Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Covid-вакцини рядують десятки людей щоденно

Cases, Мельбурн
2020: 20,376
2021: 49,468
Смерть від Ковіду:
2020: 820
2021: 172

В 2.5x раза більше кейсів, але в 8x разів менше смертнісь.

143 із 149 хвориx в реанімації на вчорашній день не були вакциновані, коли 68% населення вакциновані повністю.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Covid-вакцини рядують десятки людей щоденно

Cases, Мельбурн
2020: 20,376
2021: 49,468
Смерть від Ковіду:
2020: 820
2021: 172

В 2.5x раза більше кейсів, але в 8x разів менше смертнісь.

143 із 149 хвориx в реанімації на вчорашній день не були вакциновані, коли 68% населення вакциновані повністю.

Слухай, кейс!

Спи спокійно !
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

  :weep:

Что такоє "не везьот", і как с нім бароться.


Цікаво, чи Ден (Прем`єр міністр штату Вікторія) готується до швидкого 5 -денного припинення роботи із спалахом сифілісу…
Можливо потрібні обов’язкові пояси цнотливості та уколи?



Виникаючі випадки сифілісу викликають занепокоєння для громадського здоров'я, попереджають органи охорони здоров'я штату Вікторія.

Вікторіанців закликають пройти обстеження на інфекції, що передаються статевим шляхом, оскільки кількість випадків сифілісу - особливо у жінок - продовжує зростати по всьому штату.
Це відбувається, коли Вікторія готується вийти з тримісячного карантину, а органи охорони здоров'я стурбовані тим, що "загроза громадського здоров'я" погіршиться, коли люди почнуть спілкуватися один з одним.   :gigi:

Департамент охорони здоров’я Вікторії у понеділок розпочав кампанію, яка закликає людей пройти обстеження на ІПСШ напередодні державної “п'ятниці свободи”.
Департамент заявив, що вроджений сифіліс, де народилася дитина з інфекційним сифілісом, є новою загрозою для здоров'я населення.
За останні два роки у Вікторії збільшилися випадки захворювання, в тому числі дві смерті плода - сифіліс, а також причина викидня та серйозні аномалії народження дитини, включаючи мертвонародження.

https://www.balkanstimes.eu/2021/10/18/58522/

   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

  :weep:

Что такоє "не везьот", і как с нім бароться.


Цікаво, чи Ден (Прем`єр міністр штату Вікторія) готується до швидкого 5 -денного припинення роботи із спалахом сифілісу…
Можливо потрібні обов’язкові пояси цнотливості та уколи?

https://twitter.com/view/status/1450252134285336587Виникаючі випадки сифілісу викликають занепокоєння для громадського здоров'я, попереджають органи охорони здоров'я штату Вікторія.
Вікторіанців закликають пройти обстеження на інфекції, що передаються статевим шляхом, оскільки кількість випадків сифілісу - особливо у жінок - продовжує зростати по всьому штату.
Це відбувається, коли Вікторія готується вийти з тримісячного карантину, а органи охорони здоров'я стурбовані тим, що "загроза громадського здоров'я" погіршиться, коли люди почнуть спілкуватися один з одним.   :gigi:

Департамент охорони здоров’я Вікторії у понеділок розпочав кампанію, яка закликає людей пройти обстеження на ІПСШ напередодні державної “п'ятниці свободи”.
Департамент заявив, що вроджений сифіліс, де народилася дитина з інфекційним сифілісом, є новою загрозою для здоров'я населення.
За останні два роки у Вікторії збільшилися випадки захворювання, в тому числі дві смерті плода - сифіліс, а також причина викидня та серйозні аномалії народження дитини, включаючи мертвонародження.

https://www.balkanstimes.eu/2021/10/18/58522/

це такє після вакцинації?
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Мельбурн локдаун в 260 днів знятий
Нема комендантського часу, школи відкривають двері
Дома можна до 10 гостей
Але маски повсюди
За границі Мельбурна виїзджати ме можна
Паби і ресторани відкриті тільки для вакцинованих
Невакациновані мають сидіти дома
Вакциновано населення першою дозою - 89.59%
другою дозою - 70.51%

Чемпіони світу по смертності від Ковід-19 станом на сьогодні
Росія - ПЕРШЕ місце в світі :K
Україна - друге
   
Але маски повсюди
Країна ідіотів  :facepalm:
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

БД має план хутенько вакцинувати 28 млн юних американців віком 5-11 років Pfizer
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

262 дня локдауна, В штате Виктория привито 70% населения. И каков результат?

За 20 октября 2021 г - 2153 новых заболевших в штате Виктория
По умершим информации пока нет, данные за 11 октября.

Так стоила ли игра свеч?
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

262 дня локдауна, В штате Виктория привито 70% населения. И каков результат?

 :D

А чо?
Результат на літсо.

   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Канадці, на відміну від припадошних на ФУПі, досить притомна нація
Вакцинація досягла 82%, захворювання іде постійно вниз
З березня 2022 перестануть носити маски і показувати докази повної вакцинації
https://www.reuters.com/world/americas/canada-scraps-covid-19-advisory-avoid-unnecessary-foreign-travel-2021-10-22/
Хома - як тобі таке?
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Показати зображення...

Пан Vovchara, через приблизно 7 днів рівень вакцинації 16+ в Вікторії досягне 80%, що означає FREEDOM гуляти по всій Австралії
І не треба носити масок на вулицях та всяких аутдоорз
А в супермаркетах-музеях-кінотеатрах - буде треба
А невакцинованом - судіти дома як свайка в попе
А в Кацапії - повнісінькі єбєня
Мої тобі сочувствія, роднєнькій
Сосі банан через карман
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Канадці, на відміну від припадошних на ФУПі, досить притомна нація
Вакцинація досягла 82%, захворювання іде постійно вниз
З березня 2022 перестануть носити маски і показувати докази повної вакцинації
https://www.reuters.com/world/americas/canada-scraps-covid-19-advisory-avoid-unnecessary-foreign-travel-2021-10-22/
Хома - як тобі таке?
це явне перебільшення казати, що в Канаді «захворювання постійно йде вниз». А яка ситуація буде в березні 2022р - ніхто не знає
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Пан Vovchara, через приблизно 7 днів рівень вакцинації 16+ в Вікторії досягне 80%, що означає FREEDOM гуляти по всій Австралії
І не треба носити масок на вулицях та всяких аутдоорз
...
в Британії свобода, після 83% вакцинації 16+ річних,
але тим не меншн 48тис нових хвортх і 180 смертей.

екстраполяція: таким темпом за 2-3 роки прохворіє 36-54 млн людей тобто можливо відбудеться якісь позитивні зміни в колективному імунітеті.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Мельбурн локдаун в 260 днів знятий
Нема комендантського часу, школи відкривають двері
Дома можна до 10 гостей
Але маски повсюди
За границі Мельбурна виїзджати ме можна
Паби і ресторани відкриті тільки для вакцинованих
Невакациновані мають сидіти дома
Вакциновано населення першою дозою - 89.59%
другою дозою - 70.51%

Чемпіони світу по смертності від Ковід-19 станом на сьогодні
Росія - ПЕРШЕ місце в світі :K
Україна - друге

Кацапські пропагандони та корисні ідіоти хуйла - антиваксери працюють.  :X

За антиваксерську пропаганду треба банити навічно відразу.  :vinsent:
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

через приблизно 7 днів рівень вакцинації 16+ в Вікторії досягне 80%, що означає FREEDOM гуляти по всій Австралії

 :D






Сосі банан через карман

Бач які в тебе думки в голові, і ти потім ображаєшся, що я тебе називаю спеціаліст задньопроходного буріння.
Як там: “If it walks like a duck, talks like a duck, it probably is a duck” . :fuck:


Останнє редагування: 23 жовтня 2021 14:10:17 від Vovchara
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

 :D



Chaos breaks out across nation as Australians go full five minutes without being told what to do by government.
По всій країні (Австралії) спалахує хаос, оскільки австралійцям цілих п’ять хвилин уряд не вказує, що робити.
   
Австралия не перестает удивлять. Удивляет меня пассивность населения.

Правительство Виктории вводит в действие приложение на смартфоне, предназначенное для контроля соблюдения карантина. Манюпас обязан его установить и оно выборочно будет запрашивать селфи владельца с геотагом для подтверждения его нахождения в месте карантина. Если в течении 5 мин. приложение не получает ответа, по адресу преступника высылается штурмовой отряд.



И сразу вспоминаются натужные лыбы грязных поцев которые активно высмеивали 5G как "конспирологию". Пожалуйста - башни как способ контроля за каждым.

   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

 :weep:

   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

И сразу вспоминаются натужные лыбы грязных поцев которые активно высмеивали 5G как "конспирологию". Пожалуйста - башни как способ контроля за каждым.

Олєчка, звідки ти викопала таку пургу?
Нема такого і близько!
А що є?
Развлєкательні заведенія мають пускати в приміщення тільки вакцинованих
А насправді - пускають всіх, ні в кого не цікавляться справкою про вакцинацію
Треба поліцейські рейди - провірка посетітелєй на вакцінацію - і ліквідація ліцензії для власника заведенія, коли є невакциновані

Не впевнений що так буде
Будь я премєром - було б так
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Олєчка, звідки ти викопала таку пургу?
Нема такого і близько!
А що є?
Развлєкательні заведенія мають пускати в приміщення тільки вакцинованих
А насправді - пускають всіх, ні в кого не цікавляться справкою про вакцинацію
Треба поліцейські рейди - провірка посетітелєй на вакцінацію - і ліквідація ліцензії для власника заведенія, коли є невакциновані
Не впевнений що так буде
Будь я премєром - було б так
ви справді вважаєте, що це допоможе, чи придурюютесь?) був на 2-ох весіллях, по 150 рил. На початку вересня в Чікаго, батьки молодих і більшість гостей не вакциновані. Друге на початку жовтня, Детройт, всі(!) блд вакциновані, багато третьою дозою. Відслідковую результати, тому що просто цікаво це для мене. Нема хворих ні в Чікаго, ні в Детройті
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

двойное слепое рандомизированное исследование
по-українські
подвійне таємне випадково вибране дослідження
Так вірно, чи ні?
Тільки Петро Шаблезуб може допомогти
Бо він уже просьок спайк-протеїн
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

аттенуированная вакцина - вакцина з ослабленою інфекцією
Так вірно, чи ні?
Тільки Петро Шаблезуб може допомогти
Бо він уже просьок спайк-протеїн
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Мы впервые в истории человечества меньше чем за год создали вакцины, что еще совсем недавно казалось невозможным.
И стало это возможно, прежде всего, благодаря генно-инженерным вакцинам, новаторским вакцинам, прежде всего, мРНК вакцинам, таким, как Pfizer и Moderna, и это очень хорошие вакцины получились, их легко производить огромными партиями; и аденовирусным вакцинам, в том числе, «Спутнику».

Заметим, что доселе существовали только другие виды вакцин.
Это были мертвые вакцины, были живые аттенуированные вакцины, были белковые вакцины уже существующие.
И обозревая пейзаж существующих вакцин, заметим, что до сих пор никаких живых аттенуированных вакцин просто нету от ковида.
Есть мертвые вакцины, например, китайская мертвая вакцина Sinovac, но она имеет очень низкую эффективность.
Даже без штамма «Дельты» у него была эффективность 50,03%.
В принципе, должна быть неплохая белковая вакцина у Novavax.
Но пока она еще не запущена в широкое распространение.
Пока вся вакцинация идет за счет новых вакцин — мРНК и аденовирусных.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Австралійська компанія AMSL Aero готуєтся до тест-польотів на початку 2022 самого ефективного в світі повітряного таксі з вертикальним зльотом і посадкою (eVTOL).

Vertiia, дальність польоту до 1,000 km, на водні, вага людей чи вантажу 500 kg , швидкість до 300 km/h.
Ціль компанії - до 2024 року одержати всю сертифікацію і почати масове виробництво



   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Дельта в Вікторії почала іти на спад
Вакцинація
перша доза - 91.9% населення
повністю вакциновано - 76.5%
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Мы впервые в истории человечества меньше чем за год создали вакцины, что еще совсем недавно казалось невозможным.
Это по-прежнему невозможно.
То есть, в принципе.
Вы несете пургу нон-стоп. :)
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Covid-вакцини рядують десятки людей щоденно

Cases, Мельбурн
2020: 20,376
2021: 49,468
Смерть від Ковіду:
2020: 820
2021: 172

В 2.5x раза більше кейсів, але в 8x разів менше смертнісь.

143 із 149 хвориx в реанімації на вчорашній день не були вакциновані, коли 68% населення вакциновані повністю.
Ну вот чего ві кукарекаете и кукарекаете.
Ві бі подождали пол годика, прежде чем нахваливать.
Или вы потом готовы принять любую смену курса и сказать я не я и хата не моя.

Я уже на 200% уверен что ковид это не вирус. Вопрос чья вакцина является на самом деле антидотом.
Вот она еще может в течении 3-4х месяцев защищать. Всё остальное туфта.
И с иммунитетом против этой заразы полный аллес капут. Его просто нет и быть не может.
И это страшненько на самом деле какой эксперимент над человечеством реализуется.

Там кто-то мне нахваливал коллективный иммунитет в оаэ.
Ну что ж господа, пришло время вас разочаровать.
Пару недель назад у меня пару дней поднялась температура внезапно до 39.
Я ее естественно ее сбивал и наутро был как огурчик.
Ну вот вчера решил поглядеть на антитела. Ого, много. Выдали серт переболевшего. :shuffle:
У жены то же самое, но у нее ни чиха ни пука не было вообще. Не всё так просто ребятки.
Переболеете все ибо успеть бустироваться сложно. Ну и нужно лядь разбираться, какой пфайзер таки является реальным антидотом,
а не фуфломицином.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Ну вот чего ві кукарекаете и кукарекаете.
Ві бі подождали пол годика, прежде чем нахваливать.
Или вы потом готовы принять любую смену курса и сказать я не я и хата не моя.

Я уже на 200% уверен что ковид это не вирус. Вопрос чья вакцина является на самом деле антидотом.
Вот она еще может в течении 3-4х месяцев защищать. Всё остальное туфта.
И с иммунитетом против этой заразы полный аллес капут. Его просто нет и быть не может.
И это страшненько на самом деле какой эксперимент над человечеством реализуется.

Там кто-то мне нахваливал коллективный иммунитет в оаэ.
Ну что ж господа, пришло время вас разочаровать.
Пару недель назад у меня пару дней поднялась температура внезапно до 39.
Я ее естественно ее сбивал и наутро был как огурчик.
Ну вот вчера решил поглядеть на антитела. Ого, много. Выдали серт переболевшего. :shuffle:
У жены то же самое, но у нее ни чиха ни пука не было вообще. Не всё так просто ребятки.
Переболеете все ибо успеть бустироваться сложно. Ну и нужно лядь разбираться, какой пфайзер таки является реальным антидотом,
а не фуфломицином.

Хоч ти мені і не дуже приємний по менталітету - але дуже щиро бажаю тобі виздоровити від хвороби
Не дуже приємний - це дуже ввічливо
Oскільки ти хворий - не буду тиснути дальше

Але цікаво - яка твоя думка про дельту в Індії та Бангладеш?
Памятаєш - не так давно там всі дуби в парках вирізали на кремацію усопших?
А зараз тішь да пліать, благодать
Ти там серед цеї публіки живеш - дай якийсь ріпорт, будь-ласка?
   
Хоч ти мені і не дуже приємний по менталітету - але дуже щиро бажаю тобі виздоровити від хвороби
Не дуже приємний - це дуже ввічливо
Oскільки ти хворий - не буду тиснути дальше

Але цікаво - яка твоя думка про дельту в Індії та Бангладеш?
Памятаєш - не так давно там всі дуби в парках вирізали на кремацію усопших?
А зараз тішь да пліать, благодать
Ти там серед цеї публіки живеш - дай якийсь ріпорт, будь-ласка?
Спасибі, я вже майже одужав. Нюх не пропадав зовсім, а от смак похитнувся чутливо.
Деякі білки, як то м*ясо чи яйця все з присмаком горечі, а творог в порядку.
Лимон і о диво, уксус, здаються солодкими, а цукор трохи солонуватий. Дуже неприємні
відчуття. Взагалі клинічна картина мені нагадує отруєння важкими металами, а аж ніяк
не процес запалення. Бо на пневмонію хворів, є з чим порівняти.

Що до Індіі, індуси кажуть вщухло так само несподівано, як і почалось.
Чи надовго? Моляться кожного дня, щоб не повторилось.
Цікаво що авіасполучення між Еміратами та Індією таке, що аж гай гуде.
І скажу відверто, випадки хвороби вакцинованих мають місце бути, але демартамент охорони
здорв*я цю інфу приховує. Нефіційно зізнаються - "штамів" схоже значно більше ніж офіційно визнаних.

Останнє редагування: 28 жовтня 2021 12:51:29 від б_а_р_с
   
Доречі BFBF, пропоную закопати топор війни. Я на деякі питання переглянув своє бачення.
Бажаю і тобі сформувати своє особисте бачення. Нажаль влада по багатьох питаннях пи3дить і
з часом то все одно вилізе на поверхню.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Доречі BFBF, пропоную закопати топор війни. Я на деякі питання переглянув своє бачення.
Бажаю і тобі сформувати своє особисте бачення. Нажаль влада по багатьох питаннях пи3дить і
з часом то все одно вилізе на поверхню.
ОК, дякую за пропозицію
Вроді в Індії та Бангладеш корону задушили івермектином
Зроби рісерч серед твоїх індусів
Мучо граціас!
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

У штаті Вікторія зафіксувала 1923 нових випадки захворювання на COVID-19 та 25 смертей за добу до півночі, повідомляє Департамент охорони здоров’я у четвер.


   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

 :weep:

Засада (чи зрада?) у Сіднеї:

15 людей захворіли на COVID у спортивному залі Сіднея, і виглядає, що всі вони були вакциновані, оскільки всередину можуть заходити лише повністю вакциновані.



   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Мельбурн зняв Ковід-границі
- вакцинація перевершила 80% населення
- масок на вулиці носити не треба
- їздити по штату можна куди і коли попало

Народ одурів від довгожданої свободи
Сьогодні субота- трафік стоїть, машин на дорогах стільки, що ні вздохнуть...
4 вихідних дня підряд

02 листопада - Melbourne Cup — знаменитые скачки на ипподроме Flemington Park, самый престижный двухмильный гандикап в мире, центральное событие красочного массового весеннего праздника (Melbourne Cup Carnival) в штате Виктория, который в свою очередь является грандиозным завершением Spring Racing Carnival, общенационального праздника, длящегося с апреля по ноябрь (це коли жіночкам і дівчаткам у всіх пабах наливають за безкоштовно, і багато із них валяються де бог застав, бо в дребодан. І ніхто їх не використовує в мерзенних цілях, бо самі теж в дребодан...)

8 Марта - відпочиває. Тупа совєцька фальшивка

Але що буде з Ковід-кейсами після похмілля?
   
Мельбурн зняв Ковід-границі
- вакцинація перевершила 80% населення
- масок на вулиці носити не треба
- їздити по штату можна куди і коли попало

Народ одурів від довгожданої свободи
Сьогодні субота- трафік стоїть, машин на дорогах стільки, що ні вздохнуть...
4 вихідних дня підряд

02 листопада - Melbourne Cup — знаменитые скачки на ипподроме Flemington Park, самый престижный двухмильный гандикап в мире, центральное событие красочного массового весеннего праздника (Melbourne Cup Carnival) в штате Виктория, который в свою очередь является грандиозным завершением Spring Racing Carnival, общенационального праздника, длящегося с апреля по ноябрь (це коли жіночкам і дівчаткам у всіх пабах наливають за безкоштовно, і багато із них валяються де бог застав, бо в дребодан. І ніхто їх не використовує в мерзенних цілях, бо самі теж в дребодан...)

8 Марта - відпочиває. Тупа совєцька фальшивка

Але що буде з Ковід-кейсами після похмілля?

Жопа будет, но управляемая... То бишь здравоохранение будет справляться. Что, собственно, и было целью вакцинации.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

 :D

"Народ одурів від довгожданої свободи"(c)

   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

:D

"Народ одурів від довгожданої свободи"(c)

https://twitter.com/view/status/1453135442954657792

Нормальна картина для нас там, де гольф-поля чи територія під ЛЕП

Мельбурн сьогодні
67% нових випадків Ковіду - це люди молодше 40 років
а 33% - молодші 20 років
18% -діти менше 10 років.
Майже всі вони - невакциновані
https://www.9news.com.au/national/coronavirus-update-victoria-residents-enjoy-first-weekend-after-further-relaxing-of-restrictions/d718a6a0-d4d3-4637-84f4-a1fbb3d771b2
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Мельбурн.

Скажи ні комуністичній Вікторії.

   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Живе Австралія! :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія