Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А тепер я назву головну причину чому Порошенко повинен піти геть.

я не обирав собі фах воїна - не беру за це гроші і пільги не пизжу солярку і не жду ранню пенсію дармоїда-мамчура.
тобто я утримую ан податки мамчурів які йменують себе вояками - і я ще йди й виконуй їх роботу.

це все що треба знати проімітації армії. воювати вони не хочуть ен можуть і не будуть. їх і так гарно годують і плятять гроші . ще й можна пишатись "ми защітнічкі"
амії немає. і н ебуло. є імітатори які освоюють бюджет і в разі шухеру - як це булов к риму - одні перебіжать до хуйла інші чкурнуть для поальшого освоєння бюджету глибоко в тил

Вот и жди когда в Украине сформируется каста воинов .... я понимаю что ты рос на примерах товарища Жукоффа, который мог положить при взятии Берлина 50 000 солдат, но времена нынче другие ....те же амеры уже почти 20 лет толкутся в Афганистане и победы еще не видать .... и никто при этом не орет где же она ...победа ....
   
А хто, і як визначив уподобання армії?

Лирнык
   
А Ви паспорт громадянина України маєте?

))) не я прийшов до цієї держави вона до мене прийшла)))) і потім. держави Україан описаноїв  конституції - не  існує є мародерська корупційна імітація свинарчуків луценків . це не держава Україна . це бантустан брехляндія
   
Что за глупый вопрос?

Даже профессиональный военный не готов сдохнуть. Пасть в бою как герой - да. А сдохнуть - нет, никто не готов.

Хотя профессиональных военных этому учат - как правильно пойти и, если нужно, умереть. Но также учат и как спастись и уничтожить врага.

В данном случает только сдохнуть ....  :laugh:
   
Вот и жди когда в Украине сформируется каста воинов .... я понимаю что ты рос на примерах товарища Жукоффа, который мог положить при взятии Берлина 50 000 солдат, но времена нынче другие ....те же амеры уже почти 20 лет толкутся в Афганистане и победы еще не видать .... и никто при этом не орет где же она ...победа ....
не сфорумвалась за 700 років - не сформується вже. виродження. мамчурі  гелетеї і свинарчуки. ці касти сформувались ззалізобетонно))))
   
3,14здишь с@ка.
я долго терпел, но откровенной хуйловской пропаганды я тут терпеть не буду
   
де боєздатна армія? по чому це видно. звільнили крим донбас? просто зараз зітскріг - видяа війна - немає маневрів тому немає і котлів .тому можна називатис ь найбоєзда тнішою одним і свинарчук увати під цейшумок іншим.
видно по тому, що навесні 2014 хуйло планувало трохи інші кордони україни, ніж зараз, десь по дніпро як мінімум (а по збруч ще краще)

так, наша армія не в змозі перемогти армію рф (а яка європейська армія в змозі?)
дискусійне питання, чи витримає наша армія повномасштабне вторгнення - але те, що у будь-якому разі втрати агресору нанесе величезні, хуйло вже зрозуміло

   
видно по тому, що навесні 2014 хуйло планувало трохи інші кордони україни, ніж зараз, десь по дніпро як мінімум (а по збруч ще краще)

так, наша армія не в змозі перемогти армію рф (а яка європейська армія в змозі?)
дискусійне питання, чи витримає наша армія повномасштабне вторгнення - але те, що у будь-якому разі втрати агресору нанесе величезні, хуйло вже зрозуміло

ага.
яки не сша - яким не потрібно відродженння імперії зла в що перетворюється кацапстан окупувавши иУкраїну - тут би вже було повторення подій 100 річної давнини. подвиг мамчурів в масштабі всієї країни . то ж - боже благослови америку  (tu)
   
отже треба вибрати того, кого армія зневажає, на розпорядження кого як головнокомандувача вояки будуть плювати
логіка - зашибісь  :facepalm:
Що значить армія зневажає?  ;o
Якщо армія когось зневажає, це значить що армію втягнули в політику.
Того хто втягнув армію в політику треба арештувати і судити за державну зраду.
Армія виконує накази, якщо вони відповідають чинному законодавству і конституції.
   
А ти впевнений що це працездатний механізм?
По перше армія за Порошенко, що вже турбує.
По друге ця боєздатна армія поки що не перемогла в жодній битві, і не звільнила навіть квадратного кілометра територій.

брехня
   
не сфорумвалась за 700 років - не сформується вже. виродження. мамчурі  гелетеї і свинарчуки. ці касти сформувались ззалізобетонно))))

А кто пистел твоих собратьев все эти 700 лет за исключением последних 20 когда вместо касты воинов формировали касту мусоров?
   
я не обирав собі фах воїна -
Не може такого бути. Ви тут даєте вказівки військовим (які Вас тут не читають, до речі) так, що у Вас як мінімум звання обер-фельдмаршала всій родів військ мало б бути.
   
А кто пистел твоих собратьев все эти 700 лет за исключением последних 20 когда вместо касты воинов формировали касту мусоров?

. дай подумать. кацап запитує українця кацапською в темі про зсу хто п***а моїх співбратів останні 700 років. хм :gigi: . ну останні з 1654 до 1991 року - з перервою на кільк ароків Україна була окупована кацапами -- а до того поляками а до того монголамми а о того варягами .
   
дай подумать. кацап запитує українця кацапською
ти не в курсі - кацапомовних кацапів, які підтримують Порошенка, слід вважати україномовними українцями. Сертифікати видає Ольгерд
   
diletant(ka), cьогодні в 19:58
Розгорнути попередні цитати...
отже треба вибрати того, кого армія зневажає, на розпорядж ення кого як головноко мандувача вояки будуть плювати
логіка - зашибісь 
---------------
Що значить армія зневажає?  
Якщо армія когось зневажає, це значить що армію втягнули в політику.
Того хто втягнув армію в політику треба арештуват и і судити за державну зраду.
Армія виконує накази, якщо вони відповіда ють чинному законодав ству і конституц ії.
військові такі ж громадяни україни, як і цивільні
і тому вони мають повне право на політичні уподобання і навіть право голосу, чи ви проти?
   
ти не в курсі - кацапомовних кацапів, які підтримують Порошенка, слід вважати україномовними українцями. Сертифікати видає Ольгерд
Сертифікат ім. Палія?
   
Не може такого бути. Ви тут даєте вказівки військовим (які Вас тут не читають, до речі) так, що у Вас як мінімум звання обер-фельдмаршала всій родів військ мало б бути.

- функції військових записані в конституції .це їх функція обовязок і робота. що з того вийшло ми всі бачимо . та й не тільки з "військових" - петродержава не виконує жодну з функції визначенихс успільним договором - конституцією
   
військові такі ж громадяни україни, як і цивільні
і тому вони мають повне право на політичні уподобання і навіть право голосу, чи ви проти?
Голос - так, політичні уподобання заборонені.
   
ти не в курсі - кацапомовних кацапів, які підтримують Порошенка, слід вважати україномовними українцями. Сертифікати видає Ольгерд
і не вслідкуєш за всією цією оруелівщиною
   
військові такі ж громадяни україни, як і цивільні
і тому вони мають повне право на політичні уподобання і навіть право голосу, чи ви проти?
так ти мені тоді поясни коли і де військові зневажають.
зневажливо будуть виконувати накази, чи взагалі їх не будуть виконувати.
якщо військові зневажають як громадяни, то ви тоді не розписуйтесь за армію.
бо то їх особисті військових політичні уподобання.
   
Сертифікат ім. Палія?
саме його :lol:
   
diletant(ka), cьогодні в 20:20
Розгорнути попередні цитати...
військові такі ж громадяни україни, як і цивільні
і тому вони мають повне право на політичні уподобанн я і навіть право голосу, чи ви проти?

Голос - так, політичні уподобанн я заборонен і.
кожний громадянин голосує згідно своїх політичних уподобань

гадаю, це політична діяльність заборонена - а уподобання, будь-які, політичні зокрема, заборонити неможливо в принципі
   
Аналітик зовсім спаскудився. Дегенерат!
   
Тому армію було в свій час виведено з політики. Але порохоботи далі топлять своє лайно.
   
ти не в курсі - кацапомовних кацапів, які підтримують Порошенка, слід вважати україномовними українцями. Сертифікати видає Ольгерд

ну вот мы и определились с двумя основными пунктами при формировании ВСУ .... украиноязычность и полное отречение, через публичное сожжение барбарыса Рошен, от Петрухи ....  :laugh:
   
кожний громадянин голосує згідно своїх політичних уподобань

гадаю, це політична діяльність заборонена - а уподобання, будь-які, політичні зокрема, заборонити неможливо в принципі
Та які "уподобання"?.
Це двома словами не поясниш, а розповідати про уподобання, коли міна летить - зайве.
   
Тому армію було в свій час виведено з політики. Але порохоботи далі топлять своє лайно.

Предлагаю, в случае победы гетьмана в буцигарнях, разогнать всех заключенных по домам  ....  :laugh:
   
Тому армію було в свій час виведено з політики. Але порохоботи далі топлять своє лайно.
Це, щоб виправдати одностайне заповнення бюлетенів...
   
- функції військових записані в конституції .це їх функція обовязок і робота. що з того вийшло ми всі бачимо . та й не тільки з "військових" - петродержава не виконує жодну з функції визначенихс успільним договором - конституцією

Очевидно ж, що великого палкавводця втрачає армія України у Вашій високоосвідченій у військовій справі особі. Ваш би талант та у військо. Повторили б подвиг Матросова, Гастелло та Чінгізхана (навиворіт правда, з заходу на схід)
   
так ти мені тоді поясни коли і де військові зневажають.
зневажливо будуть виконувати накази, чи взагалі їх не будуть виконувати.
якщо військові зневажають як громадяни, то ви тоді не розписуйтесь за армію.
бо то їх особисті військових політичні уподобання.
це ж ви фактично пропонуєте заборонити вівйськовим бути симпатиками свого головнокомандувача, свого генерала, свого полковника - бо інакше то ж приватна армія головнокомандувача, генерала, полковника...
ви ж фактично пропонуєте призначати на командування на всіх шаблях непопуларних у армії командирів  (бо інакше він же перетворить підрозділ на свій приватний, жах)
скоро ви додумаєтесь до відновлення інституту політруків, що будуть чатувати, чи виконує командир у своїх наказах волю партії
   
отже треба вибрати того, кого армія зневажає, на розпорядження кого як головнокомандувача вояки будуть плювати
логіка - зашибісь  :facepalm:

Цікава така армія - зневажає українців  :stop:
   

скоро ви додумаєтесь до відновлення інституту політруків, що будуть чатувати, чи виконує командир у своїх наказах волю партії
Не повірите.
На зараз вони Є!
   
Тому армію було в свій час виведено з політики. Але порохоботи далі топлять своє лайно.
армія не має права втручатись у політику
але кожний окремий військовий є громадянином зі всіма політичними правами
   
Очевидно ж, що великого палкавводця втрачає армія України у Вашій високоосвідченій у військовій справі особі. Ваш би талант та у військо. Повторили б подвиг Матросова, Гастелло та Чінгізхана (навиворіт правда, з заходу на схід)

а кто тогда командовать войсками на фупе будет?
   
Це, щоб виправдати одностайне заповнення бюлетенів...
То зрозуміло, що армія завжди голосувала як треба, але армію хоча б публічно не вплутували в політику.
Але Порошенко і тут пробив чергове дно.
   
армія не має права втручатись у політику
але кожний окремий військовий є громадянином зі всіма політичними правами

Ось тому військовий мусить говорити виключно від себе.
   
це ж ви фактично пропонуєте заборонити вівйськовим бути симпатиками свого головнокомандувача, свого генерала, свого полковника - бо інакше то ж приватна армія головнокомандувача, генерала, полковника...
ви ж фактично пропонуєте призначати на командування на всіх шаблях непопуларних у армії командирів  (бо інакше він же перетворить підрозділ на свій приватний, жах)
скоро ви додумаєтесь до відновлення інституту політруків, що будуть чатувати, чи виконує командир у своїх наказах волю партії
Не перекручуй мої слова, я суворо проти коли армію втягують в політику.
Я суворо проти лозунгу Армія, Віра, Мова!
Та і віросповідання це також не компетенція президента.
   
Очевидно ж, що великого палкавводця втрачає армія України у Вашій високоосвідченій у військовій справі особі. Ваш би талант та у військо. Повторили б подвиг Матросова, Гастелло та Чінгізхана (навиворіт правда, з заходу на схід)

ну котел - та ще  не один а система котлів - це винятково прооб командування. а зваживши що петродержава найкорумпованіша в світі - все стає очевидним - зважаючи на статки генералів . ну а про функції і обовязок збройних сил записано чітко в конституції.
   
То зрозуміло, що армія завжди голосувала як треба, але армію хоча б публічно не вплутували в політику.
Але Порошенко і тут пробив чергове дно.
а хто в нашій історії почав вплутувати армію у політику?
чи не та політична сила, що декілька років тому громогласно публічно почала верещати, що армія готова хоч завтра прийти на банкову вигнати президента підсрачниками?
так хто пробив дно? чи не дама вже без коси?  :lol:
   
То зрозуміло, що армія завжди голосувала як треба, але армію хоча б публічно не вплутували в політику.
Але Порошенко і тут пробив чергове дно.
Та ні.
Муженко - це не армія.
Замполіти все організують, і все на тому.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія