Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Горький лук RIP :(

Re: Горький лук RIP  :(

Молодши помірають, старі живуть. І так бува.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Вуха його, то щось. В мене такіх класних нема. Покойся з миром, брате.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Він воював, щоб ви знали, і кажуть дуже не погано. Бризгі, як в колі сослуживців взвести муху, то буває. Не псує памьять світлу.

Хіба не парамедиком був?
   
Re: Горький лук RIP  :(

Слава Сэ, Горький Лук - RIP

какой тяжелый день
   
Re: Горький лук RIP  :(

шкода.
молодий зовсім і таке...
і хвороба ця, що призвела до такого - дуже таємнича...



по теме "Внутренние болезни", Галютин, Сергей Геннадьевич, автореферат

Актуальность проблемы. Одной из актуальных проблем во всём современном мире является опийная наркомания. Она вызывает не только выраженные нарушения психического статуса человека [180], но и приводит к широчайшему спектру патологических процессов внутренних органов и систем организма [42, 67]. Висцеральные поражения, обусловленные длительным употреблении наркотиков, маскируясь под заболевания известной этиологии, составляют весомую долю в структуре заболеваемости [15]. На фоне употребления наркотических веществ наблюдается значительный рост уровня летальности [105, 113]. Непосредственной причиной смерти наркоманов весьма часто является поражение их внутренних органов [87, 243]. Значительная доля лиц, умерших от соматической патологии при наркомании, диктует необходимость создания алгоритма диагностики и терапевтической коррекции всей соматической патологии у наркоманов.

Особое место в структуре патологии внутренних органов при опийной наркомании занимает поражение печени и почек [46, 135]. Почечная патология, согласно данным современных исследований, занимает второе место сразу после патологии печени [152].

Прогрессирование поражения почек приводит к ранней инвалидизации больных опийной наркоманией, вследствие чего становится актуальной разработка диагностических критериев. К сожалению, выбор оптимальных диагностических схем и терапевтических подходов, основанных на знаниях биотрансформации наркотических веществ и их воздействия на организм, является ограниченным [76].

С этих позиций весьма важными являются не только изучение диагностических, но и клинических аспектов поражений почек у лиц, употребляющих опиаты.



Медицинские Диссертации http://medical-diss.com/medicina/nefropatiya-pri-hronicheskoy-narkomanii-rannyaya-diagnostika-terapevticheskaya-korrektsiya-morfologicheskie-ekvivalenty#ixzz6yGaHtE4N

   
Re: Горький лук RIP  :(

Хіба не парамедиком був?
саме так. Але, інколи бува, що і вони до зброі стають. І то дуже правільні, злі люди. До зброі не стають лише капелани, здебільшо вони грекокатолікі, ім просто за вірою не можно.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Того не рахують, то не офіційно, ясно. Але кажуть, що трьох сепарів він заспокоів, щонайменше. Парамедік. Мало не угробив сім своіх, взведя муху.
   
Re: Горький лук RIP  :(

   
Re: Горький лук RIP  :(

   
Re: Горький лук RIP  :(

Слава Сэ, Горький Лук - RIP

какой тяжелый день

Оба Славы
   
Re: Горький лук RIP  :(

Не багата людина, та оце перечісляю 200 грівен. Хто може, хочь по трошку, не стидайтеся, що мало. Скількі вам не шкода на цього неабиякого украінця витратити. Похрон має бути достойним. Тата ховав рік тому, то шалені гроши.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Для Привату, щоб не набирати:
5168 7422 3959 2888
Прізвище співпадає
   
Re: Горький лук RIP  :(

RIP
   
Re: Горький лук RIP  :(

R.I.P
   
Re: Горький лук RIP  :(

Якісь актер було помер,  жодного сприйнятя того. А от горькійлук,  сльози течуть а я його майже не знав, потиснули рукі, пара слів. Я його чітав. Балалайнен та жид, та дівчінка, вже майже реальні. Вони з нами сумують.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Рабуські. Його слово. То щодо рабинь, що рашатудей писала про обіцянку для вояків.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Херовий день сьогодні.
   
Re: Горький лук RIP  :(

демонстративне колективне голосіння по незнайомій людині . концентрат

мене торкнули лиш те що його батьки - глухонімі інваліди, що пережили  дитину. надіюсь не єдину
   
Re: Горький лук RIP  :(

R.I.P.
   
Re: Горький лук RIP  :(

демонстративне колективне голосіння по незнайомій людині . концентрат

мене торкнули лиш те що його батьки - глухонімі інваліди, що пережили  дитину. надіюсь не єдину
він вважав це своею форою. Він вмів розмовляти руками. Сам того не бачів. Казав, що мови дві, сімвольна та буквами. Не згадаю назв. Казав, ніж більше людей ти розуміешь, то більше ти людина.
   
Re: Горький лук RIP  :(

 :(
царство небесне, земляче..
   
Re: Горький лук RIP  :(

демонстративне колективне голосіння по незнайомій людині . концентрат

мене торкнули лиш те що його батьки - глухонімі інваліди, що пережили  дитину. надіюсь не єдину
від вас нічого не потрібно, не переживайте.
   
Re: Горький лук RIP  :(

:(
царство небесне, земляче..
скажи, Ноташко, паскудно в середині?
   
Re: Горький лук RIP  :(

він вважав це своею форою. Він вмів розмовляти руками. Сам того не бачів. Казав, що мови дві, сімвольна та буквами. Не згадаю назв. Казав, ніж більше людей ти розуміешь, то більше ти людина.

звісно дико коли батьки змушені ховати своїх дітей
   
Re: Горький лук RIP  :(

пля..... :(
   
Re: Горький лук RIP  :(

від вас нічого не потрібно, не переживайте.

якби ж то))) це
   
Re: Горький лук RIP  :(

Я не шукав, но, Ноташко, здаеться він молодший за нас з тобою.
   
Re: Горький лук RIP  :(

якби ж той)) цей бантустан - який прославляв герой цієї гілки - алчить і жадає з мене податків і зборів)) а ти кажеш з мене ніц не треба)))
   
Re: Горький лук RIP  :(

Я не шукав, но, Ноташко, здаеться він молодший за нас з тобою.
молодший
   
Re: Горький лук RIP  :(

.

Останнє редагування: 19 червня 2021 23:52:53 від BeeBumble
   
Re: Горький лук RIP  :(

Аеліте. Йоб вашу мать. На смерті достойноі людини хайпу вже не робіть. Вас вважають тут лайном. До чого ви хочете спуститися?
   
Re: Горький лук RIP  :(

молодший
мій попіл витрусять в Десну.
   
Re: Горький лук RIP  :(

демонстративне колективне голосіння по незнайомій людині . концентрат

мене торкнули лиш те що його батьки - глухонімі інваліди, що пережили  дитину. надіюсь не єдину

А почему все должны быть как ты?Тебя не торкнуло,кого-то торкнуло.В чем проблема?
   
Re: Горький лук RIP  :(

Аеліте. Йоб вашу мать. На смерті достойноі людини хайпу вже не робіть. Вас вважають тут лайном. До чого ви хочете спуститися?

 матюки перетворюють тебе на кацапа. ти забув?
і оскільки українці - християни а патріоти й поготів - томос томос - то смерть  - та ще й достойної людини - це гарантоване царствіє небесне. то ж які сенси сумувати, та ще так колективно і демонстративно.
мене б насторожило аби така спільнота як фупівці вважали б мене за свого ) за "укр нормального")

то ж. памятаймо що ми християни  - томос - і царствіє небесне. а то таке голосіння немов всіх нас чекає по смерті не царствіє небесне гарантиоване церквою - а нічого
   
Re: Горький лук RIP  :(

А почему все должны быть как ты?Тебя не торкнуло,кого-то торкнуло.В чем проблема?

а кто говорит о проблеме? 
   
Re: Горький лук RIP  :(

земля пухом
   
Re: Горький лук RIP  :(

Яке ж ви лайно, Вікторе.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Ви мудак, Аеліте. І вас саме такім запамьятають. Ви радіетє?
   
Re: Горький лук RIP  :(

Ви мудак, Аеліте. І вас саме такім запамьятають. Ви радіетє?

думка фуп супспільства зокрема і укр взагалі про мене - абсолютно не впливає на мій емоційний стан.
   
Re: Горький лук RIP  :(

мамчур, іди нахєр хоча  б з цієї теми....потвора безмозкла...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія