні до кого звернутися, бо усі офуєнно зайняті, бо в онлайні  :facepalm:
Уходжу собі на роботу і щасливий, бо то реальне життя а не той маразм. :lol:
І не потрібно в мене кидати тапками 'за консерватизм і містечковість  :punish: .
=====================

Підтримую!  (tu)  ;)
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Я аналогічно. Коли вчився в школі то "Общую химию" Глінки читав перед сном замість вечірньої казки, а після уроків коли батьків ще не було з роботи захоплено експериментував  :)  В результаті хімічка мене відпрошувала з уроків показати дітям реакцію срібного дзеркала, бо в неї вона не виходила. Були часи... Зараз питав своїх дітей так їм навіть цинк в пробірку з соляною кислотою не кидали і водень не запалювали з характерним свистячим хлопком... Отака тепер хімія в школі.
====================
Така зараз не тільки хімія,нажаль.
Профанація  всього і вся. :X
Але дехто продовжує дивуватися- чому так? :facepalm1:
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

та не навчання профанація, а країна
Хуєграї/уклоністи та відсидівші в прези виходять, а тут якась органчна хімія, мать її через комп"ютер...
====================
Ти себе читаєш хоч?
За логікою прослідкуй- країна,значить, профанація, а навчання ні??? 8-:
При твоєму сивочолому навчання було добре, та за півтора року розвалилося? :facepalm:
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

СЕМЕН,
у вас якийсь комплекси щодо викладачів. І мені дуже смішно читати вас яерез те, що ви ю не знаєте мене особисто. І не в курсі, що викладанням я замаюсь просто з цікавості. А по основній роботі - інюенер.
І викладаю біоорганічну хімію іноземним студентам англійською мовою в медичному університеті.
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Вчера был второй день каникул. Я с удивлением обнаружила как старший ребенок сел и начал делать алгебру ( или геометрию). Сначала радостно подпрыгивал что все такое легкое задали. Потом тяжело вздыхал.
Это математический класс. Там блть и на каникулы задают столько что по два часа сидишь даже в воскресенье.
А вотво время карантина ему мешал учить математику предмет название которого я точно не помню. Типа гражданская оборона??? Как то так)
Почему то он писал по три страницы конспектов. Наверное тупо учебник переписывал. Вот это тупо!
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Только что спросила говорил ли ребенок с учителем стоит ли ему сдавать химию. Она сказала нет. Школа вообще не дает тот уровень . Он офигеет от задач. Просто не поймет о чем речь. Уровень преподавания 0
Ну и ладно...
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

А вотво время карантина ему мешал учить математику предмет название которого я точно не помню. Типа гражданская оборона??? Как то так)

Може охорона здоров'я? Мої теж на це плюються...
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Только что спросила говорил ли ребенок с учителем стоит ли ему сдавать химию. Она сказала нет. Школа вообще не дает тот уровень . Он офигеет от задач. Просто не поймет о чем речь.


Це де такі страшні задачі? На ЗНО?
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Може охорона здоров'я? Мої теж на це плюються...
громадянска освита ( спросила)
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Це де такі страшні задачі? На ЗНО?
да. Я помню и свою учебу в школе. Химия для меня была чем то космическим. Хотя классуха была химичка и я сидела в спец оборудованном классе со всеми делами
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Зато он не боится сдавать физику. Я говорю сынок если б ты знал как я просто о х у ела от вступительного экзамена в свой вуз. Я начала тупо писать любой бред где были похожие слова чтоб получить трояк и еле проползти в вуз. А 2/3 отсеял этот экзамен.
Физику нам тоже преподают ужасно
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

да. Я помню и свою учебу в школе. Химия для меня была чем то космическим. Хотя классуха была химичка и я сидела в спец оборудованном классе со всеми делами

Просто певно у Вас нахилу до хімії немає... Таке буває. Для мене хімія була відкрита книга, експерименти були розвагами в шкільні часи. Це щоб на стіни в квартирі не лізти  :) А від юриспруденції нудить дотепер, починаю закони чи постанови читати зразу або увага відключається або засинаю :) Хоча історія заходить цілком нормально.

А де можна торішні задачі на ЗНО з хімії знайти, а то аж заінтригувало?
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Алгебру все надрачивают в школе. Если он получит 200 баллов я даже глазом не моргну.
А вот физика и химия это же предметы которые нужно к жизни приложить. А ты их учишь как чистую теорию. Короче полный эпик провал. Сделай обязателтным экзамен физика или зимия для поступления в технический вуз и сразу же отпадут все те кто просто хотят диплом бо это же блть страна одних дипломников. Уборщицу на АЭС берут с дипломом.
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Физику нам тоже преподают ужасно

Та у Вас же здається якась спецгімназія? А по чому вона тоді спец?
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Та у Вас же здається якась спецгімназія? А по чому вона тоді спец?
нет. У нас по сути общеобразовательная школа. Просто в классе специализация математика.в 8 классе начинается специализация. И учитель математики монстр. Репетитор не нужен
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Просто певно у Вас нахилу до хімії немає... Таке буває. Для мене хімія була відкрита книга, експерименти були розвагами в шкільні часи. Це щоб на стіни в квартирі не лізти  :) А від юриспруденції нудить дотепер, починаю закони чи постанови читати зразу або увага відключається або засинаю :) Хоча історія заходить цілком нормально.

А де можна торішні задачі на ЗНО з хімії знайти, а то аж заінтригувало?
я напишу вечером. Щас пора на работку
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

нет. У нас по сути общеобразовательная школа. Просто в классе специализация математика.в 8 классе начинается специализация. И учитель математики монстр. Репетитор не нужен

Ну я теж вчився в спецкласі з математики. І задачі  нам давали зі Сканаві. А хімія якраз посередньо поставлена була. І це мені не заважало перемагати на обласних олімпіадах. Тому й кажу що той хто хоче навчитися - навчиться і онлайн. А тому хто невмотивований і найкращий вчитель не допоможе. Коня можна привести до води але неможливо примусити його пити. Десь так... "Натаскати" звичайно може для успішної здачі тестів. Але після цього все вивітриться з голови і залишиться практично нуль. Тому що знання не грунтовні, без кореня. І існуюча система контролю тестами  заохочує такий підхід

А мотивації до природничих наук зараз немає. Колись для грамотного користування технікою треба було непогано в них розбиратися. А зараз техніка розрахована на дурнів - "нажми на кнопку - получишь результат". Прикладів навколо скільки завгодно - від фотоапаратів до автомобілів.

Останнє редагування: 26 жовтня 2020 07:59:15 від WASQ
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Хімія ..? Органічна ..?

Навчацця , дріжджі , цукром годувати - і теє вже добре .

Хвізика .. ?

Запам'ятають , що - машина , не , тойво , а давить - відмінники .

Арихметика ..?

Вмітимуть подумки решту рахувати - академка пожиттєво тра давати .

А то - прохванація ,прохванація .

Реалії . ))
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

СЕМЕН,
у вас якийсь комплекси щодо викладачів. І мені дуже смішно читати вас яерез те, що ви ю не знаєте мене особисто. І не в курсі, що викладанням я замаюсь просто з цікавості. А по основній роботі - інюенер.
І викладаю біоорганічну хімію іноземним студентам англійською мовою в медичному університеті.
Пох... Українські інженери - тоже переважно тупаки.
А про вас я склав свою думку через фразу 'Ось стака страшна "пандемія".' Можу собі уявити, чого ви там тих нігерійців можете навчити.

   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Ну я теж вчився в спецкласі з математики. І задачі  нам давали зі Сканаві. А хімія якраз посередньо поставлена була. І це мені не заважало перемагати на обласних олімпіадах. Тому й кажу що той хто хоче навчитися - навчиться і онлайн. А тому хто невмотивований і найкращий вчитель не допоможе. Коня можна привести до води але неможливо примусити його пити. Десь так... "Натаскати" звичайно може для успішної здачі тестів. Але після цього все вивітриться з голови і залишиться практично нуль. Тому що знання не грунтовні, без кореня. І існуюча система контролю тестами  заохочує такий підхід

А мотивації до природничих наук зараз немає. Колись для грамотного користування технікою треба було непогано в них розбиратися. А зараз техніка розрахована на дурнів - "нажми на кнопку - получишь результат". Прикладів навколо скільки завгодно - від фотоапаратів до автомобілів.
я повторю бо есть натхнення. Куда деть результаты зно? Они же обьективны? Почему они хуже про онлайн обучении?
Я была вундеркиндом в школе. Но мне уже не нужно самоутверждение. Мало ли у кого что заложено природой. Если результаты зно меняются от того сам ты учишься или с учителем
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Чушь что все выветрится из головы.я наблюдала за студентами однокурсниками. Особенно после армии. Они только по бабам бегали а не учились. Но к пятому курсу учились уже все. И ниче стали инженерами
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

ПРАКТИЧНА РОБОТА № 4
Тема: Вплив думкою на підсвідому поведінку іншої людини – 2 години.
Загальні відомості
В останні роки все частіше йде мова про те, що думка матеріальна і здатна впливати як на живі, так і не на живі об’єкти. Використовуючи метод радіостезії легко з’ясувати, чи впливає процес мислення однієї людини на роботу мозку іншої людини.
Якщо ми подумки уявляємо якусь дію, то наші власні м’язи реагують на цю думку «наміром» скорочуватись саме так, як би вони скорочувались при дійсному виконанні цього руху. Такий рух у фізіології прийнято називати ідеомоторним рухом.
Виникає питання: якщо я образно уявляю будь яку дію, то чи може робота мого мозку спонукати до роботи мозок іншої люди6ни?
Якщо думка матеріальна і вона може розповсюджуватись у просторі, то попадаючи у мозок іншої людини вона може викликати ідіамоторні рухи у цієї людини.
Практична робота 4 дає можливість з’ясувати на скільки дійсно існує зв'язок між окремими людьми. Для цього треба підібрати пари близьких людей і дати їм можливість виконати цю роботу.
План проведення практичного заняття.
1.   Пара розбивається на номери 1 і 2.
2.   Учасник 1 бере в руки маятник, максимально розслаблюється і тихо сидить із заплющеними очима. 1-й учасник намагається максимально звільнити власний мозок від будь яких думок. Сидить так до тих пір, доки 2-й учасник досліду на припинить дослід.
Маятник повинен вільно звисати у розслабленій руці, випробуваний сидить спокійно і не намагається викликати рух маятника.
3.   Учасник 2 уявляє будь який напрям коливання маятнику і намагається викликати у себе відчуття, які він отримував, коли в нього в руці був реальний маятник. Уявляйте саме відчуття.
Засічіть час від початку вашого уявлення до моменту, коли маятник почне коливатися в руці вашого партнера.
Зафіксуйте напрям руху і час від початку досвіду.
Зробивши 2-3 спроби  і зробіть з партнером відпочинок.
Література:
Васильєв Л.Л.  Внушение на расстоянии (заметки физиолога)/ Л.Л. Васильев. -  М.: Госполитиздат, 1962. - 160 с..
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

А мотивації до природничих наук зараз немає. Колись для грамотного користування технікою треба було непогано в них розбиратися. А зараз техніка розрахована на дурнів - "нажми на кнопку - получишь результат". Прикладів навколо скільки завгодно - від фотоапаратів до автомобілів.
слухай... Ну в стране же есть еще производства. Не только менеджмент
Да даже инженеры в жэке или тепловодохозяйстве должен шарить.да даже инженер в теплицах где помидоры выращивают
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Просто певно у Вас нахилу до хімії немає... Таке буває. Для мене хімія була відкрита книга, експерименти були розвагами в шкільні часи. Це щоб на стіни в квартирі не лізти  :) А від юриспруденції нудить дотепер, починаю закони чи постанови читати зразу або увага відключається або засинаю :) Хоча історія заходить цілком нормально.

А де можна торішні задачі на ЗНО з хімії знайти, а то аж заінтригувало?
гуглите ЗНО онлайн, обираєте будь-який предмет, будь-якого року.
ось хімія https://zno.osvita.ua/chemistry/356/
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

я повторю бо есть натхнення. Куда деть результаты зно? Они же обьективны? Почему они хуже про онлайн обучении?
Я была вундеркиндом в школе. Но мне уже не нужно самоутверждение. Мало ли у кого что заложено природой. Если результаты зно меняются от того сам ты учишься или с учителем

Эти результаты просто лишний раз подтверждают, что ото некуй им всем в химики лезть.

Я учился в физмат школе, но химия там была днищем по качеству преподавания. Химичка была очень умная, много чего знала, но объяснить ничего толком не могла. Для меня уроки химии в 9-10 классах были просто впустую потраченным временем. А в конце десятого класса я случайно в букинистическом магазине на Саксаганского наткнулся на старенькое издание Глинки. Я прочел его на одном дыхании, когда готовился к экзамену, и сдал ту химию на пять.

Я к тому, что если ученик дебил настолько, что в 21-м веке при наличии любых учебников и видеео даже в бесплатном доступе умудряется не сдать школьный экзамен, то значит, он не способен к умственной деятельности и должен идти работать руками. Радоваться надо, что хотя бы часть этих дебилов не поступит например в медицинский, где нужна химия, потму что весь их уровень химии — разбавлять бензин водой на наших АЗС (или чем они там его разбавляют)
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Дуже цікаво читати самозакоханих теоретиків.:-)
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Заскочив на хвилинку.поділитися враженнями.
Взяв дві пари на тиждень з органічної хімії для студентів.
Пари веду через Зум.
Висновок такий: якщо ми хочемо, щоб випускники стали ще тупішими, то треба переходити в онлайн.
На мо.ю думку, в онлан можна навчатись тільки коли в тебе вже є база. І так вважаю не тільки я, але не я, але й колеги та батьки.
І ще подивився статистикк по смртності в Украєні за січень-серпень.
Всьогр померло 357 тис. З них ввд ковіду - 2048 тис.
Ось стака страшна "пандемія". Тут деякі про релігію згадували. Так ось ковід стаа теж релігією в певному сенсі.

А що в класі дати базу знань легше ніж онлайн? Що заважає, які механізми? Онлайн складно затріщину дати студенту на гальорці :) ?
Той хто хоче вчитися, вивчиться і сам, звісно витративши більше часу, але це будуть справжні знання і вміння.
В мене викладач хімії на лекціях коли писав на дошці матеріал, майже одразу витирав коли переходив до інших викладок. На
вигуки: "А ми не встигли законспектувати!", повертав до нас обличчя (завжди коли викладав постійно дивився у вікно де сосна височіла)
та відповідав: "Я даю лише тези, а справжні знання здобуваються в бібліотеці...."
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Дщяьонлайну потрібен зовсім інший рівень інфраструктури. Віртуальні аудиторії, з віртуальними дошками, а не екрани компів.

Пане вчителю не .піть людям мозок на форумі :). Працюйте, а не шукайте відмовки! https://www.twitch.tv/ahahaktoeto
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Не только онлайн.
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Більшість прибічників онлайн освіти дуже однобоко судить на жаль. Я теж колись був "за", поки не зіткнувся з реальністю.
По-перше, ви тут вже всі дорослі і сформовані особистості. Здатні до самоорганізації, коли в ставете собі мету щось опанувати.
Але більшість учнів та студентів не така. На певних етапах їх потрібно штовхати направляти. А в онлайн вони починають філонити. До того ж важко контролювати увагу.
І ще. Людині потбіна фізіична активність. Онлайн освіта за компом призведе до атрофії м'язів та інших негативних наслідків для тих же викладачів. Спробуйте самі провести 4 пари по 2.5 години за ноутом.
пари по 2.5 години? у тебе там блокбастер в імаксі?
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

слухай... Ну в стране же есть еще производства. Не только менеджмент
Да даже инженеры в жэке или тепловодохозяйстве должен шарить.да даже инженер в теплицах где помидоры выращивают


Так грамотні інженери якраз проблема зараз. В мене сусід головний інженер районного "енерго"  так плюється на нові кадри страшно... Спробуйте вмотивувати учня бути грамотним інженером якщо сусід що ледве школу скінчив на заробітках в Польщі заробляє в рази більше.
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Чушь что все выветрится из головы.я наблюдала за студентами однокурсниками. Особенно после армии. Они только по бабам бегали а не учились. Но к пятому курсу учились уже все. И ниче стали инженерами

А ви їх попитайте щось зі шкільної програми за межами професії  :)  Чи хоча б навіть те що вони вчили на 5 курсі.

Мені досить спостереження за родичами і спілкування на ФУПі щоб мати уявлення що залишається в голові. В кращому випадку "чув дзвін але не знаю де він".
   
Re: Онлайн навчання - профанація...

Так грамотні інженери якраз проблема зараз. В мене сусід головний інженер районного "енерго"  так плюється на нові кадри страшно... Спробуйте вмотивувати учня бути грамотним інженером якщо сусід що ледве школу скінчив на заробітках в Польщі заробляє в рази більше.

Можна і вмотивувати, але спосіб цинічний... https://www.04141.com.ua/news/2901075/zgorila-zivcem-u-budivli-bez-vikon-moloda-zvagelcanka-zaginula-na-zarobitkah-u-polsi-foto
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія