Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Скільки Вам треба платити щоб Ви пішли воювати?

 особисто я не піду ні за які гроші. воїнам вважаю хорошою винагородою: 5000 долларів в тилу, 10000 на нулі. і без усяких там коефіціентів як ви любите
   
ТЦК отримають "Гєроя Россії" всі начальники за цю війну.
Я не жартую.

Ти не задавав собі питання - скільки воєнкомів мають російський паспорт ?

ні. але я знаю норм працівників тцк. убд обмежено придатних.  (tu)
рота охорони ТЦК це жесть. там доречі недобір. у Львові в одному із ТЦК треба 130 а є 30 в роту охорони.
мені пропонували за могорич туда порішати. я відмовився.  :-)o
   
особисто я не піду

запакують в бусік і підеш як милий. якщо ти в Україні.
   
якби ж просто зажимала. проблема в тому, що наша влада на війні збагачується. при цьому не хоче платити воїнам гідні гроші. а по суті, воїни захищають інтереси саме влади - їхініх бізнесів, їхніх активів. наші партнери з-за кордону це вже прохавали і давати більше не хочуть.

Не згоден, проте це ваша точка зору, то маєте сенс.
   
ні. але я знаю норм працівників тцк. убд обмежено придатних.  (tu)
рота охорони ТЦК це жесть. там доречі недобір. у Львові в одному із ТЦК треба 130 а є 30 в роту охорони.
мені пропонували за могорич туда порішати. я відмовився.  :-)o

Ну то й добре , нехай ветерани оклигують там.
   
запакують в бусік і підеш як милий. якщо ти в Україні.

я піду в тюрму. а якщо примушуватимуть, то в тюрму підуть і вони. не зараз, так згодом.
   
якби ж просто зажимала. проблема в тому, що наша влада на війні збагачується. при цьому не хоче платити воїнам гідні гроші. а по суті, воїни захищають інтереси саме влади - їхініх бізнесів, їхніх активів. наші партнери з-за кордону це вже прохавали і давати більше не хочуть.

Хотів написати теж саме. На армію грошей зелені мародери не жаліють. Золоті яйця по 17грн за штуку купляють, Гринкевичі он які харі наїли та вишиванки вже навіть з лампасами собі пошили.  Та ще й на промоушен хуйдожниці вистачило.
На кордоні черги з перекупських автівок. Зголодніли бідосі зубажили, блях собі накупили. Не війна, а справжнє свято під час війни.
   
я піду в тюрму. а якщо примушуватимуть, то в тюрму підуть і вони. не зараз, так згодом.

 :D
   
Ну то й добре , нехай ветерани оклигують там.

так.
   
особисто я не піду ні за які гроші. воїнам вважаю хорошою винагородою: 5000 долларів в тилу, 10000 на нулі. і без усяких там коефіціентів як ви любите

Тобто Вас можна мобілізувати лише примусово?

   
всі за все заплатять. я за своє сцикунство і ухилянство, а вони за своє насильство. всі будемо при своїх. але я свій вибір продумав і зробив, а вони виконують злочинні накази і навіть не намагаються зробити вибір
   
запакують в бусік і підеш як милий. якщо ти в Україні.

Дивись. Рано чи пізно оці всі бусіколови - СЯДУТЬ.Причому з конфіскацією майна.
І підуть не на воєнну а на загальну зону.

   
Тобто Вас можна мобілізувати лише примусово?

тобто мене не можна мобілізувати ніяк
   
тобто мене не можна мобілізувати ніяк

Зовсім ніяк? В історії людства були різні методи.
   
Хотів написати теж саме. На армію грошей зелені мародери не жаліють. Золоті яйця по 17грн за штуку купляють, Гринкевичі он які харі наїли та вишиванки вже навіть з лампасами собі пошили.  Та ще й на промоушен хуйдожниці вистачило.
На кордоні черги з перекупських автівок. Зголодніли бідосі зубажили, блях собі накупили. Не війна, а справжнє свято під час війни.

Ось тобі явний приклад
Оце так у нас думають наші діпутути

Mariana Bezuhla
  ·
Сподіваюсь, неправа, проте вважаю, що підвищення виплат військовослужбовцям ще на 70 тис грн -- це про включення "друкарського станка"  Так що слідкуйте за курсом, кхм. Я і 15 млн грн виплат сім'ї загиблого вважаю надмірними, є вже повно маніпуляцій з цього приводу, а пам'ятаєте, як ми в 2022 сміялися щодо "машини замість сина" в росії...
Державі не подужати такі гроші. Дірка в бюджеті росте. Цінності не в грошах, а в нормальному ставлені до людини у війську, справедливій мобілізації і національній ідеї. Виплати можна отримувати і через "госсуслуги", здавшись.
Якщо наша країна не вирветься з популізму, нам реально кінець. Всі попередні покоління державності саме в популізмі і загрузли, зокрема.
Краще б не затягували (!) півроку із законопроєктом про мобілізацію і тоді було б можливо розглянути термін служби. Мені прийшлось чуть не битися в Комітеті за цей законопроєкт. Абсурд.
Українській державі ще так далеко до чесної комунікації.
   
Зовсім ніяк? В історії людства були різні методи.

Спи, інакше Хастар забере тебе ! :gigi:
   
Зовсім ніяк? В історії людства були різні методи.

що ви хочете сказати? кажіть прямо. 
   
що ви хочете сказати? кажіть прямо. 

Спершу Ви скажіть прямою Чи правильно я розумію, що Вас цікавить лише потенційна Ваша мобілізація? І в цій війні Ви підтримаєте будь-кого хто гарантуватиме Вашу неучасть у бойових діях?
   
Спи, інакше Хастар забере тебе ! :gigi:

Ви ж писали, що поставили мене в ігнор. І збрехали. Негарно.
   
Ось тобі явний приклад
Оце так у нас думають наші діпутути

Mariana Bezuhla
  ·
Сподіваюсь, неправа, проте вважаю, що підвищення виплат військовослужбовцям ще на 70 тис грн -- це про включення "друкарського станка"  Так що слідкуйте за курсом, кхм. Я і 15 млн грн виплат сім'ї загиблого вважаю надмірними, є вже повно маніпуляцій з цього приводу, а пам'ятаєте, як ми в 2022 сміялися щодо "машини замість сина" в росії...
Державі не подужати такі гроші. Дірка в бюджеті росте. Цінності не в грошах, а в нормальному ставлені до людини у війську, справедливій мобілізації і національній ідеї. Виплати можна отримувати і через "госсуслуги", здавшись.
Якщо наша країна не вирветься з популізму, нам реально кінець. Всі попередні покоління державності саме в популізмі і загрузли, зокрема.
Краще б не затягували (!) півроку із законопроєктом про мобілізацію і тоді було б можливо розглянути термін служби. Мені прийшлось чуть не битися в Комітеті за цей законопроєкт. Абсурд.
Українській державі ще так далеко до чесної комунікації.

Перш ніж таке писати дурепі Безуглій варто б нагадати, що за більш нід два роки війни у нас досі не підвищені жодні податки. Це абсурд.
   
я особисто бачу перспективу, замість примусу і покарання, у заохоченні і ефективному рекрутингу. по простому - платиш жирні гроші (набагато жирніші, ніж можна заробити в мирному житті) і люди, які можуть і хочуть вбивати, самі підтягнуться. так, це буде не найморальніша армія в світі, але в неї буде шанс перемогти.
примусово нагнаними можна лише відтягнути поразку

Дурість. Раша може запропонувати більше грошей і загнати більше мʼяса. І в них дурних та бідних з депресивних регіонів не у 4 рази більше, а в десять разів (бо це спеціально планувалося і виховувалося поколіннями). Так що у найомництво ми ще менш здатні виграти ніж у просту стінка-на-стінку (і я не кажу що то треба робити).
А мотивація може бути тільки та, що москалі як прийдуть - влаштують кроваву баню як в Бучі. І там не розбиралися, чи ти за рашу чи російськомовний, навіть олігарха свого симпатика прикопали, а він то їх чекав. Тобі прикладом дадуть по хребту і паралізують назавжди, а твою жінку та доньку будуть гвалтувати гуртом в тебе на очах. У простішій версії твою родину похоронить у завалах від влучання ракети у житловий будинок, чи ринок, чи зупинку громадського транспорту.
Але багато людей чекають чогось, що може омине, що це не з їх родиною станеться. Але як станеться, то те, що зʼявиться та мотивація, то вже буде дещо запізно, чи не так?
І чим довше йде війне, тим більше становить шанс, що це станеться саме з тобою та твоєю сімʼєю. Так що єдиний можливий погляд на ситуацію на зараз - це уявити що це ВЖЕ сталося (бо це неминуче станеться) і діяти виключно з усвідомленням саме такої реальності бо раша не зупиниться.

   
Ви ж писали, що поставили мене в ігнор. І збрехали. Негарно.

Сринажопа, спи, інакше Хастар забере тебе ! :lol:
   
Сринажопа, спи, інакше Хастар забере тебе ! :lol:

Не брешіть більше.
   
якби ж просто зажимала. проблема в тому, що наша влада на війні збагачується. при цьому не хоче платити воїнам гідні гроші. а по суті, воїни захищають інтереси саме влади - їхініх бізнесів, їхніх активів. наші партнери з-за кордону це вже прохавали і давати більше не хочуть.

Вони поїдуть на захід, бо в них там запасні летовища, а от що буде з воїнами та їх сімʼями та і простими українцями уявити не важко. Так що ні, воїни захищають себе.
   
Спершу Ви скажіть прямою Чи правильно я розумію, що Вас цікавить лише потенційна Ваша мобілізація? І в цій війні Ви підтримаєте будь-кого хто гарантуватиме Вашу неучасть у бойових діях?

мене цікавить дійсно потенційна МОЯ мобілізація, але я не розумію, чим вона відрізняється від мобілізації ще тисяч людей, таких як я.

в цій війні я підримую лише бік України, але надаю перевагу вибору втекти (виїхати за кордон), а не воювати МЕНІ особисто. 
   
мене цікавить дійсно потенційна МОЯ мобілізація, але я не розумію, чим вона відрізняється від мобілізації ще тисяч людей, таких як я.

в цій війні я підримую лише бік України, але надаю перевагу вибору втекти (виїхати за кордон), а не воювати МЕНІ особисто. 

В чому це проявляється? Відверто кажучи не помітно.
   
Вони поїдуть на захід, бо в них там запасні летовища, а от що буде з воїнами та їх сімʼями та і простими українцями уявити не важко. Так що ні, воїни захищають себе.
Я навіть знаю як познаходять всіх воїнів та родичів
За допомогою нового реєстру
Все знайдуть. І всіх
   
Ви ж писали, що поставили мене в ігнор. І збрехали. Негарно.

чуєш Рембо з ніком замарстинів. це старий львівський район - а ти придатний чи обмежено придатний чи хтоє ти в коньцу , паяцу ? ти звідкіля пишеш ? де ти є фізично зараз ? просто цікаво.
 :-)o
   
Я навіть знаю як познаходять всіх воїнів та родичів
За допомогою нового реєстру
Все знайдуть. І всіх

Свинособаки і так всіх знайдуть дуже швидко. Якщо просто не вивезуть всіх без виключення у Сибір - вже неодноразово казали, що їм ніякі українці не потрібні. Але у деяких все ще наївні сподівання, що минеться.
(Ні.)
Реєстр то добра справа - впорядковує випис законних повісток і відслідковування того, щоб воєннозабовʼязані зʼявлялися за ними у відповідні органи. Так що ті кому випаде воювати - підуть воювати на законних підставах, а не через бусикізацію і зможуть владнати справи перед відправкою на фронт і матимуть змогу пройти відповідну тривалу підготовку, бо якщо чекати далі, то хвататимуть просто хто трапиться і відразу з коліс - на фронт, бо не буде вистачати людей.




Останнє редагування: 13 квітня 2024 01:25:59 від German
   
чуєш Рембо з ніком замарстинів. це старий львівський район - а ти придатний чи обмежено придатний чи хтоє ти в коньцу , паяцу ? ти звідкіля пишеш ? де ти є фізично зараз ? просто цікаво.
 :-)o

Я у Львові.
   
В чому це проявляється? Відверто кажучи не помітно.

мені вам скинути свій донвтний звіт?
   
мені вам скинути свій донвтний звіт?

Ні, бо я не зможу перевірити достовірність.
   
але навіть не в тому справа. справа в тому, що я і ще тисячі людей, є просто людьми. ми своє життя жили, робили свій дрібний бізнес, все життя сплачували податки і нічого у держави не просили, крім захисту. держава в особі можновладців наші гроші просрала і захист нам не забезпечила. тепер вони кажуть мені - покинь свою сім'ю, відмовся від заробітків, просри свій бізнес, позбався усього, що маєш, коротше, кинь усіх рідних на призволяще, облиш усе, заради чого ти жив, і йди вбивати або вмирати за майбутнє, яке ми тобі навіть не пояснюємо, бо самі не знаємо, яке воно буде. а ми поки покрадемо надані тобі на допомогу заходом гроші, бо наше майбутнє нам точно відомо і в разі шухеру ми точно встигнемо втекти.
   
ні. але я знаю норм працівників тцк. убд обмежено придатних.  (tu)
рота охорони ТЦК це жесть. там доречі недобір. у Львові в одному із ТЦК треба 130 а є 30 в роту охорони.
мені пропонували за могорич туда порішати. я відмовився.  :-)o
Не знаю як у Львові, а в інших містах з роти охорони через пару місяців їдуть на війну. Цікава замануха від ТЦК.
   
а якщо не хочеш, то ми зробимо з тебе не людину, а річ, яка ні на що не буде здатна, бо не матиме ніяких прав. закріпимо тебе у твоїй квартирі чи будинку, щоб ти навіть носа не міг висунути, бо за рогом чекають поліцаї. і без правильної бамажки - ти букашка. за правильну бамажку відддай грубі гроші. а ми копійки зі своїх величезних бабок нікому не віддамо. в тебе вибір простий - армія або тюрма. але з армії, якщо ти виживеш, ми тебе відпустимо приблизно ніколи, а з тюрми - через стільки-то років.

я не такої дкржави хотів для себе і тим блльше своїх дітей. світ великий. і я маю право на те, щоб вибрати будь-який бік для проживання мене і моєї родини. ухилянт? сцикун? та звітть, як хочете, але не позбавляйте мене права пересуватися світом і бути вільною людиною
   
Дурість. Раша може запропонувати більше грошей і загнати більше мʼяса. І в них дурних та бідних з депресивних регіонів не у 4 рази більше, а в десять разів (бо це спеціально планувалося і виховувалося поколіннями). Так що у найомництво ми ще менш здатні виграти ніж у просту стінка-на-стінку (і я не кажу що то треба робити).
А мотивація може бути тільки та, що москалі як прийдуть - влаштують кроваву баню як в Бучі. І там не розбиралися, чи ти за рашу чи російськомовний, навіть олігарха свого симпатика прикопали, а він то їх чекав. Тобі прикладом дадуть по хребту і паралізують назавжди, а твою жінку та доньку будуть гвалтувати гуртом в тебе на очах. У простішій версії твою родину похоронить у завалах від влучання ракети у житловий будинок, чи ринок, чи зупинку громадського транспорту.
Але багато людей чекають чогось, що може омине, що це не з їх родиною станеться. Але як станеться, то те, що зʼявиться та мотивація, то вже буде дещо запізно, чи не так?
І чим довше йде війне, тим більше становить шанс, що це станеться саме з тобою та твоєю сімʼєю. Так що єдиний можливий погляд на ситуацію на зараз - це уявити що це ВЖЕ сталося (бо це неминуче станеться) і діяти виключно з усвідомленням саме такої реальності бо раша не зупиниться.
це звертання до манюпаса логіки. а от тут і проблема-з логікою у нього не дуже.а от інстинкти(у кого вони є) набагато сильніші ніж логіка розвитку подій. А у кого ті інстинкти атрофовані-це геморой на фронті.В силу різщних не зовсім приємних причин атрофації.
   
а якщо не хочеш, то ми зробимо з тебе не людину, а річ, яка ні на що не буде здатна, бо не матиме ніяких прав. закріпимо тебе у твоїй квартирі чи будинку, щоб ти навіть носа не міг висунути, бо за рогом чекають поліцаї. і без правильної бамажки - ти букашка. за правильну бамажку відддай грубі гроші. а ми копійки зі своїх величезних бабок нікому не віддамо. в тебе вибір простий - армія або тюрма. але з армії, якщо ти виживеш, ми тебе відпустимо приблизно ніколи, а з тюрми - через стільки-то років.

я не такої дкржави хотів для себе і тим блльше своїх дітей. світ великий. і я маю право на те, щоб вибрати будь-який бік для проживання мене і моєї родини. ухилянт? сцикун? та звітть, як хочете, але не позбавляйте мене права пересуватися світом і бути вільною людиною

Із Ваших дописів цілком очевидно, що Ви ненавидите Україну всією душею і єдиним бажанням є переїхати в іншу країну.
І проте пишете, що підтримуєте цю ненависну Вам країну у війні? Це брехня чи відсутність логіки?
   


ТРУША У ЗУНУ ПОДАЛИ НА БРОНЮВАННЯ ВІД АРМІЇ, ПІДРОБИВШИ ДОКУМЕНТИ ПРО 0,75% СТАВКИ, – ДРУЖИНА ВИКЛАДАЧА
12.04.2024

Поширити:
Ексголову Тернопільської ОВА Володимира Труша на його новій роботі у ЗУНУ, підробивши документи, намагаються “відмазати” від призову.

Про це зазначає у Facebook дружина викладача цього “вишу” Марія Смолей. Наводимо повний текст її допису:

“Шановні друзі, може після цього поста мого чоловіка, який працює викладачем Західноукраїнський національний університет на 0,5 ставки, будуть проблеми. Але я, як жінка не можу просто терпіти і дивитися на те, що відбувається.

Мій чоловік працює викладачем ЗУНУ. Кафедри не буду вказувати. Чоловік є кандидатом економічних наук. Ним кафедра закриває всі можливі дири, всі можливі заміни, які тільки є. При цьому говорять, що можливості збільшити ставки немає. І забронювати мого чоловіка, який дійсно є високласним науковцем – неможливо. Проте як виявилося, це неможливо лише для простого науковця. Недавно по команді ректора ЗУНУ на кафедру доцентом прийняли колишнього голову ОВА Труша на 0, 25% ставки. Значить там все таки є можливість шоб дати більшу ставку. Але найцікавіше зразу ж, підробивши документи, Труша подали на бронювання від армії як науково-педагогічного працівника, який нібито працює на 0,75% ставки. Бо згідно з законом тільки на 0,75 ставки можна бронювати. А для мого чоловіка, який працює на 0,5 — не змогли знайти можливості, щоб забронювати. Тиждень тому в ЗУНУ була перевірка Міністерства освіти по цій ситуації. Труш разом з керівництвом вишу зараз бігають по викладачах кафедри, пропонують великі гроші викладачам, щоб збільшити ставку для Труша.

Люди, я вас прошу, давайте зробимо розголос, щоб ця ситуація не лишалася непоміченою”.
   
Із Ваших дописів цілком очевидно, що Ви ненавидите Україну всією душею і єдиним бажанням є переїхати в іншу країну.
І проте пишете, що підтримуєте цю ненависну Вам країну у війні? Це брехня чи відсутність логіки?

а що по вашому є Україна? якщо це влада, яка хоче лише жерти в три горлянки і бездумно кидати в топку війни сотні тисяч людей - то так, я цього ненавиджу.
для мене Україна завжди асоцювалася з волею. і це завжди була противага руснявим виблядкам. але якщо моя держава мене самого прагне пертворити на руснявого виблядка, то я пас.
   
а що по вашому є Україна? якщо це влада, яка хоче лише жерти в три горлянки і бездумно кидати в топку війни сотні тисяч людей - то так, я цього ненавиджу.
для мене Україна завжди асоцювалася з волею. і це завжди була противага руснявим виблядкам. але якщо моя держава мене самого прагне пертворити на руснявого виблядка, то я пас.

Ви ненавидите державу Україна. Також оскільки Ви прямо написали, що армія воює саме за ненависну Вам владу і складається із людей, які "хочуть вбивати" Ваше ставлення до армії теж відповідне. Чи не так? Тож не бачу жодних причин чому Ви могли б підтримувати українську армію у цій війні.
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія