Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А вы заплатили налог на недвижимость? :-)o

Тепер будуть поступово роздягати і виганяти. Бо нерухомість тепер належить локальному державному феодалу.   (tu)

+1 - тупий феодальний грабунок
   
Вибачте але це не податок а тупе пограбування. Податок лише на землю.
НЕ тупе. Зеленський не тупий, а офшорний. Податки взяв як у Ізраїлі, і розділив плату за доставку газу, скоро вода та труби буде різні платежі, світло, все як у Ізраїлі. тільки економіку посадив на жопу Зюмародер, і зарплатня не Ізраїльська.
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

если не принёс уличком цедлык, то и не платишь
По нерухомості не так. Як не принесли, то принесуть наступного року, ще й нарахують пеню. Там у них взагалі прикольно. Нотаріуси їм повідомляють про придбання нерухомості, а про продаж - ні. Мені в 2019 надіслали рахунок за квартиру, яку я продав ще в 2014-му. А оскільки в тому рахунку ніц немає ніякого навіть натяку за яку саме нерухомість той податок, а сума була невеличка, то сплатив. Потім пішов до них виясняти, а вони кажуть, щоб я ще й пеню сплатив. Незважаючи на те, що я взагалі не мав платити той податок.
   
НЕ тупе. Зеленський не тупий, а офшорний. Податки взяв як у Ізраїлі, і розділив плату за доставку газу, скоро вода та труби буде різні платежі, світло, все як у Ізраїлі. тільки економіку посадив на жопу Зюмародер, і зарплатня не Ізраїльська.

Треба подякувати насамперед Петру Шоколадовичу  Жмуруку все що досягнула революція змішав з лайном.
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

Блазню не копійки не платитиму. У нього скучне лице. 

Борги та комунальні договори на мені, але фактично в мене нічого нема крім 1\6 в деякій укронерухомості та автотранспорті. Голий фоп з купою боргів.

Майже всю власність переписав на батьків - по прикладу Гетьманцова. Тож борги хай попробують стягнути через реформований клоуном суд  :fuck:

Останнє редагування: 26 липня 2021 21:26:42 від DeL1T
   
Блазню не копійки не платитиму. У нього скучне лице. 

Борги та комунальні договори на мені, але фактично в мене нічого нема крім 1\6 в деякій укронерухомості та автотранспорті. Голий фоп з купою боргів.

Майже всю власність переписав на батьків - по прикладу Гетьманцова. Тож борги хай попробують стягнути через реформований клоуном Жмуруком суд  :fuck:

Ага от тільки започаткували із Жмуруком ці грабежі
   
Ano !  :pioneer:
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

Жмуруком
клоун уже 3й рік веде віроломні реформи. час кивати на жмурука давно скінчився.

у жмурука і близько не було такої влади (монобільшість та весь кабмін), при якій Блазню вдається імітувати та шукати винних, поки його команда займається мародерством.
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

+1 - тупий феодальний грабунок
в європі платять податок на нерухомість. Ми ж європа, ви шо


клоун уже 3й рік веде віроломні реформи
цей податок ще при поро почався, так шо нінада тут.
2018-й у бц майданити почали, коли вкрутили цю фуйню.
   
в європі платять податок на нерухомість. Ми ж європа, ви шо


цей податок ще при поро почався, так шо нінада тут.
2018-й у бц майданити почали, коли вкрутили цю фуйню.

та хоч в дупі хай платять - це не податок а грабунок
   
клоун уже 3й рік веде віроломні реформи. час кивати на жмурука давно скінчився.

у жмурука і близько не було такої влади (монобільшість та весь кабмін), при якій Блазню вдається імітувати та шукати винних, поки його команда займається мародерством.

Він започаткував - тому на той кусок лайЖмурука і 5 років втрачених на реформи ніколи не пізно кивати
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

цей податок ще при поро почався, так шо нінада тут.
2018-й у бц майданити почали, коли вкрутили цю фуйню.
так вони (учні Азарова) завжди так робили
спочатку вводять ніби 0-ву ставку, і заспокоюють нарід що вас то не торкнеться.
а потім через роки 3 піднімають ту ставку
клоун те саме зараз робить з "податковою амністією", нібито вона не обов*язкова. але через пару років прийдеться звітувати за кожну копійку.
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

та хоч в дупі хай платять - це не податок а грабунок
воно-то так
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o
PAL

"желательно" зачеркнуть треба

вже ні
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

цей податок ще при поро почався, так шо нінада тут.

Так, Бубочка підтримує всі погані рішення Порошенка.

І Бубочка робить ще гірше як при Порошенко.
   
По разным инфосайтам периодически прокатывается волна, шо типа всем должны шото там разослать сколько платить и куда, а кто не заплатит тому песта, штраф и тюрма. Кто-то что-то получал? У меня две квартиры, смотрю последние пару месяцев регулярно почтовые ящики специально — ничего не получал. А как у вас?


   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

Ніяких повідомлень про необхідність сплати такого податку мені поки що не надходило
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

вже ні
;o  шо за новшества?
   
Місцева влада регулює ставку , яка може бути й нуль
   
так і відбувається

пришла бумага - там написано, что надо на почте забрать рекомендованого лыста
а в нем все платежки
   
По разным инфосайтам периодически прокатывается волна, шо типа всем должны шото там разослать сколько платить и куда, а кто не заплатит тому песта, штраф и тюрма. Кто-то что-то получал? У меня две квартиры, смотрю последние пару месяцев регулярно почтовые ящики специально — ничего не получал. А как у вас?

можешь посмотреть в своем личном кабинете налогоплательщика на сайте налоговой.

По идее должны прислать платежное требование почтой. Должен был в предыдущие годы платить, или, может быть, в предыдущие годы не было лишней жилплощади  :S

В принципе, можно позвонить в налоговую, все равно досчитают и потом заплатишь за пару лет. Мне в прошлом году насчитали за гараж и пришлось платить за несколько лет.
   
Хочешь ставить корча возле подъезда? Плати 1500 грн в месяц государству. Тоже хотят очередное наебалово пропихнуть. Удачи им конечно. Лавры янука смотрю не дают покоя.
   
. Мне в прошлом году насчитали за гараж и пришлось платить за несколько лет.
Йопт, а про гараж я якось й забувся, то теж нерухомість.))
Але наразі податкова мовчить в кабінеті платника.
   
Посмотрел в кабинете плательщика
Все есть
и за прошлые годы в июле всегда выставляли требование

   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

Цікаво, чи має право людина в Україні не мати телефона або комп'ютера?
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

. А как у вас?
на одну квартиру прийшло повідомлення про сплату, за зайві 12 кв. м. - 605грн. (квартира на доньку оформлена). на другу квартиру вже мабуть 3 рік нічого не приходить, та й я не сплачую. по закону повинно бути повідомлення з реквізитами та сумою для оплати. впродовж 60 діб треба сплатити. немає бамажки- немає чого сплачувати.
   
за зайві 12 кв. м. - 605грн.
шалені гроші, йопт )))
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

.
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

Цікаво, чи має право людина в Україні не мати телефона або комп'ютера?
Має. Але якщо немає і поштової скриньки, (не email) то біда.
   
можешь посмотреть в своем личном кабинете налогоплательщика на сайте налоговой.

По идее должны прислать платежное требование почтой. Должен был в предыдущие годы платить, или, может быть, в предыдущие годы не было лишней жилплощади  :S

В принципе, можно позвонить в налоговую, все равно досчитают и потом заплатишь за пару лет. Мне в прошлом году насчитали за гараж и пришлось платить за несколько лет.

С каких куёв я должен что-то смотреть в каком-то кабинете? Может, у меня нет ни смартфона ни компа ни интернета. Никаких писем ни разу не слали.
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

С каких куёв я должен что-то смотреть в каком-то кабинете? Может, у меня нет ни смартфона ни компа ни интернета. Никаких писем ни разу не слали.

Та навіть у кабінеті немає. Я вже дзвонив у податкову, вони кажуть що не встигають, людей позвільняли.
   
С каких куёв я должен что-то смотреть в каком-то кабинете? Может, у меня нет ни смартфона ни компа ни интернета. Никаких писем ни разу не слали.
какого хера тогда писать такие посты на ФУПе  :S  Сиди себе спокойно и не отсвечивай
   
та пішли вони нафуй
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія