Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пытаясь помочь женщине..

Re: Пытаясь помочь женщине..

ну.. стаппе.. не я ж создал предусловия.. так сложилось.. не я предавал, а меня предавали)) так что? Лучше принять то что есть, чем унижаться перед тебя предавшими

А кто их создал?
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Цікаво було б почути жінку Вовчика.  :)
о да.. все б стало понятнее сразу
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

я бы не заводила семью вообще. Еще я смотрю на своих пацанов и завидую их дружбе. Их интеллекту. Даже мой младший сын уже умнее меня.
Их выдержке и уравновешенности.
Короче всему что нет у бап
  Розумієш, двополість збільшує можливість для виживання виду. Без цього не можливо виживання людського виду під час епідемій. Змішування генів більше коли статеве розмноження.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

о да.. все б стало понятнее сразу

Обоє дурниці кажете...  :facepalm1:
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Я гадаю, що тут причина не у дружині, а у мамці більше, яка не змогла перемогти у собі синдром крокодила і виховала залежного від неї слюнтяя, а не самостійного мужчину.
тип темпераменту успадковується генетично,
і виховати його неможливо ні в якому разі.

Дружина тут вже наслідок, такі шукають для пар таких же мамок, а потім бідкаються на "бапп", якщо не знайдуть таку ж "маманю", яка б їх нянчила, не будучи здатним відділити матір від жінки.
хороша дружина в деяких ситуаціях повинна бути і мамою для свого чоловіка.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

ти дійсно хотіла б бути таким собі Вовчіком?))
скоріше Бандер1вцем який вириває матки
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

нема попиту, нема пропозиції. Шльондри існують лише завдяки наявності деякої кількості блядунів чоловічої статі.
(tu) попит був і буде, а чи реагувати на нього пропозицією себе в якості урни
це вже вибір жінки, все залежить від того чи поважає вона себе.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Семья как социальное явление себя изживает
так говорили понад сто років тому клари целкіни і подібні їм колонтайки.
зараз цю гівнотезу дехто намагається
втюхати в мізки молоді, і не безуспішно, на жаль.

насправді сім"я завжди була і буде актуальною
для тих людей, особливо жінок, які дбають про своїх дітей.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

ну.. стаппе.. не я ж создал предусловия.. так сложилось.. не я предавал, а меня предавали)) так что? Лучше принять то что есть, чем унижаться перед тебя предавшими
все вірно, твоєї вини нема, і у тебе ще є шанс налагодити особисте життя,
головне зустріти людину яка здатна буде створити з тобою гарну родину. Дай Бог! :drinks:
Тому не впадай у відчай і не втрачай віру в наявність толкових жінок - їх мало, але вони є.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Вовчик, твоя вина, бо це був твій вибір. Чому ти придбав москвича, а не мерседес, а тепер хтось винен, що він зламався.
якби майбутня дружина
до весілля попередила його що зрадить,
навряд чи він одружився б з нею.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

якби майбутня дружина
до весілля попередила його що зрадить,
навряд чи він одружився б з нею.
Якби він майбутню дружину до весілля, попередив, що буде недолугим. Навряд чи вона вийшла б заміж за нього.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

тип темпераменту успадковується генетично,
і виховати його неможливо ні в якому разі.
Безглузде твердження. Усього потрошку. І генетика, і біохімія організму, і соц.оточення, і обставини та ситуації життя.
Цитувати
хороша дружина в деяких ситуаціях повинна бути і мамою для свого чоловіка.
А хороший чоловік повинен бути татом для своєї дружини?
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Якби він майбутню дружину до весілля, попередив, що буде недолугим. Навряд чи вона вийшла б заміж за нього.
а от якраз риси характеру, звички, тип темпераменту
прекрасно можна побачити до весілля,
і якщо це все їй подобалось в ньому,
адже ж погодилась з ним одружитись,
то після весілля претензії не приймаються  :punish:
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Безглузде твердження. Усього потрошку. І генетика, і біохімія організму, і соц.оточення, і обставини та ситуації життя.
звичайно, все оте потрошку впливає на особистість,
а генетика - це 90% людини, це стрижень,
який дається при народженні, і на який вже
в незначній мірі накладається оте все про що Ви написали.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

А хороший чоловік повинен бути татом для своєї дружини?
однозначно, хороший чоловік повинен для дружини бути всесвітом,
в тому числі і татом, коли це їй потрібно буде.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

звичайно, все оте потрошку впливає на особистість,
а генетика - це 90% людини, це стрижень,
який дається при народженні, і на який вже
в незначній мірі накладається оте все про що Ви написали.

Ви, я бачу, ще й спеціаліст у генетиці та спадковості, можете написати Вашу наукову тезу про 90% у видання, премія гарантована.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

однозначно, хороший чоловік повинен для дружини бути всесвітом,
в тому числі і татом, коли це їй потрібно буде.

Ясно. Комплекс Електри та Едипу рулить, коротше кажучи...
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Ви, я бачу, ще й спеціаліст у генетиці та спадковості, можете написати Вашу наукову тезу про 90% у видання, премія гарантована.
наука нахабно бреше   :X
а я пишу так як є насправді  :D 
зі свого величезного досвіду :queen: 
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Ясно. Комплекс Електри та Едипу рулить, коротше кажучи...
ну нехай порулить, не буду гуглити...  :D
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

 B-) 
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

.. мужики совершают грубейшую цивилизационную ошибку. Речь конечно об женатых или тех кто не заинтересован в серьезных отношениях с выбранным обЪектом помощи... Женщина, получая справа и слева поддержку превращается в потребителя и бледину от которой уже норм человеку ничего хорошего не приходится ждать .. Страна таким образом теряет ценную социальную единицу взамен приобретая шляющийся без дела и пользы для общества кусок мяса..

Нормально я обЪяснил?

чой то?  кто-нібудь да подбєрьот
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

чой то?  кто-нібудь да подбєрьот
спору нет .. но представим что он имеет серьезные намерения и тут пришла пора менять резину на ее машине.. он такой.. нет проблем, дорогая, я займусь этим вопросом, а она в ответ .. не.не не.. у меня есть ребята .. они мне практычно на шару сделают))
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

спору нет .. но представим что он имеет серьезные намерения и тут пришла пора менять резину на ее машине.. он такой.. нет проблем, дорогая, я займусь этим вопросом, а она в ответ .. не.не не.. у меня есть ребята .. они мне практычно на шару сделают))

а тут такой топа  на діамагтовому песику с кустов виєзжаєт і дєлаєт всьо шо полагаєццо
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

а тут такой топа  на діамагтовому песику с кустов виєзжаєт і дєлаєт всьо шо полагаєццо
то то жэ
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

.. мужики совершают грубейшую цивилизационную ошибку. Речь конечно об женатых или тех кто не заинтересован в серьезных отношениях с выбранным обЪектом помощи... Женщина, получая справа и слева поддержку превращается в потребителя и бледину от которой уже норм человеку ничего хорошего не приходится ждать .. Страна таким образом теряет ценную социальную единицу взамен приобретая шляющийся без дела и пользы для общества кусок мяса..

Нормально я обЪяснил?
===============================
 Я на курси трактористок,
У Попівку,у село!!!! B-)
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Шо опять не Дуне Кулаеовой.
Вова бросай это дело.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Вовчик,пойми одну вещь:помогая,никогда не рассчитывай на благодарность.Желан ие помочь должно исходить изнутри и твоя помощь никого ни к чему не обязывает,потому что ты мог отказать.Для меня вообще нонсенс когда женщина которая тебе никто что то просит.Помню как моя жена на этапе встречаний привезла мне больному лекарства и кучу еды и я не мог ей отдать деньги,потому что знал что она студентка,работает и ей это скорее всего  напряжно.Приходилос ь подбрасывать и потом выслушивать :зачем ты это сделал?потом норковую шубу ее еле уговорил ей купить и мне друг тоже говорил:зачем ты ей делаешь такие подарки пока она тебе никто?Умная женщина никогда сама не попросит,а сделает так,чтобы ты сам предложил.Да и вообще когда в отношениях плавают деньги,то это грязь и не то чем стоит дорожить
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія