Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

7 причин гордиться Киевом

7 причин гордиться Киевом

Хорошим тоном среди киевлян считается хаять Киев. Действительно, в столице Украины есть немало отстойного, но киевлянин Антон Фридлянд напоминает нам о достойном.


"Вот мой личный ТОР-7 (пусть друзья дополнят, а хейтеры польют грязью)"  - говорится в сообщении

1. Возрождение Подола. Андреевский спуск наконец-то стал действительно пешеходным, на нем появилось крутое здание театра, Воздвиженка проснулась от летаргического сна, Почтовую площадь привели в порядок, а скоро должны взяться за Контрактовую

2. Наземные переходы на Крещатике. Тут без комментариев, только аплодисменты

3. Муралы от украинских и мировых художников. Креативность – одна из главных ценностей современного города, а уличное искусство – пожалуй, самое яркое ее проявление

4. Ярмарки и фестивали. Кто побывал на индийском Кураж-Базаре, тот подтвердит: хорошее стало в разы лучше

5. Кофейный ренессанс. Действительно отличный кофе за доллар (плюс-минус) почти на каждом углу – такой возможностью ни одна другая европейская столица похвастаться не может

6. Дешевое такси, почти бесплатное метро и возможность пешком дойти из одного района в другой

7. Бум грузинских ресторанов.
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

Сомнительный список.
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

. Наземные переходы на Крещатике. Тут без комментариев, только аплодисменты

 :S
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

вже 2 хейтери
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

та прямо
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

бабы киевские...полуголы е...красивые...сочн ые...много.
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

бабы киевские...полуголы е...красивые...сочн ые...много.

+++++++++++++
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

бабы киевские...полуголые...красивые...сочные...много.

але ж на половину одягнуті...
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

Воздвиженка проснулась от летаргического сна
---------

картоха, ты там был? не конечно глямурно, телы фоткаются, но как-то по уебищному просыпание идет
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

вже 2 хейтери
Хейтерів Києва гостинно запрошує Череповець!
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

1. Ландшафт, парки, Дніпро.
2. Історія, стародавні храми, трохи бароко.
3. Архітектура в стилі "модерн" 1890-1913 рр. і трохи авангарду 1920-х.
4. Хрещатик, Поділ, Печерськ.
5. Пляжі в центрі міста.
6. Їжа.
7. Розслаблена атмосфера.

   
Re: 7 причин гордиться Киевом

Хейтерів Києва гостинно запрошує Череповець!

 :laugh:

Череповец теперь новый МЕМ ФУПа   :weep:
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

Воздвиженка проснулась от летаргического сна
---------

картоха, ты там был? не конечно глямурно, телы фоткаются, но как-то по уебищному просыпание идет

 я був там звичайно

мені не подобається сама концепція руйнування старого і створення на цьому місті нового-старого покращеного

але  краще коли там життя якесь є. рух. ніж воно мертве стоїть
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

Воздвиженка проснулась от летаргического сна,

Воздвиженка була, є і буде сонною. Там буквально бракує кисню. Її неможливо провітрити. Тому звідти люди і повтікали свого часу.
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

:laugh:

Череповец теперь новый МЕМ ФУПа   :weep:
Ага, раніше я кремлядей в Сизрань посилав, а тепер буду в Череповець  :laugh: .
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

1. Ландшафт, парки, Дніпро.
2. Історія, стародавні храми, трохи бароко.
3. Архітектура в стилі "модерн" 1890-1913 рр. і трохи авангарду 1920-х.
4. Хрещатик, Поділ, Печерськ.
5. Пляжі в центрі міста.
6. Їжа.
7. Розслаблена атмосфера.

Я б ще згадав велику кількість фестивалів
(в першу чергу музичних, але інших теж)  які з'явились в Києві
ще не світового рівня але міцних середняків привозять (і трохи позабутих зірок)

ще 5 років тому такого не було
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

Кто составлял этот дебильный список "достоинств" Киева??
Похоже на заказуху от заказчиеов "крутого здания театра". После этой фразы можно дальше не читать.
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

Воздвиженка була, є і буде сонною. Там буквально бракує кисню. Її неможливо провітрити. Тому звідти люди і повтікали свого часу.

Люди не повтікали. Люди і не селилися. Купували по 3-4 квартири, "будєт дорожать", а потім жаба давила віддати за третину ціни.
Крім того, Київміськбуд гнав халтуру - через пару років без жильців багато посипалося.
Але зараз ситуація змінюється. Відкриваються кав'ярні, ресторани, крамнички. Людей побільшало.
Будинки ремонтують, виправляють хиби будівельників.
Не знаю чи правда, але, коли побудують сходи з пейзажки на Гончарну і з Киянівського провулку на Дегтярну, це істотно поліпшить пішу доступність.
Крім того, кажуть, що прокладуть проїзд з Дегтярної на Киянівський для машин (серпантин типу).
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

але ж на половину одягнуті...
Красивые женщины это самое большое преимущество Киева
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

Андреевский спуск наконец-то стал действительно пешеходным, на нем появилось крутое здание театра
жарт?
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

Люди не повтікали. Люди і не селилися. Купували по 3-4 квартири, "будєт дорожать", а потім жаба давила віддати за третину ціни.
Крім того, Київміськбуд гнав халтуру - через пару років без жильців багато посипалося.
Але зараз ситуація змінюється. Відкриваються кав'ярні, ресторани, крамнички. Людей побільшало.
Будинки ремонтують, виправляють хиби будівельників.
Не знаю чи правда, але, коли побудують сходи з пейзажки на Гончарну і з Киянівського провулку на Дегтярну, це істотно поліпшить пішу доступність.
Крім того, кажуть, що прокладуть проїзд з Дегтярної на Киянівський для машин (серпантин типу).

нихуя там не прокладают и прокласть не смогут, там уже многоэтажки наверху строят+дороги узкие

а оживление ну такое, там нет ни одного банка, вдумайся!!! хотя в основном 95% офисы, даже привата нет
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

нихуя там не прокладают и прокласть не смогут, там уже многоэтажки наверху строят+дороги узкие

а оживление ну такое, там нет ни одного банка, вдумайся!!! хотя в основном 95% офисы, даже привата нет

на узвозі теж банків немає але мертвим його не назвеш
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

нихуя там не прокладают и прокласть не смогут, там уже многоэтажки наверху строят+дороги узкие

а оживление ну такое, там нет ни одного банка, вдумайся!!! хотя в основном 95% офисы, даже привата нет

Приват є на площі.
Воздвиженська, 58.

Ви видно давно там не були.
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

Приват є на площі.
Воздвиженська, 58.

Ви видно давно там не були.

каждый день, нет там привата, были контракт и энергобанк оба ликвидируются сейчас
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

на узвозі теж банків немає але мертвим його не назвеш

при чем тут он, там и не были никогда, только сверху альфа и все
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

А для граждан Украины экскурсия по Киеву дешевле обойдётся чем иностранцам? Я ехал в поезде с девушкой - рассказывала, что работает экскурсоводом из Киева в Чернобыль. Так для иностранцев экскурсия стоит на их фирме 100$, а для граждан Украины 900грн.
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

Список геть негодный, кроме муралов.
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

в травні, може.

з свого транзиту Києвом в лютому 2017р. я записав у щоденнику
"Київ гавно але в гавняних маршрутках з єбанутими водіями їздят дуже красиві кобіти"
це був реальний трешняк, ...довша історія, і може як матиму час, допишу в гліку "Кієв которого ви нє зналі"  :gigi: буде не нудніше ніж байкИ від лисогорця.
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

Люди не повтікали. Люди і не селилися. Купували по 3-4 квартири, "будєт дорожать", а потім жаба давила віддати за третину ціни.
Крім того, Київміськбуд гнав халтуру - через пару років без жильців багато посипалося.
Але зараз ситуація змінюється. Відкриваються кав'ярні, ресторани, крамнички. Людей побільшало.
Будинки ремонтують, виправляють хиби будівельників.
Не знаю чи правда, але, коли побудують сходи з пейзажки на Гончарну і з Киянівського провулку на Дегтярну, це істотно поліпшить пішу доступність.
Крім того, кажуть, що прокладуть проїзд з Дегтярної на Киянівський для машин (серпантин типу).

В процесі будівництва вартість продажу була була 400-500 долл. за кв.м. - я точно пам'ятаю - не такі великі гроші. Зараз можна продавати і утричі дорожче, а не за "третину"

Задовго до забудови Воздвиженки, ще у 1980-ті роки,   я піднявся на Замкову гору. Внизу з боку Воздвиженки хтось запалив шину. Дим піднявся метрів на 10,  і поступово заполонив усю долину. Те саме я спостерігав в 2000-му, коли Воздвиженка вже будувалася. Там постіно був смог з пилу і диму від зварки. Не провітрюється це місце, бо ландшафт такий. Закапелок, куди не доходить свіжий вітер. Там буквально душно.
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

каждый день, нет там привата, были контракт и энергобанк оба ликвидируются сейчас

Може, я й помиляюся. Мабуть, з Конкордом переплутав.
Але термінали Привату точно є.
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

Букварь  (аноним)
Овраг окруженный с трех сторон. 100 лет назад представлял из себя сточную канаву.
Не строили там и при СССР, хотя в те времена строили и на заброшенных кладбищах.
насколько я знаю там нет природной вентиляции воздуха. По сути смог со всего Подола и центра скапливается весь там.

http://news.bigmir.net/capital/752014-Kiev-udivljaet-mir--britancy-nazvali-Vozdvizhenku--gorodom-prizrakom-oligarhov---FOTO-
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

В процесі будівництва вартість продажу була була 400-500 долл. за кв.м. - я точно пам'ятаю - не такі великі гроші. Зараз можна продавати і утричі дорожче, а не за "третину"

Задовго до забудови Воздвиженки, ще у 1980-ті роки,   я піднявся на Замкову гору. Внизу з боку Воздвиженки хтось запалив шину. Дим піднявся метрів на 10,  і поступово заполонив усю долину. Те саме я спостерігав в 2000-му, коли Воздвиженка вже будувалася. Там постіно був смог з пилу і диму від зварки. Не провітрюється це місце, бо ландшафт такий. Закапелок, куди не доходить свіжий вітер. Там буквально душно.

Так і Хрещатик смогом вкривався.
Я в дитинстві, коли бувало ходив рано рибу ловити і десь о 5-й ранку виходив на Хрещатик, дихати було нічим - стояв сизий туман.
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

Може, я й помиляюся. Мабуть, з Конкордом переплутав.
Але термінали Привату точно є.

терминалы привата (эквайринг в магазинах) даже в селах забитых есть  :gigi:  я говорю, что на воздвиженке нет ниодного банкомата даже, хотя там 95% офисы разные
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

Букварь  (аноним)
Овраг окруженный с трех сторон. 100 лет назад представлял из себя сточную канаву.
Не строили там и при СССР, хотя в те времена строили и на заброшенных кладбищах.
насколько я знаю там нет природной вентиляции воздуха. По сути смог со всего Подола и центра скапливается весь там.

http://news.bigmir.net/capital/752014-Kiev-udivljaet-mir--britancy-nazvali-Vozdvizhenku--gorodom-prizrakom-oligarhov---FOTO-

Смог зі всього Подолу :facepalm:
Поділ нижче Воздвиженки.
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

кстати, бизнес-идея бизнесменам, открыть гастроном на воздвиженке!

   
Re: 7 причин гордиться Киевом

Так і Хрещатик смогом вкривався.
Я в дитинстві, коли бувало ходив рано рибу ловити і десь о 5-й ранку виходив на Хрещатик, дихати було нічим - стояв сизий туман.

Хрещатик - також природня долина, але вона трохи провітрюється. Воздвиженка - ні.
Найбільш провітрювана частина Києва Позняки-сквозняки.
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

терминалы привата (эквайринг в магазинах) даже в селах забитых есть  :gigi:  я говорю, что на воздвиженке нет ниодного банкомата даже, хотя там 95% офисы разные

А я вже написав, що банкомат є.
30 метрів від в'їзду з Андрійовського. Ліворуч.
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

терминалы привата (эквайринг в магазинах) даже в селах забитых есть  :gigi:  я говорю, что на воздвиженке нет ниодного банкомата даже, хотя там 95% офисы разные

переважно відкриті офіси
магазини, шоу руми і т.д.

і в принципі навіщо потрібен їм банк?
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

кстати, бизнес-идея бизнесменам, открыть гастроном на воздвиженке!

Так вже є продуктовий. Середнього розміру.
А великий і не потрібен, там 10 хвилин пішки до Житнього ринку.
   
Re: 7 причин гордиться Киевом

Якого року фотка на вашу думку?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія