Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Гнилувата тема. З одного боку всі охуєнні патріоти і герої, з другої сцикотно прийти в воєнкомат, уточнити дані, пройти комісію. От така війна.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Гнилувата тема. З одного боку всі охуєнні патріоти і герої, з другої сцикотно прийти в воєнкомат, уточнити дані, пройти комісію. От така війна.

З такою цікавістью зараз прочитав. Всю гілку. От зараз їду на ВЛК і почав турбуватись що можуть не мобілізувати...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Розмова ні про що! Сусідські підлітки намалювали листа і вкинули у скриньку. Отримає особисто в руки - піде за викликом. Якщо до цього не отримав значить такий цінний мобресурс.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Розмова ні про що! Сусідські підлітки намалювали листа і вкинули у скриньку. Отримає особисто в руки - піде за викликом. Якщо до цього не отримав значить такий цінний мобресурс.

Це так. Те що до скриньки вкинуто, то ні про що... Хоч там 10 печаток буде.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ты врешь

в чому саме ? так і було. Коли я приїхав, то багато хто відмовився. На листочку А-4 нач відділу кадрів писав - Петренко Микола Андрійович повістку отримати відмовився. + 2 свідки (працівники відділу кадрів) ставили підпис. Потім повістка і цей папірець відправлялись назад, до Оболонського РВК.

Мабуть тому, що нач відділу кадрів не може якось заставити людину взяти в руки повістку та поставити підпис
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Разбавлю тему рассказом как у моего мужа спиздили зимние берцы когда их на неделю отвели на ротацию вот буквально на днях. Те кто спиздили понятно не с их роты, тех уже куда то увезли, сапоги в стране проебаных вещей. Муж в окопе в летних берцах.

Берцы жалко, они были брендовые и классные, ну ниче найдем новые. Вот и такое бывает на этой войне
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Разбавлю тему рассказом как у моего мужа спиздили зимние берцы когда их на неделю отвели на ротацию вот буквально на днях. Те кто спиздили понятно не с их роты, тех уже куда то увезли, сапоги в стране проебаных вещей. Муж в окопе в летних берцах.

Берцы жалко, они были брендовые и классные, ну ниче найдем новые. Вот и такое бывает на этой войне

на жаль, деякий відсоток під.ара.сів є серед нас....
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Разбавлю тему рассказом как у моего мужа спиздили зимние берцы когда их на неделю отвели на ротацию вот буквально на днях. Те кто спиздили понятно не с их роты, тех уже куда то увезли, сапоги в стране проебаных вещей. Муж в окопе в летних берцах.

Берцы жалко, они были брендовые и классные, ну ниче найдем новые. Вот и такое бывает на этой войне
:(
Дай картку в приватних, трохи скину на берці.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

А мне в 16 лет написали расстройство личности и все, сняли с учета
Білий білет? Скіко коштував?)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

всі знають що повістки особисто - а такі попередження? особливо якщо повісток не було...

якщо повісток не було( або таким же чином кидали в ящик) то це все юридично никчемно
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

якщо повісток не було( або таким же чином кидали в ящик) то це все юридично никчемно

Юридично кожен військово зобовязаний повинен раз в пять років проходити комісію, і повідомляти про зміни свого так сказати статусу: одруження, переїзд, народження дитини і т.д. Я сильно сумніваюсь, що цього дотримуються...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

залишилося загадкою?
Ненавижу фуп уже
Сумасшедшие настоящие которых мало повылезали. И "патриоты"
Якщо ти знаєш, поділися
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

у мене в селі є товариш з дитинсвта, росли разом , він на 1 око сліпий,а другим не дуже добре бачить, йому уже 3и повістки припиздували, на 1 з оглядів сказали ну одним ти ж бачиш
Є чіткий перелік непридатності в військовий час - так ось з одним оком на війну беруть, я вам більше скажу здорових мужиків 40 плюс років у нас і на батальйон не набереться, тому маємо те що маємо - або відправляємо на війну 18-28 років усіх поки більш менш здорові, або просто усіх - і ніякої зради тут нема
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Юридично кожен військово зобовязаний повинен раз в пять років проходити комісію, і повідомляти про зміни свого так сказати статусу: одруження, переїзд, народження дитини і т.д. Я сильно сумніваюсь, що цього дотримуються...

шо, отак сам має приходити в ВК на комісію без виклику ? типу  здрастуйте,  я на комісію?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

шо, отак сам має приходити в ВК на комісію без виклику ? типу  здрастуйте,  я на комісію?

Ну ти ж відповідальний громадянин? Одружився - повідомив, народив - повідомив, комісію теж можна зголоситися пройти, заборони якби нема.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Юридично кожен військово зобовязаний повинен раз в пять років проходити комісію, і повідомляти про зміни свого так сказати статусу: одруження, переїзд, народження дитини і т.д. Я сильно сумніваюсь, що цього дотримуються...
Щось я про таке не чув щоб кожні 5 років треба було проходити ВЛК. Але швагро два роки тому якраз змінював місце прописки і проходив ВЛК, згідно з яким йому і написали вердикт - "непридатний в мирний час, обмежено придатний в військовий час"...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну ти ж відповідальний громадянин? Одружився - повідомив, народив - повідомив, комісію теж можна зголоситися пройти, заборони якби нема.

так я ж і питаю, чи дійсно є закон де вказано що громадяни повинні самі,  без виклику, приходити в ВК на ВЛК. чи все ж таки ВК має викликати
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Гнилувата тема. З одного боку всі охуєнні патріоти і герої, з другої сцикотно прийти в воєнкомат, уточнити дані, пройти комісію. От така війна.
Не можуть бути всі героями - більшість взагалі не особливо придатна до війни. Але якщо вже прийшов час коли треба щоб воювали всі то всі - і приклад мають подавати жирні бугаї з кварталу!
А коли в нас перед новим роком спокійнісінько додають в Т2  канал "1+1 Україна" заради того щоб знову крутити квартал і серіали то вибач довіра падає дуже сильно...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

Щось я про таке не чув щоб кожні 5 років треба було проходити ВЛК. Але швагро два роки тому якраз змінював місце прописки і проходив ВЛК, згідно з яким йому і написали вердикт - "непридатний в мирний час, обмежено придатний в військовий час"...
Вуха тоді протри)
Повторний медичний огляд військовозобов’язаних, які перебувають у запасі 1 і 2 розрядів, раніше визнаних придатними до військової служби або непридатними до військової служби в мирний час за станом здоров’я, а також військовозобов’язаних плавскладу ВМС Збройних Сил України проводиться один раз на 5 років ВЛК військових комісаріатів, а льотного складу - ЛЛК військових комісаріатів.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

Не можуть бути всі героями - більшість взагалі не особливо придатна до війни. Але якщо вже прийшов час коли треба щоб воювали всі то всі - і приклад мають подавати жирні бугаї з кварталу!
А коли в нас перед новим роком спокійнісінько додають в Т2  канал "1+1 Україна" заради того щоб знову крутити квартал і серіали то вибач довіра падає дуже сильно...
Я тобі більше скажу - черга до військкоматів зараз не стоїть - але хто тоді повинен воювати? Герої вже всі на фронті
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

так я ж і питаю, чи дійсно є закон де вказано що громадяни повинні самі,  без виклику, приходити в ВК на ВЛК. чи все ж таки ВК має викликати
Наказ міністерства оборони 2008 року
Повторний медичний огляд військовозобов’язаних, які перебувають у запасі 1 і 2 розрядів, раніше визнаних придатними до військової служби або непридатними до військової служби в мирний час за станом здоров’я, а також військовозобов’язаних плавскладу ВМС Збройних Сил України проводиться один раз на 5 років ВЛК військових комісаріатів, а льотного складу - ЛЛК військових комісаріатів.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

Тому йде повістка , потім влк, потім армія
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Наказ міністерства оборони 2008 року
Повторний медичний огляд військовозобов’язаних, які перебувають у запасі 1 і 2 розрядів, раніше визнаних придатними до військової служби або непридатними до військової служби в мирний час за станом здоров’я, а також військовозобов’язаних плавскладу ВМС Збройних Сил України проводиться один раз на 5 років ВЛК військових комісаріатів, а льотного складу - ЛЛК військових комісаріатів.

та то всьо понятно, але чи повинен громадянин йти сам, або то таки  обов'язки ВК викликати ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

та то всьо понятно, але чи повинен громадянин йти сам, або то таки  обов'язки ВК викликати ?
Сам не повинен викликають повісткою - так сам ніхто вже не приходить, а повістка повинна бути належним чином вручена що практично нереально зробити - тому маємо те що маємо
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

     1997. Ізраїль.
  Озброєних ізраїльських вояків у пісочного кольору формі на вулицях багато. Особливо привертають увагу  вродливі дівчата із довгими напівавтоматичними гвинтівками. А який гордий погляд у тих дівчат! Очі ніби говорять: "Дивіться: мені довірили зброю захищати наш Ізраїль!"
   Запитав попутника чому у них завжди гвинтівки без обойми. Той пояснив:
  - Набої вояки носять окремо - тероризм тому що. Якщо навіть якомусь терористу вдасться вирвати із рук зброю, то стрілянини не вчинить - набої ж то у рюкзаку. Доки той негідник вовтузитись буде, перехожі вмить втрутяться. 
   Якось звернув увагу на ізраїльських вояків котрі розмовляли… українською! Підійшов, привітався. Познайомились. Розговорились. Молодий вояк виріс у нас й нещодавно емігрував на історичну Батьківщину. Мене приємно вразили слова:
   - Я раніше служив в радянській армії а зараз служу в ізраїльській. Міг би "відмазатись" але це не вигідно - втрачу надто багато пільг та привілеїв!
  Я поцікавився: - А у вашій армії дідівщина є?
  Вояк засміявся: - Дідівщина є тільки у вас! У нас служити одне задоволення - живемо однією дружною сім'єю. У нас один іншому друг, товариш і брат отож нам не страшні ні зовнішні, ні внутрішні вороги!
  А втім, нічого дивного у цій відповіді не було. Одного із ізраїльських генералів запитали:
  - Чи можна простити терориста?
  Той відповів: - Бог простить! Наше завдання організувати їхню зустріч.  ;)

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Сам не повинен викликають повісткою - так сам ніхто вже не приходить, а повістка повинна бути належним чином вручена що практично нереально зробити - тому маємо те що маємо

Ну ніхто то вже не зовсім ніхто, але сьогодні двоє добровольців були. І таки так, хто бажає - може прийти і повістки на те не треба, черг нема і все швидко
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Панове...не розумію навіть навіщо все це обговорювати. В країні війна і на війні гинуть воїни. Всі хто хотів бути добровольцем вже в Зсу. В кацапів мобілізація нова планується. Тож все одно багатьом ще воювати доведеться. Хоч страшно, хоч якісь обмеження є, хоч спеціалістів комусь хочеться зберегти на виробництві. Немає варіанту, щоб всі чоловіки в країні, хто зараз не воює сиділи на печі, а всі хто в Зсу воювали до кінця одним складом. І ніхто нам не збирається солдат присилати. Тому заспокійтесь і прийміть реальність.

Останнє редагування: 4 січня 2023 11:09:20 від Kren
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну ніхто то вже не зовсім ніхто
Я теж багато кого бачив. Тому теза що аніхто не відповідає дійсності, люди зазвичай судять по себе.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Є чіткий перелік непридатності в військовий час - так ось з одним оком на війну беруть, я вам більше скажу здорових мужиків 40 плюс років у нас і на батальйон не набереться, тому маємо те що маємо - або відправляємо на війну 18-28 років усіх поки більш менш здорові, або просто усіх - і ніякої зради тут нема
я ж написав, шо він зір на другому втрачає, не уважно читаєте
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я ж написав, шо він зір на другому втрачає, не уважно читаєте

У Броніслава Берези, як він писав - теж проблеми із зором. Він лікується, в т.ч. і в Германії. Чи це для тих, хто "равнєє" ?

Останнє редагування: 4 січня 2023 11:35:06 від Бяка
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Наказ міністерства оборони 2008 року
Повторний медичний огляд військовозобов’язаних, які перебувають у запасі 1 і 2 розрядів, раніше визнаних придатними до військової служби або непридатними до військової служби в мирний час за станом здоров’я, а також військовозобов’язаних плавскладу ВМС Збройних Сил України проводиться один раз на 5 років ВЛК військових комісаріатів, а льотного складу - ЛЛК військових комісаріатів.

І що, таки цівільні особи мають бути ознайомлені  з наказами Міноборони??? Яким чином? А інших міністерств також? Я до війни забув навіть що воно в нас є, то міністерство... 
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Останній пункт сподобався. Як посольства будуть сприяти поверненню на Батьківщину? Відправляти дип поштою чи капати в тамтешні міграційні органи, тіпа нелегал?


сприяти - то мабуть не зовсім коректне слово
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Разбавлю тему рассказом как у моего мужа спиздили зимние берцы когда их на неделю отвели на ротацию вот буквально на днях. Те кто спиздили понятно не с их роты, тех уже куда то увезли, сапоги в стране проебаных вещей. Муж в окопе в летних берцах.

Берцы жалко, они были брендовые и классные, ну ниче найдем новые. Вот и такое бывает на этой войне

цена?

давай карточку, наскирдуем. я серьезно, я в нашей сборочной теме выставлю скриншот сроком на 10дней.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

я ж написав, шо він зір на другому втрачає, не уважно читаєте
Ну так іде до офтальмолога бере бомажку, роздруковує законодавство хто не підлягає мобілізаціі за станом здоров’я - чи це складно?)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Гілка в цілому викликала огиду.
Факт.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Звісно  не оглядають, якщо ти сам кажеш, що в тебе все ок.

Якщо не ок, і є болячка з переліку тих,  які дають обмежену придатність/непридатність у воєнний час, то відправляють в твою поліклініку для підтвердження, потім повертаєшся.
ніфіга вони не направляють! Вони роблять навіть жінок передпенсійного віку після операцій з купою проблем здоровими! Скарги ігнорують, тільки після скандалів можна добитися визнання деяких проблем та задовбувань лікарів. Лікарі на комісіях від нудьги буквально сплять

Останнє редагування: 4 січня 2023 13:10:25 від Raindrop
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

І що, таки цівільні особи мають бути ознайомлені  з наказами Міноборони??? Яким чином? А інших міністерств також? Я до війни забув навіть що воно в нас є, то міністерство... 
Незнання законів не заільняє від відповідальності - а якщо серйозно то вас що в гуглі забанили? На рада гов юа все є, ви в податковій теж скажете що я ваших бомажок не бачив? Ну ну) якісь довбограі а не громадяни)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Разбавлю тему рассказом как у моего мужа спиздили зимние берцы когда их на неделю отвели на ротацию вот буквально на днях. Те кто спиздили понятно не с их роты, тех уже куда то увезли, сапоги в стране проебаных вещей. Муж в окопе в летних берцах.

Берцы жалко, они были брендовые и классные, ну ниче найдем новые. Вот и такое бывает на этой войне

Та то звичайна справа, коли разом два та більше підроздилів розташовано. А що, зимові талани не видали?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Гілка в цілому викликала огиду.
Факт.

Отож... :(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

І правильно зроблять. Якщо треба ніц не турбувало і не звертався то шо раптом в воєнкоматі тільки прихопило. Це перше питання лікаря при скаргах на здоров'я
на деякі операції може не бути грошей, про це держава не спитає звісно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 6 гостей
 
Повна версія