Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

під час майдану всі думали що хуйло то так проковтне?

якщо не думали, то хочу сказати що  лідери майдану разом з майданівцями проявили самовпевненість... і то факт.  а якщо думали...до вже питання в іншому.
   
я не говорю що янек був ідеальний.  він був циніком...але майдан привів до влади того, хото окрім цинісбу був безмежним нігілістом і аферистом.
   
я не говорю що янек був ідеальний.  він був циніком...але майдан привів до влади того, хото окрім цинісбу був безмежним нігілістом і аферистом.


Спору нет. Зеленский аферист
   
 ще у Мєдвєдєва повинні були запитати  :facepalm1:
   
Спору нет. Зеленский аферист

зелю привів до влади майдан?
   
ПНХ
   
ще у Мєдвєдєва повинні були запитати  :facepalm1:

а в кримінального кодексу чи конституційного суду?
   
зелю привів до влади майдан?

А кого? Турчинова?
   
ще у Мєдвєдєва повинні були запитати  :facepalm1:
А, що, не питали?  :S
   
Хоча б сьогодні смерділо...
   
пс: чому купу нормальних проукраїнських форумчан перебанили, а це ватне свинособаче чувирло продовжує засирати форум якоюсь  хуйлячою дрисньою?


Це вже не український форум?
   
А кого? Турчинова?

дрочинова...який найперший узурпатор
   
дрочинова...який найперший узурпатор

Не понятно. У власти ныне Зеленский.
хуйло заявил что он пришел к власти  в результате майдана.
   
Re: під час майдану всі думали що хуйло то так проковтне?

Нравіцца - нє нравіцца, але мусить проковтнути.
   
пс: чому купу нормальних проукраїнських форумчан перебанили, а це ватне свинособаче чувирло продовжує засирати форум якоюсь  хуйлячою дрисньою?


Це вже не український форум?

то український форум, де повинно пропагуватися дотримання правопорядку згідно Конституції України і сприятися з"суванню  об"єктивної істини у ситуації що відбулася 8 років тому і відлуння чого ми спостерігаєсо зараз.
   
Не понятно. У власти ныне Зеленский.
хуйло заявил что он пришел к власти  в результате майдана.

я таки не хуйло
   
Re: під час майдану всі думали що хуйло то так проковтне?

пс: чому купу нормальних проукраїнських форумчан перебанили, а це ватне свинособаче чувирло продовжує засирати форум якоюсь  хуйлячою дрисньою?


Це вже не український форум?

До речі, дуже логічне питання.
   
ще у Мєдвєдєва повинні були запитати  :facepalm1:

і у Аліни Кабаєвой
   
то український форум, де повинно пропагуватися дотримання правопорядку згідно Конституції України і сприятися з"суванню  об"єктивної істини у ситуації що відбулася 8 років тому і відлуння чого ми спостерігаєсо зараз.

Ты прав. Зеленский нарушает конституцию. Например блокирут конституционный суд
   
якщо не думали, то хочу сказати що  лідери майдану разом з майданівцями проявили самовпевненість... і то факт.  а якщо думали...до вже питання в іншому.

Не его собачье дело, что происходит в суверенной стране. Не хватало еще на каждое хуйло оглядываться.
   
я ПРОЗРІВ, коли прочитав що турчинов в постанові парламенту змотивував те рішення аналогією права.
   
якщо не думали, то хочу сказати що  лідери майдану разом з майданівцями проявили самовпевненість... і то факт.  а якщо думали...до вже питання в іншому.
Ви краще переживайте за те, що Ви там ковтаєте, щоб таку іксню бздіти, балакунчику ватний
   
я ПРОЗРІВ, коли прочитав що турчинов в постанові парламенту змотивував те рішення аналогією права.

Все началось с майдана 1917 года
   
Ты прав. Зеленский нарушает конституцию. Например блокирут конституционный суд

я писав що там зеля неправий.
і так само він неправий у ситуації з медведчуком (тут можна поядкувати педру за закон про санкції)

педрові ще багато за що подякувати треба...   за упоротість населення за дурновате законодавство...
   
Спору нет. Зеленский аферист

Я бы добавил и тупой совок , как и его папашка. Совок Януковощ и клоунский  совок это одно и тоже и как оказалось криворогие клоуны  еще тупее дАнецких бандитов.
   
я писав що там зеля неправий.
і так само він неправий у ситуації з медведчуком (тут можна поядкувати педру за закон про санкції)

Сегодня зеля неправий а в  2014 був турчинов неправий а в 1917 був керенский неправий
   
Сегодня зеля неправий а в  2014 був турчинов неправий а в 1917 був керенский неправий

а в чому керенскій неправий?
   
а в чому керенскій неправий?

Организовал майдан в феврале 1917года
   
Организовал майдан в феврале 1917годв

там був майдан?
   
Да забаньте уебана наконец
   
Випий йяду уєбан
   
Да забаньте уебана наконец

за що? 
   
панство, чого ви так сьогодні агресивно поводитеся?
   
за що?
За то что не знаешь роль керенского в антизаконном бардаке
   
я не говорю що янек був ідеальний.  він був циніком...але майдан привів до влади того, хото окрім цинісбу був безмежним нігілістом і аферистом.
А хіба у 1991 ми не вчинили так само бездумно, проголосуваши за незалежність і віддавши владу до рук того, хто все життя фактично боровся проти незалежності?
Закон граблів найкраще своє відображення знайшов саме в Українській історії
   
Ща то что не знаешь роль керенского в антизаконном бардаке

допустим від до того стосунку не мав... здається.  прем"єром він став тільки літом 17го
   
пс: чому купу нормальних проукраїнських форумчан перебанили, а це ватне свинособаче чувирло продовжує засирати форум якоюсь  хуйлячою дрисньою?


Це вже не український форум?
Вже давно.
Як не стало Гії.
   
А хіба у 1991 ми не вчинили так само бездумно, проголосуваши за незалежність і віддавши владу до рук того, хто все життя фактично боровся проти незалежності?
Закон граблів найкраще своє відображення знайшов саме в Українській історії

ось тут +++
   
А хіба у 1991 ми не вчинили так само бездумно, проголосуваши за незалежність і віддавши владу до рук того, хто все життя фактично боровся проти незалежності?
Закон граблів найкраще своє відображення знайшов саме в Українській історії

Не только

Все майданят
Например москвичи в 1905 1917 1991 1993
   
допустим від до того стосунку не мав... здається.  прем"єром він став тільки літом 17го

Ты отмазыввеш керенского?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія