Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Аваков виступає за повний локдаун на місяць

Аваков виступає за повний локдаун на місяць

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що в Україні мають негайно ввести повний локдаун на 3-4 тижні.

Джерело: Аваков в ефірі "Україна 24"

Пряма мова: "Моя особиста точка зору, що необхідно вводити локдаун якомога швидше. Дійсно, тривалістю 3 або 4 тижні...

Моя точка зору, як тільки ми будемо готові… Я сподіваюся, це буде в найближчі дні.

Треба сформулювати в деталях і в реальних механізмах ту програму компенсацій, яку озвучив президент днями, і негайно ввести локдаун, перервати ланцюжок цієї інфекції і постаратися зберегти здоров'я наших українців і відійти від ситуації, коли у нас більше 200 смертей щодня".

Деталі: Він додав, що у цьому питанні радикально настроєний на повний локдаун щонайменше на 3 тижні.

Міністр сподівається, що під Новий рік країна буде виходити із суворого карантину.

Аваков впевнений, що уряд розгляне це питання у найближчі дні.

---

таки з 10го грудня
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

Там міністри існують в паралельних вимірах, кожен у своєму? Вже б домовилися якось чи що, а то один тягне до ліса а другий до біса...
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

Хоть один трезвомыслящий и взрослый во всем этом клоунском инфантильном шапито.
   
Хто б ввів "локдаун" самому Авакову? Так, років би на 15...
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

О норм! спаситель!  :-)o
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

Хоть один трезвомыслящий и взрослый во всем этом клоунском инфантильном шапито.

Тому що він незамінний вже 7 років :))
А усім іншим кінець бгг
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

А шо авакяну?
У него миллиарды гривен награблены. Чего не отправиться в отпуск? А манюпас нехай подыхает с голоду
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць
fam

типичный пример, когда вобщем-то правильное решение из-за потери времени на деле является идиотским.
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

Соромлюсь спитати , а локдаун вихідного дня знизив денну захворюваність ? Хоч трохи ?
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що в Україні мають негайно ввести повний локдаун на 3-4 тижні.


таки з 10го грудня
а шо чекають?
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

денег на доплаты полиции уже не будет, можно локдаунить.
   
а шо чекають?

мабуть 20 тисяч на день
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

А шо авакяну?
У него миллиарды гривен награблены. Чего не отправиться в отпуск? А манюпас нехай подыхает с голоду
ты лучше написал бы, как у вас там с ковидом.
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

мабуть 20 тисяч на день

Так локдаун вихідного дня мав знизити.  Шмига і Степанов обіцяли.
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

Менты не должны командовать.
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

а каким боком министр МВД к здравоохранению?  ;o
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

Менты не должны командовать.
мы все презеденты  :buba:
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

а каким боком министр МВД к здравоохранению?  ;o

як яким?
під час локдауну працювати будуть тільки за відкати авакяну усякі велюри і епіцентри. найкращим дохтуром буде міністр мвс як весною

тільки зараз відкатів буде більше на порядок
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

а каким боком министр МВД к здравоохранению?  ;o
Какое здравоохранение? Эпидемия це стихійне лихо та надзвичайна ситуація. МВД буде слідкувати, щоб дебіли по норам сиділи.
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

а шо чекають?
  ну з самого початку того маразму вихідного дня, казали шо він буде діяти 3-4 тижні, а далі буде видно... відать їм кращее шото видно по ситуації ніж нам доповідюать
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

ты лучше написал бы, как у вас там с ковидом.
уменьшается
Несколько больниц вернули обратно в нековидное состояние.
Хотя граница с раисой открыта и шастают будь здоров.
Думаю что в Украине тоже спад должен быть.
А вонь про локдаун политические игрища зеленых обосранцев.
   
Зачем? Что , сделают больше мест в больницах? За полгода не смогли, а за 3 недели сделают. Не верю.
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

як яким?
під час локдауну працювати будуть тільки за відкати авакяну усякі велюри і епіцентри. найкращим дохтуром буде міністр мвс як весною

тільки зараз відкатів буде більше на порядок
вот именно.
Корупционный интерес рекета в форме налицо.
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

вот именно.
Корупционный интерес рекета в форме налицо.


У вас в ордло ?
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

У вас в ордло ?
у тебя в стране победившего зеленого маразма.
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

Вибрав -жери смокчи! :K
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

у тебя в стране победившего зеленого маразма.
то шо, можно тебе завидовать?На следующих выборах главы ОРДО выдвинь Петра.
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

Соромлюсь спитати , а локдаун вихідного дня знизив денну захворюваність ? Хоч трохи ?
ось що було в вівторок, 24.11.





Німеччина рванула, як ніколи. коли в Італії була така смертність, як зараз, то вони були на жорсточайшому локдауні і весь світ їм співчував і дивився відосіки сівів на балконах зі сльозами на очах. а зараз вже все всім пох.
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

Арсен ,не чуди!
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

коли в Італії була така смертність, як зараз, то вони були на жорсточайшому локдауні і весь світ їм співчував і дивився відосіки сівів на балконах зі сльозами на очах. а зараз вже все всім пох.


А зараз в Італії обмежень немає?
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

Вибрав -жери смокчи! :K

чуєш, а ну скажи як тобі смокталось за рукзакяна в урядах при Петрі ?  :lol:
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

а каким боком министр МВД к здравоохранению?  ;o
В країні 95 кварталу все можливо... B-)
   
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що в Україні мають негайно ввести повний локдаун на 3-4 тижні.

Джерело: Аваков в ефірі "Україна 24"

Пряма мова: "Моя особиста точка зору, що необхідно вводити локдаун якомога швидше. Дійсно, тривалістю 3 або 4 тижні...

Моя точка зору, як тільки ми будемо готові… Я сподіваюся, це буде в найближчі дні.
Треба сформулювати в деталях і в реальних механізмах ту програму компенсацій, яку озвучив президент днями, і негайно ввести локдаун, перервати ланцюжок цієї інфекції і постаратися зберегти здоров'я наших українців і відійти від ситуації, коли у нас більше 200 смертей щодня".

Деталі: Він додав, що у цьому питанні радикально настроєний на повний локдаун щонайменше на 3 тижні.

Міністр сподівається, що під Новий рік країна буде виходити із суворого карантину.

Аваков впевнений, що уряд розгляне це питання у найближчі дні.
---

таки з 10го грудня

Насколько реально с 10
Почему с 10 го..
Я тоже думаю, что введут - койко место действительно нет..
То что было весной - разведка ковидом..
Число бы знать, мне важно
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

чуєш, а ну скажи як тобі смокталось за рукзакяна в урядах при Петрі ?  :lol:

смоктав з огидою :)
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

Насколько реально с 10
Почему с 10 го..
Я тоже думаю, что введут - койко место действительно нет..
То что было весной - разведка ковидом..
Число бы знать, мне важно

Це Шмигаль таке озвучував мерам, що є два сценарії локдауну
1. жорсткий відраз з 10-12 грудня
2. такий самий тільки з 25
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

чуєш, а ну скажи як тобі смокталось за рукзакяна в урядах при Петрі ?  :lol:
в уряді петра його рамки були максимум з Саакою перебекуватися, а не робити заяви, що робити міністерствам і президенту. потім, в кінці він вже осмілів, що почав натравлювати свою приватну тітушню.
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

в уряді петра його рамки були максимум з Саакою перебекуватися, а не робити заяви, що робити міністерствам і президенту. потім, в кінці він вже осмілів, що почав натравлювати свою приватну тітушню.

Деталі: Джерела наближені до МОЗ підтверджують, що Степанов готується до звільнення, проте вказують, що є проблема із тим, хто стане новим міністром, оскільки зараз будь-хто, хто зайде на цю посаду - по суті матиме завершення кар‘єри, бо через COVID хорошим міністром бути не вийде.

Наразі кандидатом є нинішній головний санітарний лікар Віктор Ляшко, у якого великі амбіції і який вже втомився бути головним санітаром.

За його кандидатуру виступає, зокрема заступник керівника ОП Кирил Тимошенко.

Співрозмовник в оточенні Зеленського: "Степанов, ми думали, класний менеджер. Але він, наприклад, дає доручення про доставку кисню на області, а потім може це зовсім не контролювати. Тому все робиться якось в ручному управлінні".
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

Ваааще-то как ба правильно,но "Группенфюррер,я смертельно устал от ЗЕлени,которую ты поддерживаешь..." B-)
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

Деталі: Джерела наближені до МОЗ підтверджують, що Степанов готується до звільнення, проте вказують, що є проблема із тим, хто стане новим міністром, оскільки зараз будь-хто, хто зайде на цю посаду - по суті матиме завершення кар‘єри, бо через COVID хорошим міністром бути не вийде.

Наразі кандидатом є нинішній головний санітарний лікар Віктор Ляшко, у якого великі амбіції і який вже втомився бути головним санітаром.

За його кандидатуру виступає, зокрема заступник керівника ОП Кирил Тимошенко.

Співрозмовник в оточенні Зеленського: "Степанов, ми думали, класний менеджер. Але він, наприклад, дає доручення про доставку кисню на області, а потім може це зовсім не контролювати. Тому все робиться якось в ручному управлінні".
============================
Ляшко мерзотний Супрунівець... ось воно як зійшлося! B-)
   
Re: Аваков виступає за повний локдаун на місяць

Повними , отой лок-даун буде , якшо і шановні панове поліцаї по власних хатках сидітимуть та ніде не шаройо_итимуця вулицями чі сторонніми приміщеннями та не контактуватимуть з громадянами бо як розповсюдини інхвекції ,через велику кількість контактів - найімовірніші , разом із деякими іншими прохвесіями , і , кхм , мабуть без зарплатні , на заощадження .

Також , той лок-даун , буде повним , якшо будуть припинені телевізійні трансляції і усі причетні , включно із журнамушками ,теж по хатках сидітимуть .

Місяць якось на мермішельці протримаюцця .

Бо інакше - черговий лохотрон , а не лок-даун .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія