Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Ремонт даху

ФЗВ. Ремонт даху

Шановні дописувачі, хтось чув , що бригада по ремонту даху ((потрібно зняти металочерепицю і підкласти гідробар'єр)),  користується не лісами, а стаховочними поясами.  Беруть за роботу вдвічі менше, ніж бригада,  яка працює з лісами. 

Останнє редагування: 2 квітня 2021 13:03:38 від Росинка
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

У нас робили дах на 2 - поверх.будинок, то було і риштування, і пояси.
Ціна може залежати від досвідченості бригади? Ну це моя думка, я не спец
   
 :gigi: Re: ФЗВ. Ремонт даху

У нас робили дах на 2 - поверх.будинок, то було і риштування, і пояси.
Ціна може залежати від досвідченості бригади? Ну це моя думка, я не спец

В комбінації це все ще якось зрозуміло, але якщо приїздять на роботу геть без лісів?  Дивно трохи,  але ж  набагато дешевше   :gigi:
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

А нафіга ліси? Вони потрібні хіба що при підшивці  звісів
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

А нафіга ліси? Вони потрібні хіба що при підшивці  звісів

То таки потрібні, бо інакше як вони будуть ті звіси підшивать?
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

То таки потрібні, бо інакше як вони будуть ті звіси підшивать?

Якщо тільки гідробар'єр та черепицю,  то мабуть і не потрібно підшивати, мається на увазі звіс що над фасадом знизу
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

Не ліси, а риштовання.
Мені робили ремонт даху і без риштовань, і без поясів - риштовання тільки внутрішні,  з горища.
Поясами користуються альпіністи, тому і дешевше.

Останнє редагування: 2 квітня 2021 13:32:48 від ЛАРТА
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

аффтар, ну нахуяшечьки ти тошниш?


Шо ти приїбашечькалася до тих лєсів?


Лєси для того, щоб утеплювати будинок, тобто, виконувати роботи НА СТІНАХ будинку.

А для робіт НА ДАХУ є ТРАП - така дошка шальовка із густо прибитими по ній перекладинками. Та дошка з одного боку зі зворотнього боку має прибитий шматок бруска, яким і зачіпається за коньок, або верхнє ребро даху.


А чого ти не обурюєшся, що вони не приперли до твого приватного будинку люлькуіз тельфером?


То до тебе прийшли альпіністи - вони теж можуть виконувати верхові роботи, якщо сертифіковані.



А свої розказні починай з того, скількох поверховий у тебе будинок. Якщо 1-3, то для утеплювальних робіт достатньо лєсів, а якщо 4+ то утеплення виконується тільки люлькою, якщо це масове утеплення всього багатоквартирного будинку. А якщо тобі треба утеплити лише одну квартиру в ньому, на висоті 3-7 поверху, то це можуть виконати і альпіністи.


Дах приватного сектора перекривають тільки із трапіка дощаного. Ніяких лєсів там не буде. Бо ти ті свої срані лєси не покладеш на дах будинку, щоб охопити всю його площу.
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

а нашо металочерепицю знімати? краще з горища його вчепити.
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

аффтар, ну нахуяшечьки ти тошниш?


Шо ти приїбашечькалася до тих лєсів?


Лєси для того, щоб утеплювати будинок, тобто, виконувати роботи НА СТІНАХ будинку.

А для робіт НА ДАХУ є ТРАП - така дошка шальовка із густо прибитими по ній перекладинками. Та дошка з одного боку зі зворотнього боку має прибитий шматок бруска, яким і зачіпається за коньок, або верхнє ребро даху.


А чого ти не обурюєшся, що вони не приперли до твого приватного будинку люлькуіз тельфером?


То до тебе прийшли альпіністи - вони теж можуть виконувати верхові роботи, якщо сертифіковані.



А свої розказні починай з того, скількох поверховий у тебе будинок. Якщо 1-3, то для утеплювальних робіт достатньо лєсів, а якщо 4+ то утеплення виконується тільки люлькою, якщо це масове утеплення всього багатоквартирного будинку. А якщо тобі треба утеплити лише одну квартиру в ньому, на висоті 3-7 поверху, то це можуть виконати і альпіністи.


Дах приватного сектора перекривають тільки із трапіка дощаного. Ніяких лєсів там не буде. Бо ти ті свої срані лєси не покладеш на дах будинку, щоб охопити всю його площу.
Ты чего хамишь человеку?

Твои вопросы по хозяйству - значит тоже тошнишь?
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

Ты чего хамишь человеку?

Твои вопросы по хозяйству - значит тоже тошнишь?
якщо людина не знає, то питає, що і для чого, а не чого вони зробили саме так, а не отак, як я хочу.

Вона хотіла поумнічять, то я на її ж рівні їй і намагалася пояснити.

Не подобається - не читай. Я тебе взагалі не чіпала.
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

А чего сразу не ставили гидробарьер--тоже с фупом советовались и решили, что так дешевле будет?
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

карофка почувствовала конкуренцию и влетела с разгону в тему :laugh:
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

карофка почувствовала конкуренцию и влетела с разгону в тему :laugh:
ніякої канкурєнциї ана нє пачюйствовала.


Ана проста нє можєт панять, пачіму другіє дєвачькі не панімают таво, чіво панімає ана даже с тємі же лєсамі, альпіністскім снаряженієм і люлькай вєрхавой. Вєдь ета же так проста. Ета нє толька єжу, но і карофкє панятна.
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

взагалі яка різниця -ліси чи альпіністи? Бригада візьме за демонтаж і монтаж покрівлі. ліси-це їх проблема.
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

взагалі яка різниця -ліси чи альпіністи? Бригада візьме за демонтаж і монтаж покрівлі. ліси-це їх проблема.
Дик... Хоче побільше грошей на це попиляти, а вони беруть дешевше.


   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

а нашо металочерепицю знімати? краще з горища його вчепити.

Кажуть всі, що так не робиться, потрібно знімати металочерепицю.  Ми зверталися в кілька різних фірм і скрізь одна відповідь.
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

Дик... Хоче побільше грошей на це попиляти, а вони беруть дешевше.
дешевше ліси взяти напрокат на два дні.буде набагато дешевше за альпіністів
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

Кажуть всі, що так не робиться, потрібно знімати металочерепицю.  Ми зверталися в кілька різних фірм і скрізь одна відповідь.
то шо такий кондесат великий? шо треба знімати
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

Виписали спеціаліста з Кьольна ?      ;)
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

Кажуть всі, що так не робиться, потрібно знімати металочерепицю.  Ми зверталися в кілька різних фірм і скрізь одна відповідь.
я б краще степлером зсередини до балок вцепив і цього достатньо.
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

дешевше ліси взяти напрокат на два дні.буде набагато дешевше за альпіністів
вона сама того не зробить, а взяти напрокат ліси і сказати альпіністам: я хочу, щоб ви саме з лісів робили... Ну, не знаю...


І да, без переукладання черепиці нічого не вийде, бо вона ж не окремим каркасом висить на кроквах і дошках, а кріпиться до них, от саме через оте кріплення і не можна просунути ПОВЕРХ дощок на кроквах гідроізоляцію. А з внутрішнього боку кроков гідроізоляція не устатковується, бо тоді уся вода буде внутрі даху по периметру всієї хати - заллє стіни зсередини.
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

я б краще степлером зсередини до балок вцепив і цього достатньо.
І матимеш усю ту воду у себе внутрі на стінах. І будуть стіни руйнуватися. Грибок і всьо такоє...
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

то шо такий кондесат великий? шо треба знімати

Конденсату нема, але почало трохи протікати, кажуть що десь між листами металочерепиці протікає.
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

Кажуть всі, що так не робиться, потрібно знімати металочерепицю.  Ми зверталися в кілька різних фірм і скрізь одна відповідь.

Правильно кажуть, але лісі для того не обов'язкові, роботи проводяться з горища, а ременями користуються коли по скату вже соваються
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

І матимеш усю ту воду у себе внутрі на стінах. І будуть стіни руйнуватися. Грибок і всьо такоє...
Гідробарєр- захист металочерепиці. від корозії.а грибок-це з другої пісні
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

І матимеш усю ту воду у себе внутрі на стінах. І будуть стіни руйнуватися. Грибок і всьо такоє...

Так вони і пояснюють
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

я б краще степлером зсередини до балок вцепив і цього достатньо.

Нє, стропила будуть мокнути та псуватись
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

Правильно кажуть, але лісі для того не обов'язкові, роботи проводяться з горища, а ременями користуються коли по скату вже соваються

Угу, добре.  Але якось не дуже зрозуміло,  як після того , як гідробар'єр  прикріпиться з середини, як вони будуть без лісів
 металочерепицю кріпить, та й взагалі на дах забиратися , над гідробар'єром?

Останнє редагування: 2 квітня 2021 13:58:47 від Росинка
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

Гідробарєр- захист металочерепиці. від корозії.а грибок-це з другої пісні

Гідробар'єр це злив конденсату, що утворюється на черепиці при перепаді температур.
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

Нє, стропила будуть мокнути та псуватись
Там взагалі нічого не мокне. тут пропонують зробити все по-людськи.Зняти всі ринви.демонтувати коньок .металочерепицю.роз ібрати деревяне риштування. і тоді вже по стропилах кинути гідробарєр.і все знову в оберненому порядку. це по грошах буде вартість  третина хати.ліса будуть копійки полрівняно з монтажем покрівлі.
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

Гідробар'єр це злив конденсату, що утворюється на черепиці при перепаді температур.
який злив?  Гідробарєр не пропускає пар зсередини хати до маталочерепиці. стропила грунтуються спкціальними рідинами від грибку.
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху


 А не снимая черепицу вообще.если она в норме и напылить специальную гидромембрану изнутри чердака нельзя?
 Её также напыляют на чистую сухую не крошашующуюся поверхность крыши сверху. Прямо по старому покрытию и кирпичным стенкам дымоходов и вентиляции. Сплошная и водонепроницаемая на всей поверхности крыши.
 Двухкомпонентная полиуретановая, нескольких цветов.
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

то шо такий кондесат великий? шо треба знімати
Кондеинсату не буде якщо немає утеплення, мабуть є утеплення і криша закрита.
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху


 А не снимая черепицу вообще.если она в норме и напылить специальную гидромембрану изнутри чердака нельзя?
 Её также напыляют на чистую сухую не крошашующуюся поверхность крыши сверху. Прямо по старому покрытию и кирпичным стенкам дымоходов и вентиляции. Сплошная и водонепроницаемая на всей поверхности крыши.
 Двухкомпонентная полиуретановая, нескольких цветов.

Щоб не було конденсату, треба буде робити отвори для провітрювання.
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

Щоб не було конденсату, треба буде робити отвори для провітрювання.
Для этого есть слуховые окна на чердаке.
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

Кондеинсату не буде якщо немає утеплення, мабуть є утеплення і криша закрита.

Утеплена та ізольована підлога даху.  А сам  дах  холодний, як склад використовується. Конденсату не було, оце тільки що іноді трохи заливає при зливах.  А цієї зими і снігу намело немало незрозуміло через які щілини.
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

Короче- напыли  НА черепицу сплошную гидромембрану. Она не пропускает воду. Ничего не разбирая. Сначала спроси- как она будет вести себя на металлочепице. Для этого есть профессионалы со своим оборудованием.
 Наносят распылением из сдвоенной головки. Как будто красят.
 Это будет самый быстрый и относительно недорогой способ привести крышу к непротеканию.
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

Короче- напыли  НА черепицу сплошную гидромембрану. Она не пропускает воду. Ничего не разбирая. Сначала спроси- как она будет вести себя на металлочепице. Для этого есть профессионалы со своим оборудованием.
 Наносят распылением из сдвоенной головки. Как будто красят.
 Это будет самый быстрый и относительно недорогой способ привести крышу к непротеканию.

Цікаве рішення, і здається логічним. Подумаємо, дякую.
   
Re: ФЗВ. Ремонт даху

Гідробарєр- захист металочерепиці. від корозії.а грибок-це з другої пісні
це все одна і та ж пісня, бо волога буде увіходити частково в стропила, а частково по них стікатиме нагорищне покриття, а крізь нього далі по стінах і в хаті буде волога. Ти фізику скурив у школі? вода не буде випаровуватися - вона буде опускатися униз. У тебе що під дахом? Прально, стіни.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія