Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Очікування - реальність: велике опитування фупчегів :scenic:

Опитування
Як ви співвідносите свої очікування перед президентськими виборами 2019 року з реальністю сьогодення?
Всього проголосувало: 111
Голосував за Зе, все гаразд  15 
 
 14% 
Голосував за Зе, розчарований  9 
 
 8% 
Голосував за Пороха, але все не так погано  21 
 
 19% 
Голосував за Пороха, все ще гірше, аніж гадалося  39 
 
 35% 
Не голосував ані за Зе, ані за Пороха, все досить непогано  16 
 
 14% 
Не голосував ані за Зе, ані за Пороха, справи кепські  11 
 
 10% 




Умовно розіб'ємося на три групи - ті, хто голосував за Зе, хто за Пороха і хто не голосував ні за кого з них двох. Оберіть пару варіантів, яка відповідає вашому голосуванню, а в цій парі варіант, який найбільше підходить вашим теперішнім враженням від правління нового президента та його команди.

Мета голосування - з'ясувати, наскільки виправдилися очікування фупчегів з кожної електоральної групи.

Нумо! :super:
   
А сколько юзверей из всех зареганых на ФУПе могут голосовать и где посмотреть спсок?
   
А сколько юзверей из всех зареганых на ФУПе могут голосовать и где посмотреть спсок?

Да все могут, я ограничений не ставил. Через денек-другой посмотрим, сколько всего народу проголосует.
   
Да все могут, я ограничений не ставил. Через денек-другой посмотрим, сколько всего народу проголосует.

О святая простота!

Кто ещё думает, что стоит только зарегаться и ты уже можешь подать голос?
   
Оберіть пару варіантів, яка відповідає вашому голосуванню, а в цій парі варіант, який найбільше підходить вашим теперішнім враженням
докладне пояснення))
   
не голосував за Зе, але економічні двіженія прихильники певної політсили, продаж землі, легалізація ігрового бізнесу, цілком підтримую  :good:
   
голосував за Пороха, але все не так погано


принаймні точно краще ніж було б якщо б Порох програв Тимошенко або Бойко
   
не голосував за Зе, але економічні двіженія прихильники певної політсили, продаж землі, легалізація ігрового бізнесу, цілком підтримую  :good:

діру в бюджеті?
   
О святая простота!

Кто ещё думает, что стоит только зарегаться и ты уже можешь подать голос?

значит, и не нужно :)
   
Плохой опрос.


Нет графы: против Ослика, все как предполагал

В принципе, прогнозы сбываются. Украину сдают кацапам.

Возможно, ошибся в полной зависимости от коломойского. Считал, будет более сильное влияние жида.
   
Я думал, хуже будет. Не в личной жизни, а в обчественной. Но может всё еще впереди.
   
Наразі 54% вважає, що все непогано..
Порохолюби, ви спите, чи що?!
   
Плохой опрос.


Нет графы: против Ослика, все как предполагал

В принципе, прогнозы сбываются. Украину сдают кацапам.
сказав кацап :laugh:
   
Да все могут, я ограничений не ставил. Через денек-другой посмотрим, сколько всего народу проголосует.

 :facepalm:
   
не голосував за Зе, але економічні двіженія прихильники певної політсили, продаж землі, легалізація ігрового бізнесу, цілком підтримую  :good:
гопниками промисловість не потрібна
   
Як ви співвідносите свої очікування перед президентськими виборами 2019 року з реальністю сьогодення?

Як усе передбачав вцілому , так усе і відбуваєцця , бо ж я власним світоглядом події бачу , а тому і виглядають вони тії події , лише такими як бачу .

Тобто , мій світогляд , на сьгодні , не змінівсь .
   
Плохой опрос.


Нет графы: против Ослика, все как предполагал

В принципе, прогнозы сбываются. Украину сдают кацапам.

Возможно, ошибся в полной зависимости от коломойского. Считал, будет более сильное влияние жида.

Чем варианты 4 и 6 не нравятся? Голосовал не за ослика, все хуево - верно ведь?
   
Я б не сказала, що гірше ніж я очікувала...
   
Сейчас как-будто бы и ниче так... но анализируя факты, понимаешь, что это все не надолго, и пистец будет вот-вот и очень жесткий, настолько жесткий, что у нас такого пистеца еще не было с начала 90-х. Поэтому — за последний пункт  :-)o
   
Не голосував ані за Зе, ані за Пороха, все досить непогано
Відносно непогано.
   
Не голосував ані за Зе, ані за Пороха, все досить непогано
Відносно непогано.

Поки що. Поки непогано, порівняно з тим, що грядьот. Але теж відповідь, дякую!
   
11 прихильники певної політсили проголосовало всего. Это шо, всьо? Вот эта кучка дурошлепов делает сейчас вислючью политику на ФУПе? Да тьху на них!
   
Голосував за Пороха, але все не так погано
   
Поки що. Поки непогано, порівняно з тим, що грядьот.
питання а ЩО саме грядьот. І КОЛИ саме?
Бо це такі дуже розмиті страшилки.

Мене трохи турбує що ЗеВлада некомпетентна, в масі, і брехлива.
Але поки що катастрофи не видко.
   
питання а ЩО саме грядьот. І КОЛИ саме?
Бо це такі дуже розмиті страшилки.

Мене трохи турбує що ЗеВлада некомпетентна, в масі, і брехлива.
Але поки що катастрофи не видко.

Тобто, некомпетентності ЗеВлади та брехливості недостатньо для усвідомлення того, що рано чи пізно щось паскудне йобне? Ну добре, можна поки що залишатися і в цьому коконі.
   
Re: Очікування - реальність: велике опитування фупчегів :scenic:

Якщо опрiс не на Зе ресурсi, опрос в твi , Зежабi вiрять лише 16  вiдсоткiв. (Тре заходити)




Останнє редагування: 20 січня 2020 12:19:03 від Муха
   
Тобто, некомпетентності ЗеВлади та брехливості недостатньо для усвідомлення того, що рано чи пізно щось паскудне йобне?

Я на цю тему вже висловився

теоретично - так.

А на практиці, між першим і другим може пройти дуже багато часу. залежить від запасу міцності і зовнішніх факторів.


Останнє редагування: 20 січня 2020 12:13:46 від T.Blair.
   
все як і очікувалось. Чесний та дурний. Навколо купа пройдисвітів.

З більш опозиційною Радою результат був би набагато кращим.
   
пункт 3
и из внутреннего оптимизма )
   
Зеленський виявився послідовним продовжувачем політики Порошенка
тому не голосував ні за одного ні за другого
все йде досить непогано, якщо порівнювати з попередниками
   
Розчарований. Свиня не сидить, алкаш не сидить, лондонська курва не сидить.
   
Розчарований. Свиня не сидить, алкаш не сидить, лондонська курва не сидить.

обрав - жери та сподівайся, що колись усі вони сядуть! Блажен, кто вєруєт! :laugh:
   
обрав - жери та сподівайся, що колись усі вони сядуть! Блажен, кто вєруєт! :laugh:

Не сси мерзота ригівська, ще не вечір...
   
Розчарованих з тих хто голосив за Зельку, теж дві групи - ті хто очікував різкого і активного розвороту знов в рускій мір і поішання/посадки всіх хто робив Майдан і потім був обраний у владу.

Та тих, хто очікував від Зелькі такого ж патріотизму як у них самих і лише хотіли "завалить баригу що краде" і не робить їм добре так швидко як вони хочуть. Що все в напрямку руху і боротьбі з ворогом буде як раніше, але "маладиє ліца" не крастимуть, а заберуть все у бариг і поділять серед них, хороших.

Вже і на ФУПі видно незадоволення Зелькой у відвертих підкацапників - недостатньо чітко веде в рюське мір, виляє дупою, гад.

А умовно "патріоти" що голоснули за Зельку, поки розтяжкє - бурчать на явні прогиби перед Хуйлом, але і активно завалювати Зельку і Ко поки не можуть - не піднімається рука на свого по духу і крові.
   
Да все могут, я ограничений не ставил. Через денек-другой посмотрим, сколько всего народу проголосует.
От я, наприклад, не можу...Дивно... :no2:
   
Опитування зроблено не повне та не коректно. заангавжопувність ТС аж пре. Тому- ТС :-G
   
Умовно розіб'ємося на три групи - ті, хто голосував за Зе, хто за Пороха і хто не голосував ні за кого з них двох.

Та проблема в тому, що більшість прихильники певної політсили віслюків заявляють, що вони "голосували не за Зе, а проти Пороха", відповідно вони не попадають в жодну категорію.
   
Та проблема в тому, що більшість прихильники певної політсили віслюків заявляють, що вони "голосували не за Зе, а проти Пороха", відповідно вони не попадають в жодну категорію.

в бюлетені ще й такий пункт був - "проти Пороха"?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія